PDA

View Full Version : Прекалено объркана



Момиченце
12-20-2007, 10:56
Казвам едно - правя друго.
Той е далеч от мен, искам да е тук.
Той е тук - дразни ме с тъпото си мислене.
Имам усещането, че общуването ни пак е на някакво ниво почти равно на 0.
Не знам какво искам вече.
След 2 часа ще излезнем уж да го почерпя. Мислех си ,че един сериозен разговор ще е добре дошъл. Но не знам дали да говоря с него. Да си поговоря ли с него, а? Моля ви, двоумя се. Страх ме е нещата да не станат по-зле..
Голяма путка е на моменти, хипер много ме изнервя като започне да ми дава акъл и да ме поучава, все едно е живял и видял повече. За всичко ми намира кусури, не издържам на моменти. Не знам какво да очаквам вече. Аз искам СЕРИОЗНА връзка, връзка, в която да получавам уважение и любов, без да се очаква от мен да си ги заслужа. То кучето му е по-мило от мен... , баси..
А връзката ни е дълга. И ако питаш него сигурно всичко е ОК между нас, като изключим караниците за тъпотии..
Все едно изгубих себе си.
Все едно не съм аз.
А го обичам.. и съм готова на всякакви компромиси..

mon4eto
12-20-2007, 11:08
E tva e lo6oto 4e si gotova na kompromisi :? Sa kato se vidite pogovorete si za vrazkata si za6toto az ako bqh na tvoe mqsto do sega da sam go zarqzala...

Sweet__Dream
12-20-2007, 11:13
Nqma lubov za koqto 4ovek da ne se bori.Makar i malko.Tova,koeto iska6 ne su6testvuva.Ako go obi4a6 naistina 6te pravi6 kompromisi.Pogovori si s nego,no se bori za lubovta si,za6toto nikoi nqma da ti q dade darom..Uspeh.. :) \:D/

`Death`Whore``
12-20-2007, 11:15
Аз моя поне по веднъж на седмица го мразя. Но не мисля да го зарязвам. Обаче ако наистина няма комуникация между вас, имате сериозен проблем.

kifla
12-20-2007, 11:30
Това ми прозвъча като искам да го отрежа,обаче си мисля че го обичам и ме е страх да остана сама..... :-s Я първо разбери какво искаш :roll:

ra4ence
12-20-2007, 11:31
Направи компромис пак със себе си за последен път - дай му шанс да се промени. Кажи му всичко. От - до. Всичко :)

LitTlE_BeBsIiI
12-20-2007, 17:49
Хах тая тема все едно аз съм я писала!Никъв съвет не мога да ти дам пр ми е същия...чакам и аз да ви чета мненията щот нз :?

BuBi008
12-21-2007, 02:40
Според мен е нормално да се чувстваш всякаш си изгубила себе си ..... всмисъл била си с този човек дълго време и си се променила както и той ти възприемаш части от неговият характер а пък той от твоя. Лично аз съм на принципа че като си с някой сериозно вие сте едно цяло не сте ти и той а сте повече като вие.... всмисъл че вие се допулвате и оформяте един смесен характер ..... няма смисъл да се карате щом сте заедно от дълго време тези караници за глупости изобщо не бива да ви правят впечатление .... лично с моя приятел понякога се караме за глупости но накрая и двамата сме добре и не е всеки път като едва ли не ще се разделим вече просто знаем че и на двамата и е криво и трябва да си изкараме яда и това е. ако искаш поговори с него но не търси проблема само в него мойе би трябва да будеш на принципа да търсиш проблема първо в теб а чак тогава в него .... защото може да се окаже че той е този който мисли по-трезво на нещата