PDA

View Full Version : Как да си я върна ?



pet_14
12-19-2007, 17:19
Първо се извинявам,ако съм пуснал двапъти тая тема,но нещо не я виждам и затова пак ще пиша.Искам да ви помоля да ми дадете съвет или някакви насоки.Така да почна по същество.Преди около година станах гадже с едно момиче,всичко си беше яко но до петия месец след което в продължение на един месец се карахме всеки ден и на 6-ия месец скъсахме.Но след като мина известно време,до сега (около 5-6 месеца) аз все още я обичам и все още съм луд по нея.Искам да станем пак гаджета,но незнам какво да направя и как да постъпя.Предлагах и след като скъсахме десетки пъти,но тя неиска,казва ми че ме обича само като приятел и нищо повече.Казва че неможе да ме обича както преди.Аз я попитах дали ако се помъчи няма пак да се получи тя каза,че просто неиска и незнае кого и какво иска.Моля ве помогнете.Много си я обичкам,ама мнооого и искам пак да съм с нея....

kael
12-19-2007, 17:57
:-s психопат оставви момичето на мира

TheMaggie
12-19-2007, 18:11
Ъъъ ти се едно я преследваш..Остави момичето да си живее,бе! :D

kael
12-19-2007, 18:28
ей някой има ли му данните на тоя да подаде оплакване в полицията

babity
12-19-2007, 18:31
ей някой има ли му данните на тоя да подаде оплакване в полицията

а на теб някой няма ли ти данните да те предаде у нас, че от толкова време те преследвам пък ти все ми отказваш :D :D :D :D

kael
12-19-2007, 18:35
ей някой има ли му данните на тоя да подаде оплакване в полицията

а на теб някой няма ли ти данните да те предаде у нас, че от толкова време те преследвам пък ти все ми отказваш :D :D :D :D я не лъжи... никога не съм ?!?!? :-o

JoeBanana
12-19-2007, 19:09
отсега нататък, единствената ти възможност да си с нея е мастурбация пред снимките й
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

babity
12-19-2007, 19:11
отсега нататък, единствената ти възможност да си с нея е мастурбация пред снимките й
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

чупиш ме... :razz: :razz:

DubDeluxe
12-20-2007, 13:42
защо го кълвете човека ? моята ситуация е същата и мога да ви кажа , че най-много боли от тва да обичаш а отсреща да не ти отвръщат , това вече ми става 8ми месец поред в който се мъча да съм с нея и само аз страдам от тая ситуация , но не спирам , явно не сте били така и незнаете какво е :-x

на автора успех ! дано си я върнеш =D>

sasha_90
12-20-2007, 15:04
Остави я да диша.Не ставай и нахален.Момичето те реже всеки пъ,това трябва да ти е достатъчно.

Em4oOoO
12-20-2007, 16:03
защо го кълвете човека ? моята ситуация е същата и мога да ви кажа , че най-много боли от тва да обичаш а отсреща да не ти отвръщат , това вече ми става 8ми месец поред в който се мъча да съм с нея и само аз страдам от тая ситуация , но не спирам , явно не сте били така и незнаете какво е :-x

на автора успех ! дано си я върнеш =D>


И аз подкрепям тоя коментар!

mon4eto
12-20-2007, 16:06
Spoh pi4 ako ne si q zaka4al ot dosta vreme potarsi q pak i pak i predloji pa dano si q varne6 aide uspeh :wink: :)

kael
12-20-2007, 16:11
защо го кълвете човека ? моята ситуация е същата и мога да ви кажа , че най-много боли от тва да обичаш а отсреща да не ти отвръщат , това вече ми става 8ми месец поред в който се мъча да съм с нея и само аз страдам от тая ситуация , но не спирам , явно не сте били така и незнаете какво е :-x

на автора успех ! дано си я върнеш =D>


И аз подкрепям тоя коментар!
мноо сте се прецакали тогава
бил съм 2 пъти и от опит знам ( ест не 8 мнесеца много по малко аз да не съм мазохист я ) то по малоумно нещо няма щом не те иска някой значи НЕ ТЕ ИСКА няма магически формули и думи.. не ме разбирайте погрешно вярвам в любовта ама щом я няма, няма смисъл да се мъча недеите и вие .....

DubDeluxe
12-20-2007, 16:25
защо го кълвете човека ? моята ситуация е същата и мога да ви кажа , че най-много боли от тва да обичаш а отсреща да не ти отвръщат , това вече ми става 8ми месец поред в който се мъча да съм с нея и само аз страдам от тая ситуация , но не спирам , явно не сте били така и незнаете какво е :-x

на автора успех ! дано си я върнеш =D>


И аз подкрепям тоя коментар!
мноо сте се прецакали тогава
бил съм 2 пъти и от опит знам ( ест не 8 мнесеца много по малко аз да не съм мазохист я ) то по малоумно нещо няма щом не те иска някой значи НЕ ТЕ ИСКА няма магически формули и думи.. не ме разбирайте погрешно вярвам в любовта ама щом я няма, няма смисъл да се мъча недеите и вие .....
отклонявам се от темата малко но се извинявам защото не мога да мълча и ми се е събрало много ! :x
братко знаеш шибания келеш който е с нея какво е говорил за мен ? "той май се праше нещо и искаше да ме бие ама .... не му стигне смелост :-P " а аз не съм го премазал до сега само за да не отблъсна и нараня нея :smt007 защото я обичам истински и защото знам че не всичко си е заминало и един ден на тоя лайнар селски дето живее на 189471893 километра от града ми ще му стъжня живота защото всичко се връща , както ще си върна и нея и ще успея да направя така , че да сподели обичта ми , ако всички се отказвахме какво щеше да стане помисли :)

pet_14
12-20-2007, 17:07
Еми хора аз с нея съм си пак долу-горе близък.Мога да и кажа всичко може би защото я обичам,мисля че и тя също може да ми каже...А пък когато сме в скайп и си чатим като си общуваме се разбираме мн добре.Почти всеки ден си пишем,чатим,приказваме...Аб може да се каже(поне от моя страна) че само липсват целувките,старите мили думички и....Незнам тя ми казва,че незнае какво иска и кого и...Може би затова все още се надявам,но вече се чудя дали да се боря за нея.Макар ,че тя е много важна за мен си мсиля че ако не ме иска да я оставя на мира.Ще го направя защото я обичам,не поради друга причина...