PDA

View Full Version : Да се скарам ли с тях?



pp
12-19-2007, 16:53
Zdraveite :) imam edno prolem4e.Prieha me da u4a na edno dosta prestijno mqsto(bez vrazki,samo s moi TRUD) i izvednaj powe4eto mi priqteli ot kompaniqta mi zawidqha i zapo4naha da se darjat po-grubo s men,da me obijdat i tn.Nie po princip si govorim s obidi,normalno za vseki teen,no ve4e ne e sashtoto,postoqnno iskat da se vidim,a az nqmam vreme i posle sam se bil naduval.Stryva li si da zapazq otnosheniq s tqh.Mersi :) :) :)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Iria
12-19-2007, 17:00
Спри да се виждаш с тях. Завистта е "много лошо нещо". От личен опит знам.Как така ще те обиждат?

BeautifulWorld
12-19-2007, 17:02
Не си струва да се караш според мен. Излизай с тях когато можеш, сигурно ще свикнат след време с това, че имаш по-малко свободно време. Щом са ти приятели, би трябвало да те разберат. В началото е нормално да има малко ревност - вече не прекарваш толкова време с тях. Не се отказвай толкова лесно от приятелите си!

pp
12-19-2007, 17:07
Nie po princip taka si govorim,oba4e ve4e q ima i zavistta,podigravkite,intrigi i tn.A te povqvai mi dale4 ne iskat da se vijdat s men ot priqtelski 4uvstva,a samo zaradi intrigi,ako jelaesh moga da ti dam primer.Mersi :) :) :)

Rush_girl
12-19-2007, 18:05
Nie po princip taka si govorim,oba4e ve4e q ima i zavistta,podigravkite,intrigi i tn.A te povqvai mi dale4 ne iskat da se vijdat s men ot priqtelski 4uvstva,a samo zaradi intrigi,ako jelaesh moga da ti dam primer.Mersi :) :) :)
Може ли пример :neutral:

Nnoitra
12-19-2007, 21:38
Спри да се виждаш с тях. Завистта е "много лошо нещо". От личен опит знам.Как така ще те обиждат?


Не знам защо слагаш "много лошо нещо" в кавички. Това си е в пряко значение. И моят съвет е да ги оставиш - очевидно си личи колко струва тяхното приятелство ;)

pp
12-20-2007, 06:31
Po princip da vi kaja mn trudno e da se skarash s hora,s koito si prekaral strahotni momenti,no...moje i taka da stane.Drugoto,koeto e,4e shte izleze,4e se naduvam pred tqh i v momenta sam mejdu 4uka i nakovalnqta :)

Freeminded
12-20-2007, 07:50
Не се карай с тях, говори колкото се може по-малко за училище и им напомняй, че си им прител преди всичко. Ако пък отношението им на последък те сдухва, то им намекни, че не ти е приятно, но не по начин, който да ви скара.

Blacklisted
12-20-2007, 08:07
Абе ебаси децата... завист, завист за някакво си училище - вие чувате ли се? Путкенски истории са това. С моит приятели е същото постоянно се ебаваме и закачаме и ни е кеф, има само един дето се сдухва ама той си е путьо. БТВ за среднообразователно ли говорим или за ВУЗ? И вземи се стегни, ще си зарязва приятелите щото го ебавали лелелелеле...

pp
12-20-2007, 08:25
Za VUZ.4ovek ima razlika mejdu bazika i zlobeeneto,nali?Ili da ti poqsnqvam? :)

Seducti0n
12-20-2007, 09:44
Здравей.Колкото и изтъркано да прозвучи, образованието и общата култура са изключително важи,те са заложени в основата на всичко.Колкото повече знания имаш,толкова по-ценен си за обществото. :wink:


Нормално е приятелите ти да искат да излизате заедно да прекарвате повече време заедно,да се смеете да се забавлявате,до тук добре.Но нещата трябва да вървят ръка за ръка,тоест да съувямаш да съчетаваш полезното с приятното.

Ако те наистина те ценят,като човек ще те разберат,колкото и да им се иска времето, което отделяш за учене да го прекарваш с тях.Не им се води по акъла,не се чувствай гузно, ами следвай преоритети си и се замисли дали си заслужава да подържаш каквито и да е отношения с хора,които не се съобразяват с теб. :)

mon4eto
12-20-2007, 11:14
Tova e mnogo gadno :( Po dobre spri da dviji6 s tqh 6tom za takova ne6to po4naha da se darjat gadno s teb...

iv4oiv
12-20-2007, 14:20
РР: Според мене се надуваш прекалено много. Такова ти е излъчването и според мен приятелите ти са прави. И не знам дали ти ще ги зарежеш но скоро те ще го направят. Проблема е в манталитета ти. Огледай се в огледалото вместо да виниш хоарата.

П.П. Когато човек иска нещо - намира начин, когато не - намира оправдание.
На мен някой като ми каже 2-3 пъти нямам време - явно е прекалено на "високо" за да общува с мене и просто спирам да го търся.
Помисли и от тази гледна точка и може да си решиш проблемите с приятелите.
А щом си във ВУЗ - трябва да ти са минали тези неща отдавна.

Успех с ЕЛИТНОТО образУвание ;)

HePeAJIeH
12-20-2007, 14:29
Направи така че на теб да ти е комфортно! И откога е станало модерно тийновете да си говорят с убиди? В такива случаи си личи колко сте приятели пък макар и на базик.Лека вечер! :wink:

moon_flower
12-20-2007, 18:19
Хора,които завиждат,не са истински приятели.Можеш да си направиш извода. :)

Blacklisted
12-20-2007, 18:25
Za VUZ.4ovek ima razlika mejdu bazika i zlobeeneto,nali?Ili da ti poqsnqvam? :)

В чужбина ли ще заминаваш? Почти решихме голямата загадка :)

Само не мога да разбера какво се правите на свети води всички? Значи вие никога не сте завиждали така ли? Не мисля...

sasha_90
12-20-2007, 18:27
До колкото разбрах от думите ти,твоите приятели наистина ти завиждат.И според мен сам трябва да прецениш,дали да запазите приятелството си.Не те познавам и не мога да гадая как се чувстваш,затова ако не се чувстваш конфортно в тяхната компания,по.добре да не излизаш с тях.

moon_flower
12-20-2007, 18:28
Завиждала съм,естествено.Няма човек,който да не го е правил.Но никога на приятелите,не и на истинските.

pp
12-21-2007, 07:53
Nqma da zaminavam za 4ujbina...i ne se naduvam.Vinagi,kogato nqkoi e imal nujda ot neshto sam mu pomagal i sam vlizal v poljenieto.A kogato kajesh,4e imash izpit i te vikat da igraesh karti i otkajesh posle si oligofren i tn...Sega 4at li si?

Blacklisted
12-21-2007, 15:03
OK, изглежда че са тъпаци :)

TheNewReligion
01-02-2008, 22:01
ako ti bqha real fr (kakvito mnoo rqdko se sre6tat) nqma6e da se durjat taka s teb a 6tqha da te pozdravqt za uspeha i da ne te priqtesnqvat dokato u4i6 tui kato se razseiva6 i takam =;

elsy
01-03-2008, 15:43
Stryva li si da zapazq otnosheniq s tqh.
Ммм, според мен не си струва!Щом уж са били приятели, а после внезапно са се променили и са започнали да те обиждат, значи не заслужава да имаш някакви отношения с тях...

Само не мога да разбера какво се правите на свети води всички? Значи вие никога не сте завиждали така ли? Не мисля...
Да, така е. Но аз никога не бих обидила истинсите си приятели за нещо, което те са постигнали сами и с труд!

•._.•No_NaMe•._.•
01-03-2008, 17:04
edva li sa ti priqteli 6tom te obijdat

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
01-03-2008, 18:40
Ами, зарежи ги:) Гадняри такива :-D Какво да очакваш.. :? И аз имах едни такива:) И се оттървах от неприятната им компания:)И дано си намериш истински приятели, погелавам ти го :smt003 :smt006 :-$