PDA

View Full Version : Най-накрая го намерих, но..



i'm_not_Angel
12-19-2007, 22:31
И ето какво стана всъщност... От много време съм сама.. Определено причината не е в това, че съм грозна.. напраотив.. немога да кажа,че съм някаква супер мацка, но определено си имам обжатели.. Въпреки това не им обръщах много внимание- може би не виждах подходящия в тях.. И ето най-нарая намерих точното за мен момче - 1 година по-голям от мен, много готин, супер характер и наистина и той ме харесва.. Но ето го най- големия проблем.. Сестра ми много го харесва.. Може би повече и от мен.. Никога не бих тръгнала с него, въпреки че ми е много гадно като и го отстъпвам, но по-добре това отколкото да я нараня.. :-# ](*,) Какво да правя ? В училище го избягвам само и само да не мисля за него, но няма ефект.. Моля дайте ми някакъв савет, защото до сега не ми се е случвало 8-[ :-k

50cent
12-19-2007, 22:50
ам сега ми изникнаха над 4-5 идеи но наи лесната е да говориш със тва момче ако тои те харесва между вас ще стане нещо а тва със сестрата е лесно ако тя го иска а тои предложи на теб ти ще и кажеш че ти е предложил ама ще го оставиш намира заради нея тя няма как да те нарани и ще ти позволи да се залююююююбите :D

i'm_not_Angel
12-19-2007, 22:55
Оо тя е на принципа "Моето си мое" и ще ми натяква до края на живота ми че "съм и го взела"

50cent
12-19-2007, 23:03
в такъв случаи наи добрия варянт е самото мом4че да си избере пък тои може да не си избере някоя от вас може да харесва друго момиче такаче маи ще е добре да видиш как ще се развият нещата за бъдеще

sexi_lady_666
12-19-2007, 23:16
tq vse pak ti e sestra ne biva da i naranqva6 4uvstvata no mislq 4e i dvete ne trqbva da se zahva6tate s nego a ako slu4aino toi i otkaje ako ima6 neinoto suglasie za6to da ne probvate ;-)

i'm_not_Angel
12-19-2007, 23:37
Аз досега си писах с него и той ми каза, че има съмнения че тя го харесва, но я приема само като приятелка и не иска да има други отношения с нея освен приятелски .. :( ее май е най добре и аз да се откажа от него... въпреки че ще ми е малко трудно но се опитвам все пак...

50cent
12-19-2007, 23:47
живота е кратък даваи живеи докъто можеш


тва е моето мото опитаи се да разбереш посланието ми

Cerealkiller
12-20-2007, 00:01
живота е кратък даваи живеи докъто можеш


тва е моето мото опитаи се да разбереш посланието ми
което е толкова дълбоко, нуждаех се от дълги часове пред монитора си за да вникна в него и пак не успях :) опитвам се

Presley
12-20-2007, 00:22
Moje bi naistina na sestra ti 6te i stane mnogo gadno,ako eventualno mejdu teb i onova mom4e stane ne6to.A puk i kakto ti kaza- 6te q narani6.Taka,4e spored men nai-dobriqt variant e da govori6 sus sestra si i da i spodeli6 za 4uvstvata si kum nego.

MakeMeLaugh
12-20-2007, 07:28
Ето ти един от мен-Не си внушавай!(Ако случайно не се сещащ-не си внушавай,че той е човека...той е момче като всички останали!)[/color][/b]
ПО твоята логика всички са еднакви => би се оженил/омъжила за всеки => за теб няма значение дали ще е мангал клошар или някой, който е точно братното.. та те са две еднакви момчета.. :-P
От къде знаеш, че не е той момчето за нея... значе за теб няма създадени един за друг хора (както си мислят 99% от хората и затоява се женят един друг) ли? ;д

Все пак по темата - говори със сестра си. Ама ако е тоя тип, който я описа, според мен дори да тръгнете тя ще ви скапе връзката по един или друг начин от капризи..

{Sweety_f}
12-20-2007, 09:59
Мн кофти ситуация...аммм...говори със сестра си и и кажи че и ти го харесваш и от там нататък се разбереъе какво да правите...

mon4eto
12-20-2007, 10:55
Mi opitai se da razbere6 dali tova mom4e ima nqkakvi simpatii kam nego ako ne pogovori sas sestra ti i i kaji kakvi sa obstoqtelstvata 4e tova e 4oveka kogoto si 4akala dalgo vreme i t.n.Da se nadqvame da te razbere 6oto ina4e stava lo6o :(

kifla
12-20-2007, 11:35
Ето ти един от мен-Не си внушавай!(Ако случайно не се сещащ-не си внушавай,че той е човека...той е момче като всички останали!)[/color][/b]
ПО твоята логика всички са еднакви => би се оженил/омъжила за всеки => за теб няма значение дали ще е мангал клошар или някой, който е точно братното.. та те са две еднакви момчета.. :-P
От къде знаеш, че не е той момчето за нея... значе за теб няма създадени един за друг хора (както си мислят 99% от хората и затоява се женят един друг) ли? ;д

Все пак по темата - говори със сестра си. Ама ако е тоя тип, който я описа, според мен дори да тръгнете тя ще ви скапе връзката по един или друг начин от капризи..
Моята логика?При мен е мнение,за да има логика,трябва да има разсъждение,след като не съм разсъждавал в/у това,значи нямам логика.Никога не съм казвал,че всички са еднакви!Всеки е различен и уникален за себе си и околните.Голям брой хора си внушават чрез базистно създаване на "матрица",че дадено момче/момиче е човека с който искат да прекарат остатъка от живота си.Това е съвкупоност на интегрални сигнали към мозъка образувани от наложената "матрица" на човешкия мозък.На този свят НЯМА хора,които са създадени един за друг!Всеки един човек е с различен ген,различна днк,абселютно различна психологическа конструкция и напълно различна нервна система.При толкова ген-кодове е невъзможно 100% сходството,дори рядко срещани са 68% ,хората са създадени по сложни структурни единици.Всички те,виждайки в някой "модела на матрицата" в мозъка им,си мислят,че това е човекът,който ги допълва.99% от хората както спомена ти,не са достатъчно наясно със всеки един процес,извършван от тялото им.Поздрави :)
Абсолютно точно и вярно казано SWASTICA [-(

EvilBrunette
12-20-2007, 12:11
Може би трябва да поговориш със сестра си и да й обясниш какво изпитваш... Може да те разбере. :)

HePeAJIeH
12-20-2007, 13:40
Поговори си със сестра ти а после и с него! Нека той избере с коя да тръгне.Ако наистина много го харесваш и знаеш че можеш да му имаш доверие мисля че това е решение на въпроса.Но ако все пак не изпитваш толкова силни чувства и знаеш че може би ще издържите около месец то не си струва да си с него според мен.Лек ден! :wink: