PDA

View Full Version : TIESTO v BG O_o ???



m0nItyY
12-19-2007, 20:29
neska 4uh 4e tiesto 6tql da idva prez 2008 v bgO_o.plS kajete dali e vqrno i dali ne6to znaite :neutral:

Qnnnaaa
12-19-2007, 21:47
ooуу дано да дойде :---) а иначе такова нещо не съм чула до сега 8-)

SpAcE_LaDy
12-19-2007, 21:50
Верно? Оуууу дано дойдеееееее.. тва ми е мечтата.. тва е все 1 да дойде тук Paul Van Dyk.. всъщност мечтата ми е д дойде Armin Van Buuren, Ferry Corsten или Paul Van Dyk... .. те са НАЙ-ВЕЛИКИТЕ!
Но ще си умра от кеф и Тиесто ако цъфне тук :)

CocainCocktail
12-19-2007, 21:51
ЕмМ ,че дано дойде. Ама каквао инфо имам тряя почваме от ся да сабираме пари за входа. ха :-({|= :grin:

Anf3tamin4o
12-20-2007, 05:56
Защо да събираш пари преди 3 години билета беше 20 лева съвсем нормална цена.Но със сигурност няма да е в Христо Ботев залата след като стана преди 3 години гафа :)

ani4ka_bani4ka
12-20-2007, 07:18
още нищо не е казано със сигурност, ама честно да ти кажа... малко вероятно е да стане :?

Octofunk
12-20-2007, 16:23
Верно? Оуууу дано дойдеееееее.. тва ми е мечтата.. тва е все 1 да дойде тук Paul Van Dyk.. всъщност мечтата ми е д дойде Armin Van Buuren, Ferry Corsten или Paul Van Dyk... .. те са НАЙ-ВЕЛИКИТЕ!
Но ще си умра от кеф и Тиесто ако цъфне тук :)
4-мата най-продали и изтъркали се диджеи. :? :roll:

Madness
12-20-2007, 17:03
Нема ли кой да го засреля тоя : D

CocainCocktail
12-20-2007, 20:58
Ам запозната съм ,че е била цената 20 ама сега колко ще е никога незнаеш с какво моа да те иненадат. Вярно преуиличих с сабирането на пари ест няма да е 200 лв. Ама няма да е и възможно най-евтиното.

summergir1
05-31-2008, 17:53
dnes.bg/article.php?id=52200

SpAcE_LaDy
06-02-2008, 06:42
Верно? Оуууу дано дойдеееееее.. тва ми е мечтата.. тва е все 1 да дойде тук Paul Van Dyk.. всъщност мечтата ми е д дойде Armin Van Buuren, Ferry Corsten или Paul Van Dyk... .. те са НАЙ-ВЕЛИКИТЕ!
Но ще си умра от кеф и Тиесто ако цъфне тук :)
4-мата най-продали и изтъркали се диджеи. :? :roll:

хаха.. иска ти се.. нямаш си и на идея колко много се харесват тези DJs на световната транс сцена!!! И не говори много много, защото ти не можеш да стъпиш и на малкия им пръст, първо постигни нещо в своя живот, тогава кририкувай другите.. аре махай ми се от очите..

SpAcE_LaDy
06-02-2008, 09:12
за него се знае от много време, че идва септември.. аз лично от началото на годината знам, че ще е тук със сигурност.. Shah също ще дойде наи-вероятно, а може би и Армин също.. ама някъде по морето.. ако е лятото, ако не дойде лятото, ще дойде някъде към октомври може би в софия..

shivacheva
06-02-2008, 09:17
за него се знае от много време, че идва септември.. аз лично от началото на годината знам, че ще е тук със сигурност.. Shah също ще дойде наи-вероятно, а може би и Армин също.. ама някъде по морето.. ако е лятото, ако не дойде лятото, ще дойде някъде към октомври може би в софия..

Армин?!... :grin:

w0sh
06-02-2008, 09:44
Боже... как можете да ги слушате тея папардаци... дори не си правят сами траковете....

Pedigree
06-02-2008, 14:45
Убийте ме, ама хабер си нямам кой е този. :)

riddick
06-02-2008, 18:12
ами вярно е,аз даже и билет имам :grin:

SpAcE_LaDy
06-02-2008, 21:26
Боже... как можете да ги слушате тея папардаци... дори не си правят сами траковете....

Ами "леко" се лъжеш.. едно е да си DJ, друго е да си продуцент, има разлика.. ако си DJ миксираш музиката, а ако си продуцент ти я правиш тази музика.. явно не знаеш разликата.. а едно 90% от DJите са и продуценти и си имат много авторски парчета, но за тоз стил музика специално се търсят и вокали.. и не всеки може да изпълни този вокал.. вокала много допринася за звученетона песента..

-----------------------

иначе shivacheva,
да.. най-вероятно ще дойде и Армин.. сега поне не ме е яд, че няма да отида на партито му в Румъния.. щом той ще дойде тук.. още не е сигурно кога точно, но тази година ще е може би..
лелее DJ No1 в света да дойде в България!!!! Мечтата ми е да го видя тоя човек и може и да се сбъдне..
А Shah сигурно лятото ще е тук.. аз го каня лично, намерих и човек, който да уреди всичко и така :)
всичко ще е много яко :)

Anf3tamin4o
06-02-2008, 21:53
ДАТА...: 17 СЕПТЕМВРИ 2008 г.
МЯСТО...: ЗАЛА ФЕСТИВАЛНА - СОФИЯ
ИНФО БИЛЕТИ...: www.ticketpro.bg
БИЛЕТИ...: www.ticketpro.bg
ЦЕНА...:
- Предварителна продажба {Начало на продажбата - 1 Март, край - 28 Май 2008 г., като secret събитие}:
:go: Обикновени: 25 лв

- Основна продажба {Начало на продажбата - 3 Юни 2008 г.}:
:go: Обикновени: 35 лв
:go: VIP - 50 лв

ВЪЗРАСТОВО ОГРАНИЧЕНИЕ...: НА КОНЦЕРТА НЯМА ДА СЕ ДОПУСКАТ ЛИЦА, КОИТО НЕ МОГАТ ДА ПРЕДСТАВЯТ ДОКУМЕНТ, ИДЕНТИФИЦИРАЩ САМОЛИЧНОСТТА ИМ, КАКТО И ЛИЦА ПОД 16 ГОДИНИ БЕЗ ПРИДРУЖИТЕЛ.


НАЧАЛО...: 22:00
КРАЙ...: --:--
LINE UP...:

shivacheva
06-03-2008, 07:53
Боже... как можете да ги слушате тея папардаци... дори не си правят сами траковете....

Ами "леко" се лъжеш.. едно е да си DJ, друго е да си продуцент, има разлика.. ако си DJ миксираш музиката, а ако си продуцент ти я правиш тази музика.. явно не знаеш разликата.. а едно 90% от DJите са и продуценти и си имат много авторски парчета, но за тоз стил музика специално се търсят и вокали.. и не всеки може да изпълни този вокал.. вокала много допринася за звученетона песента..

-----------------------

иначе shivacheva,
да.. най-вероятно ще дойде и Армин.. сега поне не ме е яд, че няма да отида на партито му в Румъния.. щом той ще дойде тук.. още не е сигурно кога точно, но тази година ще е може би..
лелее DJ No1 в света да дойде в България!!!! Мечтата ми е да го видя тоя човек и може и да се сбъдне..
А Shah сигурно лятото ще е тук.. аз го каня лично, намерих и човек, който да уреди всичко и така :)
всичко ще е много яко :)

Сигурно ще е невероятно... =D>

s1NNer
06-03-2008, 07:58
http://www.ticketpro.bg/events.php?id=136

SpAcE_LaDy
06-04-2008, 10:23
http://www.ticketpro.bg/events.php?id=136

само дето Тиесто вече не е DJ No 1 в света.. Номер едно е Армин.. той е за 2007 година и води класациите все още..

ILY
06-04-2008, 12:58
oo aз задължително ще ходя :D :grin: :grin: :D

saysonic
06-04-2008, 20:40
Верно? Оуууу дано дойдеееееее.. тва ми е мечтата.. тва е все 1 да дойде тук Paul Van Dyk.. всъщност мечтата ми е д дойде Armin Van Buuren, Ferry Corsten или Paul Van Dyk... .. те са НАЙ-ВЕЛИКИТЕ!
Но ще си умра от кеф и Тиесто ако цъфне тук :)
4-мата най-продали и изтъркали се диджеи. :? :roll:

хаха.. иска ти се.. нямаш си и на идея колко много се харесват тези DJs на световната транс сцена!!! И не говори много много, защото ти не можеш да стъпиш и на малкия им пръст, първо постигни нещо в своя живот, тогава кририкувай другите.. аре махай ми се от очите..

Анджък де....незнам нищо против Тиесто или някой друг ама щом се слушат от много хора...значи има защо...аз лично не намирам нищо в тях което да ме заинтригува...не ми допада музиката...специално и този тип транс де...ама тва си е мое мнение и вкус......не си изразявам вече мнението щото ако тръгна да казвам кво мисля винаи след мене се нахвърлят 342892380 човека да ми обесняват аджаба как стоят нещата! :-x :-D :)

saysonic
06-04-2008, 20:45
http://www.ticketpro.bg/events.php?id=136

само дето Тиесто вече не е DJ No 1 в света.. Номер едно е Армин.. той е за 2007 година и води класациите все още..

И второ....според мене...не е важно на кое място е или как се казва....важното за теб да е номер едно независимо на кое място в класацията е! :)
Peace!\/

Mementomori
06-05-2008, 06:59
Е,супер яко!Тиесто в БГ! :grin: :grin: :grin:

SpAcE_LaDy
06-05-2008, 10:12
http://www.ticketpro.bg/events.php?id=136

само дето Тиесто вече не е DJ No 1 в света.. Номер едно е Армин.. той е за 2007 година и води класациите все още..

И второ....според мене...не е важно на кое място е или как се казва....важното за теб да е номер едно независимо на кое място в класацията е! :)
Peace!\/

Е, аз не съм казала нищо за теб :) Не те критикувам, дразня се просто когато някой говори неадекватно за хора, които са постигнали 30000 пути повече от другите.. и имат успех в световен мащаб.. иначе мнението специално на Octofunk не ме интересува, стига да не обижда тези хора.. щото и аз ога да говоря много и моята уста също не е малка..

Иначе Armin van Buuren е на първо място в класациите от миналата година, а за мен винади е бил на едно то челните, ако не и на най-челното място :)

saysonic
06-05-2008, 12:58
http://www.ticketpro.bg/events.php?id=136

само дето Тиесто вече не е DJ No 1 в света.. Номер едно е Армин.. той е за 2007 година и води класациите все още..

И второ....според мене...не е важно на кое място е или как се казва....важното за теб да е номер едно независимо на кое място в класацията е! :)
Peace!\/

Е, аз не съм казала нищо за теб :) Не те критикувам, дразня се просто когато някой говори неадекватно за хора, които са постигнали 30000 пути повече от другите.. и имат успех в световен мащаб.. иначе мнението специално на Octofunk не ме интересува, стига да не обижда тези хора.. щото и аз ога да говоря много и моята уста също не е малка..

Иначе Armin van Buuren е на първо място в класациите от миналата година, а за мен винади е бил на едно то челните, ако не и на най-челното място :)

И аз не казвам че си казала нищо за мене специално ама по принцип казвам така щото почти винаги ми се случва така изфорумите....иначе да права си че наистина са постигнали много....но просто не са по мой вкус...и така иначе и аз слушам транс,но не такъв...:)за всеки стил си има слушатели....не бива да се обижда чуждата музика :) !

SpAcE_LaDy
06-05-2008, 20:04
http://www.ticketpro.bg/events.php?id=136

само дето Тиесто вече не е DJ No 1 в света.. Номер едно е Армин.. той е за 2007 година и води класациите все още..

И второ....според мене...не е важно на кое място е или как се казва....важното за теб да е номер едно независимо на кое място в класацията е! :)
Peace!\/

Е, аз не съм казала нищо за теб :) Не те критикувам, дразня се просто когато някой говори неадекватно за хора, които са постигнали 30000 пути повече от другите.. и имат успех в световен мащаб.. иначе мнението специално на Octofunk не ме интересува, стига да не обижда тези хора.. щото и аз ога да говоря много и моята уста също не е малка..

Иначе Armin van Buuren е на първо място в класациите от миналата година, а за мен винади е бил на едно то челните, ако не и на най-челното място :)

И аз не казвам че си казала нищо за мене специално ама по принцип казвам така щото почти винаги ми се случва така изфорумите....иначе да права си че наистина са постигнали много....но просто не са по мой вкус...и така иначе и аз слушам транс,но не такъв...:)за всеки стил си има слушатели....не бива да се обижда чуждата музика :) !

радвам се, че слушаш транс, макар и друг подстил :)
Какъв транс слушаш всъщност? Аз лично харесвам прогресив и вокал, слушала съм и psy.. но там не мога да кажа, че съм много просветлена.. някакви неща на Infected Mushroom съм слушала.. за др не се сещам..
Goa пък мисля, че не съм слушала..

techsoul
06-06-2008, 08:57
Приятелката дето хвали Армин да се успокои, една тъпа интернет страница не прави един ДЖ номер или номер 2. Нямам нищо против Армин и Транса макар, че той от доста време не свири pure trance както преди. И е доста съмнително да дойде Армин скоро у нас. Колкото до Тиесто партито ще е 2 до 3 часа като ще завърти комерсите и това е. Тиесто, Армин, Свен Ватх и много други не са ДИ ДЖЕЙ а Артисти правете разлика 8)

Колкото до GOA... не се прави от много време на сам някъде от около 8 до 10 години нищо ново GOA is dead... Psychedelic-a си върви и то доста добре с невероятните raves по света :)

SpAcE_LaDy
06-06-2008, 09:31
Да, страницата сама по себе си не го првви номер 1, но хората, които са влезнали и са гласували за него.. те го правят номер 1.. транса, който в момента се прави, не само от армин.. ми харесва, новите лица като Tom Colontonio, Rosnki Speed и т.н. си правят мн готини сетчета.
а Армин знам какъв транс правеше преди, знам и сега какъв транс прави.. има разлика да.. но това не значи, че сега е по-лошо.. лично на мен си ми харесва супер мн.. а дали ще дойде скоро или не.. мисля, че може да дойде.. ако не тази година.. то другата вече със сигурност.. ако пък не дойде.. аз ще отида при него..
няма нужда да ми казваш дали да се успокоя или не, защото така или иначе няма да ми повлияят тези думи, дишай!

saysonic
06-06-2008, 16:26
Как бе GOA Never Dies!!!!........Верно не се прави вече(с изключения на все още някои имена)...ама за ГОА класиките няма смисъл да говорим то тва си е душата те си остават завинаги!....иначе да слушам psychedelic,GOA.....и така :).

RaI4etO
06-06-2008, 16:32
ooуу дано да дойде :---) а иначе такова нещо не съм чула до сега 8-)+1