PDA

View Full Version : Какво означава "Истински Фен" според вас?



SpAcE_LaDy
12-20-2007, 19:31
Здравейте! Знаете ли? Замислих се.. върху този въпрос и реших да ви попитам какво за вас означава да си истински фен на даден стил музика, а не просто wanna be, който се прави че харесва някой стил, само за да е "готин" пред приятелите си..
Аз например слушам електронна музика(Trance, Hard House, Minimal - Hard Techno, D`n`B, малко Gabba) и Хип-Хоп.. но предимно Trаnce и Drum`n`Bass.. набялгам на тези 2 стила, защото ги ОБОЖАВАМ! И Мисля, че съм истинска фенка.. не знам дали ви се е случвало когато чуете някоя песен от вашия предпочитан стил.. да изпаднете в Еуфория, да почувствате ритъма, малодията, да полетите.. на мен ми се случва.. дори ми идва да се разрева от кеф хаха :) Наистина чувствам че летя.. случвало ли ви се е? Не е ли едно от най-хубавите нещаа в музиката? Как мислите вие?

P.S. търисих в търсачката за подобна тема, но намерих:) Ще се радвам да споделите мнението си с мен:)

Blab
12-20-2007, 19:36
Наистина да харесваш нещо.
Що за въпрос? :neutral:

HexGirl
12-21-2007, 13:16
да си фен зна4и да усе6та6 музиката да си ж едно с неиа а не като ниакои да казжа6 аз сам еди каж си аз слу6ам такажа музика гледаите ме и се кефете да си фен на даден стил или група зна4и да поддарйа6 групата и музиката жайно е да слу6а6 музиката коиато на теб ти харесжа а не тази коиато е модерна

w0sh
12-21-2007, 13:53
ОЗНАЧАВА ДА СИ ЕМО!!!!!

Ми просто да си фен не значи да парадираш с облекло поведение, речник и така нататък.

Да си фен означава да харесваш нещо, но по такъв начин, че да го усещаш отвътре.
Давам за пример себе си. Въпреки,че не съм голям фен( аз никога ен изпадам в крайности)

У анс мога да слушам рок апрчета и да скачам и да дивея. Тях ги харесвам, но като почитател на електрониката отида ли на някое приятно място откарвам до сутринта като дори не помня какво съм правил.
Подследния път когато бях на comix (Варненско клубче за Минимал и Хаус) Не помня какво е ставало и без да съм посягал към амфет. на сутринта ме боляха далаците от танци и кеф... просто заради музиката... а не заради стила или заради мадамите или хаповете....

Mooo6no
12-21-2007, 14:11
Да си истински фен значи да живееш с музиката и да я подкрепяш реално. Да си купиш албумите, а не да теглиш от интернет (като мен). :wink:

mims_duncan
12-23-2007, 15:29
За мен понятието "Истински фен" е свързано предимно със слушането Само на определения стил музика, поддържане на конкретна визия, начин на държание и поведение в обществото ;-) :wink: