PDA

View Full Version : Предложете !!!



MissIndependent
12-19-2007, 12:48
Здравейте!
Значи нали идва Коледа а аз искам да подаря подарък на една приятелка.По-малка е от мен (5-ти) клас и незнам какво ще и хареса. Трябва до петък да съм и Взела нещо,защото си отива за ваканцията и няма да мога да и го дам по-късно.Затова моля ви се предложете ми нещо!Няам си представа какво да е. :? 8-[

БiJyY
12-19-2007, 13:13
Ами ти до каква цена искаш да и е подарака ? :)
Може да и купиш голям пухест мечок :-P ама няма да ти излезе ефтиничко... използва ли козметика?Някакво червилце или пък парфюмерия :) Подари и сладникъв парфюм ;] Сувенир ? Сякакви неща има по магазините.
Ами айде успех с покупката и дано съм ти помогнала! :smt006

Maimunche_f
12-19-2007, 14:39
Може да и вземеш някакво бужу - пръстенче, гривничка, колие, висулка за телефон - нещо което ще вижда често и ще се сеща за теб. Може някоя дрешка (блузка примерно) или пък ръкавички, шалче (да и топлят през студените дни). Парфюма не е лоша идея, стига да знаеш какви аромати харесва. Сувенир също е възможност, въпреки че аз много мразя такива безполезни неща.
Не се сещам за друго в момента ::: Айде успех :wink:

Presley
12-19-2007, 15:50
Zavisi kakvo haresva.Vse pak ste priqtelki-predpolagam ti poznava6 vkusa i.Ako obi4a i nosi gerdani,grivni,obeci,moje da i kupi6 ne6to takova,v zamisimost ot stila i i cvetovite i predpo4itaniq.Ako puk obi4a grimove-kupi i nqkakvi glancove,senki i t.n.Moje puk nqkakuv parfum,ama ponqkoga e trudno da oceli6 to4niqt aromat.Ili puk universalniqt podaruk -plu6ena igra4ka ( az obojavam da mi podarqvat :D ).Druga ideq ,koqto mi idva na um e da i podari6 nqkakfa dreha.Predpolagam ne iska6 da e ne6to mnooogo skupo,a v ramkite na 10-15 lv.Spokoino moje6 da nameri6 nqkakvo potni4e ili bluzka.Abe ima adski mnogo vuzmojnosti.Drugo ,po-interesno bi bilo da i poru4a6 medalion4e s imeto i.Te gi izrabotvat na momenta -ot ne6to kato tel.
Абееее stiga da znae6 gore dolu kakvo haresva,nqma6 problemi.
Ako obi4a 6okolad,vzemi i nqkakfa 6okoladova figura golqma.ne znam otkude si ,no v Sofiq minah pokrai edno mqsto (ne pomnq kude),kudeto ima6e specialen magazin za 6okoladovi izeliq i ima6e vsqkakvi 6okoladovi figuri.Az mnogo bih se zaradvala na ne6to 6okoladovo :D

:D

BeautifulWorld
12-19-2007, 16:57
Предното мнение е доста изчерпателно :) Но да видим аз какво ще мога да измисля - има едни гривнички на приятелството оплиташ две - едната за теб, другата за нея. Плетката няма такова значение, важна е идеята. Друго което аз харесвам са стъклените топти които като ги разтръскаш започва да вали сняг.
Успех с избора ;)

ani4ka_bani4ka
12-19-2007, 18:28
виж този магазин. има такъв в мола, в сити центъра и на ул.Иван Шишман №19. много интересни неща има в него :)

http://www.casyopea.com/

виж също и този сайт

http://www.craftbg.com/page26.html

попринцип магазина е в Казанлък, но можеш да потярсиш нещо подобно и тук...

а ще е най-хубаво, ако направиш нещо сама /като тези чашки в сайта/. боички за стъкло можеш да намириш в Слънчоглед / http://www.slanchogled.com/ /. адреса е ул.Иван Вазов №13, което е много близо до първия магазин, който ти казах.

или, ако имаш много снимки на двете ви заедно, можеш да направиш колаж или нещо като мини албум за спомен :)

Cerealkiller
12-19-2007, 20:13
Къде изработват имена от тел?Заинтересовах се.
А иначе на твойта приятелка можеш да вземеш плюшена играчка,ама да е несесер или раница има мн идиотски.Но може би са скъпи не съм сигурна...тези в ориндж са малко...И да идеята за Слънчоглед не е лоша там има какво ли не?! само като влезеш и ще ти хрумне нещо :)

WILD__BOY
12-19-2007, 20:31
kuпи и голям за коляне на шопар

MissIndependent
12-20-2007, 13:10
Еей супер сте! :-) Много хубави идеи давате!И понеже я знам колко много обича играчките и ми предложихте, купих и едно не-голямо не и малко(средно) беличко пухкаво зайче и още едно малко до него ии един парфюм-сладникав е,но ми харесва! =;

outofspacE
12-24-2007, 10:57
Аз определено съм за козметика ... 5ти клас момиче с плюшени играчки ... не върви, вярно .. момиче е но нека бъдем реалисти ;-)

mumiikataa
12-24-2007, 12:18
е аз съм 8 клас.луда съм по плюшки и по....колички :lol: имам си колекцийка,която нараства :D ммм на мен би ми харесал подаръка :)

JoeBanana
12-24-2007, 12:22
Аз определено съм за козметика ... 5ти клас момиче с плюшени играчки ... не върви, вярно .. момиче е но нека бъдем реалисти ;-)
най-добре да й подари мрежест гащник, ярко червило, дезодорант ФА и е готова за мъже, като всяка нормална петокласничка
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

Madness
12-24-2007, 12:38
Аз определено съм за козметика ... 5ти клас момиче с плюшени играчки ... не върви, вярно .. момиче е но нека бъдем реалисти ;-)
Човече,за приятеля ми/5 години по-голям от нея/ има огромна плюшена мишка (:

sladku_bebzi
12-25-2007, 17:08
Еей супер сте! :-) Много хубави идеи давате!И понеже я знам колко много обича играчките и ми предложихте, купих и едно не-голямо не и малко(средно) беличко пухкаво зайче и още едно малко до него ии един парфюм-сладникав е,но ми харесва! =;

Добър избор!И аз най - много се радвам на плюшките :smt007

Madness
12-26-2007, 09:07
Да,бе,плюшки,бе :grin:
Имам си сива мишка,оная от Том и Джери,не Джери,а другата...
Казва се Джордан,на галено Джоджи :)

Ебаси...вчера беше най-хубавата част от цялата Коледна простотия...и ще си остане най-хубавата май си :)