PDA

View Full Version : Моята болезнена история - Плс Хелп



Em4oOoO
12-20-2007, 14:18
Здравеите пиша наи вече за да ми олекне малко и да споделя с някои- както казват споделената болка е половин болка е не е точно така но пак помага.
Ще започна от началото - Харесвам си едно момиче от известно време (харесвам е меко казано) не мога да спя, не мога да ям, само за нея мисля-никога не сам предполагал
че ще изпитвам такива чусвства и че мога толкова мн да хлатна по момиче още парвия пат като я видях го усетих а след това чувството само се засилваше - и преди сам имал гаджета но не е било нищо сериозно.
И ето тук идва ред и на проблема ми засичахме се бая пати накрая се запознахме говорихме бая пати но за кратко тя все барзаше да си трагне , накрая и казах какво чувстам а тя ми отговори че изобщо не я интересувам , да си намеря друга защото си харесвала някои.
Беше ми кофти но го преживях - минаха кам 2 месеца през които няколко пати се засичехме но нито сме се поздравявали нито сме се поглеждали гледах да я избягвам колкото се може повече - но един ден като отново се засякохме тя ме спря и ме попита защо я отбягвам и няма ли да сме си кажели едно здрасти поне?
Аз и отговорих нали така искаше и си продалжих. След 2 дена ме потарси до нас и ми каза че всичко което ми е казала е било лажа че и тя мн ме харесва но и пречи разликата в годините и си трагна от тогава няколко пати се опитах да говорим а тя ме избягва. Моля ви кажете плс какво да направя
не издаржам повече така.Иначе тя е кам 15 а аз сам на 18 не виждам какав е проблема че сам 3год и нещо по голям!?!?! Ем хаиде че стана бая далго, Благодаря за изгубеното време :cry:

ra4ence
12-20-2007, 14:37
За пореден път се доказва тезата,че тичаме след "трудните" мъже/жени и трябва да видим как нещо ни се изплъзва,за да си размърдаме Д-то и да спрем да се правим на "ни чул, ни видял".

Пробвай за последен път да говориш с нея,като й разясниш,че повече такива игрички "ти гониш,аз бягам" и "аз гоня,ти бягаш" няма да играеш. Нека си помисли и да реши какво иска.

YaNcHeToOo
12-20-2007, 14:41
ами кво да ти кажа...ми поговорете си на дълго и на широко и се разберете ...и аз не виждам нищо лошо че ти си на 18 а тя на 15!то си е нормално! :-D

sasha_90
12-20-2007, 14:48
Поговори отново с нея,отреже ли те и този път не се занимавай вече с нея.

Em4oOoO
12-20-2007, 15:52
Еми видях я отдалече като се прибираше от училище, а тя почна да се прегръща там с неква неина приятелка и се напраи че не ме вижда - хвана ме яд и си запалих обратно кам нас. Са незнам на кои повече сам ядосан , но маи на себе си щот се оказах такова шубе- трябваше да отида при нея но....

ludokote
12-20-2007, 18:17
ако това й е проблема разликата на годините ви според мен е неумесно защото мойта разлика със моя вече мъж е 10 за мен годините не са управдание но тя си знае хоря всякакви. но наистина поговори с нея и да не е трябвало да се прибираш а да й пожашеш че я обичаш и да утидеш при нея няма значение че е със приятелка утиваш и й казваш всичко така да разбере един път за винаги какво чувстваш и какво мислиш и ако те отреже тогава просто тя незнае какво иска :? и пак ще се повторя разликата м/у годините не е проблем ако 2 души се обичат :wink: така че каквото и да сстане се надявам да споделиш ако може :)

Battle-Axe
12-20-2007, 19:46
Момичето е малко и още не е съвсем наясно какво иска. Нормално. Те всеки ден харесват различен, нали и аз така бях :P Ако наистина толкова много я харесваш, ще ти трябва доста търпение и упоритост.

Presley
12-21-2007, 00:32
Според мен раэликата в годините ви не е никак голяма.Не энам какво толкова я притесняват теэи 3 години.Даже е идеално.Може да има и някаква друга причина,или поне да е имаЛА.Или пък когато внеэапно сте прекратили контактите си да е усетила липса,яд..
Щом и ти я харесваш и тя теб,не виждам проблем.потърси я ,поговорете и се съберете.Както каэах-не виждам какъв е проблема.Действай.
Късмет.

Em4oOoO
12-21-2007, 07:08
Аз не се чувствах зле докато не ме потарси отново , а и какво я инересува нея дали сам се чувствал зле не сме нито приятели нито толкова близки едва се познавахме-тя ми го каза бая грубо че не я вълнувам. Сега като ме потарси отново само искрата пак се запали и то с двоина сила и незнам какво да мисля вече- какво иска от мен?!?!

MoHuTo
12-21-2007, 07:21
Това за разликата в годините ми се струва абсурдно...причината е някъде другаде...говори с нея и се изяснете. И стига си й позволявал да те разиграва :?

hacshepsut
12-21-2007, 11:36
Запали си една цигара и я забрави! \:D/

MiMcHeToOo
12-21-2007, 13:51
Пробвай за последен път да говориш с нея,като й разясниш,че повече такива игрички "ти гониш,аз бягам" и "аз гоня,ти бягаш" няма да играеш. Нека си помисли и да реши какво иска.

:!:

ice_f90
12-22-2007, 08:46
За пореден път се доказва тезата,че тичаме след "трудните" мъже/жени и трябва да видим как нещо ни се изплъзва,за да си размърдаме Д-то и да спрем да се правим на "ни чул, ни видял".

Пробвай за последен път да говориш с нея,като й разясниш,че повече такива игрички "ти гониш,аз бягам" и "аз гоня,ти бягаш" няма да играеш. Нека си помисли и да реши какво иска.
успех.................. ;-) :wink:

TheNewReligion
01-05-2008, 20:01
oo du6i4ke ... ne se pritesnqvai moeto mnenie e po-dobre da nameri6 telefona i da si ogovorite sre6ta kogato na neq i e udobno i da pogovorite i da se razberete edin put zavinagi ! osven tova tq moje da e krasiva i tova da te e privlqklo a ne tova 4e e mila dobra delikatna takti4na i 6tom ste si govorili nqkolko puti i to samo za malko ne vqrvam da si q opoznal dostatu4no za da znae6 kakfa e vsu6tnost i primerno ako me poslu6a6 i si ogovorite sre6tra i pogovorite sled tozi razgovor ti malko ili mnogo 6te q opoznae6 i 6te razbere6 vsu6tnost kakfo q pritesnqva 4ak puk tolkova , no ako razbere6 4e i drugo ne6to q pritesnqva e dobre da q zabravi6 :? ;-)

Sevt
01-05-2008, 20:15
Момичето е малко и още не е съвсем наясно какво иска. Нормално. Те всеки ден харесват различен, нали и аз така бях :P Ако наистина толкова много я харесваш, ще ти трябва доста търпение и упоритост.

Абсолютно вярно. Разликата никак не е голяма...ама ако тя беше на 19-20, ти на 23.... Тая работа я преживях същата като бях аз на 18 тя на 14....бега ми сума време, когато вече я бях забравил дойде да ми се моли, тръгнахме....и края не е за разправяне..та мисълта ми е че наистина незнаят какво искат на тая възраст. Съвета ми е изобщо да не се занимаваш - повярвай ми не си струва....а чувството ще отмине и след година - две ще срешнеш момиче, на което тая няма да може да й стъпи и на малкия пръст. Знамм че изглежда малко нереално, ама ще видиш \:D/ Всичко най :smt006