PDA

View Full Version : Проблем с приятелката помагайте!!



xxxSS
12-20-2007, 17:59
Значи стана 1 месец с моята приятелка се обичаме уж поне аз я обичам .. и в последните 5 дена нещо не вървят нещата вече не ходя вечер да я взимам от даскалото и понеже си загубих телефона ...и така няма как да ми се обади .е може на домашния но незнам за какво не го иска .. та почнахме рядко да си пишем... тоест аз и пиша де ама тя не ми отговяря много .. среща се с други момчета които са били от квартала и и така стях се прибирала.. и днеска ми вика ''късаме ли ''' ...бати апък тя ми е първото момиче и сам и казал че асмо нея ще обичкам толкова много я обичкам а да късаме ... и аз я питах защо да късаме и тя вика еми невиждаш ли нещата не вървят ... ще кажете тя някаква малка пикла и прочие еми да малка е на 14 е аз съм на 20 но какво от това аз си я обичкам е тя зарад мене спря цигарите.. неискам да късаме защотото пак ще се върне при старите неща ... цигари и тн.. кажете какво да правя как да разнообразим връзката си че да я задържа и да задържим любовта а тя неиска нито на кафе да ходим нито на кино нито никаде бати... и сег ами е супер гадно някакво :( помагаите.

GameOverKuchki
12-20-2007, 18:05
Game Over.... :evil:

mysterious93
12-20-2007, 18:07
taka e gadno..moje puk tq da ne te obi4a i da e trugnala s teb samo za6toto si po golqm(nali e na moda edva li ne..)i da e iskala samo da vidi kakvo e.ili puk ponqkoga s eslu4va i taka 4e v na4aloto 4uvstvata s amnogo silni puk posle..a i daje da skusate imao6te mnogo momi4eta ;}

xxxSS
12-20-2007, 18:16
Абе има момичета може да има...ама за мен тя ее единствената бати апък съм супер чувствителен и направо... пф апък супер много я обичкам и само нея си обичкам просто ;( незнам нямам думи каза ми че нехаресвала никое друго момче просто не вървяли нещатата .. и точно на коледа бати подарка дето ми го е направила...дано да не ми го подари .. :o

JoeBanana
12-20-2007, 18:19
любовта ви е едномесечено недоносче, което скоро ще се спомине http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif
сърцето е недоразвито

xxxSS
12-20-2007, 18:24
Mnogo pomagate nemashto.. :cry:

JoeBanana
12-20-2007, 18:28
тогава мижи да те лъжем
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

xxxSS
12-20-2007, 18:37
Еми тя ми каза че сме скъсали хаха... немога да повярвам :) е сега ме пита за приятлеи да останем казх и не такаче ще трябва праша някои ме бие че да я оставя намира

LizZz
12-20-2007, 18:52
Заебавай я!!! :evil: Ник'ва милост за такива! :evil:

xxxSS
12-20-2007, 19:05
Хаха ее стига е бати аз къвто съм ''красавец'' на 10 години я някоия ме хареса я не ... бати ако загубя тази .. незнам

JoeBanana
12-20-2007, 19:18
упояваш, убиваш и препарираш http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif
тва ти единствения шанс да е винаги с теб

LizZz
12-20-2007, 19:25
Хаха ее стига е бати аз къвто съм ''красавец'' на 10 години я някоия ме хареса я не ... бати ако загубя тази .. незнам
По-добре без гадже,отколкото няква лигла,дето само ще ти се прави на интересна и ти ще и ходиш след гъза... :evil:

IrReplacaBle
12-20-2007, 19:38
Явно и е омръзнало...на тая възраст съвсем нормално , тя ще е първата , но не и последната , с която ще бъдеш \:D/ гледай по-позитивно на живота :)


П.П. Това "баси" го използваш в почти всяко изречение, много е дразнещо , би ибло хубаво да го премахнеш ,или поне да намалиш употребата му :D

xxxSS
12-20-2007, 20:55
Аз да кажа значи уж малко се оправихме уж и казах ай приятели ще сме ама пак си раздаваме прегръдки и целувки в скаип та дано да видим на срещата като идем какво ще стане дано да се върнат онези срещи преди този ден дето бяха ;) мдам успех хора си пожелавам стискаите палци !

Lambo
12-20-2007, 21:50
Намери си някоя на твоята възраст!!!! Ей аман от педофили дееба писна ми всичките ми наборки(91) да ходят със 18+ годишни, пък 14 годишните момчета незнам какво им е!!!!! :x :-x

BuBi008
12-21-2007, 02:06
интерсите ви се различват и то коренно тайче по-добре остави нещата. тя е още малка и й се мисли за купони гаджета свалки и темподобни а ти искаш малко по-олегнала връзка която тя не може да ти предложи....а до колкото до това че не си бил хубавец не мисли че като я задуржиш два дни повече тя ще остане с теб ти вече си я за губил такаче.... а и ако я задуржиш за по-дълго тя много вероятно няма да е с теб завинаги такаче ще трябва да намериш друга

BuBi008
12-21-2007, 02:11
Намери си някоя на твоята възраст!!!! Ей аман от педофили дееба писна ми всичките ми наборки(91) да ходят със 18+ годишни, пък 14 годишните момчета незнам какво им е!!!!! :x :-x

Аз съм 91 ама не съм на 14 а на 16 не е много голяма разликата но все пак ..... приятеля ми е на 20 и както виждаш не сме заедно от вчера . всичко зависи от хората и от това какво искат от този живот..... например смея да кажа че аз и ти да речем ( нали си набор) искаме коренно различни неща.... например аз искам и се грижа за приятеля си ( оправам му леглото подреждам му стаята и т.н) и смятам че ако сме заедно за в бъдеще да живеем заедно... ама то ние имаме обща банкова сметка подяволите..... това са предимствата и разлиите в който не виждам нищо лошо

Lambo
12-21-2007, 03:02
И кво като сте тръгнали си била на 14, а той на 18 така ли? Имам няколко въпроса - 1) защо мислиш че някои който вече е пълнолетен и зрял мъж дори може да се каже, ще се занимава с някое момиченце което токущо си е поучило първия цикъл? 2) Аз като напълно нормално момче което знае къде се намира в 12ти клас специално смятам да си карам колата, да мисля за абитуриентската, да уча за университета и като за последна година да правя сякви простотии каквито мога да си позволя... всякакви момчешки работи... Както виждаш нямам абсолютно никви планове докато заглеждам на плажа яките путки на по 20 в същото време да ходя с някоя вчерашна лигла която още не си е изградила ценностната система дори.. Това само на мен ли ми се струва ненормално 18годишни да излизат с момичета които още не са влезли в гимназия?!??!?!

babity
12-21-2007, 05:08
Момичетата са най-гадните същества.[/color]

Засегнах се! :cry: :cry:

LizZz
12-21-2007, 06:15
Момичетата са най-гадните същества.[/color]

Засегнах се! :cry: :cry:
Така и трябва!

xxxSS
12-21-2007, 06:54
Познаваме се с майка и а и няма друго момче което да харесва ... абе днеска ще видим ако излезнем....

tesco
12-21-2007, 07:57
Братче,та тя е дете бе!Набор 93...
Дори и да се сдобрите,давам ви максимум 2 години,ти ще си на 22 а тя на 16.Кой ли ще има по-голям шанс за нов интимен партньор :?
П.С.Пробвай със 17 годишните,много са сладички :mrgreen:

EvilBrunette
12-21-2007, 08:23
Може би просто не те харесва вече. Опитай се да го приемеш. На 14 години не знаем много какво искаме, така че не очаквай "сериозна връзка". Ам и... 6 години разлика, не е малко - сигурно също е повлияло. Просто интересите Ви вероятно се различават.

rakiQ
12-21-2007, 08:27
ми виждайте се повече,пишете ,купи некаф тел за 5 леа 8-) и си говорете ...имайте връзка м/у вас!

xxxSS
12-21-2007, 08:34
Еми довече ра е срещатата да видим какво ще се получи написах и едно писанце хубаво стана да видим ще и го предам като отидем на некое романтично място аз запланувах имаме една градска градина и има едно езеро и там до него има пеики смятам там да идем сами и да и го предам и дакажа че я обичам и немога без нея дано се получи ...аколи не някои ако го интересувам да ми пише на лс :) но дано да нестигаме до там :)

babity
12-21-2007, 14:23
Момичетата са най-гадните същества.

Засегнах се! :cry: :cry:
Така и трябва!

ама зак'во сте толкова груби... :cry: така и така неможете без нас (както и ние без вас) поне нека не се убиждаме!!! пък и...не говори за мен! аз съм най - милото женско създание на света!! :oops:

LizZz
12-21-2007, 15:05
Момичетата са най-гадните същества.

Засегнах се! :cry: :cry:
Така и трябва!

ама зак'во сте толкова груби... :cry: така и така неможете без нас (както и ние без вас) поне нека не се убиждаме!!! пък и...не говори за мен! аз съм най - милото женско създание на света!! :oops:
Научи се да цитираш,бе!

BuBi008
12-21-2007, 15:11
И кво като сте тръгнали си била на 14, а той на 18 така ли? Имам няколко въпроса - 1) защо мислиш че някои който вече е пълнолетен и зрял мъж дори може да се каже, ще се занимава с някое момиченце което токущо си е поучило първия цикъл? 2) Аз като напълно нормално момче което знае къде се намира в 12ти клас специално смятам да си карам колата, да мисля за абитуриентската, да уча за университета и като за последна година да правя сякви простотии каквито мога да си позволя... всякакви момчешки работи... Както виждаш нямам абсолютно никви планове докато заглеждам на плажа яките п**** на по 20 в същото време да ходя с някоя вчерашна лигла която още не си е изградила ценностната система дори.. Това само на мен ли ми се струва ненормално 18годишни да излизат с момичета които още не са влезли в гимназия?!??!?!

Ако обичаш не ми казвай каква съм и каква не съм имам впредвид за "вчерашна лигла " или нещо от сорта поради простата причина че не ме познаваш ни най малко. Твойте виждания след гимназията не са вижданията за живот на всички момчета всеки е различен и уникален по собствен свой начин. Не съм го спряла да прави нищо но и той е предпочел да прави всички тези простотии с мен а не сам не виждам нищо лошо в това. Добре аз виждам и твойта гледна точка но не в всички случай е така и ето виждаш че все още сме заедно явно не е за секс. Сега друг е вапроса ако ти си заобиколен аз момичета който незнаят какво искат от живота аз знам . И не не се водя по "модата" защото кадето аз живея няма такава мода дори е незаконно. А това за мадамите не съм го спряла да гледа нека да гледа има хиляди по-красиви момичета от мен както и по-готини момчета от него .... важно е за кой мисли постоянно а не кой гледа в гъза и дори името да не й знае. Сигурно си приличаме щом е все още с мен и аз харесвам коли и той и аз работя и той и аз уча и той.... ми извинявай но аз лично не мога да видя какво не съм му дала за да може да каже че съм малка и не мога да се сравня с някоя две години по-голяма от мен която уж е какичка вече. има й 26 годишни жени който тичкат насам натам по-зле от 14 годишни тайче има всякакви хора. Престанете да слагате всички под общ знаменател!

Liar
12-21-2007, 15:54
Познаваш се с майка и?Как баща и до сега не те е пребил?
Иначе може да не иска да се вижда с теб защото техните искат това от нея.Но и без това е в такава възраст че момчетата ще си ги сменя доста често.Ще и се ходи на купони/дискотеки ще и се пуши с останалите и приятелчета...
Остави я.Потърси момиче на твоята възраст което да е срамежливо и скромно.Ще си паснете идеално.А това че не си хубав-какво да не би всички да са?

xxxSS
12-21-2007, 16:30
Айде честото би ми шута така некои да иска готино 20 годишно момче с добра душица и много любов и много тъга събрани в едно да пише лс...

А причината поради което ме остави била цитирам :

Алекс съжелявам но вмомента неискам а имам приятели гаджете...

Lambo
12-21-2007, 17:54
Супер много се радвам разумно е постъпило момичето... Най после малко съобразителност в същество от женски пол. А и не се предлагай много много щото преобладаващата възраст от форума е също 14 години... Честно казано по принцип мразя законите в БГ щото ограничават хората и в същото време нито ги защитават нито нищо... В такива случай като този ми е кофти че трябва да опирам до закона но там си е казано за педофилията... Да не говорим че сякви сексуални действия (включително опипване) от пълнолетен на малолетна си е подсъдимо и наказуемо със затвор! Замисляли ли сте се малко че тези закони освен формалните години имат предивд интелектуалното и психическо състояние на хората посочени в тях?

mechtaq_za_teb
12-21-2007, 18:05
За нея връзката е приключила и просто се опитва да ти го намекне.Незнам какъв съвет да ти дам.Все пак се опитай да говориш с нея и да се изясните.

tesco
12-22-2007, 22:07
За нея връзката е приключила и просто се опитва да ти го намекне.Незнам какъв съвет да ти дам.Все пак се опитай да говориш с нея и да се изясните.
То няма какжо да изясняват.Просто тя е още дете,живее и се,а ти като мен търсиш по-сериозното...