PDA

View Full Version : Кое от двете да си взема?



LaPeNcEto0o
12-19-2007, 18:40
iphone apple ili samsung armani da zi vzema...
ако може само философи които ще копират едно мнение от някъде да не пишат,а ако има някой който наистина си има понятие.
ии за iphone се рагледах за някакви не работило с бля бля бля ? =D> :)
мерси предварително.

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

mila_kostadinova
12-19-2007, 18:45
I phone apple razbira se

ЕPu
12-19-2007, 19:39
епъл...

Boot
12-19-2007, 19:49
Една вечер ми се наложи да изслушам една много дълга тирада на баща ми (сис админ е и някак си разбира от всякаква техника) по повод айфоун. Общо взето изтъкна само недостатъци и това, което запомних е, че wireless-a му е аааааааадски бавен(и като цяло софтуера му е бавен) и не можеш да добавяш приложения.

За Samsung-a не мога да кажа, но iPhone-a определено не е оферта.

HopeLesss
12-19-2007, 20:31
Според мен и двамата телефона не стават. Още повече че толкова пари за телефон никога не бих дала #-o

golf_5_r32
12-19-2007, 21:00
Aко имах толкова пари бих предпочел да си взема Nokia N95 8GB но вече ти си решаваш пои принцип samsung-a e за гъзария а iPhone-a е за работа повече знам не за др а защото получавам известия от Apple

DisciplineAndOrder
12-19-2007, 22:10
и аз съм чувала лоши отзиви за айфона...
за самсунга -нямам представа.

MajeStic
12-20-2007, 07:44
Според мен и двамата телефона не стават. Още повече че толкова пари за телефон никога не бих дала #-o

За парите да. За телефоните зависи (: Samsung-а не е толкова лош.

iPhone - 480x360 докато samsung-а има 240 x 320 пиксела досплей. Отделно 3.5 инча на iPhone си е доста голямо нещо. От друга страна iPhone-а е с 2 MP докато samsunga e s ~3.15 MP.
iPhone-a е с повече памет и отделно можеш да го използваш като iPod. Така и не разбрах колко mAh-а е батерията на iPhone-а, но с този дисплей не би трябвало да е под 950.

Ще си вземеш телефона от зависимост за какво ще го използваш. Снимки, гледане на филмчета и клипчета, WiFi дали ще ти трябва...
Ти си избираш :)

LaPeNcEto0o
12-20-2007, 08:12
Ами аз от много време се бях навила за самсунга обаче брат ми ме разобеди и каза за iphone .. не ми трябва за нещо кой знае какво, аз дори не говоря много..просто искам да е нещо красиво на външен вид а и на вътрешен понеже не съм по пазенето ;-)
от друга страна пък apple се занимава само с такива неща а самсунг произвежда хладилници? :wink:
инъче повечето време слушам музика на него - без слушалки така де...да има силен звук, което самсунга май го няма-само с слушалки както при lg prada ?

golf_5_r32
12-20-2007, 08:13
Ето ви направо линкове:

http://www.gsmarena.com/apple_iphone-1827.php

http://www.gsmarena.com/samsung_armani-2046.php

MajeStic
12-20-2007, 08:22
Ами аз от много време се бях навила за самсунга обаче брат ми ме разобеди и каза за iphone .. не ми трябва за нещо кой знае какво, аз дори не говоря много..просто искам да е нещо красиво на външен вид а и на вътрешен понеже не съм по пазенето ;-)
от друга страна пък apple се занимава само с такива неща а самсунг произвежда хладилници? :wink:
инъче повечето време слушам музика на него - без слушалки така де...да има силен звук, което самсунга май го няма-само с слушалки както при lg prada ?

Значи и BMW в началото са произвеждали самолети ама виж сега са една от най-известните марки коли в света...

Ами iPhone-а трябва да си го пазиш. Най-малката драскотинка на дисплея ще изглежда много гадно. Не съм го тествал как е на удар :lol: Като искаш да слушаш музика iPhone-а е добре само дето никъде не разбрах дали има standby режим при слушане и колко му е силна батерията.
А брат ти не виждам с какво те е разубедил за Самсунга. Единственото нещо е, че няма радио...

LaPeNcEto0o
12-20-2007, 13:37
Благодаря много.Явно ми трябваше да чуя още 2-3 не много хубави коментара за iphone apple :) .Самсунга ще е. :)

ABSOLUTme
12-20-2007, 15:27
Значи..за iphone изобщо няма да говоря,щото вече всички го оплюха..
Оня ден бях да си купя телефон.Изобщо не знаех кво искам и реших просто да вляза и да разгледам.Спря ми се погледа на въпросното Армани(признавам,като дизайн е мнооого готин,изчистен такъв,абе върха),но самото консейе ми каза,че от 40 или 50 продадени миналата седмица - 7 били върнати заради бъгове и съответно дадени в сервис и таратататам.Та мисълта ми е,че процентът наистина е мнооого голям(повече от 10%),а и самият пич ми предложи Сонито,на което по-нагоре Вили постна снимка(В 900 и нещо си).
Ноооо понеже имам хиляди,милиони евра,реших да си взема Нокийката с 8ГИГА за да я товаря с простотии,филми и т.н. :D
И сега ако някой и оплюе УйФи-то,няма да е прав,щото си бачка супер добре :)
айде успех и късмет с телефона,ако вече си купила самсунга 8)

LaPeNcEto0o
12-20-2007, 18:24
да :-D звука му е качествен ама не и кой знае колко силен..инъче е уникален на външен вид ама..заради вътрешния още от сега го пуснах в mobilebulgaria :-D =D>
демек-не е кой знае какво и за пореден път се убедих, че нокиата си е нокиа :neutral: а самсунг са си хладилници :D :o
бтв абсолют :D видях ти детенцето в темата за снимки..като ти приказвах не ми вярваше ама ето :shock: :D :-x

ABSOLUTme
12-21-2007, 11:50
голям си изрод :D

magesniko
12-21-2007, 12:04
за айфоуна си намирате някой програмист да ви го почовърка и след това си слагате квито искате приложения,рингтонове и други тем подобни. :)