PDA

View Full Version : родителите и/му ?



kael
12-20-2007, 16:17
ае интересно ми стана дали познавате ( лично ) родителите на приятеля/ката си ...
как беше запознанството, разбирате ли се с тях, говорите ли си с тях често, на какви теми.... :smt001

gostut
12-20-2007, 16:32
еми... да... познавам ги... то си е нормално като ходим 2 години вече ... даже баба й и дядо й познавам... иначее... когато е просто chat с баща й си говорим за филми примерно или за комп игри е такива работи... :D

slun4evo
12-20-2007, 16:32
На бившето ми гадже ги познавах.Бяха яко готини хора, много ме харесваха.Говорехме си най-често общи неща като това как е в училище и как е времето днес.Такива неща.Когато ходех в тях се дрържаха супер с мен, чувствах се като член от семейството.

otka4ena
12-20-2007, 16:34
Да познавам се с тях,запознахме се още първия път когато отидох на гости на приятеля си.И понеже сме заедно от 3 години мога да кажа,че съм добра приятелка с родителите му.Говорим си на всякакви теми,понякога спорим на някоя тема по време на вечеря..абе интересно е.Ама и те са пекани:)

nencuHka
12-20-2007, 16:45
...

partychild
12-20-2007, 16:46
:-D аз не се познавам лично с неговите родители ..но скоро може и да се запознаем 8-) докато той с моите родители се познава лично още преди да тръгнем ии.. постоянно си говорят ..с тати гледат футбол а с мама се се базикат :P :smt006 и много се радвам за това :) :grin:

koalka
12-20-2007, 16:53
Да, познавам се с тях.Понякога си говорим.

B3B0K
12-20-2007, 17:04
amii da a hodih ot 1 mesec.. poznava maika mi 6tot se zapoznahme na moreto mm poznava sesytrami i gadjeto i 6tot idvat da me vzimat ot u-6te i non stip si govorat kak 6te piqt po bira nargilence kak 6te igraq bilqrd :D nekfo golqmo 6ouu e

LitTlE_BeBsIiI
12-20-2007, 17:30
Познавам целия му род.С майка му и сестра му се виждам и общувам по-често...На какви теми ли?Ами абсюлютно общи неща....

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-20-2007, 17:39
Ами иска ми се да ги познавам, да се разбирам с тях, ама като цяло той не им е говорил нищо за мен, знам, че се притеснява... Макар че скоро след концерт на сестра му съжали, че не ме е взел със себе си, защото техните му дали, но след като всичко свършило... Така че май притеснението му пада :) А моите родители... е, поне те знаят как се казва приятелят ми, не съм толкова притеснителна, ама все пак не се познават лично... А и мисля, че им е рано, нека си гледам сама личния живот засега...

glezan4e
12-20-2007, 18:03
ami az poznavam negovite roditeli... na rojdenniq mu den se zapoznahme i ne sym gi vijdala ot togava ... no toi o6te ne poznava moite...no skoro i tova 6te se slu4i :)..

babity
12-20-2007, 18:41
мразя да се запознавам с родители!!! и не само с тези на гаджеето, ами и с тези на приятелите ми. повечето ме смятат за няква утрепка, защото създавам грешни впечатления. като се притеснявам шикалкавя с поглед и хората си мислят, че лъжа или крия нещо. просто не ме бива...

sun_flower
12-20-2007, 19:10
da poznavam gi,kkato i toi poznava moite.az s negovite sum na formalno zdr,zdrasti kak sum ,dobre sum.ne ni e osobeno priqtno da si ob6tuvame,zarazlika ot priqteq i roditelite mi.toi e 4esto vku6ti i si se uvajava s na6te i taka,na6te mu pomagat kato na svoe dete :p

sweet_sorcerer
12-20-2007, 19:17
Ами познавам ги, и той моите...само че....хаха те не знаят,че ходим. :D :D :D

BuBi008
12-21-2007, 02:15
Да познавам цялата му рода ..... и смея да кажа че сме доста близки и те почти ме приемат като едва ли не съпруга на малкото им момче ... говорим за всякавки неща и да спорила съм с тях но просто си отстоявах мнението и те много оважават това. Майка му даже понякога ми възлага домашна работа свурзана разбирасе с приятеля ми .....

KimBerLy1912
12-21-2007, 06:49
Познаваме се...На здравей-здрасти сме...С баща му си се бъзикаме..имам чувството че майка му не ме харесва... : ) Баба му,дядо му,вуйчо му,леля му и чичо му също ги познавам..Не се бъркайте-тфа е една малка част от родата :grin: С братовчедите му,които са на моите и неговите години,е по-добре..лафим си като френдове 8) Най-се кефя на брат му..с него много се разбираме..Доста добръ приятели сме 8)

MoHuTo
12-21-2007, 07:26
Познавам ги, както и той моите. Майка му е мн пекана жена, само че баща му май не ме харесва..нз.. :? малко му е странно държанието към мен.

krem4et0
12-21-2007, 09:42
Познавам ги, но не съм близка с тях. не ходим на семейни вечери и разни от тоя сорт. Той самият е малко очужден от родителите си и не общува особено с тях.........Даже онзи ден си говорихме, че ни липсва общуването на ниво родители. Той с наште се познава добре, а аз да речем баща му познавам съвсем бегло.........Но в крайна сметка аз не ходя с тях, а със сина им и не е крайно наложително да се разбираме перфектно.

MajeStic
12-21-2007, 09:47
На последното ми гадже ги познавам. Говорили сме си 1-2 пъти не повече. Но отида ли пак там ще си говоря много ясно (: Винаги има какво да си кажеш и ад попитам по-голям човек от теб (:

Insatiable
12-21-2007, 12:44
Дам, познавам се с тях. Готини хорица са, особено майка му :)

LovePoisoned
02-17-2008, 16:59
О, да. :grin: Не сме гаджета, но аз лично мнооого го харесвам <3, пък и той на мен ми показва, че ме сака. :D Познавам родителите му, сестра му (мноо печено хлапе), първите му братчеди и техните родители... А и той познава майка ми, баща ми, дядо ми и баба ми.. Всички сме пекани в тази групичка.

sexita
02-17-2008, 17:00
и той познава наще, и аз техните :)

BeBsItO
02-17-2008, 17:39
ами чесно казано познавам се с маика му и с сестра му :П с сестра му на вр1х нова година, а с маика ми инцидентно на входната врата се срешмахме ( има6е умисал в това ест :-D ) но не сам разговаряла все о6те.... по подробно с маика му, с сестра му об6ти не6та.... за даскало и про4ие :D ина4е тои с на6ите не се познава ли4но, но се знаят едни др ги :Д

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-17-2008, 18:06
с родителите му .. не :) и като гледам няма особено желание да ме запознава с тях .. особено с маика му :D :grin:

LadyDy
02-17-2008, 19:11
Той познава нашите. Виждали са се няколко пъти.
Сестра му съм я виждала 3 -4 пъти- адски печена е, а майка му и баща му само по 1 път.... но като пъвро впечатление.. добри хорица, много даже. :)

hooliganka89
02-18-2008, 06:13
Познавам родителите на приятелят си още преди да познавам него,което някакси променя ситуацията.

Wrathchild
02-18-2008, 06:16
Сравнително редовно виждам родителите му... печени са, с майка му винаги си намираме приказка.
Но преди да ме запознае бях доста притеснена.
И сестра му познавам, и едната му баба...
Той познава майка ми, сестра ми, баба ми, вуйчо ми...
Абе събрали сме цялата рода и двамата :lol:

rashito0o
02-18-2008, 12:48
познавам ги и двамата дае и сестра му още 1 месец след като се запознах с него и се случи доста неволно :D говорим си с тях когато той има работа некфа и съм в тях седим и обсъждаме разни теми с неговите :D

MartyParty
02-18-2008, 12:57
Майка му е много приятна жена.Изглежда даже по-млада от моята,а разликата им е кажи-речи 10 години :D баща му съм го виждала съмо веднъж и беше на рождения му ден...май му се сторих прекалено лигава за сина му :lol: Но пък с него се засичаме на телефона и редовно им обърквам гласовете.

Ch0c0la73
02-18-2008, 18:16
eMi RanI4kU e Za da Gi poZnavaM amA i Me e MAlko ShuBE da Se zApoznAvam s TQh .. :D