PDA

View Full Version : Моля ви дайте някой съвет...!



_portokalche
12-19-2007, 09:27
Zdraveite! Zna4i sno6ti pravihme sex s gadjeto mi bez prezervativ i tr1gvame da smenim pozata i toi v s16toto vreme zabelqzva 4e po penisa mu ima ne6to bqlo...toi kazva 4e ne e sv1r6il i az ne s1m usetila da e sv1r6val..i si pomislihme 4e moje da e prederekulacionna te4nost(no na men pove4e si mi prili4a6e na sperma)...i si slojihme prezervativa. Po princip znam mnogo ne6ta za sexa, no sega kato pro4etoh ne6to v saita i se zamislih seriozno nad tova "Hе е нужно никой от двамата да „свърши”, за да забременее жената, тъй като мъжът може да изхвърли сперма още преди да се изпразни напълно." Molq vi kajete dali moje da e stanalo ne6to fatalno 4e 6te otka4a! ](*,)

samonervi
12-19-2007, 09:31
Значи това бялото ако е прееякулационна течност,той я изхвърля точно преди да свърши,което означава,че ако може да му вярваш,че не е свършил значи няма опасност от бременност.
Но има друг проблем.Това може да е бялото ти течение,ако то е гъсто и ти прилича на сперма те съветвам да отидеш на лекар,защото е възможно да имаш раничка.Аз имах подобен проблем нищо страшно не е.Но ако не отидеш на лекар навреме ,ще имаш много ядове.Така,че се пресрами и отивай да питаш специалист

MakeMeLaugh
12-19-2007, 09:31
М-дам, може, може.
Особено пък, ако го правите от скоро..
Ма се случва.
Тъй, че сериозно да си помисли дали не е получавал спазми катот ия за изхвърлянето по време на акта и ти хубаво си спомни как изглеждаше. и дали не е било от твоите сокове..

ubuntu
12-19-2007, 10:54
Може да е бяло течение .. а може и сперма да е ако му е един от първите пъти ... :))) Успех да но не е станала кофти грешка :)