PDA

View Full Version : White widow



Val4etoO
12-19-2007, 00:33
Pu6ili li ste ot gandjata white widow,tka nare4enata `bqla vdovica` :smt003 dokolkoto 4uh e mnogo po qka ot obiknovennata marihuana vie kak mislite :-({|=

Special K
12-19-2007, 13:45
И ти не си пушила......ти остави какво дилъра ти казва......Тва са абсолютните глупости.....
Писна ми навсякъда да чувам "холандец"....
Такова нещо в БГ е мит......За да не е мит, трябва да си поръчаш семена и да си отгледаш или пък сама да си внесеш....Това че някой ти продава нещо малко по-силно/друсано, не значи че е холандец научете се.....

Special K
12-19-2007, 13:51
Абе и аз съм пушила.....думата ми е за дилърите и хората дето им вярват безрезервно.....че са и сигурни в това.... :D :D
Иначе няма по сигурно от това да си го отгледаш.....макар че White Widow не съм гледала има доста по силни хибриди......

fake
12-19-2007, 14:06
абе и холандец сме опитвали, ама да не издавам имена и никове, но поздрави на съответните за хубавата стока :)
вие само чакайте да дойде кака ви :twisted: ш го виим тоя холандец

fake
12-19-2007, 14:14
ше ме почака :P

izrud
12-19-2007, 16:24
Хаха бяла вдовица....намери си белия руснак...бялата вдовица трябва да стане мъжко и след опрашване на друг сорт (Ак-47)се получава белия руснак..иначе в БГ WW малко трудно.... :-P

Special K
12-19-2007, 16:46
Тия хибриди са стари вече.......На фона на Arjan Super Silver Haze доста от тях бледнеят.......Само да паднат цените малко и веднага ще се поръчва...... :grin:

Blacklisted
12-19-2007, 16:49
К'во се саморекламирате бе изпаднали дилъри :smt029

Special K
12-19-2007, 16:52
Аз съм против дилърите и съм за самоинициатива в доброволното озеленяване.....
Дилърите продават много скъпо с много ниско качество и в малко количество......Целта е да си гледаш и да си независим...... :D
Само така знаеш какво слагаш в тялото си и не даваш грешни пари за нещо не струващо и 5% от цената си......Марихуаната не трябва да се продава а подарява........
Само ако всички които употребяват си отглеждат дилърите ще изчезнат....защото е казано че когато се търси се и предлага..... :)

Blacklisted
12-19-2007, 16:57
Само Hardline режим ще ви оправи :D

Special K
12-19-2007, 16:58
Такова нещо едва ли скоро пак ще има......Пък и дори тогава който реши може да отглежда.....да не мислиш че не е имало такива хора.....

Blacklisted
12-19-2007, 17:04
Не си ме разбрала и такъв режим не е имало ;)

Special K
12-19-2007, 17:10
Не казвам че е имало точно такъв режим.....но е имало достатъчно други репресивни......факт е че който е решил да направи нещо го прави независимо от режима.....Но все пак вероятността да има лек момент на преосмисляне е на лице за разлика от по-либералните режими...... :-D

TellMeYourName
12-19-2007, 17:13
Марихуаната не трябва да се продава а подарява........
Ми подари ми де 8-)

Special K
12-19-2007, 17:17
За да стигнем до там да я подаряваме трябва първо всички да започнем да отглеждаме и когато правителството види че няма как да спре толкова народ и я декриминализират тогава може и да мислим за подаръци....лошото е че сме много назад с инициативите хората......

Blacklisted
12-19-2007, 17:22
^ и добре че, в противен случай предполагам, улиците ще се напълнят с дебилно смеещи се хора, на всеки и всичко, а аз ще стана сериен убиец :-D

Special K
12-19-2007, 17:24
На всеки му действа ралично.....не всички се смеят.....Сигурна съм че няма и да разбереш че съм пушила защото не ми личи изобщо(дори очите ми си седят нормални).....
Освен това ако се декриминализира ще има сериозен спад в употребата(много по ниска отколкото сега като е забранена) след първоначалния бум......
Пък и пречи ли ти това че другите се смеят......според мен точно защото никои не е толерантен към избора на останалите всичко е такова каквото е......

Blacklisted
12-19-2007, 17:34
Напротив обичам хората да се смеят, даже много и още по - много ако аз съм ги разсмял. Обаче тревичения смях има свойството да дразни, той си е един специфичен, насечен и грррр - сещаш се предполагам :) Действа различно, но на доста хора им действа точно по този начин. А и надявам се не приемаш на сериозно писанията ми :)

Special K
12-19-2007, 19:04
Сещам се да.......понякога дразни наистина.....

ЕPu
12-19-2007, 19:31
Мен пък почти винаги ме нерви. Не понасям някой в близост до мен да се хили инфантилно... било то напушен/ненапушен. Но все пак има разлика между смях, породен от ...някоя приятелска шега например и истеричен хилеж. :wink:

Аз трева не съм пушила..само няколко дръпки от чужди цигари, мисля, че беше нормална, но не ми хареса и затова не съм повтаряла опита.

Special K
12-19-2007, 20:00
Аз пък умирам за истерични смехове.....когато чуя такова нещо и започвам и аз да се смея така...дори и да няма защо......понякога дори и сама без причина..... :D

theEXPLOITED
12-19-2007, 20:51
Аз пък умирам за истерични смехове.....когато чуя такова нещо и започвам и аз да се смея така...дори и да няма защо......понякога дори и сама без причина..... :D
:D :D :D и аз правя такааааааааааа :D :D :D :D ЛУДА РАБОТА! :D :grin: 8) :shock: :D :booooomb: