PDA

View Full Version : Невероятна дупка



ueld9696
12-19-2007, 22:07
Napravo neznam ot kade da zapochna si4ko e tolkova otka4eno znachi na 18 sym i si4ko mi e s glavata na dolu.Da zapochnem s liubovta znachi s edno momi4e bq6 2 mesca imahme taina vryzka zashtoto tq si imashe priqtel a az se vliubih v neq i tq kazvashe 4e me obi4a i takiva gluposti i az kato nai golemiq idiot i vqrvah vqrvah i nakraq me zaeba tolkova brutalno 4e nqma na kyde. Sega nqmam vqra na nikoi i na nishto napravo sym prevyrtql. Sega edno momi4e me haresva i iska da ima ne6to mejdu nas i az neznam dali iskam zashtoto ako se povtori sy6toto neznam na kvo sym sposoben.I sega za drugite neshta pri4inata ne e samo v tezi mi problemi s momi4etata. Edin den si imam celi i me4ti a na drugiq kato se sybudq osyznavam 4e tova koeto iskam e nevyzmojno i otka4am dyrja se sys seki otvratitelno prosto i nemoga da go spra. Ako nqkoi mi kaje ne6to direktno trygvam da se biq ako nqkoi mi kaje ne6to koeto nemi haresa i prevyrtam. Postiqnno se mesq v nekvi poboi6ta i prostotii. Nqmam cel koqto da moga da osy6testva imam mnogo raboti a iskam o6te i o6te. Az sym pylna otka4alka. Zasqgam se ot vsqka prikazka koqto mi kajat . napravo se pla6a ot sebe si. jiveq den za den i neznam nito kade se namiram nito kakvo pravq moga da har4a samo pari imam 4ustvoto 4e za ni6to drugo nestavam. Polojenieto i kriti4no napravo. Nemoga da byda otkroven zashtoto me e strah ot predatelstvo a tova go mrazq nai mnogo ot si4ko. MERSI ZA TYRPENIETO #-o

rubi
12-19-2007, 22:22
знаеш ли какво ще ти кажа .....трябва един ден да седнеш и да се замислиш над това какъв искаш да бъдеш....колкото повече си втълпяваш това че всички жени са еднакви и че всяка жена би те наранила никога няма да намериш истинската жена...жената за теб....аз съм на едни принцип...Мечтите ми се сбъдват само и единствено ако аз знам че ги заслужавам...и естествено ако правя нещо по въпроса .....та имах предвид ада се стегнеш и да си гледаш живота...късмет :smt001 :smt001 :smt001

hacshepsut
12-19-2007, 22:24
Споко батка и аз съм бил така.Пък ми мина.Давай го леко и кротко.Защо заради една курва ще се тормозиш. \:D/

i'm_not_Angel
12-19-2007, 22:36
Спокоойно :) Всичко ще се оправи когато си намериш друго момиче.. И на мен наскоро ми се случи подобно нещо- един тъпак ме излъга много брутално.. И аз бях като теб :) Но вече горе-долу се оправих.. :) Нали знаеш - всичко с времето си ;) =;

mon4eto
12-20-2007, 11:01
Ne vsi4ki hora sa kato tova momi4e det te zaebalo po brutalen na4in...prosto trqbva da prodaljava6 da jivee6 i da ne ti puka :wink:

HePeAJIeH
12-20-2007, 13:52
От цялата ти история излиза че заради една връзка в която си бил правен на глупак и която е свършила какно ни каза с брутален край си прецакал целите си и си станал доста агресивен.Просто загърби миналото и го забрави ИЗЦЯЛО! Сдържай адреналина и яростта си! Ако сам не успееш обърни се към психолог (говоря съвсем сериозно :) ) Успех и лек ден! :wink:

ueld9696
12-20-2007, 19:20
Mersi mnogo za otgovorite pi6ete mi neznam no kato vi 4eta mneniqta se uspokoqvam malko ili mnogo mersi

bloodfrozen
12-21-2007, 08:09
Знаеш ли, трябва да се бориш с трудностите, които са на пътя ти. Не може едно момиче да те изкара по такъв начин извън контрол, не трябва да се поддаваш! Ако в края на всяка връзка реагираше по тоя начин, ти досега да си напълно психясал индивид. Всеки човек е различен, може би просто не си срещнал този, който наистина заслужава любовта ти. Но не се отчайвай, явно си се надявал много на това момиче. Обаче ако имаше бъдеще едва ли щеше да продължи да ходи с приятеля й, а с теб да се вижда тайно.

ueld9696
12-21-2007, 11:51
Prav si imah ogromni nadejdi s neq ( i planove) 4akah miga v koito shte doide pri men a tq v momenta kogato trqbvashe da izbere predpo4ete da se izgavri s mene i da otide pri nego(nqmam dumi) Si4ko mi e ogromna ka6a zashtoto adksi mnogo q obicham adski .I vypreki 4e se izgavri taka zverski s mene pak sym gotov na si4ko zaradi neq .

Krem4eto
12-21-2007, 12:56
Napravo neznam ot kade da zapochna si4ko e tolkova otka4eno znachi na 18 sym i si4ko mi e s glavata na dolu.Da zapochnem s liubovta znachi s edno momi4e bq6 2 mesca imahme taina vryzka zashtoto tq si imashe priqtel a az se vliubih v neq i tq kazvashe 4e me obi4a i takiva gluposti i az kato nai golemiq idiot i vqrvah vqrvah i nakraq me zaeba tolkova brutalno 4e nqma na kyde. Sega nqmam vqra na nikoi i na nishto napravo sym prevyrtql. Sega edno momi4e me haresva i iska da ima ne6to mejdu nas i az neznam dali iskam zashtoto ako se povtori sy6toto neznam na kvo sym sposoben.I sega za drugite neshta pri4inata ne e samo v tezi mi problemi s momi4etata. Edin den si imam celi i me4ti a na drugiq kato se sybudq osyznavam 4e tova koeto iskam e nevyzmojno i otka4am dyrja se sys seki otvratitelno prosto i nemoga da go spra. Ako nqkoi mi kaje ne6to direktno trygvam da se biq ako nqkoi mi kaje ne6to koeto nemi haresa i prevyrtam. Postiqnno se mesq v nekvi poboi6ta i prostotii. Nqmam cel koqto da moga da osy6testva imam mnogo raboti a iskam o6te i o6te. Az sym pylna otka4alka. Zasqgam se ot vsqka prikazka koqto mi kajat . napravo se pla6a ot sebe si. jiveq den za den i neznam nito kade se namiram nito kakvo pravq moga da har4a samo pari imam 4ustvoto 4e za ni6to drugo nestavam. Polojenieto i kriti4no napravo. Nemoga da byda otkroven zashtoto me e strah ot predatelstvo a tova go mrazq nai mnogo ot si4ko. MERSI ZA TYRPENIETO #-o

Трябва ти малко време..Незнам колко време е минало,но трябва да забравиш това момиче.Начини от сорта на"тя е тъпа не я харесвам" или нещо подобно-няма да помогне просто ще влоши нещата,защото само ще се уверяваш,че е още повече я харесваш и в случая ти си зарязания...

Дай си малко време,спри да се месиш в каши,недей живей ден за ден,това чувство ми е познато-само ти губиш.

Недей си проваляй живота,след време ще разбереш,че само ти си причинил вреда на себе си.

Ако случайно решиш да тръгнеш с това момиче в никакъв случай недей я сравнявай с миналата...Просто тръгни с мисълта,че това момиче е друго,различно и никога няма да прилича на миналата!
УСПЕХ!

MiMcHeToOo
12-21-2007, 13:42
Взимай успокоителни(глог,мента,ва ериан,валидол<просто примери),защото нервната ти система е крайно натоварена.Слушай по често музика,гледай комедии,не бръщай внимание на хорски приказки/изрази.Нали знаеш,че който и какво ти каже,не е факт,а просто мнение.Базирай се на фактите,ти знаеш какво си!Не позволявай на другите да те превърнат в нещо,което не си.Може да сe консултираш с невролог,може да ти назначи няколко "сеанса" :)

А де за тва си говорим... По-кротко авторе, само на себе си вредиш с нерви :)

ueld9696
12-21-2007, 15:57
principno gi znam teq raboti oba4e si4ko mi ok no v momenta v koito q vidq ili q 4uaq prosto prevyrtam vi kazvam.Kato znam 4e nemoga da q imam i 4e se pograla s mene prostoooo.............

slun4ice_90
12-21-2007, 16:39
И аз съм била така.Точно това ми е чудно,че някои момчета започват да нараняват момичетата,след като те самите са били наранени.Това не е обаче, вярната опция.Опитай да се успокоиш,не се пали много за дребни неща,защото те са незначителни. :? :) 8) :-P Преследвай мечтите си и постигай това,което искаш. :wink:

Madness
12-21-2007, 17:48
ебаси заглавието обаче

Nnoitra
12-21-2007, 17:56
Не бива да се отдаваш на гнева си толкова много. Това няма да помогне в твоя случай. Мога да прозвуча банално фантастично, но човек, който не умее да владее гнева си, може само да си навреди. Не мисля, че си за успокоителни или за невролог и психолог. Просто трябва да се окопитиш от станалата ситуация - така ще е най-добре за теб самия, повярвай ми.

И накрая да кажа - с това момиче светът не свършва, всичко си въври по старому, просто следите остават ;)

Успех, приятел :)

Lambo
12-21-2007, 18:08
Спокойно и аз понякога съм така. По принцип си имам проблем със доверието към хората щото когато съм го давал, никога никои не го е оправдавал, а след последната ми приятелка вече съвсем се разрастна този проблем... Виж имаш 3 варианта за тва момиче- единия е да ходите, другия е да сте просто добри приятели, които се натискат, и третия е да сте наистина само приятели или дори и такива да не сте... Лично аз съм за втория вариант така исках да бъде със предната ми приятелка но понеже тя много искаше едва ли не ме молеше да ходим аз като последния глупак се съгласигласих и си изпатих мн... Ае спокойно знай че не всички хора са еднакви може пък да намериш някои които ще те допълни и ще реши проблемите ти, които не смятам че са толкова големи щото на всеки се случва да претърпи криза и всеки ден да има проблем с нервите и тн... Мен ако питаш задължително трябва да направиш нещо с това момиче поне да се разсеяш малко...

ueld9696
12-21-2007, 20:15
mersi adski mnogo na vsi4ki pravi ste za si4ko problema e 4e nemoga da se zdyrjam ina4e gi znam teq ne6ta, Strashno mnogo se zasqgam i ot nai malkiq bazik i otka4am nemoga da dam na nqkoi da me komandva ili da mi kazva ne6to na vypreki no seshtate se 4e az sym nikoi i ima hora koito mogat da mi kazvat mnogo raboti i nqkoi kato mi kaje ne6to ili napravi i az nemoga da napravq nishto se sdyhvam kato nqkoi mi6ok, Si4ki s nekvi kompaniii po 50 4oveka i ako barne6 nqkoi na drugiq den idvat 20 4oveka i pak si prebit i razmazan i naprao neznam ,,,,,,,,,