PDA

View Full Version : Пухче??



Oriqna
12-19-2007, 15:52
Някои знае ли от каде да си купя от онези пухчета които се слагат по GSM-мите???Обиколих доста магазини в Пловдив,но никаде няма...Моля ви ако някои има такова(и го е взел от Пловдив)да ми каже от каде :-# :-# :-#

great_mari
12-19-2007, 16:00
zavisi za kvi puh4eta govori6
1.ako e puheno kaluf4e v halite na 2 etaj ima6e predi 2 sedmici nqkude
2.ako e takava vruzka/ukrasa taka da go kajem/ - mi ako zn kude se namira magazin slun4evi lu4i v ki4uka do nego ima edin maluk turgovski centur - tam ima
nadqvam se da sum pomognala :wink: :wink: :wink: :) :)

Oriqna
12-19-2007, 16:07
мм да за вразка (украса) говоря можеш лии горе доло да ми кажеш каде е този магазин или някои друг около него да се сетя плсс

RAWRRR
12-19-2007, 22:47
мм да за вразка (украса) говоря можеш лии горе доло да ми кажеш каде е този магазин или някои друг около него да се сетя плсс

"Слънчеви лъчи" е до пазара в Кичука,ама не събота пазара,а онзи пазар,до пицария Верди.

bulgarche
12-20-2007, 03:57
мм да за вразка (украса) говоря можеш лии горе доло да ми кажеш каде е този магазин или някои друг около него да се сетя плсс

"Слънчеви лъчи" е до пазара в Кичука,ама не събота пазара,а онзи пазар,до пицария Верди.
Тая пицария не бачка събота и неделя, а "Слънчеви лъчи" е най-тъпия магазин на земята, с още по-тъпите торти

BlueDevil
12-20-2007, 19:12
Пхах, не знам дали ще ти помогне, но майка ми си сви от една парфюмерия пухчето от парфюма на Наоми Кембъл :lol: Парфюмът е гаден, ама пухчето е хипер яко. Ако никъде другаде не си намериш - пробвай това :lol: