PDA

View Full Version : Момчетаа:( момичета дайте съвети моля ви;(



mn_sad
12-20-2007, 16:35
Здравейте Приятели!От доста време посещавам този форум и най-сетне и аз се регистрирах,за да ви споделя и моят проблем,надявам се да ми дадете полезни съвети,които да ми помогнат ... :cry: .Така значи Аз съм на 14 години,много често се случва да си харесам някое момче,но през средата на 2006 година се запознах със едно момче във което се ВЛЮБИХ - тогава бях на 13 и половина.След 1 месец някъде тръгнахме,много ми харесваше и със течение на времето всъщност разбрах,че го Обичам и то много!Той също твърдеше че ме обича.Хванах го да се зарибява със други момичета - ходеше по дискотеки партита във скайпа също флиртуваше със други....но въпреки това продължих да бъда със него,защото той ми обеща да се промени и че зарибявките му със другите били базици :( но вътре в себе си много страдах,и явно той не го разбра това нещо или е тъп...даже той се регистрира в сайт за запознанства и със 1000 зора си изтри ригистрациата заради мен yж.Kакто и да е!той продължи да се зарибява зад гърба ми с други година и половина вече, докъто аз неиздържах говорих с него и му казах така и така искам да се разделим,за 2ри път говорих с него за раздяла хем му казах поради кои причини искам да се разделим...причините бяха да се промени и да не флиртува под носа ми с други!И какво...преди 20 дена се разделихме с надеждата че той ще се промени и ще си осъзнае грешката - но уви.След като се разделихме той отишъл на купон БЕЗ да му пука както изглежда и сега си има най вероятно друга или ще си има както пише в хороскопа му.Аз бях в депресия постоянно плачех и всяка сек.мислех за него..беше ужасно сеедно той беше моя въздух и всичко останало...събуждах се с мисалта за него и заспивах с мисалта за него,това още продължава. :cry: На него изобщо май не му пука за мен, пред мен се прави на мн тъжен и влюбен а зад гърба ми....дори ходи на срещи с други...ohh neizdurjam psihicheski;( Плс дайте ми някакъв съвет че ще се побъркам!Не ви пожелавам да бъдете на моето място и сигурно ще кажете че живота продължава или че съм още малка но не е така..какъв живот без любимия човек :cry: И момчета моля ви вие най добре знаете какво ви е..моля ви кажете му как може да не му пука вече за мен и да е с други;(....Tova e ot Men...nadqvam se da mi dadete polezne suveti i vi pojelavam da budete izkluchitelno shtastlivi s lubimiq chovek taka kakto az ne uspqh da buda....ili uspqx no za kratko :cry:

Sweet__Dream
12-20-2007, 16:42
Naistina go obichash!Znam,4e ti e mnogo tejko i se 4ustva6 ujasno v momenta.Prosto se otkaji ot nego i se opitai da go zabravi6,6tom ne moje da te oceni.Trudno e da zabravim tozi,koito obi4ame...Vremeto lekuva vsi4ko...Jelaq ti mnogo 6tastie,kusmet i iskrena i 4ista lubov.No pomni,4e pred teb 6te se otkriqt o6te tolkova mnogo vuzmojnosti.Mlada si,gore glavata i USPEH... :) \:D/

Em4oOoO
12-20-2007, 16:46
Приличаш ми на стабилно и свястно момиче и мога да ти кажа само че тоя не те заслужава колкото по скоро го разбреш толкова по добре!

zvezdi4ka_su
12-20-2007, 16:51
Daam znam kak e povqrvai..znam 4e i otgore daje
Shte ti kaja samo edno (edin 4ovek mi go kaza onzi den) :
Ne gubi vremeto si s 4ovek,na koito mu e vse edno dali 6te e s tebe..
;( uspeh

A_JoLiE
12-20-2007, 17:08
Приличаш ми на стабилно и свястно момиче и мога да ти кажа само че тоя не те заслужава колкото по скоро го разбреш толкова по добре!

Изобщо не си заслужава тва момче ... А и колко време ходихте? ... Ъммм той не изглежда така сякаш те е обичал истински, а ти си вложила сърцето и душата си във тази връзка, която сте имали ... Не си заслужава, миличка. Той излиза, не му пука .. и ти трябва да си така. Говори с приятелки, излизай, смей се, усмихвай се постояно ... Не казвам, че по този начин ще ти мине, но усмивките облекчават болката .. =; ...... Надявам се да се усмихнеш най-скоро време!!! Успехх! :grin:

Liar
12-20-2007, 17:24
Това момче никога не те е обичало и никога не е гледало сериозно на теб.Само не мога да разбера защо твърдиш че го обичаш.Кое у него те е накарало да изпитваш силни чувства към него?Външният му вид или какво?

marin4itu
12-20-2007, 17:29
Миличка разбирам те напълно и ше ти кажа само не плачи за нещо, което не плаче за теб! Излгежда не те оценил като човек. Уверявам те че след време ше ти е противен колкото и странно да ти звучи. Гадно е тва че толкова малка изживяваш такова нещо. Искренно ти желая да намериш щастието и то колкото се може по-скоро.

LitTlE_BeBsIiI
12-20-2007, 17:53
Оле Боже!Ти ако знаеш аз какъв идиот от 12 годишна си имам на главата :P :P :P :P :P :-P :-P :-P :-P :-P АМа си го търпя и го лофе

mn_sad
12-20-2007, 18:50
Liar - Амии виж сега Аз не гледам външния вид чак пък толкоз,просто си го заобичах..немога да го обясня..просто той е човека,който винаги съм искала- цялата му всъщност е моя тип момче.. :cry:

ubuntu
12-20-2007, 18:58
Под добре си намери някой заместител докато е врме че ще стане страшно... много ще се подтиснеш и няма да имаш желание за нищо... от ли4ен опит го знам не съм момиче (момче съм) но тва не означава че не съм го преживявал и допреди два дена бях в ебати депресията не бях аз в последните седмици... на мен ми помогна силна ритмична музика със сдухващите песни не става.. ходи се лигави с приятелки наляво и на дясно и си намери друг .... промерно на 14-15 в краен случай на 16 ... колкото по голям толкова по зле . . . .

mn_sad
12-20-2007, 18:59
Приличаш ми на стабилно и свястно момиче и мога да ти кажа само че тоя не те заслужава колкото по скоро го разбреш толкова по добре!

Изобщо не си заслужава тва момче ... А и колко време ходихте? ... Ъммм той не изглежда така сякаш те е обичал истински, а ти си вложила сърцето и душата си във тази връзка, която сте имали ... Не си заслужава, миличка. Той излиза, не му пука .. и ти трябва да си така. Говори с приятелки, излизай, смей се, усмихвай се постояно ... Не казвам, че по този начин ще ти мине, но усмивките облекчават болката .. =; ...... Надявам се да се усмихнеш най-скоро време!!! Успехх! :grin:

1 год.и 4-5 месеца ходихме btw той е на 17.Мислих си че е по зрял ама уви..

ahmed
12-20-2007, 19:05
повечето момчета са така,пикльовци(момче съм :D ),но както казаха съфорумниците ми,опитай се да се отърсиш от мисълта за него успех мацко \:D/ \:D/