PDA

View Full Version : има ли проблем, ако...



HIMkata
12-18-2007, 19:02
значи искам да правя секс с гаджето си ( девствена съм - той не е ) и вчера говорихме за това и той ми каза, че първия път няма да ни трябва презерватив... "отначало не трябва" това ми каза... е аз знам друго.. според мен трябва .... днес уж щтяхме да се виждаме по този повод, но на мен ми беше много зле ( гадеше ми се и т.н. ) и му писах да отложим срещата.. и той тази вечер " ми аз си знаех че ще стане така "... нз си кфо... мн кофти ми стана.. не го излъгах .. наистина не ми беше до секс....
та вашето мнение по въпроса.. със или без презерватив първия път ? или без докато проникне и после ще го сложи ( по някое време на акта ) ... нз .. обърках се тотално, затова ви моля за мнение по въпроса
мерси предварително :)

lyloster
12-18-2007, 19:08
Винаги с презерватив, ве, освен ако не искаш да сте след време - ти, гаджето ти и още някой или нещо [-X
А иначе за тва дето си знаел, че така щяло да стане и тънъ, ако не се е ебавал като го е казвал, не че нещо, ама май е с тебе само заради едното праскане :-s
Бътъвъ: от колко време ходите?

ShokoladkaTa
12-18-2007, 19:09
Хах.. това за БЕЗ презерватив е пълна ГЛУПОСТ ! определено ако ще правите секс ви трябва презерватив,освен ако не искаш бебе :P може да те отвори без но после задължително трябва да го сложи 8)

ell_ownz
12-18-2007, 19:10
VINAGI TRQBVA PREZERVATIV VINAGI!!!!!!!!!!!!!!!! nqma zna4enie za koi put ti e ot samoto na4alo trqa da e sas prezervativ oshte predi da pronikne shtoto moje da zabremeneish ili da sa razboleish ot neshto dori i parviq pat!!!!! predi da se ojenish po dobre ne pravi seks bez prezervativ, moje da zvy4i prekaleno no e TAKA zashtoto e mn opasno dori i da ne ste bolni.... nikoga ne znaish koga neshto she se slu4i... PREZERVATIV VINAGIIII

Lacrima
12-18-2007, 19:14
Винаги с презерватив! Той се държи все едно е дошъл краят на света и сексът е най-важното!

HIMkata
12-18-2007, 19:14
ot 2 meseca sme zaedno ( na 16 sym , toi e na 17 ) i ne e s men samo za ednoto praskane.... ;)

Lacrima
12-18-2007, 19:15
Кажи му по-често да мисли с горната глава и по-малко с долната!

† “~ALpHa d0g~” †
12-18-2007, 19:16
Мммм, настина така зву4и, 4е все едн0 е с теб сам0, за да те из4ука... А ина4е какт0 ти казаха и другите ВИНАГИ с презерватив, 0ще п0ве4е, 4е ти е първи път... Не г0 слушай, 4е няма нужда... Винаги има нужда...Или искаш да трепериш и да бр0иш дните к0га ще ти д0йде и дали из0бщ0 ще ти д0йде... Тфа, 4е на нег0 ще му е п0 кеф без гума и ти пълни главата с некфи филми, е супер без0тг0в0рн0 0т нег0ва страна спрям0 теб... [-(

glezan4e
12-18-2007, 19:17
spored men nqma problem da te otvori bez.. no malko sled tova da sloji prezervativ 4e ako se izpusne ... ne iskam posle da pita6 za escapelle ... uspeh i umnata ;)

lyloster
12-18-2007, 19:20
хах, хуу... просто питах от любопитство, иначе вие си знаете ;-) , но все пак тва дето го е казал звучи някво много пресилено :?

MakeMeLaugh
12-18-2007, 19:26
ot 2 meseca sme zaedno ( na 16 sym , toi e na 17 ) i ne e s men samo za ednoto praskane.... ;)

Противоречиш си. Фатите говорят. Както мисля и аз..


...и му писах да отложим срещата.. и той тази вечер " ми аз си знаех че ще стане така "... нз си кфо... мн кофти ми стана.. не го излъгах .. наистина не ми беше до секс....

По темата - и по двата начина става. Без е по-удобно за него. Със е по-сигурно за теб и ти дава спокойстие. Кое избираш?... ;)
На него и без това няма да му е кеф първият път както и на теб.. така, че заложи на сугурното поне ;)

Айде, лека и полека =;

HaCkO
12-18-2007, 19:43
XaxAXaxAXax Кво е тва мом4е уе Според мен ако ти си със вси4кия си ще му каиш да си слой капут !!!

led_i_ogyn
12-18-2007, 19:46
Винаги с презерватив, ве, освен ако не искаш да сте след време - ти, гаджето ти и още някой или нещо [-X
А иначе за тва дето си знаел, че така щяло да стане и тънъ, ако не се е ебавал като го е казвал, не че нещо, ама май е с тебе само заради едното праскане :-s
Бътъвъ: от колко време ходите?

Точно на това мнение съм.

wasntme_
12-18-2007, 19:47
ot 2 meseca sme zaedno ( na 16 sym , toi e na 17 ) i ne e s men samo za ednoto praskane.... ;)

Противоречиш си. Фатите говорят. Както мисля и аз..


...и му писах да отложим срещата.. и той тази вечер " ми аз си знаех че ще стане така "... нз си кфо... мн кофти ми стана.. не го излъгах .. наистина не ми беше до секс....

По темата - и по двата начина става. Без е по-удобно за него. Със е по-сигурно за теб и ти дава спокойстие. Кое избираш?... ;)
На него и без това няма да му е кеф първият път както и на теб.. така, че заложи на сугурното поне ;)

Айде, лека и полека =;

4eki ko ko ko ko????? :shock: nqma da my e kef parviq pat? na NEGO? :-s :shock: am.... 4esno kazano po princip mngoo se interesyvam ot temata za parviq pat, a takova ne6to za parvi pat 4yvam... stranno vqrno li e taka ve? :shock:

po temata: kakto kazaha po nagore - vinagi sas... bqh 4ela 4e pri parviq pat riskat da zabremenee6 e dosta po malak, no vse pak sigyrnostta e nai vajna, ne samo zaradi bebe, no i zaradi veneri4eskite bolesti :?

MakeMeLaugh
12-18-2007, 20:01
[b]4eki ko ko ko ko????? :shock: nqma da my e kef parviq pat? na NEGO? :-s :shock: am.... 4esno kazano po princip mngoo se interesyvam ot temata za parviq pat, a takova ne6to za parvi pat 4yvam... stranno vqrno li e taka ve? :shock:

Не ми говори на "ве"..
Личи си колко си следила и разбираш.. :-s

Физически - от какво да му е хубаво? - Че тече кръв (не във всички случаи). Че постоянно трябва да вниамава. И допълнително, че не особено продължително. И че не може да се "развихри". И че трябва да изтърпи да гледа как я боли пр-ката му ли. Кое трябва да му хареса физически??

Психически е друго - дам там усеща кеф. Че е специален за момичето. Че вече навлизат още по-сериозно във връзката. Че вече ще водят полов живот. Че ще може да прави кеф на пр-ката си и на него. А бе психически мисълта е яка, да.

Сега изясни ли ти се.

(Тук става дума за "нормалните" за мен хора. Иначе случки и истории ги има всякакви от всякакви хора...)

wasntme_
12-18-2007, 20:24
[b]4eki ko ko ko ko????? :shock: nqma da my e kef parviq pat? na NEGO? :-s :shock: am.... 4esno kazano po princip mngoo se interesyvam ot temata za parviq pat, a takova ne6to za parvi pat 4yvam... stranno vqrno li e taka ve? :shock:

Не ми говори на "ве"..
Личи си колко си следила и разбираш.. :-s

Физически - от какво да му е хубаво? - Че тече кръв (не във всички случаи). Че постоянно трябва да вниамава. И допълнително, че не особено продължително. И че не може да се "развихри". И че трябва да изтърпи да гледа как я боли пр-ката му ли. Кое трябва да му хареса физически??

Психически е друго - дам там усеща кеф. Че е специален за момичето. Че вече навлизат още по-сериозно във връзката. Че вече ще водят полов живот. Че ще може да прави кеф на пр-ката си и на него. А бе психически мисълта е яка, да.

Сега изясни ли ти се.

(Тук става дума за "нормалните" за мен хора. Иначе случки и истории ги има всякакви от всякакви хора...)

ah dobre ama dori toky 6to govorih s mom4eta, koito mislqt 4e ne si prav no nqma zna4enie... qvno pri nqkoi hora i tova go ima :)

MakeMeLaugh
12-18-2007, 20:28
Е да.. ако разпоря п****а на пр-ка си при първия път може и да ми стане кеф наистина...
А бе разни хора, разни идеали.
Аз съм за, на мен да не ми е кеф при първия път стига тя да се чувства добре. НЕ съм егоист...
Чат ли си ;д

Лека нощ :)

WHAT_EVER
12-18-2007, 20:29
ZADYLJITELNO S KONDOM ne samo pyrwiq pyt ami i wseki dr!!!

russianmafiaboss
12-18-2007, 20:51
Винаги с презерватив, ве, освен ако не искаш да сте след време - ти, гаджето ти и още някой или нещо [-X
А иначе за тва дето си знаел, че така щяло да стане и тънъ, ако не се е ебавал като го е казвал, не че нещо, ама май е с тебе само заради едното праскане :-s
Бътъвъ: от колко време ходите?
+1

krem4et0
12-19-2007, 11:24
1-ви или 101-ви път-с презерватив. Тя яйцеклетката ти не пиа дали ти е за първи път или не!

TopTa
12-19-2007, 13:22
priatelq ti mu trqbva pove4ko sexualna kultura :? vinagi s prezervativ!!!nqma zna4enie 4e ti e pruv put!hi4 da ne ti se otvarq ako neznae! ](*,)

him4e_f
12-19-2007, 17:10
Винаги използвай празерватив,иначе е възможно да хванеш някоя болест или да се имаш бебенце :P :wink:
Много пъти са ми казвали,че девственица най-дорбе се отваря без презерватив,обаче аз не вярвям(просто момчетата искат да си напраят кефа :wink: )
И мисля,че два месеца са твърде малко,за да му имаш пълно доверие!Все пак ти избираш какво да правиш.Първия път винаги е важен,той ще остане като спомен :wink:

vaniLL
12-20-2007, 15:45
Винаги използвай празерватив,иначе е възможно да хванеш някоя болест или да се имаш бебенце :P :wink:
Много пъти са ми казвали,че девственица най-дорбе се отваря без презерватив,обаче аз не вярвям(просто момчетата искат да си напраят кефа :wink: )
И мисля,че два месеца са твърде малко,за да му имаш пълно доверие!Все пак ти избираш какво да правиш.Първия път винаги е важен,той ще остане като спомен :wink:


"devstvenica nai-dobre se otvarq bez" shtoto ima po-golqm shans da ne e tolkova informirana !!!
molichka , napravi go s kondom , za da nqmash izlishni pritesneniq i pyrviq ti pyt da ostane kaot krasiv spomen , a ne da go zapomnish s testa za bremennost :idea: :!: :idea:
i pak si pomisli , dali iskash s nego i dali si zaslujava.
vsicho zavisi i kak priemash 1pyt i sexa kato cqlo - ideqta mu da ne polzvate prezervativ e mn razubejdavashta !
uspeh i vnimavai :-)

sun_flower
12-20-2007, 17:43
purvo se zamisli za6to e s tebe sled kato govori podobni ne6ta..i az kato drugite ti kazvam da zaloji6 na po-sigurnoto i da go nakara6 dasi sloji kondom4e.

CVETELLINA
12-20-2007, 18:08
Апф тия пък..авторката,ти ако вярваш на всяка такава глупост,каквато ти е казал твоя приятел (че 1я път трябва без презерватив)..няма да е много добре. :? Твоя или се е бъзикал (малко тъп бъзик с такова сериозно нещо)или въобще нищо не разбира от секса или пък иска да те заблуждава нещо и на него да му е кеф.Секса без презерватив е хубав,но за да го правите трябва да си имате доверие,да ходите от достатъчно време,че ти да си сигурна в него,както и той в теб..а и той да може да се контролира (да не свършва в теб).Но след това негово изказване " ми аз си знаех че ще стане така "... малко ме съмнява да е свестен.Така че първо се информирайте за секса..как се прави,какво се прави..и за опасностите от него,как могат да се получат и т.н и чак тогава правете секс..а не така някой да ти каже,че 1я път трябва да е без презерватив и след няколко дни да се окажеш бременна и с някоя болест ,недай си боже. :?

AmbeR
12-21-2007, 01:48
Препоръчвам ти с презерватив...,но изборът в твой успех :-)