PDA

View Full Version : Mалко help момичета



BaTe_Martoo
12-20-2007, 14:03
Ем начи да ви питам , от 5 дена насам с гаджето ми правиме секс но нея продължава да я боли и тече кръв , мислите ли че е нормално ? :? И какво да направа за да не я боли ?

magneziq
12-20-2007, 14:08
tva si e normalno-nqma kakvo tolkova da napravi6-prosto badi po vnimatelen i nejen za da moje bolkata da e po malka -principno pri vseki e razli4no ma ima momi4eta deto seksa im se struva kofti samo 1 pat ili 1 mesec dori i cqla godina moje da ne im haresva.a sa za karveneto nz pri men li4no be6e 2 dena bez spirane i be6e gadno-sa pri drugi moje da e 1 den pri drugi sedmica (siguren li si 4e priqtelkata ti prosto ne e v cikal????)

iv4oiv
12-20-2007, 14:13
Остави я да си почине 1 седмица.
После го направете още 1 път и след това ако я боли още 1 седмица.
С този всекидневен секс не оставяте да заздравее. Това е не само болезнено но и вредно за нея.
Така, че задължително поне 7 дни без секс.
Вие като сте го направили 1 път и айдеее.. денонощно.
ПОЧИВКА !!!

nejnaDROGA
12-20-2007, 14:13
Ми нормално е!!!Секса все още е нещо ново за организма й!!!Като за начало не го правете всеки ден!!!Освен това бъди по-внимателен и преди да започнете се опитай да я накараш да се отпусне максимално!!!Причината за болката може да е и друга-прекалено бързо темпо,неправилна поза... (все пак за нея секса е нещо ново)

ubuntu
12-20-2007, 14:25
остави и малко котенцето на почивка ... 1 седмица е нищо по дълго си чакал за една седмица нищо няма да ти стане .. а за болката трябва да я въбудиш повечко... близни я малко долу ала бала ... създай и обстановка .. купи някви плодове сметана ... малко вина или водка за да нее мн напрегната :) УСПЕХ!

MakeMeLaugh
12-20-2007, 14:52
Остави я да си почине 1 седмица.
После го направете още 1 път и след това ако я боли още 1 седмица.
С този всекидневен секс не оставяте да заздравее. Това е не само болезнено но и вредно за нея.
Така, че задължително поне 7 дни без секс.
Вие като сте го направили 1 път и айдеее.. денонощно.
ПОЧИВКА !!!
ТAKA E !!!
Подкрепям с ръце и крака \:D/
А ти си бахти смешкото... ня видял п***ка ша кайш... :-x

vaniLL
12-20-2007, 15:16
Остави я да си почине 1 седмица.
После го направете още 1 път и след това ако я боли още 1 седмица.
С този всекидневен секс не оставяте да заздравее. Това е не само болезнено но и вредно за нея.
Така, че задължително поне 7 дни без секс.
Вие като сте го направили 1 път и айдеее.. денонощно.
ПОЧИВКА !!!
ТAKA E !!!
Подкрепям с ръце и крака \:D/
А ти си бахти смешкото... ня видял п***ка ша кайш... :-x

i az i az :) pusnalo mu venuj momicheto i picha kato nevidql se iurnal ... nqma da ti izbqga (ne i ako i e hubavo) taka pouspokoi topkata/ite

CragHack
12-20-2007, 15:45
Карайте известно време на френска. удари и един хубав, топъл и мокър език. Поне и тя да се изкефи. Щото до тук горкичката само се е измъчила и то заради теб. Трябва неква награда.

MaXy_GiRL
12-20-2007, 15:55
Остави я да си почине 1 седмица.
После го направете още 1 път и след това ако я боли още 1 седмица.
С този всекидневен секс не оставяте да заздравее. Това е не само болезнено но и вредно за нея.
Така, че задължително поне 7 дни без секс.
Вие като сте го направили 1 път и айдеее.. денонощно.
ПОЧИВКА !!!
ТAKA E !!!
Подкрепям с ръце и крака \:D/
А ти си бахти смешкото... ня видял п***ка ша кайш... :-x

i az i az :) pusnalo mu venuj momicheto i picha kato nevidql se iurnal ... nqma da ti izbqga (ne i ako i e hubavo) taka pouspokoi topkata/ite


Абсолютно се присъединявам... :P

AmbeR
12-21-2007, 01:43
Ми нормално е!!!Секса все още е нещо ново за организма й!!!Като за начало не го правете всеки ден!!!Освен това бъди по-внимателен и преди да започнете се опитай да я накараш да се отпусне максимално!!!Причината за болката може да е и друга-прекалено бързо темпо,неправилна поза... (все пак за нея секса е нещо ново) =D> \:D/

CuteBaby
12-21-2007, 22:17
Мда..най-добре я остави за 1 седмица да заздравее..а и като я боли така всеки ден мислиш ли че изобщо и е приятно..защото аз си мисля че не и е,а го прави да ти е хубаво на теб ;) И следващият път я възбуди повече и да се отпусне.Айде и успех

maybelline
12-22-2007, 09:50
Докато спре да я боли може да минат месец-два, зависи колко често правите секс. В началото не правете секс по-често от веднъж на 2 дни. Ще я боли исвестно време, няма как. Но след като свикне, всичко ще е ОК. Мен спря да ме боли след 4-5 месеца, но и половите ни контакти не бяха чести, за да свикна по-бързо.