PDA

View Full Version : Чувствам се прецакана



Момиче
12-20-2007, 15:46
Значи.. с едно момче като се видим само се закачаме и на няколко пъти бяхме близо до целувката. И се познаваме мн отдавна, мога да кажа,че имам чувства към него и то силни! Ноо сега изведнъж почна да си пише по скайп на някво друго момиче че я харесва и тем подобни неща :( Ии се чувствам прецакана и предадена :( Как така изведнъж почна да обича някоя друга ,а досега само ме прегръщаше :neutral:

Anf3tamin4o
12-20-2007, 15:53
Ми ако го обичаш му го кажи докато не го е взела друг.Ако той не ти отговори на чувствата няма смисъл да се занимаваш с него

kifla
12-20-2007, 15:57
Може би не е имал никакви чувства и просто се е закачал с теб ,защото го приема като бъзик между приятели. :wink: А има и вариант да те кара да ревнуваш ,за да си признаеш чувствата :neutral:

A_JoLiE
12-20-2007, 16:34
Е кфо като те е прегръщал? Аз постоянно гушкам някои от приятелите си ... "няколко пъти бяхме близо до целувката" Ами тфа е много добре ... ако на мен ми се беше случило с момчето което харесвах .. УАУ :grin: ... "Ноо сега изведнъж почна да си пише по скайп на някво друго момиче че я харесва и тем подобни неща" От къде знаеш той кфо с кого си пише?? Моя съвет е да говориш с него преди да е станало твърде късно ... Good Luck!!! \:D/

gree_girl
12-20-2007, 16:57
Може да са приятелски закачки, но преди да му кажеш за чувствата си, разбери повече за въпросното момиче и дали нещата са сериозни, дали имаш шанс и после действай УСПЕХ :smt008

koalka
12-20-2007, 17:00
Явно той не е приел нещата толкова насериозно и е решил, че харесва друго момиче.Разбирам, че ти е гадно, но ще мине малко време и ще се оправиш.

babity
12-20-2007, 18:23
цялата ралта е в тва, че си прибързала с решението, че те харесва, защото ти си го харесвала и ти се е искало и той да те харесва, а той е искал само да сте приятели...

JoeBanana
12-20-2007, 18:24
прекъсни любовта им в зародиш- деинсталирай му скайпа !
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif