PDA

View Full Version : Моля за малко помощ по-опитните!



Lil_Iv
12-20-2007, 16:41
Здравейте, хора!
Имам едно въпросче- предяакулационната течност, кога точно излиза- малко преди изпразването, или по време на акта въобще?
От месец правим секс с приятеля ми без презерватив /2-годишна връзка, преди да кажете нещо/. Само до половината на акта е без презерватив, после или слага, или го довършвам по оралния начин :wink: Та малко се притеснявам, затова, моля ви, дайде мнение! Мерси.

`Death`Whore``
12-20-2007, 16:45
Не ти препоръчвам да правиш секс без предпазни средства...макар че вероятността да забременееш, след като той го вади много преди да свърши, е малка.

Иначе предеякулационната течност може да започне да излиза още от момента на ерекцията.

ShokoladkaTa
12-20-2007, 16:49
споко верятноста наистина е мн малка .. и ние не слагаме презерватива от самото начало,а посредата на акта .. Важното е да не се изпразва в теб :P

Lil_Iv
12-20-2007, 17:04
Със сигурност поне 20 мин преди да свърши го вади и се оправяме по някои от начините в 1вия ми пост. Все пак нещо се притеснявам и ще се върна към презервативите, само да ми дойде навреме. :D Благодаря ви за отговорите, чакам още мнения!

Иначе знам, че в тази предяакулационна течност има сперматозоиди, но те не са годни... :?:

sun_flower
12-20-2007, 17:38
predekulacionnata te4nost suputsvtva erekciqta.ako si zabelqzala kato si igrae6 s glavi4kata na penisa i tq zapo4ne da izsuhva,penisa izpuska te4nost,koqto sluji za ovlajnqvane,za da ne stava boleznen dopira do 4lena.v tazi te4nost se sudurjat spematozoidi,nz dali se vodqt negodni,no znma 4e sa v zna4itelno po-malki koli4estva i veroqtnostta da se zabrtemenee 4rez tqh e po4ti nuleva

ludokote
12-20-2007, 17:58
ми чесно казано аз с моя вече мъж не съм го правила с презерватив защото съм сигурна в него( той е доста по голям от мен но за любовта граници няма ;) какт се казва ) е сега не се пазим :wink: знаете защо но и все пак за двамата е припоръчително за да сте сиг че няма да има гафове по добре го правете със за по сигурно
оф не се изказах както трябва но мищо :wink:

foxy-to
12-20-2007, 19:50
tova 4e e po-golqm ot tebe ne zna4i 4e moje da se kontrolira, v1zrastta ne e opredelq6t faktor za tova.

samonervi
12-20-2007, 20:51
Излиза точно преди изпразването.Трудно може да се забременее ако се изпразни навън,но по време на овулацията има вероятност.Може да провериш кога си в овулация тук http://www.surecheck.info/clogin.php ако ти идва редовно.Но все пак забременяването не е чак толкова лесно.Годна яйцеклетка се отделя веднъж на 4 месеца,а за да се оплоди трябва да има подходяш спематозоид.Имаше тема за забременяването можеш да я прочетеш,дългичка е ,но ще се успокоиш

bulgarche
12-20-2007, 21:11
Дори и само при ерекция

AmbeR
12-21-2007, 01:09
Значи нали знаеш,че в живота няма нищо сигурно,тъй че никога не можеш да си застрахована ... А иначе тази течност може да излиза и още в самото начало.

krem4et0
12-21-2007, 07:44
Аз не бих разчитала само на това. Да, вероятността да се забременее е нищожна, но всичко става. И как така изчислявате, че след 20 минути той ще свърши и да сложи презерватива? че то 1 истински качествен секс, който е страстен и задоволява и двамата, трудно може да трае дори 20 мин, защото просто партньорите са възбудени прекалено много!

Lil_Iv
12-21-2007, 15:47
Дойде ми по план, благодаря за отговорите ви! Приятно изкарване на празниците и умната :)

Bousz
12-21-2007, 17:31
Nedeite da pravite takiva eksperimenti ... riskuvate dosta ... i kakto kazaha i drugite vazrastta ne e opredelq6ta za tova dali moje ili nemoje da se kontrolira ...