PDA

View Full Version : На 15 без любов .



Anonimkoto_bg
12-19-2007, 16:37
Ами момче на 15 съм от град Стара Загора, обаче до ся съм имал само 1 гадже и то за много кратко време . Знам че трябва да чакам, но почвам да си мисля, че никога няма да усетя любовта. Имам много приятелки, нямам проблем с общуването . Определено съм с правилна ориентация ... но нз .. Като гледам хората как се прегръщат, целуват и обичат направооо :-k :cry: Много е кофти така :-# Дайте някакви съвети как мога да спра да мисля за това ... пак повтарям знам, че се чака амаа ... нз.. оглупявам вече - комплексирам се #-o

JoeBanana
12-19-2007, 16:40
всъщност не се чака, а се действа
тва да не е автобус, че да чакашhttp://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

Sweet__Dream
12-19-2007, 16:46
Ne se pritesnqvai vuob6te.Za vsqko ne6to si idva vremeto.Ne nasilvai ne6tata.Kolkoto pove4e go misli6 tolkova pove4e 6te bqga ot teb.Zatova ne go misli i sledvai sudbata si..Uspeh.. :) \:D/

dshiznit
12-19-2007, 16:46
А точно кво чакаш да цъфнат налъмите.

С чакане нищо не ставааа. Действай. Ако чакаш ей така да та гръмне любовта както си седиш нищо няма да стане. (е и тфа са случва понякога де амъ). Намери си некфо момиченце дето те кефи и па може да излезе и нещо поичи. Ай с здравеее.

:smt006

GameMaster
12-19-2007, 16:56
ami ....da ti kaja i az s1m pochti na 16 ama do sega gadje ne s1m imala ama ne se otchaivam tolkova ..........daje na psoled1k vze da ne mi puka.Pochaikai i na teb s1m ubedena che shte ti se usnihne shtastieto :wink: i osven uspeh de ne moga da ti pojelaq :) ;-)

dshiznit
12-19-2007, 17:17
сигурно нема ти пука и кат станеш дърта мома на 40 и даваш кинти на някав мангал да тъ клати.

koalka
12-19-2007, 17:24
Хей, осъзнай се.Само на 15 си...има време за любов, връзки и т.н.Няма смисъл сега да ти е тъжно, гадно и т.н., че в момента нямаш гадже.

anity92
12-19-2007, 17:44
Ще ти кажа само едно няма смисъл да се отчайваш : ) За всичко има време. Пък и понякога любовта идва когато най малко очакваш ;p Айде желая ти късмет.

ivakavlad
12-19-2007, 17:52
който бърза бавно стига за всяко нещо си има времеа и явно не си срещнал подходящият човек ще го усетиш тръпката е невероятна когато стане всичко друго е безмисленно защото не е истинско въоръжи се с търпение

TheMaggie
12-19-2007, 18:24
Емм ако толкоз мн напираш - "забий" си някоя по скайп! :-D :D А пък иначе...просто поеми инициативата - запознай се с някой.Като седиш и чакаш любовта да те цапне по главата...ще има да си чакаш! :-P

akademika
12-19-2007, 20:14
Ами момче на 15 съм от град Стара Загора, обаче до ся съм имал само 1 гадже и то за много кратко време . Знам че трябва да чакам, но почвам да си мисля, че никога няма да усетя любовта. Имам много приятелки, нямам проблем с общуването . Определено съм с правилна ориентация ... но нз .. Като гледам хората как се прегръщат, целуват и обичат направооо :-k :cry: Много е кофти така :-# Дайте някакви съвети как мога да спра да мисля за това ... пак повтарям знам, че се чака амаа ... нз.. оглупявам вече - комплексирам се #-o
ХАХАХАХА, че то аз съм на 17 - почти 18 и съм така нищо ти няма, дори веднъж споделих на баща си и той ми каза че и той бил така ... докато отишил да следва висше и тогава за 1-2 години "наваксал" пропуснатото.

Пък и има си пололожителни страни, ако сублимацията (от липса на секс) се насочи към нещо творческо от тебе може да стане велик човек. При мене например секса се изразходва, като ме избива на музика даже се записах на уроци по пиано и учителката по пиано казва, че за броени месеци съм напреднал с години.

babity
12-19-2007, 20:18
абе ти бавен ли сикъв си бе?! кво като на 15 не си вървежен? да не би да си някъв престарял и да ти е късно вече.. с тринайсетгодишната ми приятелка, която постоянно мрънка за гадже ще ме съсипете от смях!!! :razz: :razz:

WILD__BOY
12-19-2007, 20:26
хах..
ще дойде любова.. на 15 години трябва да имаш други терзания, не любовни

samonervi
12-19-2007, 20:45
Гледай повече сериали.Като пораснеш ще си имаш гаджета колкото си искаш

rubi
12-19-2007, 22:27
както се изразяваше баба ми навремето..."погледни се имаш още жълтичко на устата пък любов ми искаш" споко бе пич има време...мацки има колкото искаш...не си станал на 50 нали...тогава ще е лошо ако не си изпитал любов!! \:D/ \:D/

Cerealkiller
12-19-2007, 23:50
пхахахахахаха хахахахаа на 15 без любов ей така хахахаха омг на 15 без любов! :razz:
дори няма сми да ти чета терзанията на 15 без любов хахахахахахаа

ей уили! любов по- чиста и съдба по-клета на 15 го има само в ромео хахахаха и жулиета :-P :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-20-2007, 07:24
Леле, да ви имам и проблемите на 15... :shock:
Давай го по-спокойно, наистина е трудно така да гледаш, че всеки си е хванал гадже, че всеки е на 7-мото небе... Но дефакто не е толкова розово, ако някой пита мен. А и бих казала, че това, което търсиш, много рядко се случва на по-малка възраст, а като те гледам май търсиш нещо по-сериозно. Затова споко, ще дойде и твоят ред... И както имаше нещо в един комикс - розата разцъфва много по-късно от повечето други цветя, но когато го направи, е най-красива от всички...

ra4ence
12-20-2007, 07:57
На 15 е малко трудно да различиш любов от привличане, симпатия и временно захласване. Има време,не се безпокой. Не бързай да изпиташ всичко на един дъх, после ще ти е доста скучно :)

{Sweety_f}
12-20-2007, 10:09
Ми до някаква степен те разбирам...аз съм имала много връзки но с нито едно от момчетата не съм усетила любовта...единственото решение е да се отдадеш на времето и да чакаш някой да 'изкочи' хахах мне...е*авам са...нз кво да прая...кво да праиш и ти...решение няма.. :)

`Death`Whore``
12-20-2007, 10:21
Така...моя милост също се депресираше на тази възраст...но не се сдухвайте. Наистина! На 15 какво ще изпитате от любовта? Знаете ли какво искате? Излизайте с приятели - сега му е времето. Може да звуча като пенсия, но след време няма да имате никакво време за приятелите си...а и как ще срещнете любовта, освен чрез приятели? Не че има значение, но това е най-лесният, естествен и приятен начин да се случат нещата.

mon4eto
12-20-2007, 10:51
6tom nqma6 problem s ob6tuvaneto deistvai nqma kvo da 4aka6...btw ti si mom4e i ti si 4oveka koito trqbva da napravi parvata kra4ka za6toto pove4eto momi4eta ne q pravqt...taka 4e nabeleji si momi4e i po4ni da q uhajva6 i ne6tata 6te tragnat :wink:

HePeAJIeH
12-20-2007, 13:57
Има време за това! А и по-нататък като намериш любовта ще си по-узрял за да я оцениш и да я показваш и същевремменно изразяваш по по-добър начин отколкото в ранните тийнейджърски години! Лек ден! :wink:

sasha_90
12-20-2007, 15:12
На 15 си,още си млад,да не кажа и малък.Има време,за къде бързаш?

flowerlina
12-20-2007, 16:30
Аз също съм така,но никога не съм се отчайвала.Имам си достатъчно добри приятели.И сега човекът сам си се появи :smt008

EvilBrunette
12-20-2007, 17:26
Ами... още не си намерил подходящото момиче. Няма защо да го правиш такъв голям проблем. Все някога ще я срешнеш. А дотогава - не гледай какво правят другите, а прави това, което ти харесва. Не може да се хванеш с някоя само и само да има с кой да се прегръщаш и целуваш, защото всички така правели... :?

dodger
12-20-2007, 19:06
Приятел, на твоята възраст е съвсем нормално. Ако знаеш колко момчета си нямат гаджета като теб... Аз съм на 21 и все още не съм имал приятелка, а както се очертават нещата и в бъдеще е малко вероятно да ме огрее щастието. Така, че, спокойно, не си само ти, а и за всяко нещо си има време. Когато е писано, ще стане. Дотогава, докато не си намериш приятелка, търси или както казва Akademika, насочи вниманието си в някое изкуство или хоби.
Късмет! \:D/ :wink:

charovnata_
12-21-2007, 18:55
spoko za kade barzash nima ti puka che dr imat ( e razbiraemo e )povecheto v momenta sa nqkakvi neseriozni momicheta i momcheta koito tragvat s nekoi ili zashtoto e bogat ili izvesten ili neshto dr.I na tova im se vyzhishtavat,smeshno e .Ne se hvashtai s purvata koqto doide kato ostanalite tvoi vrystnici z sum sigurna che za vremeto koeto si nqmal gadje edin den shte navaksash

TestTest
12-22-2007, 20:30
Емм ако толкоз мн напираш - "забий" си някоя по скайп! :-D :D А пък иначе...просто поеми инициативата - запознай се с някой.Като седиш и чакаш любовта да те цапне по главата...ще има да си чакаш! :-P

Всъщност мен ме цапна така...и запознанството беше в чата...какво да говорим, но отсрещната личност се оказа курва в пълния смисъл на думата... #-o

DiabolicAngel
12-22-2007, 20:44
Малко инфо за "бавните" постнали след автора:
Давате му съвет да действа-той пише,че има проблем със общуването!
Следователно съвета отива по дяволите!Проблема му е,че се комплексира от останалите хора,които се обичат...
Давате му съвета да търси любовта-любовта не се търси,защото е просто чувство!
Казвате,че любовта неможе да те "цапне по главата"....Мда...По вашата логика,който търси намира?Ми тогава защо аз като тръгна за злато се връщам със 2 кг манатарка?Май нещо не е така,а?
Към автора:
Не се комплексирай,това може да ти засегне "Егото" за напред,колкото повече мислиш за това,че нямаш гадже/приятелка,толкова повече се комплексираш.Познавам двама мъже на 24 и 27,които до сега са нямали приятелки...Живей си живота,каквото е писано,ще стане.

=D> =D> =D>

GolDeeN
12-22-2007, 21:04
Малко инфо за "бавните" постнали след автора:
Давате му съвет да действа-той пише,че има проблем със общуването!
Следователно съвета отива по дяволите!Проблема му е,че се комплексира от останалите хора,които се обичат...
Давате му съвета да търси любовта-любовта не се търси,защото е просто чувство!
Казвате,че любовта неможе да те "цапне по главата"....Мда...По вашата логика,който търси намира?Ми тогава защо аз като тръгна за злато се връщам със 2 кг манатарка?Май нещо не е така,а?
Към автора:
Не се комплексирай,това може да ти засегне "Егото" за напред,колкото повече мислиш за това,че нямаш гадже/приятелка,толкова повече се комплексираш.Познавам двама мъже на 24 и 27,които до сега са нямали приятелки...Живей си живота,каквото е писано,ще стане.


Нямаш грешка, само дето той казва, че ---->*Н*Я*М*А*<--- проблеми с общуването...

freedom
12-23-2007, 07:01
всъщност не се чака, а се действа
тва да не е автобус, че да чакашhttp://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

danny_blond
12-23-2007, 16:17
ami i az nqmam priqtel i az sam na tolkova ama ne sa oplakvam da ti kaja-gledai ot polojitelnata strana - nema koi da ti pili na glavata,da te sledi kakvo pravish,da ti se barka izlishno....i az se bqh otchaqla po edno vreme ama ... nqma mqsto za otchaqnie-v jivota ima tolkova mn neshta na koito mojesh da se kefish...obarni vnimanie na tqh.ti ako se otchaqsh ot sega sled 10 godini ko she praish-trq sa hvarlqsh ot Asparuhoviq...stqgai se i gore glavata ;)

mobsita
12-23-2007, 18:54
Аз също съм на 15.Имала съм приятел,но той не беше идеалният човек за мен.Може би и аз съм се чувствала като теб-да завиждам на влюбените,да се отчайвам,че няма да намеря подходящо момче.Но престанах да се интересувам от това.Все пак сме млади,няма страшно!Ще срещнеш своето момиче,но всичко с времето си.Не е нужно да се комплексираш.Както сам казваш-чака се.Но не се коси толкова!Не мисили за това,насочи вниманието си другаде.И ще видиш,че всичко ще се подреди! ;-)

hatercrew
12-25-2007, 17:22
човече същата работа съм спокс,но се живее някак си ще си намериш някоя :wink: :wink: :wink: да се надяваме :-P

KiSs_mY_LiPs
12-25-2007, 21:23
Спокойно бе пич.. :) И ти ще срешнеш любофта..! :grin: Пък с чакане нощо не става.. може би трябваи да действаш.. ! :) Айде успех.. :) :P

PaBuHa
12-25-2007, 21:48
hei ne se pritesnqvai samo na 15 si ima vreme za lubov i vruzki mojesh li da go zabelvash nqma problemi ako mojesh ;-)

jane_17
12-26-2007, 00:55
Ем...от тая история аз разбрах, 4е 4овека каза с 2 думи "помогнете ми!Как да не мисля за това?" Ще кажа само: НЯМА ТАКАВА ОПЦИЯ :!: Само на 15 си! Тепърва ти предстои да си блъскаш главата над какви ли не любовни теми :) Радвай се докато нещата са спокойни, 4е като те треснат после хормоните.. още по-здраво... ще се 4удиш на кой свят си :D
За вси4ко си има време.. и рано или късно нещата се нареждат :) Дишай спокойно :wink:

krisscho
12-26-2007, 22:35
С тва самосъжаление и на 30 ше си останеш без лИбоФ. 8)

SandForGaara
12-26-2007, 22:46
Първото ми гадже беше още когато бях на 3-4.НЕ ЛЪЖА!Казваше се Мери.
Но иначе , пък, сега съм сам... :cry:

jane_17
12-26-2007, 22:52
Първото ми гадже беше още когато бях на 3-4.НЕ ЛЪЖА!Казваше се Мери.
Но иначе , пък, сега съм сам... :cry:

Да не ти пука ;)

SandForGaara
12-26-2007, 22:56
Не ми пука 8-)

Konfucii
12-26-2007, 23:21
Пряк пример ти давам :
На всяко действие действа обратно противодействие.
не разчитам от теб да го разбереш след като питаш такива неща....
за това ще ти обясня с две три думи.
За всеки човек е различно всичко е идивидуално.Един стар приятел ми казваше за всеки влак си има пътници. Пътници много но ако не спираш на всяка спирка едва ли някой ще се качи...
Сега на български : Зарибяваи ги повече грозни хубави по-големи по-малки.. От опит мога да ти кажа, че да си с по-голяма е по-лесно ;)
Излизаи повече зарибявай недеи да пишеш теми 15 год няам гадже ауу краи я си режи вените ;) :evil:
стегни се бе казваш НЕ МЕ ЕБЕ КО МИ ПУКА :)
ех ех млади хора бива ли такова нещо.
Помни че Конфуции е мъдър човек и че владее силата и че тряа го послушаш и да не четеш повече от тва мнение :) аре УСПЕХ С МАЦКИТЕ :) КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ

SandForGaara
12-26-2007, 23:25
Разбрах те идеално.А и за по-големите,аз като по-малук в класовете ми, съм излзиал все с по-големи.(ако незнаете тръгнах на даскало на 6.Сега съм в 8 клас на почти 14 години.)И е мн вярно че по-добре с тях.

`Death`Whore``
12-26-2007, 23:28
Да - на 10 е мноо яко да излизаш с кака на 12. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bloodranger
12-26-2007, 23:32
Ами момче на 15 съм ////// нямам проблем с общуването .//////Определено съм с правилна ориентация

ем дека е проблема,няма са плащищ си4ко с времето си

zaicheee
12-27-2007, 00:51
shte doide i tozi moment.. az sam po malka na 14 sam ama... kato doide she ima da vikash shto li mi trqshe.. :D ne che kazvam neshto za liubovta

fe6an_alex
12-29-2007, 11:51
bate tree da raboti6 po tfa,lubofta nqma da doide pri tebe fse pak i trea da xodi6 kum neq!!! ima6e edna pogowrka 4e kogato planinata ne idva pri moxamed,moxamed otiva pri planinata :D :D :D Probvai Se na fsqkude fse pak momi4etata sa lesni :---)

Vilsy
12-29-2007, 15:04
Е,споко аз съм на 13 и не съм имала гадже до сега!

unicorn_f
12-29-2007, 20:30
ami ....da ti kaja i az s1m pochti na 16 ama do sega gadje ne s1m imala ama ne se otchaivam tolkova ..........daje na psoled1k vze da ne mi puka.Pochaikai i na teb s1m ubedena che shte ti se usnihne shtastieto :wink: i osven uspeh de ne moga da ti pojelaq :) ;-)


momi4e sam i az po4ti na 16 i do sega ne sam imala gadje edno mom4e mi predloji predi 2 god nqkade no az poneje bqh mn t1pa i sramejliva i mu otkazah a go haresvah DEISTVAI NE 4AKAI NI6TO ;-)

12345678
12-30-2007, 00:01
аз пък сам момче на 14 и все още не сам имал гадже и най - после усетих любовта и знам че и тя ме обича, но се чудя как да й го кажа...савети PLS :-({|=

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 15:30
ami ne se ot4aivai rano ili kusno i ti 6te yseti6 4uvstvoto lubov :)

Pesh0
01-01-2008, 02:50
Ами момче на 15 съм от град Стара Загора, обаче до ся съм имал само 1 гадже и то за много кратко време . Знам че трябва да чакам, но почвам да си мисля, че никога няма да усетя любовта. Имам много приятелки, нямам проблем с общуването . Определено съм с правилна ориентация ... но нз .. Като гледам хората как се прегръщат, целуват и обичат направооо :-k :cry: Много е кофти така :-# Дайте някакви съвети как мога да спра да мисля за това ... пак повтарям знам, че се чака амаа ... нз.. оглупявам вече - комплексирам се #-o ti pone si imal az sam na 14 i sam nqmal

Pesh0
01-01-2008, 02:51
i sam oshte po zle i mnogo po kompleksiran,ama tova e jivota i nemojesh da izbqgash ot nego.Priemi go i ne se bori s nego

GolDeeN
01-01-2008, 19:27
Спекулативно,явно не съм се изказал правилно...
В неговия пост,пише,че няма проблеми със общуването,но аз съм наясно с психо-невронния интеграл....Всичко това,което той го пише и всичко това което казва>>>ЗНАЧИ ИМА ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ СЪС ОБЩУВАНЕТО!
Ако нямаше проблем,нямаше да търси съвет из форумите.
Подготвил съм се и за въпроси от вида на:"Ама ти не виждаш ли,че е написал,че НЯМА проблеми със общуването"..или"Какво общо има общуването със форумите" и тем подобни.
Под общуване се разбира всякаква комуникация със отсрещния човек,било то общуване за секс или за детски колички.
Общуването за любовта,пак си е общуване.Щом той неможе да постигне някакъв успех във тази област,значи има проблем със общуването :)

В скоби "Всичко опира до общуването"

menta_loverka
01-01-2008, 19:32
Споко аз съм на 16 още малко на 17 ще стана и съм като теб, но поне я карам на забивки.. съвета ми е отиди на диско и се забии с някоя мацка 8)

rabbit
01-01-2008, 23:26
znai6 li ne si samo ti nai6 li kolko mnogo sa kato teb i me4taqt da se celuvat s lubimiq 4ovek......i kato gledat drygite dvoiki sqka6 s1rceto0 ti spira i se obrazyva byca v g1rloto ti i ti idi da zareve6 i az s1m t1i i den sled den me4taq da b1da na mqstoto na tezi koito se mlqskat no moita priqtelka vika ee ko da se prai jivota e syrov....znam 4e 6te dodi vremeto no zapitval li si se koga 6te doide to koga i na tebe 6te ob1rnat vnimanie?

Ivs Jonas
01-02-2008, 18:45
za vsi4ko si ima vreme. moje prosto da nqma podhodq6t 4ovek, a ne problema da e v teb..vse 6te se nameri nqkoi.

RedBless
01-03-2008, 11:10
Нищо аз много пъти съм се влюбвала в много момчета но чак на 16 успях наистина да имам споделена любов и съм много щастлива за това. Не се притеснявай имаш още поне 30-40 година все ще ти се върже някой :oops:

sweet15
01-04-2008, 11:46
ми и аз след 6 месеца ставам на 16-не съм имала гадже и какво-дай да умирам...Има време за всичко

IceCold{Frozen`Heart}
01-04-2008, 14:54
е на 15 си, не е болка за умиране, а щом вече си имал гадже значи има какво да се хареса в теб :-) тъй че - спокс \:D/

poli_pei4eva
01-05-2008, 13:59
deistvai tva verno da ne e avtobus tyka :D :D :D :D :D a ako ima6 problem s ob6tyvaneto mn ti puka davai a ako ne moje6 trea da si 4akai lubovta sama da doide pritebe koeto nqma da e skoro :? :? :D :x :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

GreenFairy
01-05-2008, 21:53
Абе не се сдухвайте, кво като си нямате гадже, и аз си нямам и кво, болна ли съм?! Гледайте от добрата страна! Ако си момче няма нужда да и купуваш подаръци, няма нужда да измисляш оргинални комплименти, няма нужда да ходиш по кафета и да плащаш сметки... колко по-удобно е а? И най-вече не се притесняваш че можеш да си лепнеш венеричска болест :wink:
А за момичетата: Аз например не се депресирам щото нямам гадже, а напротив така си ми е добре, защото много обичам да съм свободна, обичам да не завися от никого... Не обичам да ходя по кафета и да се мляскам с някого по улицата, не обичам да закъснявам за срещи...

Това е от мен, ако се замислите и вие ще открияте още поне толкова положителни страни на това да си свободен... :)

BaiboCo
01-05-2008, 22:48
lual... някои хора цял живот без любов карат а ти още на 15 се оплакваш :Д

_M1rkA6t0_k0tI_
01-05-2008, 23:04
не искамд а прозвъчи все едно се хваля ама съм имала бая гаджета ... един път съм обичала и съм страдала адски много от това и когато нямам гадже понякога чувствам и аз такава самота и ми става гадно като видя момче и момиче да се обичат защото всеки малко или много иска да усети човек до себе си ан който може да разчита ..една опора едно рамо а на 15 години момчетата вие не сте достатъчно развити според мен и аз съм на 15 години ама с момче на мойта възраст съм ходила само с 1 останалите сте бая на зад рядко се среща да сте повете от 15 годишни има много време спокойно ще я срещнеш при вас се случва след 16 годишна възраст горе долу като се доразвиите мозъчно без да се обиждаш ама наистина не те познавам :)

Andrey358
01-06-2008, 02:20
така и аз бих се комплексирал копеле на 15 с 1 гадже ......хмммм мн жалко найстина но кво да се прави споко сиг има и няколо(2-ма 3-ма ) в челия свят

Anarion
03-26-2008, 20:35
Не се притеснявай имаш още поне 30-40 година все ще ти се върже някой


така и аз бих се комплексирал копеле на 15 с 1 гадже ......хмммм мн жалко найстина но кво да се прави споко сиг има и няколо(2-ма 3-ма ) в челия свят

:lol: :lol: :lol: 8-)

По темата - дано всичките позитивни мнения да са верни, че всяко нещо с времето си, защото когато си сам и гледаш на периодите без гадже само като на личен провал, все повече се вглъбяваш в проблема и самочувствието върви надолу и надолу...

Spider4eto
03-26-2008, 20:39
пффф тръгнах с моето първо гадже на 15 и още съм с него, имаш още мн време. 15 години нищо не са

SaYoNaRa
03-26-2008, 23:31
Абе ти се настрой просто да си живееш маск добре, както ти е яко :smt006 .И като имаш настроение, самочуствие, тва онова и не мислиш главно "Оф що нямам аверка" и всичко си идва на мястото.А и най-важното ако искаш нещо по сериозно бъди себе си ;) .Успех \:D/

LeAv3 m3 Al0n3
03-26-2008, 23:35
всъщност не се чака, а се действа
тва да не е автобус, че да чакашhttp://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

Ou7taControL
03-26-2008, 23:38
ти си едва на 15... а преди около 2-3 дена писах съвети вив форума за мъж, който е на 21 а не е имал приятелка... не се притеснявай, рано или касно ще дойде и при теб твоят "принц" и то може би когато най-малко очакваш, просто не мисли за това, имай самочувствие, общувай с момчета и ще ти се усмихне късмета (може и любовта) :-)

PepiDesigns
03-27-2008, 19:52
На 15 без любов .

Любов .. не е понятие , което да се определи от това да си хванеш просто гадже .. Трябва да изпитваш доста силни чувства , които ти да определиш като любов .. просто , ти сам ще усетиш дали е просто влечение или любов ..

Има първа любов , и истинска любов :)

Първата любов всеки я изпитва .. в детски години , в смисъл .. то не е гарантирано де, но има и такива случаи , дето ... де да знам :)

Какво да ти кажа .. бях на 16 и 364 дни , и бях Влюбен , но тва до следващия ден , беше една несподелена любов .. в смисъл , нали говорим за гаджета , е , на 22.02 когато станах на 17 си хванах гаджето ,в което съм влюбен ... и как да ти обясня .. за тва няма години , и време , час и секунди .. идва , удря те по главата , и не пита .. как да ти обясня ...

Не се панирай , не мисли за тва , не си викай сега - аз съм сдухан, тъп и т.н. .. кво да правя .. даже не си направих и труда да ти прочета поста , но предположих по заглавието какво ми пишеш ..

Пф .. отплеснах се ..

Айде .. гледай напред , и късмет ..

(пак прецаках някоя тема с моите безмислени постове :D :D сорка :oops: )

jumpstylerbg
03-27-2008, 20:01
и аз съм на почти 15 ама това да се влюбиш е много гадно :? влюбвал съм се ама това е много шибано :x бях се влюбил в 1 момиче и тя ми изпили мозака само за нея мислех и неможех да се концентрирам върху много неща и вече казах НЕ като стана чак след 20 година натам ще си правя връзка :P :lol: :P

evelinka1122
03-27-2008, 20:39
Всяко нещо с времето си :)

w0sh
03-27-2008, 20:55
Искам да ти издам 1 тайна... наскоро откриха изумителна течност която произвежда хормони, привличащи жените. Нарича се натриева основа.

metal_princess. ™
03-28-2008, 05:17
Ще си наваксаш,спокойно.Винаги има време за всичко.Само не се комплексирай от това.

Raw
03-28-2008, 07:02
Всъщност зависи какво искаш ако искаш дълга връзка ше търсиш подходящата ако не в морето има много риба...

mickelangelo
03-28-2008, 10:36
аз съм на 17 ... пак без любов ...
просто ... ми е писнало от мимолетни връзки за по 1 път .. както се казва .. и след тва свършва ... искам нещо по така .. искам .. нещо сериозно .. н0 уви маи много искам ... просто се оглеждай повече .. ако не намираш значи не търсиш достатъчно ..

soulja_girl4e
03-28-2008, 11:39
Искам да ти издам 1 тайна... наскоро откриха изумителна течност която произвежда хормони, привличащи жените. Нарича се натриева основа.
daaaaaaam verno e :grin: i az sym sedmi klas i mn me kefi natrievata osnova... napravo :-) auuuuu izgarqm ot strast!

BlueFace
03-28-2008, 12:34
Ами момче на 15 съм от град Стара Загора, обаче до ся съм имал само 1 гадже и то за много кратко време . Знам че трябва да чакам, но почвам да си мисля, че никога няма да усетя любовта. Имам много приятелки, нямам проблем с общуването . Определено съм с правилна ориентация ... но нз .. Като гледам хората как се прегръщат, целуват и обичат направооо :-k :cry: Много е кофти така :-# Дайте някакви съвети как мога да спра да мисля за това ... пак повтарям знам, че се чака амаа ... нз.. оглупявам вече - комплексирам се #-o
Аз правя 15 на 16.06. и също съм имал само 1 гадже за около 1 седмица и нещо.Наскоро усетих любовта,но за жалост несподеленат.Не се отчайвай за всичко си има време!!Знам как се чувстваш и аз съм го изпитвал,но се опитвай да не изпадаш в размисли по тази тема ,разведрявай се,излизай.Ако постоянно мислиш за това ще ти е гадно,тъпо,смотано и поросто не си заслужава!Ще ти дойде времето!!! :)

Dark_Angel_F
03-28-2008, 15:06
Ами момче на 15 съм от град Стара Загора, обаче до ся съм имал само 1 гадже и то за много кратко време . Знам че трябва да чакам, но почвам да си мисля, че никога няма да усетя любовта. Имам много приятелки, нямам проблем с общуването . Определено съм с правилна ориентация ... но нз .. Като гледам хората как се прегръщат, целуват и обичат направооо :-k :cry: Много е кофти така :-# Дайте някакви съвети как мога да спра да мисля за това ... пак повтарям знам, че се чака амаа ... нз.. оглупявам вече - комплексирам се #-o
Спокойно ше му додйе и твоето време няма да къде да бързаш ;) Ам заралии сме кажи как се казваш може да се пзоанваме знае ли се :)

iiirish
03-28-2008, 20:06
Ква любов искаш на 15 бе?! Аууу кухи лейки!!! :shock: :lol:

k0kster
03-28-2008, 20:26
Ква любов искаш на 15 бе?! Аууу кухи лейки!!! :shock: :lol:

..ъъ....как каква?!....мислиш,че на 15 няма любов?...в адска грешка си :)

Quasar
03-30-2008, 13:03
спокс човеко има време...иначе наистина кажи нещо за тебе си да видим може да се познаваме...

DYNAMIC
03-30-2008, 13:08
ако си харесал някоя девойка..флиртувай..забавля вай се.. аз като харесам някое момче първо му привличам вниманието,то като ме хареса смао действа..но любовта ме намери,точно когато най-малко очаквах,ама първо я потърсих ама малко де :D

JaklinA
03-30-2008, 16:00
tva che nqmash pritelkane trqbva da te otchaiva jivota e pred teb ti da ne mislish che si mnogo golqm samo na 15 si oshte kolko vruski shte imash i shte se vliubvash :)

~ShaDoW~
03-30-2008, 16:35
Ами момче на 15 съм от град Стара Загора, обаче до ся съм имал само 1 гадже и то за много кратко време . Знам че трябва да чакам, но почвам да си мисля, че никога няма да усетя любовта. Имам много приятелки, нямам проблем с общуването . Определено съм с правилна ориентация ... но нз .. Като гледам хората как се прегръщат, целуват и обичат направооо :-k :cry: Много е кофти така :-# Дайте някакви съвети как мога да спра да мисля за това ... пак повтарям знам, че се чака амаа ... нз.. оглупявам вече - комплексирам се #-o


zwu4i6 kato men dopredi mesec....samoo 4e az sam momi4e i sam na 17,nqmah nikakaw uspeh w lubowta,we4no sama,obgradena ot dwoiki...e da ama to towa e do wreme. izwednyj syvsem nenadeino se sabrah s edin neweroqten 4owek i sega sam mnogo 6tastliwa.... prosto 4akai i bez depresii q ;]

cvety_i_bebeto
03-30-2008, 16:45
Аз бих ти казала-не ти трябва любов не и за сега :-D

Scared_Straight
03-30-2008, 18:07
Само на 15 си. За къде си се разбързал. Ние на 15 още на "стражари и апаши" играхме.

alex_devv
03-30-2008, 18:19
Споко! Рано или късно и на твоята улица ще изгрее слънце :)
Не прибързвай с нещата, защото има възможност да не намериш точно човека, който си търсил...