PDA

View Full Version : Объркана...



arabela
12-20-2007, 16:45
Моята ситуация е следната..отдавна харесвам едно момче с което определено нямам шанс по незнайно много причини...наскоро се запонзах с един негов приятел мн забавен човек..пишем си из скайп и се разбираме мн яко...видяхме се кефи ме човека но още имам чуства към предишното момче..и то силни..споделих го това на една фр и и казах че ми допада но нетолкова..и тя започна с нещо като намеци..че тя го харесва.. не точно зарибявки но..нещо от сорта..ся съм в много тъпо положение нз кво искаам ..чуствам се егоист..сякаш ги искам и двамата Но нЕ моЖе..просто ми е адски объркано :( :-#

ПлС Хелп.. дайте ми някво съветче..

п.п. Може да ви се стори тъпо..но ....

koalka
12-20-2007, 16:58
Не се залъгвай, че имаш чувства към този негов приятел.Тази лека ревност, която изпитваш е егоистично от една страна, защото първо н атеб е обърнал внимание и ще ти е тъпо с приятелката да си пишат и говорят, и т.н.А след като с онова момче нищо не може да стане, най-добре се опитай да го забравиш...

arabela
12-20-2007, 17:04
Така е..права си @koalka но чувствата ги имам..макар и несподелени ... доста пъти съм се опитвала да го забравя и все напразно..като спра да му обръщам внимание и той ми дава някой знак..и повод..да се залъжа пак..и пак..и пак..иначе за ревността си напълно права..ааз пък както немога да ревнувам :-o

Presley
12-21-2007, 15:44
Не энаеш кво искаш.Това е кофти.

nikenceto
12-28-2007, 17:42
ПрЕцЕнИ,КоЙ Те КеФи ПоВеЧе,Но Те СъВеТвАм Да ОтДеЛиШ ДоСтАтЪчНо ВрЕмЕ ПрИ ИзБоРа Си :P :P :P :P :P :P

IrReplacaBle
12-28-2007, 18:47
Ти явно обръщаш повече внимание на физическата красота, което не е много правилно ,поне според мен...

kristin4eto
12-28-2007, 19:22
spored men su6to samo se zalugva6 4e izpitva6 ne6to kum tozi 4ovek,moje bi momentno privli4ane no edva li e tolkova seriozno.Prosto tvurde silno jelae6 da zabravi6 biv6oto mom4e i zatova....A v tova 4e gi iska6 i dvamata ne vijdam ni6to lo6o prosto izpitva6 obi4 kum ediniq no i privli4ane kum drugiq :) Prosto popitai tvoita fr kakvo to4no izpitva kum vuprosnoto mom4e i sled tova preceni kakvo izpitva6 ti kum nego,ako 4uvstvata sa silni bori se za nego,no ako ne sa ostavi go.....ne si igrai s drugite po dobre e 6te narani6 mn nevinni xora .Uspex