PDA

View Full Version : Аплодисменти за тези които знаят какво искат



AddictedToTrance
12-20-2007, 14:02
Е, аз не съм от тях. Всъщност как да преодолея възникналия ми проблем от няколко седмици, нямам си на представа с кое момиче искам да бъда. Понякога си задавам въпроса: "Какво подяволите правя"

Jeuelle
12-20-2007, 15:31
Да , наистина какво по дяволите правиш

ice_f90
12-20-2007, 15:38
az znam kakvo iskam ot jivota dano i ti razbere6 :)

FizeuRa
12-20-2007, 15:47
олееееее.... :shock: хах все едно слушам приятеля си,който незнае все още дали да е с мен или бившата си :cry: ... аз ти предлагам да си дадеш малко време без едната и другата /така е в момента моето положение/ така може би по-лесно ще решиш..но не се увличай в това"малко време" защото не се знае.. да не накрая да си сам.. :?

Victorya
12-20-2007, 15:54
Хахаха аз си го задавам тоя въпрос,когато се напия много лошаво.Тогава ме избива на размисли и страсти и следва въпросът:"Какво по дяволите правя?",а отговорът е:"Наливам се!" :D :D :D

flowerlina
12-20-2007, 16:05
Хвърляй чоп :D Ние как можен да ти кажем като ти сам не знаеш?
На мен обикновено като ми е мн гадно почвам да не знам к'во искам,но иначе си знам :)

koalka
12-20-2007, 16:56
Не му мисли толкова.Този, когото ти е повече на сърце, когото повече харесваш...Ако пък толкова не можеш да избереш, не бъди с нито един от двамата...друго решение не виждам.

babity
12-20-2007, 18:19
ако искаш мога да ти кажа какво подяволите правиш - пишеш тъпи теми! 8-)

JoeBanana
12-20-2007, 18:30
тогава никакви аплодисменти за теб, ми 100 тояги
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

Blab
12-20-2007, 18:38
...

partychild
12-20-2007, 18:39
Охх... ми има много момчета като тебе които незнят кфо искат... в повечето случаи избират погречното момиче знам го от личен опит в момента приятелката ми е на тфа дереже ... по добре остани без тях няколко дни без никакъф контакт и която ти липсва повече , за която мислиш .. и която искаш да е с тебе в момента избери нея ... с която ще знаеш че ще ти е хубаво надявам се да е правилния избор

AddictedToTrance
12-20-2007, 20:57
Благодаря за помоща на "koalka / FizeuRa / MrS.bEpS"

Вземете слезте на земята проклети шматки такива. Умразна ми от кифли и кифлажии които безгрижно летят из облаците.
Пиша тема и очаквам сериозни отг по темата а не да слушам как някои се напиват а други ми приказват, че знаели какво искат от живота... В предишното ми мнение да става въпрос, че незнам какво искам от живота?!

real-girl
12-20-2007, 21:26
Чувствам се празна.
Без съдържание, с разкъсани корици...
В момента, повече от всякога, имам нужда от прегръдка.
{} за теб :)

w0sh
12-20-2007, 22:00
Чувствам се празна.
Без съдържание, с разкъсани корици...
В момента, повече от всякога, имам нужда от прегръдка.


Това по какъв случай?

Стана на 14?
Чувстваш се стара и непотребна?
Е случва се на всеки.

Относно автора. Бъди мъж
Ти не писа ли темата с оназ от автобуса? ако е така то си бая странен тип

kael
12-20-2007, 22:04
тогава никакви аплодисменти за теб, ми 100 тояги
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif на гол г.ъ.з. :evil: :evil:

ПС коя е тая тъпотия пиша гъ.з и ми го прави на -> гъз ... мразя такива цензури вижте моля ви се - кур .... тцтцт ще ме цензурирате...
ПС2 играх си да редактирам 20 пъти за да видя как ми цензурира различните простотии

AddictedToTrance
12-21-2007, 06:52
НЕ МИ КАЗВАЙ КАКВО ДА ПРАВЯ ДА НЕ ТИ КАЖА КЪДЕ ДА ВЪРВИШ.
Май като малък си падал много пъти от леглото, нямам спомен да съм ти чел мнение на което да не се джафкаш с някой...

AddictedToTrance
12-21-2007, 07:42
НЕ МИ КАЗВАЙ КАКВО ДА ПРАВЯ ДА НЕ ТИ КАЖА КЪДЕ ДА ВЪРВИШ.
Май като малък си падал много пъти от леглото, нямам спомен да съм ти чел мнение на което да не се джафкаш с някой...
Прави каквото намериш за "+",все ми е едно....Хвърли се ако искаш....пак ми е тая...Като гледам имаш проблеми и със паметта,това също се лекува :)
Е най сетне да си дойдем на думата, обаче пак не си научи урока да не ми казваш какво да правя... #-o
От този форум само ти нямаш нужда от лекар :wink:

w0sh
12-21-2007, 10:26
Пиша тема и очаквам сериозни отг по темата

Това някак си не се вързва с последвалите отговори.
Кажи ми кой е тъп, Глупака или тоз дет се вързва на акъла му.

AddictedToTrance
12-21-2007, 11:24
Пиша тема и очаквам сериозни отг по темата

Това някак си не се вързва с последвалите отговори.
Кажи ми кой е тъп, Глупака или тоз дет се вързва на акъла му.
Аз съм глупака които му се връзва на акъла

real-girl
12-30-2007, 18:30
Пиша тема и очаквам сериозни отг по темата

Това някак си не се вързва с последвалите отговори.
Кажи ми кой е тъп, Глупака или тоз дет се вързва на акъла му.
И двамата са глупаци :grin:

loveismylife
12-30-2007, 20:16
Аве какъв ви е проблема на вас ?! Колко е готино да се присмееш на неудачника и загубеняка!!! Сигурно е много куул, а ?! Споко пич нещата ще се наредят трябва само да вярваш че това ще стане, няма да е зле ако се вслушаш вътрешно какво искаш. Това е!НИКАК НЕ Е СЛОЖНО И ЗАПОМНИ ЧЕ НЕЩАТА НЕ СА ТАКИВА КАКВИТО ИЗГЛЕЖДАТ !!!