PDA

View Full Version : Нещата, който бих направил ако стана зъл властелин



HexGirl
12-20-2007, 12:26
ako ste zabeliazali v filmite ili v knigite vinagi zliat genii magiosnik ili kakavto i da e tam vlastelin vinagi dopuska edni i sa6ti gre6ki eto tezi koito az sam zabeliazala daite primeri i vii NEKA GI NAU4IM DA NE GRE6AT
1.blagorodniat mi zavaren brat 4iito tron sam zael 6te bude obit a ne darjan v zatvora
2.legionite mi na mraka 6te imat prozra4no zabralo na u4ite a ne metalno
3.6te mi e dostata4no da zastreliam vragovete si a ne da se gavria s tiah
4.niama da se kafia zloradno i maniaklno nad vragovete si predi da sum gi ubil
5.vsi4ki vragove 6te gi obivam pone 3 4 puti za po goliama sigornost
6.predi da ubia dobria 6te ubia si4ki negovi jivotni gnomi i tem podobni
7.v li4nata mi laboratoria niama da imam iarak boton uni6tojavane
8.na dobrite ne im se polaga posledno jelanie
9.niama da ispadam v maniakalen smiah bez da se oglejdam predvaritelno
10.nikoga niama da presledvam momi4e/mom4e koito mi e kazal nikoga prosto 6te gi obivam
11.i NAI VAJNOTO NIKOGA niama da kazvam zlia si plan to4no kogato sam zalovila dobria
12.niama da ostaviam tova koeto moje da me oni6toji v pe6tera pazena ot drakon na dr krai na sveta
13.ako se bia s dobria i toi pogledne zat men i zalegne niama lubopitno da poglegdam nazat
14.predi da re6a da stana zul genii 6te ida na pulen kurs pri peiholog koito ako ne da me izlekuva pone da mi kaje kakvo mi e a ne dobria da me depresira v nai lo6ia moment
15.si4kite mi podannici 6te triabva da sa v trans (tova se postiga lesno s burz i neograne4n dostap do internet)
:) tezi sa gre6kite za koito se se6tam daite primeri i vii :D

cute_but_psycho
12-20-2007, 12:45
:D а също да не забравяме че злите винаги имат резервен план, който е лесно разгадан от добрите... или че семейството на злите ги предават защото са разбрали че не вършат особено добри дела... накрая ако не във някои вулкан O:) , то злите свършват в лудница ](*,)

HexGirl
12-20-2007, 13:38
e nikoi ne dava savet na gorkite zli genii mai pak dobroto pobejdava
:(

HexGirl
12-20-2007, 15:45
interesno kade li si go 4el ama haide :grin:

techCandy
12-21-2007, 12:41
Толкова потресаващо неграмотна си....
получих главоболие, следващия път, като решиш да се правиш на много интелктуална, поне научи как се пише Убивам....

HexGirl
12-21-2007, 14:30
iavno Bogdan Rusev e goliam plagiat za6toto tova vaob6te ne e negovo