PDA

View Full Version : Изкувството да чукаш и да бягаш



Alabalaportokala
12-21-2007, 08:39
Момчета...Нека ви кажа 1 нещо. Няма смисъл на тази възраст да се влюбвате и да се правите че обичате. Гледайте на момичетата като на сексуални играчки. Чукайте ги, заебавайте ги и минавайте към следващата. Въобще не се обръщайте назад и гледайте с непукизъм на техните смс-и да се върнете при тях. Не бъдете глупави и не издавайте слабите си места пред тях. Те може да ви казват че може да им вярвате не се хващайте, защото това 1 ден ще ви изиграе лоша сега.

Така по същество. Не е необходимо да си много красив и опаричен за да ги въртиш тези номера :grin: . Всичко опира до правилно изиграните карти. Най - важното нещо е това да преодолеете срама си и въобще въобще да не ви пука от отрязване.Момичетата не ни отстъпват по срамежливост, а даже според мене те са по срамежливите (не забравяйте: момичето може да ви харесва и пак да ви отреже) . Да те отреже момиче е толкова фатално колкото да си изпуснеш вафлата на улицата. Е разбира се трябва да имате някакъв опит в свалянето и той няма да се натрупа със самосъжаление че сте срамежливи. Не забравяйте срама ще ви навлече само главоболия. Действайте смело. Не си мислете че ще станете за посмешище. На момичетата им харесва да ги свалят, но не бъдете нахалник и имайте достойнство.Запомнете те не ви превъзхождат по интелект а точно обратното! Не иска да излезе с вас на кафе...окей...теглите и 1 путка майна и минавате към следващата. Старайте се да общувате само с момичета. Така се трупа опит . Съученичките са идеални. Бъдете общителен, но не си мислете да водите монолог. Говорете по-малко, но смислено и точно, а не глупости. Оставете тя да говори. Момичетата обичат да говорят за себе си и то много. Искат да им разкажете нещо за себе. Сори мацка, но като заслужиш тогава ще те пусна в главата си и до тук. Без никакви обяснения

И такаа...как да направим от 1 момиче бройка. Първо да отчета нещо като нота бене. Не се захващайте с девстеници. Едно че в леглото ще ви е по - трудно, друго че кървят като прасета и най много да оклепате чершафите на мама и татко :D и третото е че ще ви отнеме много време докато въобще ги вкарате в леглото. Характерно е за тях че те ползват 3 думи : "Спри" , "не" и "недей"

Еми не е толкова трудно. Както казах затова не са необходими много пари и красота. Всичко се опира до тайминг или да кажеш точните думи в точния момент. Това е по трудното. Трябва да можеш да я манипулираш. Да и казваш това което иска да чуе. Лесно се разбира след няколко кафета на саме. Завърташ и главата( с думи) , подаряваш 1 цвете, държиш се мило, разбира се преди това си и платил сметките в кафето (хайде не е толкова скъпо, мислете че после в леглото ще избивате :evil: ). Когато оставате на саме трябва вече и ти да вземаш инициативата в говоренето ( знам че по нагоре казвах да говорите по малко , но това е само в началото ) . Прави и комплименти, но не е и сваляй звезди ( това си е живо унижение, а и на момичето няма да му хареса мн мн ) . Постоянно и говори и я забавлявай. Не е толкова трудно, 2-3 правилно употребени смешки могат да направят 1 разходка страхотно изживяване. В никакъв случай не я търси. Тя е човекът който да те търси. Аз в момента ( на 19 съм ) като говоря на момичетата и те придобиват афинитет към мене и на 4-5 вечер ги вкарвам в леглото. Повярвайте в силата на правилно употребените думи. Все пак не се осланяйте само на това. Трябва и малко действие от ваша страна иначе си е голословие. 1 съвет : научете се да отказвате всеки каприз и прищявка на момичето. Не си мислете че тя ще ви се разсърди. Вътрешно момичетата умират за такива момчета които има достойнство и не се оставят да ги въртят повярвате ми. Ако се справяте като хората и да не е кучка момичето пак може да ви пусне за около 10-15 дена. За мене това е много, но начинаещите ще се научат да чакат. Вкарвате я в леглото вършите си работата , триете и номера и повече въобще не се занимавате с нея. Следва 1 момент от който момчетата се притесняват. Да не ви изложи пред приятели. Вижте сега ако имате акъл ще направите така че тя да изглежда жалка и тъпа пред тях. Пример : с компания сте и срещата въпросната лейди, тя идва при вас и изтърсва че си гадняр че имаш малка пишка блабла знаеш как е...Умният човек ще си замълчи и въобще няма да обърне внимание. Ако сте инати и искате да я закопаете кажете и следното : "ти си шибана кучка която е най лесното момиче на света и не спираше да пъшка от кеф цяла вечер :grin: :D , друга алтернатива : малка малка ама и позволи да влезне в тебе нали. Използвайте фантазия и въображение и не се притеснявайте от това. Ако приятелите ви са точни те няма да ви се подиграят, а напротив ще се застъпят на ваша страна. А ако нещо ви се изсмеят, гледайте с непукизъм и не се притеснявайте, нали вие ебете не те....





Още неща които да запомните. Жените имат периоди в живота си когато страшно много им се ибе и не издържат за пишка и момчетата респективно, но с 1 чекия се замазва положението. Ако ги хванете в такъв момент много лесно ги вкарвате в леглото. Също така всеизвестно е че има незадоволени момичета и жени, както и отчаяни ама много отчаяни. Те вярват на приказките на първия срещнат. Също лесна бройка.

Не забравяйте : който подбира, мастурбира

Забавлявайте се докато сте млади и не си пропилявайте живота в прекарване с 1 същ и човек. След като се ожените ще имате време да доказвате любов на жена, деца и прочие. Все пак вие сте хубави и готини пичове. Покажете се на всички жени/момичета , а не само на 1. Във ваш интерес е :grin: .

1 мъж/момче никога няма да преспи с всички момичета/жени на света, но трябва да се стреми към това !
Успех на бъдещите и начинаещите свалячи. Вършейте момчета !!! :)

EvilBrunette
12-21-2007, 08:54
Мда, заради такива "свалячи" като теб се лепва етикет на всички момчета, че са животни и не ги интересува нищо друго освен секс... Говориш за нас момичетата, като че ли не сме хора, а всъшност ти не си нищо по-различно от един разгонен помяр. [-( Повдига ми се от теб. :? Съжалявам глупачките, които са ти се вързали на простотиите (ако въобще има такива).

Alabalaportokala
12-21-2007, 08:59
Мда, заради такива "свалячи" като теб се лепва етикет на всички момчета, че са животни и не ги интересува нищо друго освен секс...

Не знам какъв етикет се лепва. Не съм животно и не мисля само за секс , но е вярно че гледам в момичетата само забавление под завивките...като не ти отърва си намери някое момче което да си въртиш и да ти угажда само на лапешките капризи и толкова ве мацка... Къв ти е проблема ?

Момичетата си продават телата за парички, а после ние сме животните...Нищо лично към девойките !!

Стига офтопици и спам. Темата не е да коментираме аз какъв съм. Ако имаш с нещо да помогнеш или да ме допълниш ( съмнявам се ) кажи, но ако ще се храним,нека е на лична

trg_ahmed
12-21-2007, 09:09
Айде ся какво го хулите човека,момчетата които го/ще го псуват не могат да направят това което той го може,момичетата които го/ще псуват не струват нищо хванали са си един пич и мислят че всичко на света е този пич... :?

Браво пич подкрепям те по принцип и аз съм по твоите следи :P

Tazadar
12-21-2007, 09:20
Изцяло те подкрепям, бралееееее \:D/ Ебане му е майката =D>

Em4oOoO
12-21-2007, 09:39
Ами като си така напреднал в играта може да помогнеш кат споделиш опита си в заговарянето на непознато момиче , ще ми е интересно?

MajeStic
12-21-2007, 09:45
Жиголо!Курварин! :lol: :lol: :lol:

http://store4.data.bg/dungen/skype.AdiumEmoticonset/emoticon-0148-yes.gif

Към автора - това, че ти си такъв не значи, че всички останали момчета трябва да се водят по твоя начин на живот и мислене :? Може някое момиче да ти е разбила сърцето това не значи, че друга ще го направи ;-)
Можеш да даваш съвети, но да ни казваш как да живеем няма как да стане просто :-D

Alabalaportokala
12-21-2007, 10:06
Към Емчо - виж аз не мога да ти кажа прави това и това. Това е нещо индивидуално. Всеки избира как да привлече вниманието на даден човек. Аз съм по директен и не обичам недомлъвките и все пак -
Толкова ли е трудно да се каже клишираното до болка познатото :

-Здравей как си ?
-Ъъ познаваме ли се ?
-Не но мисля че е време да го направим

Ако последва усмивка работата е опечена

Но обикновено рядко загорварям непознати момичета, поради простата причина че имат преразсъдъци към непознати типове. Те може и да са заети може да са поредния тийн който си мисли че е влюбен и си има гадже което е нещо от сорта на he is always for me. Обикновено като желая някоя мадама търся някой общ познат който да ми каже 2-3 думи за нея, но когато и това условие не може да бъде изпалнено

Отиваш и ползваш по - горния метод.

Не се мъчи да блеснеш с някви оригинални изрази от холивудските филми. Тях ги използвай като си на 25+ и имаш достатъчно опит. Бъди усмихнат и не се прави на сериозен. Сериоността я остави за филмите на Джеймс Бонд.


Пример. Преди няколко вечери бях на кафе с френдовете. На съседната маса 3 девойчета. 1-то ми допадна...гледах я (но не някво малоумно зяпане в стил бляяя тая е адската и потичане на лигите ). Хвърляш деликатен поглед и толкова. Погледите ни се засякоха няколко пъти. Като ставаше с приятелките си станах и тръгнах към нея с усмивка питайки я :

Здравей...ще имам ли удоволствието да те почерпя нещо за пиене
Тя малко несигурна,но аз допълних...хайде де какво толкова...и тя прие.Казах 1 чао на моите хора. След това си гукахме 2 часа
Разменихме скайп и гсм-и...хоп ето...

Alabalaportokala
12-21-2007, 10:15
Дай ми нейния скайп,аз ще и пратя само този линк от тази тема,гараниция,че ще те блокира!
!!!
:D :D :razz: :D

w0sh
12-21-2007, 10:21
Така си е. Следвам това правило от известно време и не се оплаквам.

kael
12-21-2007, 10:43
:lol: такива отрепки като вас свършват в старчески домове като отритнати от обществото социопати :)

MiMcHeToOo
12-21-2007, 10:49
Мда, заради такива "свалячи" като теб се лепва етикет на всички момчета, че са животни и не ги интересува нищо друго

и аз тва щях да напиша

Big bada boom
12-21-2007, 11:29
Hitch!!!

reni7o0o
12-21-2007, 12:04
да ти кажа честно хора като теб нямат право да живеят ей такива нищожества като тебе рано или късно загазват мн яко ние момичетата не сме някви тъпи кукли на конци с които можете да се гаврите по всякакъв начин трябва да ти стане ясно
все пак и вие момчетата имате сърца и можете да обичате стига да не се правите на големи тарикати, какъв е смисала да си с мн момичета като не можеш да задържиш нито едно?
:-x

Krem4eto
12-21-2007, 12:28
Ех,знаех,че съществуват жалки типове...но чак пък толкова...

Ще ти дам един съвет пич(ако мога така да те нарека)!
Тези които ти се хващат са от онези лекичките момичета(ако ме разбираш),следователно щом са такива те са болнички от разни болести.

Направи справка в google и погледни какви венерически болести можеш да хванеш със или без презерватив.

Колкото до МНОГОТО момичета,които си минал спокс и те имат уста и сигурно много момичета вече те знаят ако си от някое малко градче ;)

Да не говорим,че има много момчета,които се опитват да избиват комплекси и усещам,че си един от тях.

От това,което прочетох по-горе ти беше написал "Не е нужно да си опаричен или да си красив" следователно ти си грозен и беден.

В днешно време вече момичетата стават материалистки и само жалките к*р*и спят със всеки срещнат БЕДЕН И ГРОЗЕН.

А колкото до твоите приятели спокс скоро няма да ти помагат да се запознаваш с момичетата.А това,че искаш да се ожениш-да и това няма да стане като те знаят колко си изпаднал ;)

Успех на всички КОМПЛЕКСАРИ,които си мислят,че ще минат цялата земя,скоро всички те ще си бутат "месото" в някой геврек купен за 20 ст. от бабичките :)

gostut
12-21-2007, 12:28
Характерно е за тях че те ползват 3 думи : "Спри" , "не" и "недей"


мдам, само дето си им объркал реда малко ... принципно е "Недей спира! Не!" :lol: :lol: :lol: :D :D :D

_BoSSy_
12-21-2007, 13:08
И кво бе пичаго??..Мислиш,че това те прави повече мъж ли??И за какво ебеш,за едната слава може би или заради едната броика..но не и за удоволствие(аиде ся да не се лъжеме)!!!!И понеже много знаеш,ще ти кажа само,че така трябва да направиш,че момичетата да те търсат,без кафета,подаръци,мили думи и т.н.Само че това няма да стане,защото нямаш никакъв подход-мислиш си,че имаш..но нямаш.

Погледнал си я и си я попитал "мога ли да те почерпя"-в такъв случаи едно сериозно момиче знаеш ли какво ще каже,а??Мнеее не мисля,че знаеш.Защо не пробваш да забиеш някоя сериозна мадама на твоита възраст.Толко си и сваляч..така си мислиш само.
Недаи Боже някоя ти лепне Сифилис или пък нещо друго(пак казвам Недаи Си Боже), ще станеш още по-хубав.Тогава да те видиме...

w0sh
12-21-2007, 13:15
СМяха се бая. Пич бодна ги в болното местенце, та комплексите избиха...

Яко е да обиждаш без причина....

Така е просто някои не им е писани да си живеят живота сами...

gPa3HuTeJl
12-21-2007, 14:22
ще имам ли удоволствието да те почерпя нещо за пиене

Май ти си тоя който изполва изрази от холивудски филми...Не ми се пра'й тука на играч... с твойте измишлиотини....
Аз ти предлагам да отвориш школа по сваляне нa момичета... ( FALID )
Аз бас лова, че ти си нек'ъФ смешен, който ми се пра'й тука на играч... и си мисли че е оригинален...

Пиклио само 1 ще ти кажа...Ако беше "истиснки играч" нямаше да се хвалиш наляво и на дясно тая забил - оная забил...това един "истиснки играч" НИКОГА няма да го направи.. а ти си нек'ъф смешен..

hristowow
12-21-2007, 14:27
трябва да призная на автора..., че като цяло той съвсем не е на погрешен път и има доста вярни представи за това какво и как трябва да се прави. Но най-хубавото е това, че прави онова, което иска и явно го получава. Разбира се смятам, че не е точно необходимо, веднага да ги зарежем, просто трябва да правим това, което желаем, защото имаме пълно право на това.... та нали е демокрация :D

hristowow
12-21-2007, 14:32
към КРЕМЧЕТО ....Момичетата, които му се връзват... съвсем не са глупави... или поне не повечето. Просто има начини за всичко и дори и да се смятаме за много умни... пак можем да попаднем в такъв капан. Ако пък момечто наистина е грозно и бедно....е тогава наистина заслужава доза възфищение, щом е успял да направи това, което казва, защото съмнявам се, че ако не знаеше как се правят нещата... някое готино момиче би му обърнало внимание. Освен това.... както казах, човека прави това което му харесва! ;)

....напълно е възможно да е си е истински сваляч... може да е решил да помогне на мъжката половина :)

gPa3HuTeJl
12-21-2007, 14:36
Проблема е...че никой не му иска т1пите малоумни с1вети..
Аз просто спокойно мога да кажа, че е направил темата да се хвали тука... и наивници като теб да му вярват....
У ЛеВо... :booooomb:

slun4ice_90
12-21-2007, 14:48
Голям "умник" си,бра'о 8-) :lol: И аз си мислех,че познавам най-провалените и тъпи... :razz: Жалкото е,че някои момчета да не кажа повечето, правят така и после се прочуват пред момичетата като големите "пичове", ето такива момчета ме отвращават :-# :booooomb: Имате много изкривени представи момчета, за нас, и за това как да ни вкарате в леглото си :idea:Всичко,което правиш сега,ще ти се върне с лихвите "пич" :-D Ти сега много се кефиш,но представи си,че един ден ще си останеш сам,прецакан и заебан и заслугата ще е само твоя ;-) :neutral: Ще си останеш само със "великите завоевания",и само това ще разказваш.... :!: :?: 8)

midle
12-21-2007, 14:55
Alabalaportokala брао бе нашо момче си :) Много добре обяснено , заслужаваш нобелова награда , издай и книга \:D/

Burzumul
12-21-2007, 15:12
Браво, подкрепям. Курвите са за секс.

DeepEnoughForYou
12-21-2007, 15:21
[/quote]gPa3HuTeJl Пуснато на: Пет Дек 21, 2007 6:36 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Проблема е...че никой не му иска т1пите малоумни с1вети..
Аз просто спокойно мога да кажа, че е направил темата да се хвали тука... и наивници като теб да му вярват....




Draznitel , tova che ti si porednata tupa p*tka (ot nachina ti na izrazqvane vednaga moga da razbera) na koqto vednaga i padna samochustvieto i i izbiha kompleksi zaradi istinata koqto momcheto mnogo tochno vi q hvurli v liceto , tova ne znachi che nikoi ne iska da 4ue mnenieto mu i suvetite mu...Nishto lichno dami,az sushto ne sum suglasen s tova da zareje6 edno momiche vednaga sled kato si q minal,no otnosno tova kak da se durjish pred edna macka s cel da q vkarash v legloto( a v tova nqma nishto losho) si e absolutno vqrno!!!

Pozdravi k1m avtora \:D/

gPa3HuTeJl
12-21-2007, 15:28
Аз мога да ти кажа, че ти си поредния глупак в тоя форум...с1що както и автора...смерно недоклатена...
Името ми ясно и точно пише gPа3HuTeJl...това че ти си т1по киораво копеле си е твой проблем...името ясно е написано... МЪЖКИ РОД ГЛУПАК СМОТАН...На тебе ти липсват п1рвите 7 години,,,ти на училище ходил ли си бе !? или си излезнал от на майка ти шкембака вече напра'о за 8ми клас...аман от малоумници като тебе и автора...

Защо приема момичето като някак1в предмет...се едно е само за чукане(с извинение)...Ако толко му се чука да си купи надуваема кукла както си направил ТИ...и да си я припомва от време на време като има нужда...

От образи като тебе и автора на темата ми е до гуша дошло от вас...

Liar
12-21-2007, 15:33
Пич,ти си гениален(ама не съвсем)!!!Изчетох всичко което си написал и наистина личи че имаш опит.Ходовете за сваляне които предприемаш към момичетата са много правилни сигурна съм че имаш успех с тях.
Но защо вместо да манипулираш момичетата не си намериш такива които искат същото като теб?И двамата ще сте наясно какво искате от връзката и после няма да има някой който да се чувства като захвърлен парцал.Остави тези които търсят истинска връзка намира.Те поне знаят какво искат-човек когото да обичат когото да подкрепят и който тях да подкрепя някой с който интимните отношения ще са пълноценни.Докато ти с това си отношение към момичетата никога няма да изпиташ нещо такова.По нищо не се различаваш от животните а си човек иначе казано секса за теб би трябвало да е нещо повече от едното чукане.И защо всъщност го правиш?Самия ти знаеш ли защо?А ако знаеш-причината основателна ли е?
Обясни ми ако обичаш защо си играеш с хората защо им даваш напразни надежди и после ги захвърляш?Не ти ли е минавало през ум че момичетата може да ги боли че може да плачат?

rame
12-21-2007, 15:35
:D Много ги обичам такива "плейбои" като теб :P И как само си вярвате.... :lol: Спокойно пич аз няма какво да те обиждам....познавам и други такива,дето " еб*т и бягат" Мислят се за велики и....накрая се влюбват .... Само че несподелено :cry: Тогава съжаляват да всичко....но докато не се стигне дотам не очаквам да ме разбереш :wink: И дано не мислиш,че точно Ти си изключението :D :D :D

AddictedToTrance
12-21-2007, 15:53
Името ми ясно и точно пише gPа3HuTeJl...това че ти си т1по киораво копеле си е твой проблем...името ясно е написано... МЪЖКИ РОД ГЛУПАК СМОТАН...вас...
Ей мЪжКиИиИ имаш манталитет на путка - пишеш с главни и малки букви в всяка дума
А тази мода произлиза от чалгата - мАзЕн ЧалГъР.
- хем си турил няква какичка за аватар.. честно казано и аз като четох мнението си викам тая що пише в мъжки род след това гледам ника и ми идваше душевно да се изпразня


Автора - Президент !!

marakuq_baby
12-21-2007, 16:07
Пълна ГНУС!!!!
Какъв е смисъла да се подиграваш с момичетата?! Явно избиваш комплекси или прото си си гадно лайно!Адски тъпо поведение,което е не е повод за гордост!Трябва да те е срам....идиот!!!Дай боже никога ама НИКОГА да не попадна на животно като теб!Пръч....ебати гнус ме е от теб!!! :smt078

Krem4eto
12-21-2007, 17:42
към КРЕМЧЕТО ....Момичетата, които му се връзват... съвсем не са глупави... или поне не повечето. Просто има начини за всичко и дори и да се смятаме за много умни... пак можем да попаднем в такъв капан. Ако пък момечто наистина е грозно и бедно....е тогава наистина заслужава доза възфищение, щом е успял да направи това, което казва, защото съмнявам се, че ако не знаеше как се правят нещата... някое готино момиче би му обърнало внимание. Освен това.... както казах, човека прави това което му харесва! ;)

....напълно е възможно да е си е истински сваляч... може да е решил да помогне на мъжката половина :)
Ох,миличак пак си чел между редовете.
Май по-горе бях написала,че само к**вичките се връзват на изтъркани фрази и влизат в леглото за 4 дни!Никое нормално момиче не би пуснало още на 3-4 ден...Определено незнае как да сваля момичета...защото леките си отварят,с извинение,краката на всеки ;)

rauchen
12-21-2007, 18:20
пф колко мразя такива момчета

DeepEnoughForYou
12-21-2007, 18:23
4ui me sega kopelence kompleksirano,1-vo predpolojih che si momiche zaradi snimkata na mackata koqto si slojil,2-ro-p*tka si i shte produlja da te smqtam za p*tka,obqsnqvash se kato na*bana destvenica,povedenie koeto suvsem ne bi podhojdalo na "pi4aga" kato tebe na koito mu e mnogo lesno da si pokazva prostotiqta i da se pravi na muj vuv forumite sedeiki si krotko pred komputara.Nqma smisul da se habq zaradi teb,pod nivoto mi e da vlizam v takiva glupavi sporove,predpo4itam da gi reshavam ochi v ochi (makar che tova nqma kak da stane sys teb(ti si ot sofiq a az ot varna)...Otnosno damite...tova che nqkoe momche uspee da vi prelusti za nqkolko dena i da vi vkara v legloto suvsem ne znachi che ste kurvi,vse pak vseki ima nujda ot sex.Otnosno tova koeto e napisal avtora-nachina na povedenie koeto edno momche trqbva da demonstrira pred edno momiche...absolutno vqrno e!!!

Vladkoy
12-21-2007, 18:24
Уау. Колко много комплекси изплуваха. Ясно е , че не всички мъже могат това ( въпреки че наистина го желаят ) . А момичетата сега говорят 'простак, идиот' не знам си къв .. но в реалността .. всичко стои по различен начин :)

Поздрави на пича.

п.п. това 'и да бягаш' звучи грубо

DeepEnoughForYou
12-21-2007, 18:31
adski si prav sega govorqt edno no v deistvitelnost e suvsem drugo...i pak kazvam tova da si legnete s nqkogo sled samo nqkolko zaribqvki ne znachi che ste kurvi,a i kakto kaza ti i az ne sum suglasen s tova "i bqgash" no vsichko drugo si e vqrno

assd
12-21-2007, 18:31
евала пич! мани ги тия кво ти говорят- тука са само сдуханяци чекиджии или тъпи комплексарки (не всички де, ама 90%)

напълно подкрепям мнението ти, не е честно да обичаш някоя и тя да ти бие шута гадно, затва заслужават само един к*р и толкоз! (поне докато сме още млади...)

само да ти кажа че върха на изкуството е момичетата да те черпят като ходиш по кафета, аз вече бера плодовете на гоУфо 8-) аз ги возим, те ме черпят!

те тва е, лека вечер

rauchen
12-21-2007, 18:56
евала пич! мани ги тия кво ти говорят- тука са само сдуханяци чекиджии или тъпи комплексарки (не всички де, ама 90%)

напълно подкрепям мнението ти, не е честно да обичаш някоя и тя да ти бие шута гадно, затва заслужават само един к*р и толкоз! (поне докато сме още млади...)

само да ти кажа че върха на изкуството е момичетата да те черпят като ходиш по кафета, аз вече бера плодовете на гоУфо 8-) аз ги возим, те ме черпят!

те тва е, лека вечер
значи е коплексарско да ти пука с кого го правиш
и се хвалиш че момичетата те черпят а жалка история
човече мизерник си :cry:

bqsna_teenagerka
12-21-2007, 19:05
00оххх не ме карай д апиша поеми моля ти се! просто такъв комплексар си че! трябва да го приемеш 4ение жените поискаме ли можем да ви въртим на котрето си както поискаме!
9за тези които се налага) можем да полу4им вси4ко! вси4ко!
щом мислиш 4е това е на4ина!? GO A HEAD! КОЛКО ЩЕ ГО ПОСЛЕДВАТЕ? КОЛКОТО ПОСЛЕ ЩЕ КАЖАТ "ЛЕЛЕ КОЛКО СЪМ ТЪП"
АМАТЬОР!

Na7a6a
12-21-2007, 19:08
Момчета...Нека ви кажа 1 нещо. Няма смисъл на тази възраст да се влюбвате и да се правите че обичате. Гледайте на момичетата като на сексуални играчки. Чукайте ги, заебавайте ги и минавайте към следващата. Въобще не се обръщайте назад и гледайте с непукизъм на техните смс-и да се върнете при тях. Не бъдете глупави и не издавайте слабите си места пред тях. Те може да ви казват че може да им вярвате не се хващайте, защото това 1 ден ще ви изиграе лоша сега.

Така по същество. Не е необходимо да си много красив и опаричен за да ги въртиш тези номера :grin: . Всичко опира до правилно изиграните карти. Най - важното нещо е това да преодолеете срама си и въобще въобще да не ви пука от отрязване.Момичетата не ни отстъпват по срамежливост, а даже според мене те са по срамежливите (не забравяйте: момичето може да ви харесва и пак да ви отреже) . Да те отреже момиче е толкова фатално колкото да си изпуснеш вафлата на улицата. Е разбира се трябва да имате някакъв опит в свалянето и той няма да се натрупа със самосъжаление че сте срамежливи. Не забравяйте срама ще ви навлече само главоболия. Действайте смело. Не си мислете че ще станете за посмешище. На момичетата им харесва да ги свалят, но не бъдете нахалник и имайте достойнство.Запомнете те не ви превъзхождат по интелект а точно обратното! Не иска да излезе с вас на кафе...окей...теглите и 1 п***а майна и минавате към следващата. Старайте се да общувате само с момичета. Така се трупа опит . Съученичките са идеални. Бъдете общителен, но не си мислете да водите монолог. Говорете по-малко, но смислено и точно, а не глупости. Оставете тя да говори. Момичетата обичат да говорят за себе си и то много. Искат да им разкажете нещо за себе. Сори мацка, но като заслужиш тогава ще те пусна в главата си и до тук. Без никакви обяснения

И такаа...как да направим от 1 момиче бройка. Първо да отчета нещо като нота бене. Не се захващайте с девстеници. Едно че в леглото ще ви е по - трудно, друго че кървят като прасета и най много да оклепате чершафите на мама и татко :D и третото е че ще ви отнеме много време докато въобще ги вкарате в леглото. Характерно е за тях че те ползват 3 думи : "Спри" , "не" и "недей"

Еми не е толкова трудно. Както казах затова не са необходими много пари и красота. Всичко се опира до тайминг или да кажеш точните думи в точния момент. Това е по трудното. Трябва да можеш да я манипулираш. Да и казваш това което иска да чуе. Лесно се разбира след няколко кафета на саме. Завърташ и главата( с думи) , подаряваш 1 цвете, държиш се мило, разбира се преди това си и платил сметките в кафето (хайде не е толкова скъпо, мислете че после в леглото ще избивате :evil: ). Когато оставате на саме трябва вече и ти да вземаш инициативата в говоренето ( знам че по нагоре казвах да говорите по малко , но това е само в началото ) . Прави и комплименти, но не е и сваляй звезди ( това си е живо унижение, а и на момичето няма да му хареса мн мн ) . Постоянно и говори и я забавлявай. Не е толкова трудно, 2-3 правилно употребени смешки могат да направят 1 разходка страхотно изживяване. В никакъв случай не я търси. Тя е човекът който да те търси. Аз в момента ( на 19 съм ) като говоря на момичетата и те придобиват афинитет към мене и на 4-5 вечер ги вкарвам в леглото. Повярвайте в силата на правилно употребените думи. Все пак не се осланяйте само на това. Трябва и малко действие от ваша страна иначе си е голословие. 1 съвет : научете се да отказвате всеки каприз и прищявка на момичето. Не си мислете че тя ще ви се разсърди. Вътрешно момичетата умират за такива момчета които има достойнство и не се оставят да ги въртят повярвате ми. Ако се справяте като хората и да не е кучка момичето пак може да ви пусне за около 10-15 дена. За мене това е много, но начинаещите ще се научат да чакат. Вкарвате я в леглото вършите си работата , триете и номера и повече въобще не се занимавате с нея. Следва 1 момент от който момчетата се притесняват. Да не ви изложи пред приятели. Вижте сега ако имате акъл ще направите така че тя да изглежда жалка и тъпа пред тях. Пример : с компания сте и срещата въпросната лейди, тя идва при вас и изтърсва че си гадняр че имаш малка пишка блабла знаеш как е...Умният човек ще си замълчи и въобще няма да обърне внимание. Ако сте инати и искате да я закопаете кажете и следното : "ти си шибана кучка която е най лесното момиче на света и не спираше да пъшка от кеф цяла вечер :grin: :D , друга алтернатива : малка малка ама и позволи да влезне в тебе нали. Използвайте фантазия и въображение и не се притеснявайте от това. Ако приятелите ви са точни те няма да ви се подиграят, а напротив ще се застъпят на ваша страна. А ако нещо ви се изсмеят, гледайте с непукизъм и не се притеснявайте, нали вие ебете не те....





Още неща които да запомните. Жените имат периоди в живота си когато страшно много им се ибе и не издържат за пишка и момчетата респективно, но с 1 чекия се замазва положението. Ако ги хванете в такъв момент много лесно ги вкарвате в леглото. Също така всеизвестно е че има незадоволени момичета и жени, както и отчаяни ама много отчаяни. Те вярват на приказките на първия срещнат. Също лесна бройка.

Не забравяйте : който подбира, мастурбира

Забавлявайте се докато сте млади и не си пропилявайте живота в прекарване с 1 същ и човек. След като се ожените ще имате време да доказвате любов на жена, деца и прочие. Все пак вие сте хубави и готини пичове. Покажете се на всички жени/момичета , а не само на 1. Във ваш интерес е :grin: .

1 мъж/момче никога няма да преспи с всички момичета/жени на света, но трябва да се стреми към това !
Успех на бъдещите и начинаещите свалячи. Вършейте момчета !!! :)

Шибан педераст.

DivoTo_KoTe
12-21-2007, 20:27
прочетох само първите две изречения и се отвратих... ](*,)

PankO
12-21-2007, 21:14
Просто искам да се отбележа в темата.

=D> :mrgreen: :-| :| :-({|= :smt002 :smt003 :smt006 :smt007 :smt008 :smt001 :grin: :D

assd
12-21-2007, 21:21
евала пич! мани ги тия кво ти говорят- тука са само сдуханяци чекиджии или тъпи комплексарки (не всички де, ама 90%)

напълно подкрепям мнението ти, не е честно да обичаш някоя и тя да ти бие шута гадно, затва заслужават само един к*р и толкоз! (поне докато сме още млади...)

само да ти кажа че върха на изкуството е момичетата да те черпят като ходиш по кафета, аз вече бера плодовете на гоУфо 8-) аз ги возим, те ме черпят!

те тва е, лека вечер
значи е коплексарско да ти пука с кого го правиш
и се хвалиш че момичетата те черпят а жалка история
човече мизерник си :cry:
хохо мизерник, еми както искаш ми казвай :razz:
ама не тебе едва ли не момичетата те молят да излезнеш с тях 8-)

DiabolicAngel
12-21-2007, 21:33
Колко смислена тема само...! 8-)

Alabalaportokala
12-21-2007, 22:36
Еехехехехееее. Благодаря на всички комплексари и на всички мои фенове изразили се положително ( за феновете става въпро с ) по темата... Такаам. Няма да отговарям на феновете щото те явно разбраха за какво става въпрос. Нека направя нещо като експозе. Хора темата не е с цел да заповядва как да живеете живота си. Направих я с цел да помогна на момчетата които срещат проблеми с момиче, срамежливи са. Исках да вдъхна увереност в мъжкото съсловие. Темата не е направена с цел да обиди женската половинка и дами не е необходимо да се нахвърляте върху мене поради простата причина че и вас са ви отрязали така...Ако не бяха щяхте да си кажете "такова нещо не може да се случи на мене" и да подминете темата . Не забравяйте вие ИЗНЕВЕРЯВАТЕ И ТО МНОГО ! Поглеждам от време форума и гледам как някоя си се поддала на момента и се целувала с друго момче и т.н. Не си мислете че НЕ сте лесна бройка и никога няма да се пуснете на момчето толкова скоро. Имате още твърден беден светоглед и не знаете какви мъже има на тоя свят, нещо различно от тийновете по форума и тийновете като мене. И какво ви кара да си мислите че няма да се поддадете на някой като мене ? Застраховани ли сте ? Не познавате човека срещу вас не знаете какво мисли...Не наричайте момичета които съм забил глупачки и курви , защо не знаете живота пред какво може да ви изправи и не знаете дали утрешния ден няма да сте били на тяхно място. Да те наистина бяха глупачки ( като 99,99999% от жените), но не са имали реноме на курви. Защо ми е сериозна връзка ? Аз се занимавам от 16 нагоре до към 18 че и до моята възраст. Момичетата тогава не знаят пикае ли им се ебе ли им се ? Кажете ми защо да си губя времето ? Нима от 3 милярда жени на тоя свят трябва да правя секс само с една вместо да гледам другите в които мога да намеря нещо по интересно...Толкова много изпускате като се правите че обичате само 1 човек. Ваша си работа, ваш проблем вие губите не аз....
До тук добре а сега персонално да отговарям на вулгарщините на които се начетох в тоя форум по мой адрес. Някой тук каза че съм засегнал болно местенце или сиг сте в кофти настроение...Е сорка обаче аз не съм виновен затова...


да ти кажа честно хора като теб нямат право да живеят ей такива нищожества като тебе рано или късно загазват мн яко ние момичетата не сме някви тъпи кукли на конци с които можете да се гаврите по всякакъв начин трябва да ти стане ясно
все пак и вие момчетата имате сърца и можете да обичате стига да не се правите на големи тарикати, какъв е смисала да си с мн момичета като не можеш да задържиш нито едно?

Точно кукли на конци сте. Много по лесно ми е да залъжа 1 момиче от колкото 1 момче. Защо ще загазвам ? Лошо не правя никому. Аз не се гавря. Не си играя с момичето след първия секс, а я отрязвам директно... Е да сигурно ще има нараняване, но дали така дали иначе същата работа...


Колкото до МНОГОТО момичета,които си минал спокс и те имат уста и сигурно много момичета вече те знаят ако си от някое малко градче

Студент съм и уча в различен град от родния. И двата града не са малки затова ти си прави изводи дали ще и в 2-та ще имам слава на курвар сеш се...


Да не говорим,че има много момчета,които се опитват да избиват комплекси и усещам,че си един от тях.
Защо да съм комплексар ?


От това,което прочетох по-горе ти беше написал "Не е нужно да си опаричен или да си красив" следователно ти си грозен и беден.


Не знам до колко съм грозен, нека оставим момичетата които са ми пускали те да преценят. За беден хмм- не съм богат да,баща ми почина когато бях по малък. Бачкам доста и гледам сам да се издържам. Е разбира се не мога без помоща на майка ми, но неща като джобни пари,интернет, квартира и сметка на телефон сам си ги осигурявам, за разлика от тебе...

Погледнал си я и си я попитал "мога ли да те почерпя"-в такъв случаи едно сериозно момиче знаеш ли какво ще каже,а??Мнеее не мисля,че знаеш.Защо не пробваш да забиеш някоя сериозна мадама на твоита възраст.Толко си и сваляч..така си мислиш само.

Не мисля че това е толкова колкото от холивудските филми, колкото знак на учтивост. Така съм възпитан да бъда учтив. Повярвай ми спал съм с връстнички, не са само малки мадами, но към по големи не съм се занимавал, няма да сме на 1 акъл просто...тъпо е


Пиклио само 1 ще ти кажа...Ако беше "истиснки играч" нямаше да се хвалиш наляво и на дясно тая забил - оная забил...това един "истиснки играч" НИКОГА няма да го направи.. а ти си нек'ъф смешен..

Не темата не е направена за да се хваля наляво и надясно, а отправена като съвет и то си личи, никъде не пише само затова колко мацки съм изчукал, но виждаш ли тънката разлика между мене и твоята комплексарщина. Ти веднага си мислиш че аз се хваля и че имам с какво да се похваля и се пръскаш от яд като храниш. Ограниченият ти и елементарен мозък реагира веднага, защото е яко комплексиран ! ! ! !
Пример затова е и следното твое изказване :


Проблема е...че никой не му иска т1пите малоумни с1вети..
Аз просто спокойно мога да кажа, че е направил темата да се хвали тука... и наивници като теб да му вярват....
У ЛеВо...


Ти сега много се кефиш,но представи си,че един ден ще си останеш сам,прецакан и заебан и заслугата ще е само твоя Neutral Ще си останеш само със "великите завоевания",и само това ще разказваш.... Exclamation Question Cool

Лошите хора си намират майстора,а печените стават майстор и на най - големите майстори. Забрави да си намеря майстора и да се оставя на някоя си да ме размотава, разбивайки ми сърцето...От толкова време се боря очи в очи с живота, че бедната представа свикнала на това да получава парички не може да възприеме


Защо приема момичето като някак1в предмет...се едно е само за чукане(с извинение)...Ако толко му се чука да си купи надуваема кукла както си направил ТИ...и да си я припомва от време на време като има нужда...

Ти си някакъв феминист. Я вземи основи такъв клуб. Може да намериш други сродни педалски души на които да бърбориш тия глупости



Но защо вместо да манипулираш момичетата не си намериш такива които искат същото като теб?И двамата ще сте наясно какво искате от връзката и после няма да има някой който да се чувства като захвърлен парцал.Остави тези които търсят истинска връзка намира.Те поне знаят какво искат-човек когото да обичат когото да подкрепят и който тях да подкрепя някой с който интимните отношения ще са пълноценни.Докато ти с това си отношение към момичетата никога няма да изпиташ нещо такова.По нищо не се различаваш от животните а си човек иначе казано секса за теб би трябвало да е нещо повече от едното чукане.И защо всъщност го правиш?Самия ти знаеш ли защо?А ако знаеш-причината основателна ли е?
Обясни ми ако обичаш защо си играеш с хората защо им даваш напразни надежди и после ги захвърляш?Не ти ли е минавало през ум че момичетата може да ги боли че може да плачат?

Защото аз не мога да знам момичето какво иска. Сериозна връзка или нещо друго. Чесно казано повечето искат сериозна връзка, но аз не мога нещо от сорта на...скъпа искам те за секс играчка. Българките са едни от най трудните момичета и не всяка е съгласна на такова нещо. Т.е. такова нещо което ти говориш граничи с невъзможното. Какво да направя че плачат и че ги боли. Нека си плачат нека ги боли, все ми е тая с нищо не мога да им помогна...



Много ги обичам такива "плейбои" като теб Razz И как само си вярвате.... Laughing Спокойно пич аз няма какво да те обиждам....познавам и други такива,дето " еб*т и бягат" Мислят се за велики и....накрая се влюбват .... Само че несподелено Crying or Very sad Тогава съжаляват да всичко....но докато не се стигне дотам не очаквам да ме разбереш Wink И дано не мислиш,че точно Ти си изключението Very Happy Very Happy Very Happy

Много американски тийн филми си гледала в които момичето кара плейбоя на училището да се влюби и накрая му разбива сърцето. От сумати месеци все това ми повтарят ? Ефект някакъв ? Никакъв...имам още много много време докато се влюбя. Тогава ще му мисля затова ми е дадена тази глава



00оххх не ме карай д апиша поеми моля ти се! просто такъв комплексар си че! трябва да го приемеш 4ение жените поискаме ли можем да ви въртим на котрето си както поискаме!
9за тези които се налага) можем да полу4им вси4ко! вси4ко!

САМО ПРЕЗ ТРУПА МИ. Доста такива самоуверени момичета съм разочаровал които още ми пишат смс-и да се върна при тях...Е готино е чувството. Как ще ме въртиш ? Айде кажи ми ? Ще ми се направиш на недостъпна хмм... ще ме провокираш да те преследвам хахах айде айде спирам до тук

Charlotte_the_Harlot
12-22-2007, 05:50
Абе, пич. Да те питам нещо, че ми стана интересно. Да си ставал наскоро жертва на някоя ловджийка на бройки? И ако да, весело и приятно ли беше?
Правила съм ги такива работи като тебе. Повярвай ми, не е особено трудно да вкараш някое момче в леглото си. Ако са по-малки, пък е още по-лесно. Слагаш малко грим и червило, къса поличка, усмиваш се невинно и гледаш с премрежен поглед... :-) Общо взето ти е в кърпа вързан.
Като се замисля, не е трудно и да го зарежеш после. Ако трябва, ще помолиш някой добър, здрав и прав приятел да му обясни.
Само че, въпроса ми е, кому е нужно? Защо трябва да се занимаваме с глупости и да нараняваме дечицата, които са ни се вързали? Не е ли по-добре човек да седне и да поучи за някоя изпит, вместо да си го изкарва на хората за това, че има малка пишка, малки бомби и т.н.

PankO
12-22-2007, 07:46
Евала на афтора !!
Тоя пък се е регнал само за да напише евала на автора, ахахахахах , ахахахахахахаа ;-0))))))))))))))))) 8-) :D :grin: :smt001 :smt002 :-({|= :smt003 :razz: :razz: :razz:

Adence
12-22-2007, 08:14
Тея дето чукат и бегат са мъжки курви, скапани боклуци дето незнаят ко е да си човек!

Hnz'lz
12-22-2007, 09:27
Аз съм момче и смятам че си на грешен път.Работата не е само да чукаш наред трябва да имаш и чувства и да имаш човек до себе си с които да го споделиш.Ама някои път наистина момичетата си го заслужават ,защото се правят на големите кукони,особенно тия по-малките.Ама си на грешен подход.

Лесно е да я изчукаш трудно е да я задържиш до себе си ,а именно 2-рото доставя доста по-голямо удоволствие от първото.Не съм ли прав ?

rame
12-22-2007, 10:58
[quote]Много ги обичам такива "плейбои" като теб Razz И как само си вярвате.... Laughing Спокойно пич аз няма какво да те обиждам....познавам и други такива,дето " еб*т и бягат" Мислят се за велики и....накрая се влюбват .... Само че несподелено Crying or Very sad Тогава съжаляват да всичко....но докато не се стигне дотам не очаквам да ме разбереш Wink И дано не мислиш,че точно Ти си изключението Very Happy Very Happy Very Happy

Много американски тийн филми си гледала в които момичето кара плейбоя на училището да се влюби и накрая му разбива сърцето. От сумати месеци все това ми повтарят ? Ефект някакъв ? Никакъв...имам още много много време докато се влюбя. Тогава ще му мисля затова ми е дадена тази глава


Ами все пак ти пожелавам да имаш време....Но ако някога си се влюбвал,ще знаеш,че става неочаквано.... :P А колкото до "американските филми" защо си пропуснал,че уточних-"ПОЗНАВАМ такива като теб" :D Даже имах "честта" ако може да се нарече такава,един тип с твоята житейска философия(свалки и секс за по 1 вечер,и после- :-$ )да се влюби в мен....вс започна по стандартния,заучен,банален и вече станал изтъркан и тъп начин да свалиш 1 момиче и да я вкараш в леглото си....ти го описа в темата си...само че този път не можа да ме вкара в леглото си...не можа и да избяга :-D Беше се влюбил,но аз,няма какво да се лъжем,направих го на глупак,само защото разбрах миналото му....отмъстих му,той сам го каза.... Няма да съм аз тази,която ще те вкара в пътя...друга ще е го направи :!: Дано само не те боли много,макар че го заслужаваш... :PИ с риск да се повторя-не си мисли,че си изключение и ще ти се размине :-P :neutral:

gPa3HuTeJl
12-22-2007, 11:27
пишеш с главни и малки букви в всяка дума
А тази мода произлиза от чалгата - мАзЕн ЧалГъР.


П1рво....
Чалгата я ненавиждам... не слушам изобщо чалга...за твое сведение...

Второ...
К1де пиша като чалгар немога да разбера... пиша с главни букви всяка дума?
Абе лайняр ти добре ли си? или ти тре'ат очила....пишел 1м всяка дума с главна буква.... :lol: ( тоя ме сцепи от смях )

Абе не ми избивай комплекси в форума, а ходи си резни една чек*я да се успокойш...щото мазни сперми като тебе нема кой да ги земе... =;

blablableh
12-22-2007, 11:30
AHXahx ХРАНИЛКА!! Еми.. мама ви деба на сичките х кХАХА

Iv4eTy
12-22-2007, 11:47
Мда, заради такива "свалячи" като теб се лепва етикет на всички момчета, че са животни и не ги интересува нищо друго освен секс...

Абсолютно...

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-22-2007, 12:38
Хаха, щях да подмина темата с примирение, колкото и да е глупаво, защото в днешно време много голям процент от мъжете и момчетата гледат само да праснат някоя и да минат на другата, да не говорим за онези "мадами" пък, които им се връзват... Да не говорим, че съм си на мнение, че подобни неща не биха се случили с мен или с приятеля ми, защото знам, че е момче на място. Но спорът стана толкова интересен и забавен, че ми е любопитно как ще продължи... :D

AddictedToTrance
12-22-2007, 13:41
пишеш с главни и малки букви в всяка дума
А тази мода произлиза от чалгата - мАзЕн ЧалГъР.


П1рво....
Чалгата я ненавиждам... не слушам изобщо чалга...за твое сведение...

Второ...
К1де пиша като чалгар немога да разбера... пиша с главни букви всяка дума?
Абе лайняр ти добре ли си? или ти тре'ат очила....пишел 1м всяка дума с главна буква.... :lol: ( тоя ме сцепи от смях )

Абе не ми избивай комплекси в форума, а ходи си резни една чек*я да се успокойш...щото мазни сперми като тебе нема кой да ги земе... =;

gPa3HuTeJl Ника ти с какви букви е написан бе момче ?
Аз комплекси не избивам просто като си идиот ша ти избия съмочуствието.
Както по горе човека говореше за теб в женски род щот имаше няква на аватара пак кои ти гледа ника(а ти като първия пубертет тръгна да го обиждаш, че не ти видял ника ОТ КЪДЕ НА КЪДЕ БЕ(В нета си много голям ама в живота ...))... А и най важното не ми казваи кво да правя да не ти кажа къде да вървиш момко

fake
12-22-2007, 13:51
ахаха, явно някое момиче доста те е преебало, за да станеш такъв
говоря от личен опит:)
ще караш още малко така и ще го преживееш:)
наистина е готино да ти пишат смс "върни се", ако разбира се си имал за първоначална цел да преебеш въпросния човек.
ама определено темата ти не е насочена към аудитория тъпи космати срамежливи лузъри. тях нищо не може да ги оправи :razz:

kael
12-22-2007, 14:00
тъпи космати срамежливи лузъри [/b] които са разбрали че имат пишка, правят като тоя - като малки наранени че не са желани решили да си го върнат. и ко праят ходят на фитнес, праят яко мусколи стават напомпани говеда ( а не малко си падат по такива ) и гледай сега- "мойто сладко отмъщение" "вижте ме как еба наред" ..... споко е брат ко продължаваш така ше си умреш сам и забравен :)

Anarion
12-22-2007, 15:59
Тези методи, които Alabalaportokala е написал най - вероятно са изпипани, но
1. защо ти е да се пънеш да сваляш по - "трудни" момичета, като има достатъчно от твоя тип, които също търсят само секс?
2. сигурно има причина, освен, че трябва да използваш на макс буйната си младост, да си толкова твърдо решен да не се влюбваш, а само да спиш със всяка, която ти пусне. Може би разочарование заради някоя която те е наранила, когато още не си бил заклет сваляч...

Krem4eto
12-22-2007, 16:01
Нима от 3 милярда жени на тоя свят трябва да правя секс само с една
Добре бе "пич" щом има 3 милярда жени почвай с груповия секс,хем ще ги "праскаш" по няколко наведнъж!

Много по лесно ми е да залъжа 1 момиче от колкото 1 момче.
Едно въпросче алабала ти би сексуален ли си :shock:

За беден хмм- не съм богат да,баща ми почина когато бях по малък
Нека ти обясня нещо от психическа гледна точка,дете като се роди,се нуждае от грижата на мъж и жена-майка и баща.В следствие на това,че ти имаш само майка,всичко избива в това,че ти искаш да си самостоятелен и прочие...и от там идва и проблема ти с жените...но само едно немога да разбера,като виждаш колко трудно се справя майка ти,защо поне малко не ти е жал за момичетата,които си минал.Бас държа,че си виждал майка ти как плаче,не вярвам да ти е яко както по-горе каза,че не ти пука...

Така съм възпитан да бъда учтив.
Хм,а възпитан ли си да ги минаваш и оставяш?!

Аз се занимавам от 16 нагоре до към 18 че и до моята възраст.
Вече почвам да се съмнявам,че си на 19 ти самия каза,че си видял много от живота.Дали не си някой на средна възраст...Знам,че ще излъжеш,но нека поне другите да знаят ;)
ПОЗДРАВИ НА АЛАБАЛА ;)

Alabalaportokala
12-22-2007, 16:07
Аз не се пъна да свалям трудни момичета. Трудни момичета няма. Разбера ли или подочуя ли че някоя ме харесва не я лишавам от внимание. Разбира се не желая да е 120 кг. Тези които ме харесват са по - лесни от тези които не познавам или тези които не са ме харесвали, но никоя не е трудна, всяко момиче си има слабо място, нацелиш ли го твое.


2-ри въпрос. Не няма такова нещо, досега сериозно гадже не съм имал и не съм се влюбвал. От както направих сефтето съм такъв и ми харесва да се занимавам с повече от 1 момиче. Затова не мога да се оплача от разбито сърце...


и ко праят ходят на фитнес, праят яко мусколи стават напомпани говеда
Брилянтна логика...Не съм напомпано говедо нито ходя на фитнес нямам време затова. С нормална структура съм си без никакви анаболи биоанаболи метани и други медикаменти... Имам чувството че си следващия комплексар..., но да когато имам свободно време гледам да спортувам да вдигна някоя друга щанга или гиричка, гледам да се грижа за тялото си и за себе си, а тебе като те гледам си нищо повече от 1 форумен плъх който тежи не повече от 60 кг с насрани гащи...Потърси си друг начин братленце...


Едно въпросче алабала ти би сексуален ли си Shocked

О , Боже :D . Не ставаше въпрос за сексуално залъгване, а за залъгване по принцип. Т.е. по лесно ми е да надхитря за нещо момиче, от колкото момче. Не не съм би...


Нека ти обясня нещо от психическа гледна точка,дете като се роди,се нуждае от грижата на мъж и жена-майка и баща.В следствие на това,че ти имаш само майка,всичко избива в това,че ти искаш да си самостоятелен и прочие...и от там идва и проблема ти с жените...но само едно немога да разбера,като виждаш колко трудно се справя майка ти,защо поне малко не ти е жал за момичетата,които си минал.Бас държа,че си виждал майка ти как плаче,не вярвам да ти е яко както по-горе каза,че не ти пука...

Ти си някаква психоложка сигурно, ама прекалено дървена. Аз проблеми с момичетата нямам вее вий тука задръстени ли сте какви сте на какъв език да обясня. Аз обичам момичетата, не съм женомразец или нещо подобно,обичам да общувам с тях, приятно ми е, не ми е приятно че са наранени, но не ми е и неприятно- все ми е тая. Айде стига намесва родителите ми повече. Майка ми си е майка, останалите никакви не са ми. Пак повтарям не можеш ме трогна. Не си прави труда


Вече почвам да се съмнявам,че си на 19 ти самия каза,че си видял много от живота.Дали не си някой на средна възраст...Знам,че ще излъжеш,но нека поне другите да знаят Wink
ПОЗДРАВИ НА АЛАБАЛА

Не е задължително да си видял много от живота за да си на средна възраст. Момчета и момичета по малки от мене и от тебе са видели супер много. Не сам някъв педофил търсещ запознанства. Темата беше с цел да вдъхне смелост на момчетата. Знаеш, за разлика от тебе аз знам и мога да те посъветвам как да се пазиш от такива като мене. Но няма да ти кажа, ако имаше по - добро отношение може би... а и не искам да преча на момчетата вървещи по моя път. Айде със здраве

spookeya
12-22-2007, 16:35
АлаБала
не ги слушаи тия пич
така е човек и добре да живее се жени
живи си брат остави ги тея дето ти приказват някви си простотии ;-)

Krem4eto
12-22-2007, 17:04
Първо благодаря,че ме наричаш психоложка :)
Второ проблема ти с момичетата не е повърхностен,а напротив много дълбок,толкова,че ти самия не се усещаш.
Подсъзнателно ти мразиш всички хора,затова въртиш момичетата и ти е хубаво.
Като малък и въобще,както гледам не ти е бил лесен живота и си изпитал и мъка и какво ли не,това че не е била свързана с момиче няма общо.
Пояснявам ти сам каза,че момиче не ти е разбивало сърцето.Ти сега като голям искаш да гледаш мъка,сълзи както ти си бил и си сега.
Твоята психика е много ранима,както си и мислих,мисля да не казвам пред форума защо,може на лична да ти напиша ако искаш ;)
Пък колкото до това как да се пазя от такива като теб,ако искаш сподели мнението ти отново на лична ;)

Krem4eto
12-22-2007, 17:20
Ох миличък :-# :( Съжалявам,че трябва да направя това...В по-горния си пост,аз написах,че ти не си бил нараняван от момичета,както ти каза...Оказа се малко лъжец ...Просто се поразгледах в коментарите ти и намерих нещо компроментиращо...
Хора прочетете следващият пост и МОМЧЕТАТА най-вече,подчертавам написан е на 20 октомври преди 2 месеца от Алабала.

Alabalaportokala
Новак



Регистриран на: 20 Окт 2007
Мнения: 7

Пуснато на: Съб Окт 20, 2007 2:39 am Заглавие: Да се боря или да се откажа

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте. Преди 4 месеца срещнах 1 момиче чрез общи познати . Още от 1-вия път когато я видях мн си я харесах . Реших да не губя време . Взех и скайп . Писахме си известно време . Всичко беше окей . Просто някакси усещах че ще стане нещо между нас . Поканих я на среща . Видяхме се , разхождахме се , забавлявахме се като тука искам да отворя скоба ( тя е доста срамежлива и стеснителна , сякаш преди не е била с друго момче ) . Предвид това реших да не избързвам с предложенията . Изчаквах , ние пак продължавахме да си излизаме и така когато усетих че моментът е набъбнал хванах я за ръчичка и без да се замислям и предложих да станем гаджета . Тя (горкичката) доста се притесни и изчерви . Както и да е . Уговорката беше да не ми казва отговора си веднага , а да премисли добре . Сряза ме... . Питах я дали е имала поне някави чувства . А тя дори не успя да ми обясни като хората . Цитирам по спомен "ми имаше , ама не чак такова привличане" и някакви си такива . Както и да е . Не мислех да се отказвам , защото си струваше да се боря за човек като нея . Тя беше добра , мила , хубава и скромна . Не ми гледаше нито дрехите , нито парите . Седмица по късно пак и предложих . Поговорихме обстойно . Този път тя прие казвайки ми "че ако не друг , то поне аз заслужавам възможност" . На следващия ден (вечерта) излезнахме , седнахме си в 1 паркче прегърнати и си гукахме . Лелел хора ако щете ми вярвайте не посмях да я целуна с език , тя просто беше толкова притеснена и скована че...реших и с това да не избързвам . Затова си я карахме по кротко ( по - точно аз я карах ) на прегръдки и целувки по бузката от моя страна...Всичко окей , но какво става на сутринта ? Пишем си в скайп . А аз толкова щастлив че няма накъде ! Тя ми сервира , че била опитала , но не можела да изпитва повече от приятелски чувства към мене . Е стана ми малко гадно и неразбиращо , но все пак реших да не постъпвам грубиянски и си останах приятел с нея . После мина време.1 път се скарахме мн жестоко и се разделихме . Както и да е аз пожелах отново да се съберем и тя ми прости . Сега отново сме си приятелчета . Питах я има ли промяна в чувствата а тя ми каза че всичко си е същото . Но аз съм адски привързан към нея и все още си я обичам силно , но за съжаление тя не ми дава възможност да и го докажа . Ще ми се да се боря отново за сърцето и , но някакси се почувствах разколебан при положение че тя иска да ми каже че нямало да се получи м/у нас .

Та хора предвид историята ми , искам да чуя вашето мнение и съвети . Има ли смисъл да продължавам напред или може би е по - добре да смекча обичта си до приятелска ? Как би било най-добре да постъпя ?

И въпрос към женската аудитория ( може и мъжката да помага ) . В резултат на какво може да е това ненадейно отрязване от нейна страна . Страх от връзка ? А може би нещо друго ? Та кога момичетата правят така ? . Сигурно ще кажете защо да не я питам ? Питал съм я , но не получавам адекватни отговори . 1 път ми казва че е училището друг път недостига на време . И винаги нещо различно измисля , та не знам какво да си мисля . Сякаш не знае какво иска...

Възраст : Аз-19 Тя - 16
Нека се има впредвид че аз уча в друг град , но не ми е проблем и дълго време да се застоявам в родния си и тя го знае това

Простете за дългия пост , но мисля че за да получа адекватни съвети и мнения трябва максимално отблизо да сте запознати със ситуацията .

П.С. Никога не съм се държал лошо или грубо с нея както и тя с мене .

Alabalaportokala
12-22-2007, 17:23
Подсъзнателно ти мразиш всички хора,затова въртиш момичетата и ти е хубаво.

Пак си в грешка. Грешно си ми разбрала думичките. Не изпитвам удоволствие и не се подигравам на момичетата които наранявам, но все пак нищо не мога да направя. Живея си живота и толкова, не ми пука за тях


Като малък и въобще,както гледам не ти е бил лесен живота и си изпитал и мъка и какво ли не,това че не е била свързана с момиче няма общо.

Като малък детството ми беше култово. Един кофти момент съм имал и това е. Но като цяло имам само готини спомени от живота си.


Ти сега като голям искаш да гледаш мъка,сълзи както ти си бил и си сега.
Твоята психика е много ранима,както си и мислих,мисля да не казвам пред форума защо,може на лична да ти напиша ако искаш

Изкарваш ме животно. Аз не се радвам да правя лошо(не изпитвам някаква морална наслада), не искам да гледам мъка и сълзи, не ми се иска момичетата да страдат, но след като е така не съм се наемал да помагам и не ме интересува този въпрос.


Пък колкото до това как да се пазя от такива като теб,ако искаш сподели мнението ти отново на лична

И после да изплямпаш на целия форум...как пък не... . Ако искаш върху нещо да поговорим съм направил нов скайп Vаprosi_i_otgovori. Заповядай вътре. Не ме питай що нов. Поради лични съображения е...

ПАК ПОВТАРЯМ ЧЕ АКО НЕ СИ РАЗБРАЛА. Не се гордея че наранявам момичетата, но и не изпитвам никакво съжаление ( а това не ме прави лош човек). Аз имам съвест, когато тя се обади, тогава съм сгрешил.

Съжалявам те че си ме разбрала погрешно. Сигурно и другите са така...лоша работа е това заблудата. Господ да ви е на помощ 8-)

Krem4eto
12-22-2007, 17:30
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=138360&highlight=
Това е т.н. линк-доказателство,за по-горния ми пост...Как Алабала са го наранили миличкия и не е никакъв сваляч,съжалявам миличък...разкрит си :-#

koalka
12-22-2007, 17:35
Дай Боже момчетата да не послушат съветите ти, защото трябва да са доста глупави...Ти, ако си мислиш, че можеш и ти така постоянно да живееш...без абсолютно никакви чувства, не вярвам.Естествено, ти си решаваш как да живееш, имаш това право.Но, когато нараняваш и не ти пука, в един момент и на теб ще ти се върне.Ще се влюбиш някоя, която ще те за**е и тогава ще си говорим пак.

Alabalaportokala
12-22-2007, 17:38
Хмм и затова си имам отговор. Акаунта даже не е мой, а на 1 френд който ми го даде щото ме мързеше да се регвам, 100 пъти го съветвах да не се занимава с това момиче и да не пише тук, но уви тя още го върти. Не знам за какво разкритие ми говориш. Виж сега защо ми е да пускам тази тема тука, при положение че знам моя френд какво е писал преди това ? Отговори ми на този въпрос. Ако исках да се крия бих си направил нов акаунт..., но и аз нямам от какво да се крия, за да съм разкрит...

Krem4eto
12-22-2007, 17:39
Дай Боже момчетата да не послушат съветите ти, защото трябва да са доста глупави...Ти, ако си мислиш, че можеш и ти така постоянно да живееш...без абсолютно никакви чувства, не вярвам.Естествено, ти си решаваш как да живееш, имаш това право.Но, когато нараняваш и не ти пука, в един момент и на теб ще ти се върне.Ще се влюбиш някоя, която ще те за**е и тогава ще си говорим пак.
Погледни този линк и по-горе го пуснах,той вече се е влюбил...
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=138360&highlight=

Krem4eto
12-22-2007, 17:41
Хмм и затова си имам отговор. Акаунта даже не е мой, а на 1 френд който ми го даде щото ме мързеше да се регвам, 100 пъти го съветвах да не се занимава с това момиче и да не пише тук, но уви тя още го върти. Не знам за какво разкритие ми говориш. Виж сега защо ми е да пускам тази тема тука, при положение че знам моя френд какво е писал преди това ? Отговори ми на този въпрос. Ако исках да се крия бих си направил нов акаунт..., но и аз нямам от какво да се крия, за да съм разкрит...
Ами странно помислил си си ,че всички в този форум сме тъпи и че няма да видим тази тема...Аз я прочетох цялата и видях,че пише първо,че си на 19 и второ,че учиш в друг град,какво повече..Това си бил ти ;)

EvilBrunette
12-22-2007, 18:42
тъпи космати срамежливи лузъри [/b] които са разбрали че имат пишка, правят като тоя - като малки наранени че не са желани решили да си го върнат. и ко праят ходят на фитнес, праят яко мусколи стават напомпани говеда ( а не малко си падат по такива ) и гледай сега- "мойто сладко отмъщение" "вижте ме как е** наред" ..... споко е брат ко продължаваш така ше си умреш сам и забравен :)
+1 :wink:

Gabroveca
12-22-2007, 19:49
евалата на автора!

нима само момчетата правят така ? а мен като са ме наранявали много пъти ? да съм седнал да рева ? не. като ще правят така с мен ще се ориентирам към чукачката :D

и да - за разлика от момичетата, мъжкото приятелство е на първо място ! на момиче не мога да разчитам, но на най-добрия си приятел - мога ! както и на колата си !

който има проблем с мен - ника ми се вижда, за допълнителна връзка ще дам и координати. не пиша тук за да се оплаквам, а за да чета сеира на такива като вас и да гледам как пичовете ви правят на гъз. кълнете, убиждайте - както виждате ми е през к*ра :-D

никой истински мъж няма да се остави на путка да го манипулира !

sladkoto_viki92
12-22-2007, 20:07
Жиголо!Курварин! :lol: :lol: :lol:

v momenta si imam rabota s podobno sa6testvo i trqbva da vi kaja,4e me otvra6tava :!: i spored men tva e takav kompleksar,4e ne e realno...nz ama nqkoq macka qko ti e razbila sarceto :D

GolDeeN
12-22-2007, 20:23
Името ми ясно и точно пише gPа3HuTeJl...това че ти си т1по киораво копеле си е твой проблем...името ясно е написано... МЪЖКИ РОД ГЛУПАК СМОТАН...вас...
Ей мЪжКиИиИ имаш манталитет на п***а - пишеш с главни и малки букви в всяка дума
А тази мода произлиза от чалгата - мАзЕн ЧалГъР.
- хем си турил няква какичка за аватар.. честно казано и аз като четох мнението си викам тая що пише в мъжки род след това гледам ника и ми идваше душевно да се изпразня


Автора - Президент !!

+99999999999

ПС: ФИЛМА Е ВЪРХА. Гледах :shock: като свърши....
ПС2: Докато не прочетох тва мнение си мислех че тоя е тя :lol:

az17
12-22-2007, 20:50
alabalaportokala MIslq to4no kato teb pi4 i prava to4no tova samo 4e az napravih gre6kata da se vliubq .. i Da se preeba no Sega pak stavam su6tiq kakto predi to4no kakto ti opisa i e taka am pi4 moje dosta po burzo da vkara6 1 momi4e v legloto !! Samo 4e na men mi dostavq udovolstvie ne da gi eba nared a da im govora mili ne6ta da im vlqza v surceto i nakraq da go razbiq ... Razbivam surca ne destveni cipi ;)

aSzS
12-22-2007, 21:53
Alabalaportokala EVALA PICH, TI SI MOQT IDOL!

DiTko
12-22-2007, 22:09
Следя темата отначалото и ще кажа само едно : всеки си има правото да избира по кой път да тръгне - да "ебеш и да бегаш" или да се абстрахираш от това, че някой ще ти вика "скапан тийн", ако избереш да се влюбиш и да обичаш. Автора си е избрал първата възможност и неговия начин да си живее живота и да се забвлява е този, и никой няма право да го вини. Други пък си избират да обичат и да се влюбват - и тях никой няма да вини.

true.
12-22-2007, 22:40
няма лошо в тва да ебеш и бегаш :neutral:

Freeminded
12-23-2007, 13:07
Евала брато!
Прав си във всяко отношение!

Val4etoO
12-24-2007, 02:33
Евала на афтора !!
Тоя пък се е регнал само за да напише евала на автора, ахахахахах , ахахахахахахаа ;-0))))))))))))))))) 8-) :D :grin: :smt001 :smt002 :-({|= :smt003 :razz: :razz: :razz:
xaxaxa olelel xaxa xa x a x a :grin:

Presley
12-24-2007, 03:52
Avtore,ti si prost bratko. :D

kazablanka15
12-24-2007, 05:22
хахаха пич ти направо ме разби!!!Всеки си има начин на живот,това е твоя емии евала тогава!Момиче съм но пък всеки има правото да избира.Не съм съгласна с начина ти на мислене но го приемам пък и съм сигурна че след време няма да мислиш така :-P Ай успехи пич

nobody13
12-24-2007, 05:25
Eat shits :-)

Raderfort
12-30-2007, 22:48
:lol: t1pi kurvar4eta ste ei.ama mi e mn interesno dali naistina tolkova dobre ebete 4e se hvalite ili istinata e 4e tatkovcite vi hva67a7 i vi go nabutvat v dupencata i na vas vi haresva 8)
ina4e naistina mn jalko, 4e ima takiva t1paci kato vas SVALQ4ITE da se pravite na m1je PUTKI TAKIVA. da vi sera v ustata :grin:

Alabalaportokala
12-30-2007, 23:46
alabalaportokala MIslq to4no kato teb pi4 i prava to4no tova samo 4e az napravih gre6kata da se vliubq .. i Da se preeba no Sega pak stavam su6tiq kakto predi to4no kakto ti opisa i e taka am pi4 moje dosta po burzo da vkara6 1 momi4e v legloto !! Samo 4e na men mi dostavq udovolstvie ne da gi e** nared a da im govora mili ne6ta da im vlqza v surceto i nakraq da go razbiq ... Razbivam surca ne destveni cipi ;)

Ехеехее човече ти явно си доста по-добър от мене щом вкарваш мацките за повече от 4-5 дена в леглото като махнем забивките по купони и барове(там е лесно за 1 вечер да ги изчукаш). А щом и девствени ципи отваряш цар си. Аз отдавна съм се отказал от девствениците. Лесни са за манипулация и лъжа сигурно най лесните, но пък нещо много време трябва докато ги вкарам в леглото. Или нещо не правя като хората или съм случил на големи задръстенячки :-D :D


никой истински мъж няма да се остави на п***а да го манипулира !

Нека всяко момиче в този форум погледне това !


Абе, пич. Да те питам нещо, че ми стана интересно. Да си ставал наскоро жертва на някоя ловджийка на бройки? И ако да, весело и приятно ли беше?
Правила съм ги такива работи като тебе. Повярвай ми, не е особено трудно да вкараш някое момче в леглото си. Ако са по-малки, пък е още по-лесно. Слагаш малко грим и червило, къса поличка, усмиваш се невинно и гледаш с премрежен поглед... Общо взето ти е в кърпа вързан.
Като се замисля, не е трудно и да го зарежеш после. Ако трябва, ще помолиш някой добър, здрав и прав приятел да му обясни.
Само че, въпроса ми е, кому е нужно? Защо трябва да се занимаваме с глупости и да нараняваме дечицата, които са ни се вързали? Не е ли по-добре човек да седне и да поучи за някоя изпит, вместо да си го изкарва на хората за това, че има малка пишка, малки бомби и т.н.


Дай Боже все такива момичета като тебе. Ако знаеш как искам да идват при мене да ме чукат и след това да ме зарязват :grin: :D . Но уви това или е някаква рядкост или не съм имал късмета да срещна девойче като тебе. Само че знаеш ли. Момичетата не могат да ги правят тези номерца. Така е права си с червило къса поличка и мил поглед можеш да привлечеш вниманието на всяко момче. Все пак жените сте царици на флирта, но чак пък да използвате момчето за секс ехеее...докъде стигнахме... а после ние сме мислели с долните си глави :D


Няма да съм аз тази,която ще те вкара в пътя...друга ще е го направи Дано само не те боли много,макар че го заслужаваш... И с риск да се повторя-не си мисли,че си изключение и ще ти се размине

Виж сега. Аз не съм извън пътя, че някоя да тръгва да ме вкарва в пътя. Изключение или не, аз като се влюбя няма да обичам сляпо а и дотогава има толкова мн време че ще имам достатъчно опит с жените/момичетата за да се оставя да ме въртят и манипулират. То аз сега не се оставям, че какво остава за по нататък



ЗА всички които си мислят че съм с разбито сърце.

Платон : "Умните хора се учат от грешките си, а мъдрите от грешките на другите"

Направих точно това. Доста мои хора се попариха, бяха с разбити сърца. Те бяха добри и точни момчетата, но путките са си путки. Взех си поука и си казах няма да вървя по този път. Ще си карам на моята и ще бъде на моята и толкова

Поздрави !

real-girl
12-30-2007, 23:52
Еби и бЕгай. После защо жените били курви. Защото мъжете сте (повечето) курвари. Един курвар си търси курвички. Аз не отговарям на изискванията ти обаче,sorry,пич. Като ти прай кеф да ебеш и да бягаш,знай,че някой ден ТЕБ ще ПРЕЕБАТ и ще ИЗБЯГАТ,тогава ти ще дадеш мило и драго за нея,но уви... Тя ще е без сърце. ХААхахахахах.

Alabalaportokala
12-31-2007, 00:05
е** и бЕгай. После защо жените били к**ви. Защото мъжете сте (повечето) курвари. Един курвар си търси к**вички. Аз не отговарям на изискванията ти обаче,sorry,пич. Като ти прай кеф да ебеш и да бягаш,знай,че някой ден ТЕБ ще ПРЕЕБАТ и ще ИЗБЯГАТ,тогава ти ще дадеш мило и драго за нея,но уви... Тя ще е без сърце. ХААхахахахах.

Мда добре :D. Мацка недей казва че не отговаряш на изискванията ми защото на утрешния ден може аз да се изправя срещу тебе, а паднеш ли ми в ръчичките Бог да ти е на помощ :D :razz:

lifestealler
12-31-2007, 00:45
Off oki oki. Nqmam dumi! Prosto nqma da ti kazvam kakvo mislq za tebe no aide da ne te kritikuvame! Jivei tam murdai i tolkoz!

wasntme_
12-31-2007, 01:10
abe kvo napadnahte 4oveka... da vi se ne vidi tapite ligli... epa momi4e sam i my kaam evala my na 4oveka deto se e ysetil kak da deistva... sq 6e kajete ako az my popadna pod mrejite nqma taka da kazvam... ama na! seki kakto se yredi... momi4etata dety se vrazvat tei samo pokaat 4e mogat da badat vartqni i 4e sa dostata4no prosti za da stane taka... ako sa istinski ky4ki nikoga nqma da badat zarqzani :-D ... tei 4e 6tom yspqva - EvaLa EvaLa... pak i to si e na4in na jivot tva - koito kakto si go izbere 8-)

vodka_f
12-31-2007, 07:53
не си добре определено :wink:

Glorious
12-31-2007, 09:34
Ако всяко момче с някога разбито сърце тръгне да е*е наред 3 милярда жени няма да стигнат!Не подкрепям твойто мнение алабала ама ми стана много интересно как момичетата искат да докажат, че ти си такъв защото някое момиче ти е разбило сърцето т.е. те искат да докажат, че МОМИЧЕТАТА СА ВИНОВНИ ЗА МОМЧЕТАТА КАТО ТЕБ! :D Само искам пак да кажа не съм като теб и според мен не е това начина но всеки има право на избор!

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! :)

Nofacenoname
12-31-2007, 12:55
Евала на пича!Шапка му свалям! :smt001 :smt006
СЛОЖИ ВИ в малкия си джоб просто...

Tulip
12-31-2007, 16:25
Като чета какво е писал човекът...ами, не мога да тръгна да го обиждам. "Не е луд този, който яде баницата, ами този, който му я дава", както се казва...Едно, че има прекалено много момиченца (това се отнася и за 20-годишните мадами, които се мислят за узрели в житейско отношение, но всъщност имат много нереалистични представи за нещата), които говорят за любов и плачат, и обвиняват мъжете, че са "скапани и мислят само за секс"...а всъщност те са готови да прецакват на други фронтове или дори на същите...Второ, фактът, че са били прелъстени, не означава непременно, че са били използвани нечовешки, животински и т.н... понеже жената не изпитва удоволствие от секса, изобщо...то биологически си е доказано, един вид...Хъх... или пък не им се иска флирт понякога, или не се поддават на моментни инстинкти и импулси...Това е дилемата - или искаш нещо сериозно и го преследваш твърдо, или си готов на риск, за да постигнеш това сериозно нещо, правиш тоя риск и при фал си носиш последствията...Само че си преживял нещо приятно, най-малкото. Е?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-31-2007, 16:51
Божее, колко страници натрупа тая тема, а още е в раздел любов :D Като "пича" е решил да зареже любовта, прав му път:), но тък за любов трябва да се говори, темичката е за съседния раздел ;) Там ще бъде мн по - полезна ;) :-$ Весело Ви посрещане на Новата година :smt003

Lekov
12-31-2007, 20:15
Алабала напълно те подкрепям и ти казвам че вече ще почна да правя като тебе защото тъпите п**ки не заслужават любов повярвай ми повечето са тъпи материалиски и нищо повече и даже както ти казваш не е нужно да си богаташ и супер хубавец стига да имаш кола дори и трабан4е :razz: :razz: :razz: :razz: пак ше ти влезнат в кревата така че само е***нето му е маиката :D :D :D

Glorious
12-31-2007, 22:09
Еми аз не мога така, ще ми стане гадно, още не съм стигнал дотам да не ме интересуват чувствата на другите! :?

[Fr33land3R]
01-02-2008, 20:58
Автора, я кажи коя мацка ти е*а майката та стана такъв тарикат? ахеххахах

TheNewReligion
01-03-2008, 19:34
ti si prosto ujasen 4ovek ! neznam kak si v lubovta no sum sigurna v tova 4e si kompleksiran ot tova 4e nqma6 *** i za tova gi pi6e6 teq raboti ina4e a na bas 4e do sq ne si go pravil tova deto go obqsnqva6 taka nahakano taka 4e samo 6te ti pojelaq mnogo lubovni razo4erovaniq za da se nau4i6 ne da 4**** a da obi4a6 !glupak :? =D>

Alabalaportokala
01-04-2008, 04:59
Автора, я кажи коя мацка ти е*а майката та стана такъв тарикат? ахеххахах


ЗА всички които си мислят че съм с разбито сърце.

Платон : "Умните хора се учат от грешките си, а мъдрите от грешките на другите"

Направих точно това. Доста мои хора се попариха, бяха с разбити сърца. Те бяха добри и точни момчетата, но путките са си п****. Взех си поука и си казах няма да вървя по този път. Ще си карам на моята и ще бъде на моята и толкова

Поздрави !


ti si prosto ujasen 4ovek ! neznam kak si v lubovta no sum sigurna v tova 4e si kompleksiran ot tova 4e nqma6 *** i za tova gi pi6e6 teq raboti ina4e a na bas 4e do sq ne si go pravil tova deto go obqsnqva6 taka nahakano taka 4e samo 6te ti pojelaq mnogo lubovni razo4erovaniq za da se nau4i6 ne da 4**** a da obi4a6 !glupak :? =D>

Благодаря подобно да ти влиза удобно...Любовни разочарования-хуя ми.... :-D