PDA

View Full Version : Изневерявате ли?!



WHAT_EVER
12-18-2007, 21:26
- Изневерявали ли сте? Защо?
- Каква е причината да го правите?
- Изневерявате ли често?
- Колко? С кой?
- Какво правите ако ви хванат в крачка?

LoVe_RuSlAn
12-18-2007, 21:29
Da izneverqvam za6t0t0 ne m0ga da sym..s edn m0m4e samy nz taka se p0lu4iha ne6tata zatyuva sym re6ila da ne si hva6tam gadje p0ne d0katy ne se pr0menq za da nqma naraneni i preebani :D

ra4ence
12-18-2007, 21:30
- Изневерявали ли сте? Защо?

Да. Защото и той ми беше изневерил.

- Каква е причината да го правите?

Така преодолях неговата изневяра

- Изневерявате ли често?

Не.

- Колко? С кой?

2 пъти,преди 2-3 години.

- Какво правите ако ви хванат в крачка?

Не се е случвало.

WHAT_EVER
12-18-2007, 21:32
Da izneverqvam za6t0t0 ne m0ga da sym..s edn m0m4e samy nz taka se p0lu4iha ne6tata zatyuva sym re6ila da ne si hva6tam gadje p0ne d0katy ne se pr0menq za da nqma naraneni i preebani :D
и какво ще правиш?! ще се зарибяваш с няколко

LoVe_RuSlAn
12-18-2007, 21:33
Da izneverqvam za6t0t0 ne m0ga da sym..s edn m0m4e samy nz taka se p0lu4iha ne6tata zatyuva sym re6ila da ne si hva6tam gadje p0ne d0katy ne se pr0menq za da nqma naraneni i preebani :D
и какво ще правиш?! ще се зарибяваш с няколко

p0princip tka pravq btw s0rry 4e ne pi6a na kirilica ama mi se preeba k0mpa :|

WHAT_EVER
12-18-2007, 21:39
- Изневерявали ли сте? Защо?
да. бях пийнала

- Каква е причината да го правите?

prosto mi harswa dadeniq obekt

- Изневерявате ли често?
2-3 pyti w meseca

- Какво правите ако ви хванат в крачка?
ne mi se e slu4walo

Mr.bEps
12-19-2007, 06:26
- Изневерявали ли сте? Защо?

Да. Защото и той ми беше изневерил.

- Каква е причината да го правите?

Така преодолях неговата изневяра

- Изневерявате ли често?

Не.

- Колко? С кой?

2 пъти,преди 2-3 години.

- Какво правите ако ви хванат в крачка?

Не се е случвало.

НЕ! НЕ! НЕ! НЕ! НЕ! и пак НЕ! немисля, че е нормална тая работа с изневерите. Ако си подвластен на изневяра за какво изобщо се захващаш със сериозна връзка. Не я приемам тая работа със изневерите .

до ra4ence: ако си мислиш, че с това можеш да изтриеш спомена от това, че ти е изневерил грешиш. И защо трябва да си го връщаш? Нима си такова безчувствено същество като него?! Всеки носи отговорност за действията си, така че рано или късно ще отговаря за тях.

Mr.bEps
12-19-2007, 06:28
- Изневерявали ли сте? Защо? Да. Защото все още не съм била с човек,който да оичам ката безрезервно и безгранично,че да не искам да правя секс с никой друг.
- Каква е причината да го правите? "Защо?" и "Каква е причината да го правите?" е едно и също...- Изневерявате ли често? Всъщност съм имала само една по-дълга връзка, за която може да се говори често или не, и не не изневерявах често...
- Колко? С кой? Няколко пъти, с няколко познати и няколко непознати
- Какво правите ако ви хванат в крачка? Казвам,че така стоят нещата, и ако иска да бъде с мен трябва да се съобразява с желанието ми отвреме навреме да правя неангажиращ секс с хора,на които не държа. :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-&
Доповърща ми се от това!

samonervi
12-19-2007, 09:26
- Изневерявали ли сте? Защо? До сега не съм,мисля,че е глупаво дори и да са ти изневерили.
- Каква е причината да го правите?Няма такава.Просто не искам да изневерявам има къде-къде по приятни методи за отмъщение
- Изневерявате ли често?Не
- Колко? С кой?С никой
- Какво правите ако ви хванат в крачка?Няма как да стане

krem4et0
12-19-2007, 11:09
Не съм изневарявала и не бих го направилав тази си връзка.

stomah4eto
12-19-2007, 11:55
Болни типове сте!!!!! :shock: Как може да си с един човек и да твърдиш че имаш чувства към него ит.н. и да му изневерява6.... ШОК ](*,) !Ам по темата : не съм изневерявала и не съм имала и желание!!!!!

Ifan4o
12-19-2007, 11:57
Изневерявали ли сте? Защо?
да ,миии страст моментна
- Каква е причината да го правите?
е страста де
- Изневерявате ли често?
преди да вече имам някъкв опит за сериозна връзка
- Колко? С кой?
борйка нз . . . миии с мой съученички,познайнички :lol:
- Какво правите ако ви хванат в крачка
не са ме хваща ли да не дава господ! :-#

apparition
12-19-2007, 12:19
НЕ НЕ СЪМ ИЗНЕВЕРЯВАЛА>....помисляла съм си го но не съм и няма да го направя! ;-)

Iv4eTy
12-19-2007, 13:12
Болни типове сте!!!!! :shock: Как може да си с един човек и да твърдиш че имаш чувства към него ит.н. и да му изневерява6.... ШОК ](*,) !Ам по темата : не съм изневерявала и не съм имала и желание!!!!!

Абсолютно точно

ShokoladkaTa
12-19-2007, 13:30
не бих го направила прекалено мн държа на човека до себе си :P

BaTe_Martoo
12-19-2007, 13:36
- Изневерявали ли сте? Защо? - Да , защото съм мъж и не мога да съм само с една :D
- Каква е причината да го правите? -
- Изневерявате ли често? - Не чак толкова многооо :D
- Колко? С кой? - С момичета :shock:
- Какво правите ако ви хванат в крачка? - Аз хода само с момичета които са луди по мен а не аз по тях и затова като стане нещо такова не ми пука на мен , а и никоя до са не ме е късали щот ме е хванала с друга 8-)

Devilka
12-19-2007, 13:38
- Изневерявали ли сте? Защо? - Да , защото съм мъж и не мога да съм само с една :D
- Каква е причината да го правите? -
- Изневерявате ли често? - Не чак толкова многооо :D
- Колко? С кой? - С момичета :shock:
- Какво правите ако ви хванат в крачка? - Аз хода само с момичета които са луди по мен а не аз по тях и затова като стане нещо такова не ми пука на мен , а и никоя до са не ме е късали щот ме е хванала с друга 8-)

Доста тъпо изказване.
А по темата : не съм и нямам такива намерения.

Ifan4o
12-19-2007, 14:31
- Какво правите ако ви хванат в крачка? - Аз хода само с момичета които са луди по мен а не аз по тях и затова като стане нещо такова не ми пука на мен , а и никоя до са не ме е късали щот ме е хванала с друга 8-)

добре бее време за реклама :-s

Magician
12-19-2007, 18:23
- Изневерявали ли сте? Защо?
- Каква е причината да го правите?
- Изневерявате ли често?
- Колко? С кой?
- Какво правите ако ви хванат в крачка?

Да!

Едно момиче, което и да е то, не ми стига. Смятам, че е напълно естествено и заложено генетично да го правя с повече от една.

Гледам да не е много често, но понякога се увличам... :evil:

Случвало се е и да ме хванат... не е никак приятно да си гол между две момичета, които се обиждат и искат да си издерат лицата. :(

ЕPu
12-19-2007, 18:56
ами не съм.. то няма и на кого де :(
Не бих го направила и занапред, най-малкото от уважение към човека. :)

ra4ence
12-19-2007, 19:24
- Изневерявали ли сте? Защо?

Да. Защото и той ми беше изневерил.

- Каква е причината да го правите?

Така преодолях неговата изневяра

- Изневерявате ли често?

Не.

- Колко? С кой?

2 пъти,преди 2-3 години.

- Какво правите ако ви хванат в крачка?

Не се е случвало.

НЕ! НЕ! НЕ! НЕ! НЕ! и пак НЕ! немисля, че е нормална тая работа с изневерите. Ако си подвластен на изневяра за какво изобщо се захващаш със сериозна връзка. Не я приемам тая работа със изневерите .

до ra4ence: ако си мислиш, че с това можеш да изтриеш спомена от това, че ти е изневерил грешиш. И защо трябва да си го връщаш? Нима си такова безчувствено същество като него?! Всеки носи отговорност за действията си, така че рано или късно ще отговаря за тях.

Никой не е казал, че искам да изтрия спомена. Беше ясно, че връзката ни е към края си,така че не смятам един да си вее х*я, а другия да седи и да реве у дома.
Не съм го връщала.. той така и не разбра. Всичко си остава лично и само за мен.
Разбира се, че всеки носи отговорност... На мен ми беше хубаво и не съжалявам за абсолютно нищо. Каквото повикало-такова се обадило.
Да не забравяме и че тогав абях малка :)

alex_5772
12-20-2007, 10:07
Ами изневерявала съм, да и то доста.. Причините са няколко: Бях наранявана няколко пъти, изневерявали са ми същите момчета и съм се опитвала да им го върна, не са ме уважавали.. Но под изневяра имам предвид само целувка - не си лягам с всеки !! Когато намеря човека, който ще ме уважава поне на половина, колкото аз него, тогава ще бъда вярна !! ;)

{Sweety_f}
12-20-2007, 10:11
Ми..по принцип не изневерявам..щото като съм с един човек значи съм решила да съм само с него и тфа е... :)

mechtaq_za_teb
12-20-2007, 11:52
Не съм изневерялава и не смятам да го правя,защото обичам човека до себе си.

ikonko
07-03-2013, 12:40
q ne sichki ste bili kyrwi ewala za koeto :) ako e taka kakto go kazwash de

xantia
07-03-2013, 12:42
Постоянно със дясната ръка. :lol:

ikonko
07-03-2013, 12:44
- Изневерявали ли сте? Защо? - Да , защото съм мъж и не мога да съм само с една :D
- Каква е причината да го правите? -
- Изневерявате ли често? - Не чак толкова многооо :D
- Колко? С кой? - С момичета :shock:
- Какво правите ако ви хванат в крачка? - Аз хода само с момичета които са луди по мен а не аз по тях и затова като стане нещо такова не ми пука на мен , а и никоя до са не ме е късали щот ме е хванала с друга 8-)


pffff

Summer..lov3
07-03-2013, 12:52
Нямам думи , някои отговори на "мъжете" ме отвратиха .. :х УЖАС
А по темата , не съм изневерявала , защото обичам,уважавам и държа на моето момче.

AlokiNn
07-03-2013, 12:52
Никога не съм и не смятам да го правя. По-добре да звънна по телефона и да я зарежа, а след тва да се чукам с друга. Но да изневеря :x

Georgi.M
07-03-2013, 13:28
- Изневерявали ли сте? Защо? - Да , защото или нещо ми е липсвало или просто така съм го почувствал в този момент.
- Каква е причината да го правите? - Може да са много причините,но като цяло за мен изневярата не е в действията ,а в чувствата,но САМО ЗА МЕН ,момичето няма право да е на този принцип.
- Изневерявате ли често? - Ами случва се ,да.
- Колко? С кой? - Не съм ги броил , но някоя бивша примерно най-често.
- Какво правите ако ви хванат в крачка? - Няма как да ме хванат ,ако аз не си призная ,а ако ме хванат значи не ми е била толкова важна и не съм се старал да се скрия.Но в повечето случай, съм на принципа момичето да е доста по влюбено в мен отколкото аз в нея и ако разбере ,че съм й изневерил да имам възможността да я убедя ,че няма да се повтори и да я убедя,колко са силни чувствата ми към нея.

sneering
07-03-2013, 14:05
Никога не съм и не смятам да го правя. По-добре да звънна по телефона и да я зарежа, а след тва да се чукам с друга. Но да изневеря :x

Ей тоя филм колко е вървежен и колко много хора се връзват,не е истина просто.

Има само един единствен вариант момчето да не изневяра,и той е ако не му пускат и няма варианти около него.
Останалото са схеми и теории с цел привличане на женска аудитория.

FuCKkK13
07-03-2013, 14:17
Ей тоя филм колко е вървежен и колко много хора се връзват,не е истина просто.

Има само един единствен вариант момчето да не изневяра,и той е ако не му пускат и няма варианти около него.
Останалото са схеми и теории с цел привличане на женска аудитория.

:lol: :lol: :lol:

супер малоумното изказване
























темата хора е от 2007 8-) ама като сте я ъп-нали - не,не изневерявам

FuCKkK13
07-03-2013, 14:17
Ей тоя филм колко е вървежен и колко много хора се връзват,не е истина просто.

Има само един единствен вариант момчето да не изневяра,и той е ако не му пускат и няма варианти около него.
Останалото са схеми и теории с цел привличане на женска аудитория.

:lol: :lol: :lol:

супер малоумното изказване
























темата хора е от 2007 8-) ама като сте я ъп-нали - не,не изневерявам

ShtrudeL
07-03-2013, 15:28
Изневярата винаги настъпва, когато го няма нещото, което да те накара да се дръпнеш като опарен от всеки човек, с който ти минават разни 'нечисти' помисли в главата.
Това беше моята причина на времето да го направя, но въпреки това не го считам за оправдание. Просто е тъжен факт, чието решение е прост разговор.
От тогава станах още по-голяма ужасТница и не мога да дишам дори най-малкия флирт, закачка и т.н.
Някакъв вид.. форма на изневяра е дори желанието ти за разнообразие от гледна точка на това, че примерно ти е писнало да си с един и същ човек и си представяш какво би било с други.
Изневяра е когато си до половинката си, а в главата ти излиза чужд образ.
and more, and more..

marilyn
07-03-2013, 15:34
Темата е от 2007...

AlokiNn
07-03-2013, 15:38
Ей тоя филм колко е вървежен и колко много хора се връзват,не е истина просто.

Има само един единствен вариант момчето да не изневяра,и той е ако не му пускат и няма варианти около него.
Останалото са схеми и теории с цел привличане на женска аудитория.
Да знаеш ;) Точно някоя друга ще искам. Не се хваля, но като се знам какъв съм, смятам че това е единственото момиче, което би ме търпяло. Перфектна е за мен

stanislava99
07-03-2013, 15:50
Ако обичам човека до себе си не бих го направила,но ако искам да го подразня ще направя така,че да си мисли,че му изневерявам :D

Rabalka
07-03-2013, 15:54
Ами не сам защото не сам имала сериозна връзка досега.Ама и да имам не мога да кажа сигурно не.

PainInTheAss
07-03-2013, 16:34
[quote]- Какво правите ако ви хванат в крачка? Казвам,че така стоят нещата, и ако иска да бъде с мен трябва да се съобразява с желанието ми отвреме навреме да правя неангажиращ секс с хора,на които не държа.[quote/]

Ти каква долна курва си..

nyxu
07-03-2013, 16:52
Не съм, нямала съм такова желание и не бих го направила.
Първо защото уважавам себе си, а след това защото уважавам и обичам човека до мен.
Да изневериш означава да излъжеш човека, който вярва в теб, да го предадеш. А най-много в този живот мразя лъжата и предателството във всичките им форми.
Не мога да си се представя да бъда с някой и после да прегръщам и целувам приятеля ми... :? Най-малкото, че е пълно неуважение към самия него.
п.п доста тъпи и комплексирани изказвания прочетох по-горе... отврат!! :?

SpiritInBlack
07-03-2013, 16:59
Изневярата винаги настъпва, когато го няма нещото, което да те накара да се дръпнеш като опарен от всеки човек, с който ти минават разни 'нечисти' помисли в главата.
Това беше моята причина на времето да го направя, но въпреки това не го считам за оправдание. Просто е тъжен факт, чието решение е прост разговор.
От тогава станах още по-голяма ужасТница и не мога да дишам дори най-малкия флирт, закачка и т.н.
Някакъв вид.. форма на изневяра е дори желанието ти за разнообразие от гледна точка на това, че примерно ти е писнало да си с един и същ човек и си представяш какво би било с други.
Изневяра е когато си до половинката си, а в главата ти излиза чужд образ.
and more, and more..

щом кексът изневерява , обяснявайте се после що ви имаме за курви всички.

Изневярата е нещо напълно излишно и говори много за човека ,който я извърши- липса на морал,себеуважение , а понякога и възможности.

Georgi.M
07-03-2013, 17:10
Чак пък липса на себеуважение и възможности .. защо да е така имаш възможност правиш го ,в този момент си го поискал направил си го.Това не те прави лош човек,с липса на морал и какво ли не.Прави те просто човек ,който вижда и иска нещо ,който прави грешки и си понася последствията след това.Ако това ,че приятеля/приятелката ти е правил секс с друг не значи ,че трябва да сложите край на отношенията си,това е просто секс ,вече по голяма изневяра и предателство можеш да наречеш ,че този човек е с теб от съжаление,че ще те нарани ,но има чувства към 3ти човек е много по-долно от една целувка,секс и прочие ;)

Smrazqvashta
07-03-2013, 17:24
-Изневерявали ли сте?

Не.


Защо?

Уважавам себе си, следователно и собственият си избор.

SpiritInBlack
07-03-2013, 17:28
- Изневерявали ли сте? Защо? - Да , защото или нещо ми е липсвало или просто така съм го почувствал в този момент.
- Каква е причината да го правите? - Може да са много причините,но като цяло за мен изневярата не е в действията ,а в чувствата,но САМО ЗА МЕН ,момичето няма право да е на този принцип.
- Изневерявате ли често? - Ами случва се ,да.
- Колко? С кой? - Не съм ги броил , но някоя бивша примерно най-често.
- Какво правите ако ви хванат в крачка? - Няма как да ме хванат ,ако аз не си призная ,а ако ме хванат значи не ми е била толкова важна и не съм се старал да се скрия.Но в повечето случай, съм на принципа момичето да е доста по влюбено в мен отколкото аз в нея и ако разбере ,че съм й изневерил да имам възможността да я убедя ,че няма да се повтори и да я убедя,колко са силни чувствата ми към нея.

Жалък си , ей , язък за хубавото ми име. Защото стойностите хора във връзка я прекратяват , ако имат съмнения и/или желания към друга. Евтините курви се чукат с 2ма едновременно и после правят избора си. Особено долно е пък да залъгваш момиче, което наистина има някакви чувства към теб.

granger
07-03-2013, 17:37
Не съм, най-малкото, защото уважавам себе си и не си имам принципите за тоалетна хартия. Не съдя хора,които са го правили,техен избор,но знам за себе си,че не вАжи.

Georgi.M
07-03-2013, 17:44
Жалък си , ей , язък за хубавото ми име. Защото стойностите хора във връзка я прекратяват , ако имат съмнения и/или желания към друга. Евтините курви се чукат с 2ма едновременно и после правят избора си. Особено долно е пък да залъгваш момиче, което наистина има някакви чувства към теб.

Да не се обиждаме ? ;] Ако говорим само за някакво моментно привличане към някое момиче ,не виждам причина приятелката ми да разбира ?! Защо да я нараня като й споделя ,че съм бил с друго момиче.Това по никакъв начин не означава ,че аз нямам към нея чувства или че я залъгвам ,просто всеки приема по различен начин ,изневярата и секса :)

ShtrudeL
07-03-2013, 17:45
говори много за човека ,който я извърши- липса на морал,себеуважение , а понякога и възможности.

Глупости. Аз не смятам изневярата за някакъв ужасен грях, защото не съм консерва, но не я искам и за себе си. Преди си мислех, че бих я преглътнала, но сега не мисля така и винаги ще ме измъчва, ако се случи. Ще изгубя всякакво доверие. И аз лично си казах, че каквото ще да става, повече няма да го правя, защото не няма да се чувствам ок със себе си.
Но съвсем не съм съгласна с плиткото ти мнение, че хората, които изневеряват нямат морал, себеуважение и т.н.
Може да си супер готиния пич, който има един по-голям диапазон и представа за тея неща.. и пак да си изневеряваш, но да не го мислиш за нещо лошо.
Пак казвам.. Аз съм непоносимо ревнива и се дразня на абсурди неща, да не говорим, че само като си помисля да деля човека до мен с друга, се изприщвам. НО просто си имам най-различни теории и варианти на разбиране, които не значи, че непременно подкрепям.

FuCKkK13
07-03-2013, 17:49
Глупости. Аз не смятам изневярата за някакъв ужасен грях, защото не съм консерва

е тука се изказа :?

Georgi.M
07-03-2013, 17:54
Може да си супер готиния пич, който има един по-голям диапазон и представа за тея неща.. и пак да си изневеряваш, но да не го мислиш за нещо лошо.


Точно ! :)

granger
07-03-2013, 18:04
Начи как няма да мислиш изневярата за нещо лошо. Казвам го като абсолютно неконсерва,познавам се, но това,че не съм консерва в та отношение,не значи ,че определям изневярата като нещо нормално? Обяснете ми дълбоко проникновените си мисли.

Georgi.M
07-03-2013, 18:11
Не е нещо нормално ,но не е и нещо, чак толкова лошо :) Зависи от вида изневяра !

Mihaela M.
07-03-2013, 19:13
НЕ! Изневярата е едно от най-подлите неща, които могат да съкрушат и смачкат един човек. Според мен се нарежда в класацията "подлост" на едно от първите 3 места. Един истински обичащ човек няма да го направи, освен ако не е под влияние на различни опиати- но това пак не оправдава изневярата. :)

ShtrudeL
07-03-2013, 19:13
Начи как няма да мислиш изневярата за нещо лошо. Казвам го като абсолютно неконсерва,познавам се, но това,че не съм консерва в та отношение,не значи ,че определям изневярата като нещо нормално? Обяснете ми дълбоко проникновените си мисли.

За теб е лошо. За мен също е лошо.
Но в моята глава има 395035 личности, които в друго време и в друг период, могат да мислят обратно на това, което мисля в момента.
Аз не го мисля за нещо нормално, или нещо, което в един момент задължително се случва на всеки като нещо естествено, дори напротив.
Просто приемам, че има хора, които не приемат изневярата като нещо толкова непростимо и ужасно и които са много по-широкоскроени. В определени състояния дори им се възхищавам, защото аз не мога да допусна, че моето човече няма да е само с мен и обратното.
Дори мисля, че ако аз самата се настроя за нещо такова, мога да не приемам изневярата като.. изневяра.. И съм сигурна, че такова нещо би могло да съществува, само ако си мнооого open mind, както и човека до теб. Но е факт че не съм такава и не искам.
И т.н. локуми..

interista8
07-03-2013, 19:29
Ами не сам защото не сам имала сериозна връзка досега.Ама и да имам не мога да кажа сигурно не.

хахахахахахахахахахахахах ахаха

dirtyyy
07-03-2013, 20:00
Непосилно ми е. Никога не съм могла, само защото свързвам секса с любов, а любов с душата си...не мога да изневеря на себе си и принципите сии (:

Mihaela M.
07-03-2013, 21:24
Непосилно ми е. Никога не съм могла, само защото свързвам секса с любов, а любов с душата си...не мога да изневеря на себе си и принципите сии (:

+1

stambelan
07-04-2013, 08:54
Тц.

dirtyyy
07-04-2013, 08:56
Лъжеш :D:D:

heartshapedbox
07-04-2013, 16:31
- Изневерявали ли сте? Защо? -Да.
- Каква е причината да го правите? -Не съм сигурна, бях се филмирала+алкохол+моментно желание+яд на него..
- Изневерявате ли често?не.
- Колко? С кой? 2 пъти.
- Какво правите ако ви хванат в крачка? Не ми се е случвало, но много ме ядеше съвестта и му казах още на следващия ден.

tireheb
07-04-2013, 16:39
начи в крайна сметка изневярата е лоше, когато друг изневерява на вас
ама ако се случи вие да изневерите, то за това има все пак някво обяснение, уважителна причина, така да се каже
сори, ама тва разбирам аз от повечето мнения в темата :О

Pedigree
07-04-2013, 22:07
Ех, че сте примерни. 8-)

stambelan
07-05-2013, 08:15
Лъжеш :D:D:

Въпросите са в минало и сегашно време, а не в бъдАще :)

Fizz
07-05-2013, 08:24
Не и не съм си и помислял , ако е по-сериозна връзката ... ако ли не , не го смятам за изневяра при положение , че тя знае преди да се е случило , както и обратното ...

draid
07-05-2013, 13:55
Да се отвори ада и да ви погълне всичките.

scioquoniamsuccedere
07-05-2013, 14:12
Не изневерявам, мисля че бих го направила единствено ако не държа на човека до мен, но пък тогава защо ще бъда с него? .. не знам не ги обичам изневерите и не ги разбирам :)

baby_baby
07-05-2013, 14:28
Не съм изневарявала и не бих го направилав тази си връзка.

+ 1

r0073x
07-06-2013, 08:43
Не. За да бъда във връзка с дадено момиче, значи трябва нещо у нея да ме е подхванало, за да имам тръпката. Против принципите ми е да изневерявам и да наранявам хората, на които държа, и които обичам.

kalpazanka
07-06-2013, 09:10
Много *актуални* теми вдигате.