PDA

View Full Version : кажете какво да правя хораа;(((



ninka_baby
12-19-2007, 14:06
Значи... днес разбрах,че вчера е починала майката на бившия ми :-# Въпроса ми е дали да му пиша смс поне с една ";(" колкото да знае ,че съжалявам за случилото му се... обаче се двоумя,защото той си има приятелка сега :cry: плс кажете какво а правя :(

babity
12-19-2007, 14:10
ако му пишеш, то поне нека смс-а ти да съдържа съболезнования и най - малкото намек, че може да разчита на теб за всичко, по всякакъв повод!

zabludenata
12-19-2007, 14:19
Да бе да стига глупости как ше му пратиш смс за такова нещо. Ако ще е така то по-добре не му се обаждай...

mon4eto
12-19-2007, 14:20
Emi ako se 4uvate 4esto sled kato ste se razdelili zadaljitelno mu pi6i sms no ne samo ;( a pr moite saboleznovaniq ala bala...no ako ne ste se 4uvali ot kato ste skasali nqma smisal da mu pi6e6 za6toto toi sig ve4e te e zabravil :(

LizZz
12-19-2007, 14:46
Добре де...Защо ние трябва да ти кажем к'во да правиш...Аз бих звъннал да се опитам да помогна за положението колкото се може,защото човекът в момента е направо смазан и има голяма нужда от подкрепа и разбиране...Не пожелавам на никой да изпитва това,което му се е случило... :-#

ninka_baby
12-19-2007, 14:54
Добре де...Защо ние трябва да ти кажем к'во да правиш...Аз бих звъннал да се опитам да помогна за положението колкото се може,защото човекът в момента е направо смазан и има голяма нужда от подкрепа и разбиране...Не пожелавам на никой да изпитва това,което му се е случило... :-#

работата е там,че не искам да се бъркам,защото си има приятелкааа..ако си нямаше мислисш ли ,че щях да се обърка към вас?! Бих дала всичко в момента да съм до него,да го подкрепям и разбирам ,обаче приятелката му ми е проблема.. :cry: охх... :cry: :(

ivakavlad
12-19-2007, 14:58
Добре де...Защо ние трябва да ти кажем к'во да правиш...Аз бих звъннал да се опитам да помогна за положението колкото се може,защото човекът в момента е направо смазан и има голяма нужда от подкрепа и разбиране...Не пожелавам на никой да изпитва това,което му се е случило... :-#

работата е там,че не искам да се бъркам,защото си има приятелкааа..ако си нямаше мислисш ли ,че щях да се обърка към вас?! Бих дала всичко в момента да съм до него,да го подкрепям и разбирам ,обаче приятелката му ми е проблема.. :cry: охх... :cry: :(

значи да не ти пука приятелката му не му пращай СМС а директно му звънни това е най-правилното според мен

apparition
12-19-2007, 15:07
бивш или не...той е човек и има нужда от подкрепа в този така тежък за него момент...аз ако бях на твое място ве4е поне щях да съм му звъннала така че действай! сегашната му приятелка ако е човек няма да има нищо против, защото искаме или не това е нещо човешко, с което с общи усилия трябва да се справите ;-)

Jaffs
12-19-2007, 15:16
И според мен това, че сега си има приятелка не означава абсолютно нищо. В такъв тежък момент не вярвам да се проявява като гаднярка, ако е такава по принцип и ако това имаш предвид под `проблем`.
По-добре му звънни, а не му пиши смс. Просто е по-подходящо да му го кажеш, отколкото сух смс. :)

ninka_baby
12-19-2007, 15:20
И според мен това, че сега си има приятелка не означава абсолютно нищо. В такъв тежък момент не вярвам да се проявява като гаднярка, ако е такава по принцип и ако това имаш предвид под `проблем`.
По-добре му звънни, а не му пиши смс. Просто е по-подходящо да му го кажеш, отколкото сух смс. :)

не вярвам да му е точно до мен сега,за да му се обаждам.. И все пак..какво да му кажа като му се обадя? :-# :-#

Jaffs
12-19-2007, 15:31
Ще дам един лош пример, но няма по друг начин как да го обесня... :neutral: Ако стане нещо такова ти какво мислиш, че е по-правилно да ти се обадят или да ти пратят смс със съболезнования?

Най-простичко и лесно е да му кажеш `Съжалявам за майка ти. Ако може с нещо да ти помогна само ми кажи, на разположение съм.`

dshiznit
12-19-2007, 16:06
я си трай най-добре. ако го видиш някаде му кажи ама да му звъниш и пишеш нидей.

kael
12-19-2007, 17:44
ако ще правиш нещо кажи му го лично

ninsy
12-19-2007, 18:02
извинявай,ама да не си на 10 та да неможеш да изкажеш саболезнованията си ?
как може в такива моменти да се чудиш как ще реаагира приятелката му.