PDA

View Full Version : Какво става когато...



AnotherDay
12-19-2007, 00:06
... когато обичаш един човек повече от всякога и от всичко друго и си сигурен, че той просто е човекът на твоя живот и ако го изпуснеш всякъш никога няма да има друг... Какво става когато си толкова сигурен в себе си, че това е човекът без който не можеш да дишаш нито секунда, без който не може да се появи усмивка на лицето ти, без който сякъш си сам на света... Какво става когато този човек ти е само "най-добър" приятел и никога няма да разбере, че за теб той е всяко вдишване, всеки удар на сърцето, всеки порив на кръвта в вените ти... Има ли шанс, след като тези 2 човека не могат нито секунда без всеки да мисли какво ли прави другия под предлог, че му е най-добър приятел, има ли шанс някога те да бъдат заедно...
Има едно нещо което е по-страшно от самата смърт и то е да я видиш с собствените си очи как е на път да се случи и не можеш да направиш нищо.
Еми тва исках да напиша... не зная дали някога ще успея да отговоря на въпросите си, мога само да живея в окачване... :-#

Ou7taControL
12-19-2007, 01:19
male tazi tema e napisana tolkova hubavo.. ama tova keoto pi6e tam... ohh gadno e taka... da obi4a6 nqkogo e nai hubavoto 4uvstvo na sveta, no kato e nai dobar priqtel i kato nemoje da te razbere e mnogo gadno.. pri4inqva mnogo bolka... za6to ne opita6 da kaje6 na tfoq best friend 4e izpitva6 ne6to pove4e ot priqtelski 4uvstva... moje bi taka 6te ti olekne... taka ili ina4e nemoje6 da prodaljava6 da go krie6 v taina cql jivot i da jivee6 v stradanie... :(

BrokenInnocence
12-19-2007, 01:20
... Винаги има друг човек, няма такова нещо като "човекът на живота ти". Един си тръгва и друг идва... това е.

Ou7taControL
12-19-2007, 02:04
... Винаги има друг човек, няма такова нещо като "човекът на живота ти". Един си тръгва и друг идва... това е. moje bi no ne vinagi

mariicheto_mimi
12-19-2007, 05:34
... Винаги има друг човек, няма такова нещо като "човекът на живота ти". Един си тръгва и друг идва... това е. moje bi no ne vinagi

ponqkoga nqma dryg chovek za teb nemojesh da go zabravish kolkoto i da ti se izka opitai se da my kajesh tova mai shte e nai-dobre

Mr.bEps
12-19-2007, 06:13
твойто положение никак не е хубаво, човече. преди много време и аз бях така, ако стоиш безучастно никога няма да бъдеш с нея. Казвам ти го от личен опит, защото аз вече съм минал по този път ибрах да се боря за нея, и я спечелих... спечелих сърцето й, както и тя мойто. Заедно сме вече година и 2ва месеца и спокойно мога да кажа, че ако невземеш нещатата в свои ръце, щастие няма да видиш. Успех! 8)

AnotherDay
12-19-2007, 07:52
Взимам ги в свои ръце до колкото мога... И тъпите обстоятелства са пречка да сме заедно защото не сме от 1 град. Супер близко сме, но не сме от един град. Пък за това, че има други хора... има, но когато тя е в моето съзнание никой друг няма значение, никой не може да ми привлече вниманието. Ех толкова ми се иска да имам надежда, че някой ден ще станат нещата... Надеждата ми е в това което тя ми казва, че няма търпение да завършим 12-ти клас и да отидем да следваме в 1 и същ град и по цял ден да сме заедно и да правим всичко заедно. Само в това ми е надеждата :-#
А за тези които казаха, че това не е човекът на моя живот... понякога човек е толкова сигурен в нещо, че понякога се чуди дали не сънува. Просто чуството е... не мога да го опиша. Сигурно никой от вас не се е събуждал сутрин от кошмар с сълзи по лицето, и съня е бил свръзан с този човек. Ето в такива ситуации аз си давам сметка,че не трябва никога да изгубя този човек. Незнам как е при вас :-D

SouL4e
12-19-2007, 08:37
В крайна сметка всичко опира до теб, а може би и до нея представи си че тя изпитва същото ама и нея я е страх както и теб да си изкаже чувствата поради същата причина която и ти. В една връзка за да стане факт в повечето случай мъжете имат движеща роля, когато е наистина важно, жените по скоро искат да оставят мъжа да направи крачката, същото е и при теб може би. Ти трябва да направиш първата стъпка! Ако един мъж не е достатъчно настоятелен за нещо толкова важно, то едва ли ще се случи. Ако я обичаш толкова много ще знаеш как да станат нещата, просто ще ти дойдат от вътре, от самосебе си, а ако тя ти отвърне, печелите и двамата. Това, че иска да отидете заедно в един град да следвате. Това може да се тълкува и като намек. Просто обръщай внимание на малките неща, в крайна сметка и те имат важна роля във взаимотношенията между хората. Моят съвет е да го караш постепенно, да и даваш по малко, пък накрая може да и се обясниш освен, ако не се случат нещата и без това.
Колкото до това дали има друг човек. По нагоре беше написано, че винаги има друг. Е и аз съм на същото мнение. В крайна сметка не е 1 човека, който така да се каже е човека на твоя живот. Винаги има и други. Всичко се променя щом и ти самия се промениш, променя се и твоята нагласа към нещо/някого. Колкото повече разстеш и се обогатяваш, каляваш или направо живееш толкова повече се променяш , а това както казах променя твоята нагласа.
ПС: Винаги има друг просто оставете нещата да се случат.

AnotherDay
12-19-2007, 08:45
А възможно ли е под предлогът най-добри приятели да се крие взаимен страх единия да не загуби другия докато изчака подходящия момент за гореспоменатото нещо 8-[

kifla
12-19-2007, 08:52
Много е гадно ,когато човека с който искаш да си е точно най-добрия ти приятел.Искаш ли д аму кажеш винаги се притесняваш дали така няма да го отблъснеш,оплашиш и загубиш...,но понякога е по -добре да рискуваш и каквото стане после ! :wink:

SouL4e
12-19-2007, 08:55
AnotherDay точно това написах по горе. Може да има взаимен страх, но в такива моменти жената предпочита да намеква на мъжа, за да може той да поеме инициативата. То зависи и тя как приема това приятел да и стане гадже, ако е имало лоши последствия на един по ранен етап шанса ти е по малък, но ако не е опитвала и мисли че само от приятел може да стане истинско гадже както мисля и аз. Шанса ти е значително висок.

AnotherDay
12-19-2007, 09:10
По този въпрос не знам какво мисли и не мога да ти отговоря... Абе аз съм си казал ще направя абсолютно всичко, даже и повече от това, за нея, за да бъдем заедно. Пък само Дядо Боже може да каже дали е писано да бъде или не :oops:

kifla
12-19-2007, 09:20
По този въпрос не знам какво мисли и не мога да ти отговоря... Абе аз съм си казал ще направя абсолютно всичко, даже и повече от това, за нея, за да бъдем заедно. Пък само Дядо Боже може да каже дали е писано да бъде или не :oops:
\:D/ Точно така.. =;

AnotherDay
12-19-2007, 09:22
Ами май е това по темата. Ако някой още ми отговори с нещо различно от това до сега бих се радвал :) Явно ме очаква още една година чакане до заветния миг :booooomb:

led_i_ogyn
12-19-2007, 09:24
Еми какво да става-Живота продължава.Когато обичаш някого толкова силно се бориш.Аз съм сигурна, че някога и ти ще намериш щастието ако не с този човек, то с друг.

IrReplacaBle
12-19-2007, 09:58
... Винаги има друг човек, няма такова нещо като "човекът на живота ти". Един си тръгва и друг идва... това е. moje bi no ne vinagi

ponqkoga nqma dryg chovek za teb nemojesh da go zabravish kolkoto i da ti se izka opitai se da my kajesh tova mai shte e nai-dobreможе би няма..но се опитваш да го замениш с друг...дори и да ти е толкова трудно...

Keep_me
12-19-2007, 10:47
... Винаги има друг човек, няма такова нещо като "човекът на живота ти". Един си тръгва и друг идва... това е. moje bi no ne vinagi

ponqkoga nqma dryg chovek za teb nemojesh da go zabravish kolkoto i da ti se izka opitai se da my kajesh tova mai shte e nai-dobreможе би няма..но се опитваш да го замениш с друг...дори и да ти е толкова трудно...
Понякога колко и да се опитваш не става...Аз се разделих с човек който страшно много обичам.Сега когато си намерих ново гадже,като си затворя очите и целуна нея виждам старата ми любов.Мисля си повече за бившата от колко за новата приятелка...А момичето е наистина много готино и ми е криво някакси #-o

AnotherDay
12-19-2007, 17:16
;(

The-Cult
12-20-2007, 19:30
Винаги има друг,с това изкам да започна своето мнение.Ти я обичаш а тя гледа на теб като приятел,понякога е по-добре да си останете приятели,защото вианги в една връзка единия обича повече.Надявам се някога да сте заедно,но мисля че животът не свършва с това момиче,и може би истинската любов те чака някъде навън,любов която не те кара да плачеш....любов която не те кара да страдаш..Но пердето което си сложил на очите си с това момиче ти пречи да го видиш..Помисли си над мнението,и макар да усещам че си твърда глава...ти си знаеш брат ми.Здраве,живот,успех и СПОДЕЛЕНА ЛЮБОВ ТИ ЖЕЛАЯ \:D/

AnotherDay
12-20-2007, 19:33
Изтрийте темата моля ви !

SiZzLe^^f
12-20-2007, 19:43
аз наистина безкрайно много обичам моят най-добър приятел и някакси не ми се иска да се опитвам дори да си представя ситуацията, в която той за мен не е, нека не казвам повече, но нещо по-различно (защото едва ли някой би бил повече :P )
не искам и да ти казвам, че тя не е т.нар. истинска или единствена за теб, защото, след като го твърдиш, значи явно наистина е така..
ако момичето те обича - ще бъдете заедно и нищо и никой няма да ви попречи..
ако не те обича - откажи се...
или ако си твърде горд, за да се откажеш - просто намери начин да заличиш каквато и да било надежда..
така ще е най-добре.
аз така се опитвам да правя, макар че едвам ми се получава..
п.с. респект