PDA

View Full Version : Идеи



rakiQ
12-20-2007, 15:12
ЕЕ здравейте готини хора

значи искате ли в тази тема да даваме идеи къде да ходим за разнообразие когато сме с партньора си?
къде обичате да ходите през зимата и попринцип
и тн????????

на който не му харесва темата да не пише :!: :!: :!:

Em4oOoO
12-20-2007, 16:00
Ами аз зимата предпочитам да си седя на топло и уютно вкащи - Взимаме си нещо за хапване и пииване :smt006 Гледаме някои филм на компа и се гушкаме :smt008 Но в момента нямам с кои да го правя - така че ще баде една далга и студена зима :cry:

mon4eto
12-20-2007, 16:08
V kafeto tam e topli4ko :)

`Death`Whore``
12-20-2007, 16:09
Или стоите в къщи, или ходите в някое заведение на топличко и пиете бира.

kael
12-20-2007, 16:12
V kafeto tam e topli4ko :) или кръчмата :smt006

flowerlina
12-20-2007, 16:12
На кафе

gostut
12-20-2007, 16:13
любимито ми е да ходим на кино. ама мн пари искат тия бе ебаси. аз само за тва ли да бачкам. иначе или по кафета или в къщи. или на разходка да си харесва ботушки... не! :lol:

A_JoLiE
12-20-2007, 16:20
любимито ми е да ходим на кино. ама мн пари искат тия бе ебаси. аз само за тва ли да бачкам. иначе или по кафета или в къщи. или на разходка да си харесва ботушки... не! :lol:

И аз обичах да ходя на кино докато имах гадже.

babity
12-20-2007, 18:15
V kafeto tam e topli4ko :) или кръчмата :smt006

абе ти само за алкохол ли мислиш?! :D :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-20-2007, 18:25
Ами на заведение... Не искаме другият да е засичан все още от родители и рядко ходим у единия... А и понякога се случва пък у фр да се натресем. Случвало се е и да ходим д гледаме филми, но много рядко.

kael
12-20-2007, 18:46
V kafeto tam e topli4ko :) или кръчмата :smt006

абе ти само за алкохол ли мислиш?! :D :D "LSD LSD LSD LSD"... моля ?

Jaffs
12-20-2007, 20:02
Зимата най-често си седим вкъщи до каминката и гледаме филми. Или ходим някъде да хапнем навън в някое ресторантче, пицария ... на кафенце... на кино рядко ходим... по магазините... или се събираме с приятели някъде. По-рядко ходим по дискотеки. Вероятно веднъж седмично, понякога и пропускаме.
Но и двамата най-обичаме да отидем някъде извън града. Зимата най-често във вилата. Снежно, тихо и спокойно. Тази година се очертава да не ходим по курорти зимата, кратки са почивките нещо.

ra4ence
12-20-2007, 20:27
На заведение,на театър,по магазините. Най-често прекарваме вечерите у тях,той ни готви,гледаме филмче и си заспиваме. То какво др може да се прави зимата..бляк тоя студ..

w0sh
12-20-2007, 22:04
V kafeto tam e topli4ko :) или кръчмата :smt006

абе ти само за алкохол ли мислиш?! :D :D "LSD LSD LSD LSD"... моля ?

LSD???? ](*,) ](*,) доказано най-шибания наркотик на света. Дори не ти става яко.....

До госпожица егоист. Ходете на ледена пързалка.
Биите се с снежни топки
Отидете в гората и си направете колиба.
ходете на кино по-често
Втф тука сички ходят на кафета. А то тфа е най-скучното нещо на света. Изчерпвате си темите за около 2 кафенета.

kael
12-20-2007, 22:13
V kafeto tam e topli4ko :) или кръчмата :smt006

абе ти само за алкохол ли мислиш?! :D :D "LSD LSD LSD LSD"... моля ?

LSD???? ](*,) ](*,) доказано най-шибания наркотик на света. Дори не ти става яко.....
незнам брааат аз от наркотици не разбирам ( аз не пуша че за дрога ... ) виж обаче ти маи си професионалист(ка ? така и не ти научих пола .....) any way

w0sh
12-20-2007, 22:19
Определям се като мъж. а средата ми предполага относително разбиране относно наркотици

ПП не пиши така дребно, че си извадих очите докато го прочета....
АА и освен това. През зимата е най-яко да се навлечеш като гражданин на Чукотка и да се търкаляш по леда.

Незнам защо обаче аз мн се изпълвам(поне на 1 масе кат съм де)

kael
12-21-2007, 07:55
на който не му харесва темата да не пише :!: :!: :!:
Уоу....звучи застрашително...Аз съм човек,който обича риска!Искам да видя какво ще стане.
Темата е напълно излишна и глупава :-D 8-) :razz:

rakiQ
12-21-2007, 08:22
на който не му харесва темата да не пише :!: :!: :!:
Уоу....звучи застрашително...Аз съм човек,който обича риска!Искам да видя какво ще стане.
Темата е напълно излишна и глупава :-D
ми като ти си глупав и не мое да мислиш с тъпата си глава си е друг въпрос :?

мисля че темата е точно за раздела си :wink:

ае моля ви се без излишни мнения
не те интересни
има ЛС! [-(

rakiQ
12-21-2007, 08:33
на който не му харесва темата да не пише :!: :!: :!:
Уоу....звучи застрашително...Аз съм човек,който обича риска!Искам да видя какво ще стане.
Темата е напълно излишна и глупава :-D
ми като ти си глупав и не мое да мислиш с тъпата си глава си е друг въпрос :?

мисля че темата е точно за раздела си :wink:

ае моля ви се без излишни мнения
не те интересни
има ЛС! [-(
Явно найстина телевизията ви влияе много зле...
Ако си момиче имаш,колпит - възпаление на лигаhttp://www.teenproblem.net/forumвицата на влагалището. Най-честите причинители са: дрождеподобни гъби (Candida albicans), Trichomonas vaginalis, бактерии - Gardnerella vaginalis, вируси - HSV, HPV и др.Много те сърби и си го изкарваш на мен...Браво!Не си споменала за коя глава говориш,макар,че и с двете съм си добре ориентиран.Ако си момче,значи.........че неставаш за момче
сдухан кеч маняк! :lol:

айде да не разваляме темата :wink:

rakiQ
12-21-2007, 08:38
За нискоинтелигентни индивиди като теб-това не е "КЕЧ",нарича се Entertaiment!квото и да е мноо е тъпо :wink: :lol:

EvilBrunette
12-21-2007, 09:04
Можете да отидете на ски (или дори с шейни ще е забавно да се попързаляте) Ако живеете в по-голям град може да отидете и да карате кънки... :wink: Готино ще е и да си сготвите нещо заедно на топличко вкъщи, да гледате филмче завити в одеалце, с топъл шоколад в ръка. хихи :oops: Aм... иначе може да ходите по кафета и клубове, но това не е нищо ново... :}