PDA

View Full Version : Агресивен?!



airy
12-19-2007, 13:12
Здравейте!Аз съм на 16,а гаджето ми е на 18.Та проблема ми е-той иска да правим секс,но на мен ще ми е за първи път с него.А негова бивша приятелка ми каза че бил адски агресивен по време на секс-шамари,обиди,всякви удари.Той продължава да настоява и не знам какво да правя

teengirl_92
12-19-2007, 13:24
Ако бях на твое място при това,което съм чула никога не бих се навила.Егати удари,убиди той да не е животно бе? :evil:

TopTa
12-19-2007, 13:27
moje da ti e kazala tezi ne6ta za6toto revnuva i iska da te stresne za da nego pravi6 s nego! a moje i toi da e bil takuv s neq, no s teb da e razli4no.pogovorete si s nego dvamata i mu kaji kak si go predstavq6 purvia ti put.vij toi dali 6te se saglasi ili ne, 6te si proli4i i po izrajenieto mu ako ne6to ne mu se haresvat tvoite idei!
uspeh \:D/

ShokoladkaTa
12-19-2007, 13:29
поговори с него че ще ти е за първи път и го помоли да бъде мн нежен,ако наистина те обича не вярвам да ти откаже ! и аз не бих се навила да правя секс с някой който ще ме удря и обижда през цялото време ... няма да е мн възбуждащо 8)

_BoSSy_
12-19-2007, 13:47
Ако бях на твое място при това,което съм чула никога не бих се навила.Егати удари,убиди той да не е животно бе? :evil:

хаха..а представяш ли си..някои това ги възбужда..

angel4e_f3
12-19-2007, 13:47
От къде знаеш че бившата му приятелка не те лъже?Той е твое гадже и ти трябва да го познаваш най-добре.Според мен трябва да поговориш с него и ако има нещо той сам ще се издаде.А ако наистина е такъв,който те бие и те обижда,то бягай далеч от него - има и други момчета на тая планета.Успех!!!

airy
12-19-2007, 14:04
Ами мислила съм за това че бившата може да ме лъже.Но не знам.Понякога когато се натискаме ме притиска много силно или пък започва да стиска гърдите и задника ми толкова силно,че понякога са ми оставали и синини.Два-три пъти ме е удрял.може да е преувеличила тая но не знам.Предполагам че наистина трябва да говоря с него.благодаря!

krem4et0
12-19-2007, 14:22
Той те удря, а ти още си с него.......Имаш ли достойнство? Как позволяваш това? Мен ако питаш не секс, а раздяла трябва да получи.

MoHuTo
12-19-2007, 14:25
Той те удря, а ти още си с него.......Имаш ли достойнство? Как позволяваш това? Мен ако питаш не секс, а раздяла трябва да получи.
Подкрепям Кремчето, как си допуснала такова нещо :shock:

vaniLL
12-19-2007, 14:25
Ами мислила съм за това че бившата може да ме лъже.Но не знам.Понякога когато се натискаме ме притиска много силно или пък започва да стиска гърдите и задника ми толкова силно,че понякога са ми оставали и синини.Два-три пъти ме е удрял.може да е преувеличила тая но не знам.Предполагам че наистина трябва да говоря с него.благодаря!

udrql te e ???
az ne bih si imala poveche nishto obshto s momche , koeto se usmeli da me udari ... moje bi tova ne ti prechi na teb ... az bih go otrqzala vednaga , shtom si pozvoli takova neshto , no vse pak da govorish otstrani e nai-lesno .za tova i az te syvetvam da pogovorish s nego ne samo za 1q pyt a az agresivnostta mu poprincip :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

nofi
12-19-2007, 17:52
Той те удря, а ти още си с него.......Имаш ли достойнство? Как позволяваш това? Мен ако питаш не секс, а раздяла трябва да получи.
Подкрепям Кремчето, как си допуснала такова нещо :shock:
Колкото и да е странно-и аз я подкерпям! =D>

JuS7^YourS
12-19-2007, 18:07
моят съвет е да изчакаш със секса с този човек, покажи му, че ако те удари още веднъж, може да няма следващ път. Не му позволявай такова отношение, защото може и по-далече да стигне.

partychild
12-19-2007, 18:35
Той те удря, а ти още си с него.......Имаш ли достойнство? Как позволяваш това? Мен ако питаш не секс, а раздяла трябва да получи.
Подкрепям Кремчето, как си допуснала такова нещо :shock:
Колкото и да е странно-и аз я подкерпям! =D> Аз също! Небих била с такъв който ми причинява болка... тфа неможе да стане :-s ](*,)

ninka_baby
12-19-2007, 18:42
моят съвет е да изчакаш със секса с този човек, покажи му, че ако те удари още веднъж, може да няма следващ път. Не му позволявай такова отношение, защото може и по-далече да стигне.

Защо трябва да чака да има следващ път...?! Иии да,подкрепям кремчето ;-)

samonervi
12-19-2007, 20:29
Аз пък ти казвам,че съм била с него и е мн нежен.Ти какво ще направиш?Защо не му кажеш какво са ти казали и кажи ,че такъв секс не ти допада.И ще е мн тъпо ако е вярно и те удари-това не го допускай.Ама не знае човек на кой да вярва затова убеди се сама.Ама първо си помисли дали си струва да се отдадеш на някой на който вече нямаш доверие и има ли смисъл.Мисли преди да прави нещо

foxy-to
12-20-2007, 20:25
s moq priqtel sme pravili tova s 6amar4etata no samo za 6outo. ina4e ako posmee da me udari(naseriozno) prosto nqma da ima vtora vazmojnost da go napravi,za6toto pove4e nqma da me vidi, kolkoto i da go obi4am.

gilY
12-21-2007, 16:00
ako e vqrno tova za 6amarite kogato go pravi...po-dobre go ostavi

Liar
12-21-2007, 16:14
От колко време ходите?От скоро предполагам,а не можеш да легнеш с човек,в когото не си сигурна,именно защото не знаеш дали ще зачита твоите желания.
Имайки предвид какво е казала бившата си имай едно на ум.

bebok
12-21-2007, 19:13
az bih go zarqzala no ti si re6ava6

macka_1912
12-22-2007, 09:00
:shock: :shock: UdrQl Te e I oShte Si s Nego wewe MoQ ako me udari Po dobre Da zabravi za men I az podkrepqm krem4eto ne mislq 4e 4oveka koito te obi4a i koito ti obi4a6 trqbva da ti pri4inqva bolka !!! ааааа бившата може да те лъже дам наистина поговорете си първо обясни му вси4ки не6та и които искаш и виж как 6те реагира ако е зле по добре и не го търси тогава а ако те разбере тогава се радвай 4е е готов на това за теб аре мацка късмет от мен


късмет4е :-) :-) :-) :mrgreen:

AtMosFera
12-22-2007, 14:19
Здравейте!Аз съм на 16,а гаджето ми е на 18.Та проблема ми е-той иска да правим секс,но на мен ще ми е за първи път с него.А негова бивша приятелка ми каза че бил адски агресивен по време на секс-шамари,обиди,всякви удари.Той продължава да настоява и не знам какво да правя

Страх те е значи ама иначе си седиш с него.Или може би обичаш да се страхуваш?И ако те удари какво?Ами и ти ще го удариш естествено,толкова е просто,логично и нормално!Ако те обижда...ами ти да не би да не можеш?Ако тръгне пак да те удря....казваш му,че ще го съдиш за изнасилване и няма как да се отърве и т.н. и т.н.,или го тряскаш с най-близкия здрав предмет....варианти мн мога да ти измисля.Просто бъди и ти гадна.Ако можеш дори и повече :D

SilverAngel
12-22-2007, 14:34
ей ей ей чакайте, тя каза че е удрял бившата му ПО ВРЕМЕ на секс, не е споменала, че е удрял нея :-)

Към авторката - мацка, виж колко може да се вярва на бившата му, виж дали той не търси само секс от теб, ок? отговорите са в теб, просто го погледни от някаква различна гледна точка... Хайде успех и не се давай!

ra4ence
12-22-2007, 15:17
Абееее момичето никъде не е написало,че я е удрял...кви са тия глупости.
Говори си с него, кажи му кво си разбрала и че не приемаш подобен вид секс. Толкова е просто

`Death`Whore``
12-22-2007, 15:20
Аз не съм девствена и пак няма да позволя по време на секс да ме удря, с изключение на местата, на които ми харесва. Извън секса просто...нямам думи. 'Баси любовта.


И момичето е написало, че я е удрял няколко пъти. А и той определено е свиня. Дори да не става въпрос за бой, когато човек не е наясно с предпочитанията на партньора, е логично да кара леко и да говори с другия...или поне да наблюдава реакциите му и да се съборазява с тях...ако не му е само за ебането.

bebe_zaiche
12-22-2007, 17:41
Здравейте!Аз съм на 16,а гаджето ми е на 18.Та проблема ми е-той иска да правим секс,но на мен ще ми е за първи път с него.А негова бивша приятелка ми каза че бил адски агресивен по време на секс-шамари,обиди,всякви удари.Той продължава да настоява и не знам какво да правя

Най-вероятно дори да е така, преди да решите да правите секс подпитай го дали е истина това. Ако отвърне да и не е психопат би трябвало да се допита и до твоето мнение. И все пак не се шашкай толкова. Нашият секс е къде-къде по-агресивен и съм много доволна. Някои хора се увличат по алтернативната сексуалност. Нищо не пречи да експерементираш с някой много лек шамар, за да видиш как ще ти подейства. :) Успех.

sexy_ebliva_15
12-22-2007, 17:41
prati go na men,az si umiram nqkoi da me shlqpa po malkoto,bqlo zadniche. :smt007

bebe_zaiche
12-22-2007, 17:42
prati go na men,az si umiram nqkoi da me shlqpa po malkoto,bqlo zadniche. :smt007

Аз мога да те шляпам, ама кръвоизливи да ти оставя ;) Само стани пълнолетна, че да не ме осъдиш за педофилия :D

sexy_ebliva_15
12-22-2007, 17:44
Nqma da si pyrviq,koito da e pylnoleten i da me shlqpa..kym tqh imam samo dobri chuvstva,zatova,ako iskash dai skype,da se ugovorim . :smt003 .

bebe_zaiche
12-22-2007, 17:45
Nqma da si pyrviq,koito da e pylnoleten i da me shlqpa..kym tqh imam samo dobri chuvstva,zatova,ako iskash dai skype,da se ugovorim . :smt003 .
Момиче съм, за съжаление хетеросексуално. Но не пропускам хубав бой :)

sexy_ebliva_15
12-22-2007, 17:49
Nito puk az. :wink:

bebe_zaiche
12-22-2007, 17:50
Nito puk az. :wink:
Нещо друго освен шляпането влече ли те? Може да споделим малко опит ;)

sexy_ebliva_15
12-22-2007, 17:54
Dammmm..

Liubimoto mi e da si zashtipvam zyrnata na gyrdite sys projinkite na zakachalkite..i da slagam edna veriga v kraq na zakachalkata,za da moje priqtelq mi da q dyrpa,ako ne si izpylnqvam dobre zadyljeniqta..kato q drypne,zapochvam da se staraq poveche,i se vyzbujdam adski mnogo che toi ima kontrol nad men.

:twisted:

bebe_zaiche
12-22-2007, 18:01
Dammmm..

Liubimoto mi e da si zashtipvam zyrnata na gyrdite sys projinkite na zakachalkite..i da slagam edna veriga v kraq na zakachalkata,za da moje priqtelq mi da q dyrpa,ako ne si izpylnqvam dobre zadyljeniqta..kato q drypne,zapochvam da se staraq poveche,i se vyzbujdam adski mnogo che toi ima kontrol nad men.

:twisted:

И аз имам такива щипки, много ги обичам. Имам и каишка, купичка, камшик, много въжета, белезници, гаг, и доста изолирбанд за гагване и превързване на очите.. :)

sexy_ebliva_15
12-22-2007, 18:04
i si vanilla?

az nqmam vyjeta naprimer,predpochitam sateneni vryvchici,prodavat gi v kinkaleriite,prosto po-dobre se vpivat v rychete,i boli poveche..s vyjetta e meko i udobno.

Maja
12-22-2007, 18:54
е както казаха и другите бившата му приятелка може да лъже бе

minava6t 4i4ko :)
12-22-2007, 20:07
Dammmm..

Liubimoto mi e da si zashtipvam zyrnata na gyrdite sys projinkite na zakachalkite..i da slagam edna veriga v kraq na zakachalkata,za da moje priqtelq mi da q dyrpa,ako ne si izpylnqvam dobre zadyljeniqta..kato q drypne,zapochvam da se staraq poveche,i se vyzbujdam adski mnogo che toi ima kontrol nad men.

:twisted:

И аз имам такива щипки, много ги обичам. Имам и каишка, купичка, камшик, много въжета, белезници, гаг, и доста изолирбанд за гагване и превързване на очите.. :)

:-o евала а той подхвърля ли ти 4ат пат и тенис топки...а после кой бил най-добрия приятел на човека а? :)

vaniLL
12-22-2007, 21:06
Ами мислила съм за това че бившата може да ме лъже.Но не знам.Понякога когато се натискаме ме притиска много силно или пък започва да стиска гърдите и задника ми толкова силно,че понякога са ми оставали и синини.Два-три пъти ме е удрял.може да е преувеличила тая но не знам.Предполагам че наистина трябва да говоря с него.благодаря!


tuka kazva , che q e udrql !!!

`Death`Whore``
12-22-2007, 21:07
Деца, аз съм ванила, използвайте правилно термините.

KENZO
12-23-2007, 19:13
OOOO da!!! DAI MI NOMERA MU!!!
"PLQAAS"
"ZASHTO ME BIESH BE GOSHO???"
"KAK SHTA BIQ MA?? TOVA E SADO MAZO"
"AA-A DOBRE!"
](*,)

Devilka
12-23-2007, 21:09
Наистина е възможно бившата му да те лъже - от ревност. В какви отношения сте с нея?

gPa3HuTeJl
12-23-2007, 22:18
Здравейте!Аз съм на 16,а гаджето ми е на 18.Та проблема ми е-той иска да правим секс,но на мен ще ми е за първи път с него.А негова бивша приятелка ми каза че бил адски агресивен по време на секс-шамари,обиди,всякви удари.Той продължава да настоява и не знам какво да правя

Епа правете секс ама му зав1ржи р1цете и краката да не рита и да не удря... и готово... да ти е мирна главицата... а ако се отв1рже трепай го и ти...

NiksaN4e
12-23-2007, 23:47
скубание... шамари... ритници ... тупаници .. е те тва е ЗДРАВ секс .. ама наистина здрав :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: лелее тоя секс ли иска да прави или иска да участва в кеча ... а иначе другияя вариант е тая другата да лъже :neutral: но никой от нас не може да каже кое е вярното :neutral:

ludoto_f
12-24-2007, 06:41
Ако бях на твое място при това,което съм чула никога не бих се навила.Егати удари,убиди той да не е животно бе? :evil:

хаха..а представяш ли си..някои това ги възбужда..

predstavqm si.. :-x

bebe_zaiche
12-24-2007, 19:34
i si vanilla?

az nqmam vyjeta naprimer,predpochitam sateneni vryvchici,prodavat gi v kinkaleriite,prosto po-dobre se vpivat v rychete,i boli poveche..s vyjetta e meko i udobno.
Не съм ванила. С моя приятел имаме прекрасна, пълноценна БДСМ връзка. Не само секс, но самата ни връзка е такава. А лично аз предпочитам дебели въжета, тъй като той обича дооооста да стяга въжетата и се е случвало да нямам абсолютно никаква чувствителност и подвижност в ръцете от лактите надолу и ме е страх от некроза на пръстите. Може би просто съм почитателка на по-екстремните връзвания :)

bebe_zaiche
12-24-2007, 19:37
Dammmm..

Liubimoto mi e da si zashtipvam zyrnata na gyrdite sys projinkite na zakachalkite..i da slagam edna veriga v kraq na zakachalkata,za da moje priqtelq mi da q dyrpa,ako ne si izpylnqvam dobre zadyljeniqta..kato q drypne,zapochvam da se staraq poveche,i se vyzbujdam adski mnogo che toi ima kontrol nad men.

:twisted:

И аз имам такива щипки, много ги обичам. Имам и каишка, купичка, камшик, много въжета, белезници, гаг, и доста изолирбанд за гагване и превързване на очите.. :)

:-o евала а той подхвърля ли ти 4ат пат и тенис топки...а после кой бил най-добрия приятел на човека а? :)
Оф, я млък :Р

Go6o_duPeTo
12-24-2007, 21:15
Глей ся ако те бие докато правите секс бии го и ти къф ти е проблема не мога да разбера

CINDERELLA_story
01-12-2008, 17:27
Ami az ne bil probvala.Obi4am agresiqta no v dopistimi granici i to samo s priqtelq si :grin:

amatorium
01-12-2008, 17:41
S grub muj da se otvarqsh spored men nqma da ti ostane dobur spomen. Edinstvenoto predimstvo, za koeto se seshtam e che defloraciqta nqma da trae mnogo dulgo. Dva shamara i hoppa - zaicheto izkochi :-D Samo da ne se okaje ot tiq deto hem biqt, hem eb*at qko, che moje neshtata zle da stanat. Nai-dobre porazpitai povechko za toq momuk predi da si zavresh dupeto v shepata mu :evil:

lithium4e
01-12-2008, 22:05
бахти..изобщо какво правиш с него ? Той трябва да е много нежен с теб щом ще ти е за пръж път..като гледам той едвали ще успее..или говори с него или го разкарай..но ако питаш мен : 2рото ..

Drebs
01-13-2008, 10:51
Обужавам агресивните мъже. :evil: :D
Но щом теб това те плаши,поговори с него. Те тея бившите друга работа,освен с глупости да се занимават,нямат.
А ако решиш въпреки всичко да си направиш сефтето с него,приготви си за всеки случай камшик или бокс ;)

bqsna_teenagerka
01-13-2008, 13:02
Ами..бифшата му може наистина от ревност да го е казала..но може и да е истина поговори с него и му изясни,нещата,че с теб така няма да бъде!