PDA

View Full Version : Опа какво стана?



slun4evo
12-20-2007, 14:10
Ох, хора не зная какво да правя.Преди някъде година ходих с едно момче, много сладко и готино, но ме заряза.Всичко беше ок, останахме само приятели излизахме и така, но от една седмица не знам какво ми става.Ужасно синпатичен ми е отново и мисля, че пак го харесвам. Учим в едно училище и когато мине покрай мен откачам.Какво да правя, да му кажа ли или да го запазя в тайна?Мерси предвартелно.

magneziq
12-20-2007, 14:13
mii ima nqkolko varianta-ako naistina go haresva6 i si luda po nego 6te e dobre da mu kaje6 ,a ako ne si mn sigurna v 4uvstvata si i smqta6 4e vsi4ko e svar6ilo (ako e imalo ne6to de) prosto se opitai da spre6 da misli6 za nego(nameri si ne6to koeto da te razseiva-nqkakvo hobi ili drugo mom4e kam koeto ima6 simpatii)

Em4oOoO
12-20-2007, 16:05
А защо те заряза?

slun4evo
12-20-2007, 16:30
То всъщност беше по взаимно съгласие, тъй като си бяхме омръзнали адски много.И затова скъсахме.Сега обаче пак с го искам, а не зная дали при него е така.

koalka
12-20-2007, 17:02
Покажи му, че имаш чувства...Но не знам дали е възможно да стане нещо по-различно, в смисъл да не сте си омръзнали.Но има ли смисъл от намеци?Направо му го кажи, ако наистина го чувстваш.Все пак сте били заедно, но не ми се вярва той да има нещо.

Presley
12-21-2007, 15:55
Покажи му, че имаш чувства...Но не знам дали е възможно да стане нещо по-различно, в смисъл да не сте си омръзнали.Но има ли смисъл от намеци?Направо му го кажи, ако наистина го чувстваш.Все пак сте били заедно, но не ми се вярва той да има нещо.
Suglasna sum.
Ne se zanimavai s nameci i podobni gluposti,a napravo mu kaji.