PDA

View Full Version : Търся програма за направа на печат



Zlat4eto
12-20-2007, 19:53
Hora pomognete mi :cry: Mnogo spe6no mi trqbva da si napravq pe4t s kakva programa moga da napravq pe4at ... iskam vsu6tnost da napravq dve ednakvi krug4eta i v tqh da napi6a ne6to....pomooo6tt :cry:


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

WILD__BOY
12-20-2007, 20:07
е да бе мисли/а като бега от час

Zlat4eto
12-20-2007, 20:10
Ne pe4ata ne mi trqbva za belejka iskam da falshificiram ne6to :cry: S kakva programa moga da go napravq

Raliva
12-20-2007, 20:36
Hora pomognete mi :cry: Mnogo spe6no mi trqbva da si napravq pe4t s kakva programa moga da napravq pe4at ... iskam vsu6tnost da napravq dve ednakvi krug4eta i v tqh da napi6a ne6to....pomooo6tt :cry:

Хаха, ами то така лесно печат не се прави. Ти незнаеш кои са възможните програми , а искаш сама да го направиш, ами и да мине от горе на всичко. Обърни се към някой, който разбира от Photoshop.
И да знаеш, че тези неща са незаконни и не е хубаво да се правят, така , че бъди внимателна и мисли хубаво преди да направиш нещо, па макар и да е за обикновенна медицинска бележка за пред класната ти.

П.П. Абе вече не минават ли извинителни бележки от родители, едно време ставаше.

AnTiBuLLsHiTs
12-21-2007, 06:46
1.Печат знаеш как се прави предполагам. С мастило и хоп на листа.
2.Ти хубаво може да си направиш печат, даже и с обикновен текстов редактор, най-добре е Фотошоп, но замисли ли се как ще го подпечатиш?
3.Сигурно не си се замислила за това да пуснеш бележката в принтера ( все едно е хартия ) и да я подпечаташ. Но, как ще направиш празното пространство м-у буквите? То ще излезе чисто бяло, а бележката не е бяла.
4.Не се занимавай с глупости, че това е подсъдимо. Пък и като те гледам к'ва си смотана, нищо чудно да се осереш. Ей! :-P

WILD__BOY
12-21-2007, 21:23
агхаха... ако си мислиш, че ще го пуснеш на принтер и никой няма да забележи. :lol:

Zlat4eto
12-23-2007, 17:46
Purvo tapanari takiva razberete 4e pe4ata ne mi trqbva za belejka :D vtoro mnogo dobre znam 4e e nezakonno i treto ne sum tupa 4e da ne znam 4e nqma da se zabeleji 4e pe4ata e na printer...ako ne ste maloumni 6te me razberete za kakvo vi pitam.iskam da znam kak da napravq pe4at a za ostanaloto ne se trevojete....
AnTiBuLLsHiTs - po kakvo vidq 4e sum smotana? moje6 samo da me cunka6 :-) dane ti kazvam kude

chipi_kaoo
12-24-2007, 09:32
Ето ти една много хубава руска програма, а е безплатна при това http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=29591
Дано ти свърши работа... и като направиш далаверата не ме забравяй :razz: :-P :grin:

WILD__BOY
12-25-2007, 07:26
Purvo tapanari takiva razberete 4e pe4ata ne mi trqbva za belejka :D vtoro mnogo dobre znam 4e e nezakonno i treto ne sum tupa 4e da ne znam 4e nqma da se zabeleji 4e pe4ata e na printer...ako ne ste maloumni 6te me razberete za kakvo vi pitam.iskam da znam kak da napravq pe4at a za ostanaloto ne se trevojete....
AnTiBuLLsHiTs - po kakvo vidq 4e sum smotana? moje6 samo da me cunka6 :-) dane ti kazvam kude

Съучастието в престъпление също е престъпление

chipi_kaoo
12-25-2007, 10:01
Purvo tapanari takiva razberete 4e pe4ata ne mi trqbva za belejka :D vtoro mnogo dobre znam 4e e nezakonno i treto ne sum tupa 4e da ne znam 4e nqma da se zabeleji 4e pe4ata e na printer...ako ne ste maloumni 6te me razberete za kakvo vi pitam.iskam da znam kak da napravq pe4at a za ostanaloto ne se trevojete....
AnTiBuLLsHiTs - po kakvo vidq 4e sum smotana? moje6 samo da me cunka6 :-) dane ti kazvam kude

Съучастието в престъпление също е престъпление
Абе дайте му на човека квот иска, и не гу мислете, да си троши главата :P нали той/тя ше си има проблеми, само едно се чудя, за кво не са забранени от закона тези програми, а при това има и безплатни... нз, аз си я ползвам, ма съм сигурен, че тези печати нямат никаква стойност, и с тях не можеш да направиш нищо, най-много да преметнеш класния (тва съм го правил) с някоя измислена бележчица :P

Escarina
12-25-2007, 18:28
Божке какво доживях да прочета... на компютър по мое мнение с каквато и програма да го направиш е все едно..пак ще си изглежда изкуствено. Иначе можеш с Коръл Дроу. За да ти стане истински печата обаче трябва да го занесеш да ти го направят което означава да се оръсиш около 20-30 кинта, освен това ще ти поискат документи на фирмата. Интересно как ще ги представиш. Иначе едни приятелки ми бяха казали че редели буквички... не знам как става, но се съмнявам да ти помогне. А на мен ми е много интересно що не си мислила преди да вършиш простотии ами чак сега?