PDA

View Full Version : Коя да избера???



MoMcHE_beZ_syRcE
12-20-2007, 11:13
Ходя с едно момиче което преди време много обичах ама много беше всичко за мен но тя няколко пъти ме нарани и скъсахме после пак тръгвахме и тя пак си правеше нейното сега пак сме заедно и тя каза че се е променила само че аз съм влюбен в едно друго момиче от Варна аз съм от София но като бях на море си прекарах мн добре с това момиче и после се виждахме и т.н и сега тя има рожден ден след 1 седмица и ме покани във Варна и да остана за Нова година и аз се чудя дали да отида защото с момичето с което ходя имаме доста дълго минало ... и знам че тя ме обича и тя не ми е безразлична но тя е много лигава и хмм... все момчета са и в главата а момичето от Варна е невероятно красива и отначалото я харесах само заради това и имаше некфа зарибявка на морето но само заради външния вид а и аз там бях с отбора на почивка и тя си пада по футболисти и така.. Тогава си мислех че е само заради това заради външния ми вид но сега знам че тя ме обича и че е влюбена в мен а аз незнам коя да избера !!

Sweet__Dream
12-20-2007, 11:16
Popitai surceto si..To znae verniq otgovor.. :) \:D/ :smt007

Valento
12-20-2007, 11:20
Направи конкурс! :-D

ra4ence
12-20-2007, 11:24
Нито един от 2та варианта

MoMcHE_beZ_syRcE
12-20-2007, 11:25
haha milo moe kvo surce be pff az ako znaeh.. nqma6e da pitam

kifla
12-20-2007, 11:26
Аз ако съм на твоето място ще избера второто момиче :smt016

MoMcHE_beZ_syRcE
12-20-2007, 11:29
e da ama tq e ot Varna .. i sym na 17 se pak nemoga da se premestq tam ili da hodq 4esto tam .. i e gadno taka a tq e na 16 :( i neznam.. imam 4uvstva kym neq no su6to i kym moita iam i neznam poburkvam se a iam po malko ot sedmica da re6a

kifla
12-20-2007, 11:31
оо абе ти си малък още да ги мислиш тия работи ,ходи с тая дет си сега и не си прави илюзии за нещо по-различно от тиин - проблемите ,през които всеки минава! :?

ra4ence
12-20-2007, 11:34
Ама и тая тук не е цвете за мирисане ..
Пак ти казвам - никоя не става
Варненлийката може да е ОК, но няма да я бъде тая връзка дълго време от разстояние. А тази тук ти играе по нервите => и нея няма да я бъде дълго. Не виждам смисъл в разделите,събиранията и така до края на света...

MoMcHE_beZ_syRcE
12-20-2007, 11:38
taq tuka e ujasna hah smisul bahti putkata e ama e luda na max i si prai kvot si iska i az bqh taka predi samo 4e se vliubih mnogo v tfa momi4eto ot varna i taq moita o6te q obi4am se pak 2 godini gluposti razpravii.. samo 4e momi4eto ot varna mi nqma doverie 6ot tq poznava mn ot priqtelite mi i e bila s mene po diskoteki gluposti i znae 4e sym mn neseriozen.. i mi vika ti si jenkar broikadjiq samo za ebaneto i t.n a az iskam mn pove4e ot neq ...

sasha_90
12-20-2007, 11:44
Ама и тая тук не е цвете за мирисане ..
Пак ти казвам - никоя не става
Варненлийката може да е ОК, но няма да я бъде тая връзка дълго време от разстояние. А тази тук ти играе по нервите => и нея няма да я бъде дълго. Не виждам смисъл в разделите,събиранията и така до края на света...
Напълно съм съгласна.

ubuntu
12-20-2007, 12:01
Заеби любовта няма смисал от нея поне на тази възраст ... от личен опит знам че след тва само си сдухан и не си това което си бил . . . -Лъжеш гаджето ти че някъф твой приятел им рд във варна и отиваш. Там ходиш ебеш варненката (много са готини всички там) и се връщаш в софия да продължаваш живота...... Като не се сдухваш че гаджето ти не знае че си и изневерявал .. от прочетеното разбирам че не държи мно много на теб така чи си прави кефа сега ти е времето не се заробвай с няква любов от която няма смисал !!!!

MoMcHE_beZ_syRcE
12-20-2007, 12:09
hmm znam 4e nqma smisul samo 4e mi pisna se e taka samo ebi i do tam iskam ve4e 4uvstva nz 6to no iskam i az da obi4am i da me obi4at i da sum happy znam 4e taka 6e stane no ne priqtelkata mi durji na men znam go 6ot tolkova vreme se se razdelqme i se subirame .. no sega neznam kak da postypq i s koq da buda neiskam s varnenkata da e samo sex ili po dobre da ne hodq ili da sym s neq neiskam da q preeba za6toto mn mi puka za neq !!

sentient_
12-20-2007, 13:10
Ходя с едно момиче което преди време много обичах ама много беше всичко за мен но тя няколко пъти ме нарани и скъсахме после пак тръгвахме и тя пак си правеше нейното сега пак сме заедно и тя каза че се е променила само че аз съм влюбен в едно друго момиче от Варна аз съм от София но като бях на море си прекарах мн добре с това момиче и после се виждахме и т.н и сега тя има рожден ден след 1 седмица и ме покани във Варна и да остана за Нова година и аз се чудя дали да отида защото с момичето с което ходя имаме доста дълго минало ... и знам че тя ме обича и тя не ми е безразлична но тя е много лигава и хмм... все момчета са и в главата а момичето от Варна е невероятно красива и отначалото я харесах само заради това и имаше некфа зарибявка на морето но само заради външния вид а и аз там бях с отбора на почивка и тя си пада по футболисти и така.. Тогава си мислех че е само заради това заради външния ми вид но сега знам че тя ме обича и че е влюбена в мен а аз незнам коя да избера !!
Помисли коя повече си заслужава коя е по добрата...но не гледай по външния вид той е до време после омръзва!!! Момичето от Варна - дели ви голямо разстояние но мисля че би си заслужавало ако другата ти приятелка е лигла както ти сам каза. Избереш ли нея после ще съжаляваш че си пропуснал шанса си. А пък и знаеш ли дали и момичето от вн не е същата? Помисли добре :) и дори след време да разбереш че си сгрешил - човек се учи от грешките си ! ;-)

MoMcHE_beZ_syRcE
12-20-2007, 13:32
ami nqmam predstava koq e po dobrata ednakvi sa i za dvete mi puka mnogo ... i gi iskam i 2-te no trqbva da izbera momi4eto ot varna znae za priqtelkata mi tuk i mi kaza 4e ne mi se surdi 6ot znae 4e sme mn dale4 i nemojem da sme zaedno ama tq e tolkvoa hubava i napravo.. lydvam kato q vidq az dosta puti hodih do vn za daq vijdam i sega za 10 dni moga da buda s neq a neznam dali trqbva 6ot posle 6te me boli kato se vliubq

MoMcHE_beZ_syRcE
12-20-2007, 16:47
e mersi na vsi4ki koito mi pomognahte no ve4e te go izbraha ne az izglejda si ostavqm v sofia.. Momi4eto ot Varna mi kaza 4e razbrala nekfi ne6ta za men i 4e nqmalo smisul da otida tam i da q naranq za6toto mnogo me obi4ala i mi kaza pove4e da ne q tursq.. :cry:

babity
12-20-2007, 18:17
мързи ме да ти чета темата, ама така на прима виста ше ти дам един много добър съвет... чудиш се коя да избереш ли?! избери по - ебливата!!! поне ше ти е по - яко! :razz: :razz: :razz:

MoMcHE_beZ_syRcE
12-21-2007, 09:28
malee ve4e neznam kakvo da pravq.. Vuzmojno li e da go obi4am momi4eto ot varna nespiram da mislq za neq tq sa kato me otrqza i poludqvam samo tq mi e v glavata ... ;( a taq moita si hodi po diskotekite dneska q gledam s nekfi mom4eta i durje6e ednoto mom4e za ruka vijdq me pusna go idva i mi vika skupii celuna me i vika aide nie otivame na kafe .. prosto ve4e neznam

MiMcHeToOo
12-21-2007, 10:53
Ама и тая тук не е цвете за мирисане ..
Пак ти казвам - никоя не става
Варненлийката може да е ОК, но няма да я бъде тая връзка дълго време от разстояние. А тази тук ти играе по нервите => и нея няма да я бъде дълго. Не виждам смисъл в разделите,събиранията и така до края на света...
Напълно съм съгласна.

ма и аз

**val**
12-21-2007, 16:34
Spored men ostani s momi4eto s koeto si vmomenta.Vruzka ot takova razstoqnie nqma bude6te

BaiboCo
12-21-2007, 22:27
Popitai surceto si..To znae verniq otgovor.. :) \:D/ :smt007

tc tc.. vij mu nika.. pi6e 4e nqma surce :D

MoMcHE_beZ_syRcE
12-21-2007, 22:48
to4no taka !! Mom4e bez syrce sum ... i PO dObre da E TAKA !!