PDA

View Full Version : 2 проблема



Adrenaline^.^
12-21-2007, 08:46
Значи ето и мойте 2 проблема.

1.Имам доста "черно" под очите незнам как се казва точно дано сте ме разбрали първоначално беше синио познати ми казаха че е от липса на спане но има ли начин да се махне по др начин освен (доста сън) на 15 съм по 6-7 часа спя на ден.

2.Доста тъп Вапрос но.. има ли някаф начин да напълнея ям доста но няма резултат.. незнам.

Извинявам се ако има същите теми но сам нов и така.Поздрави :grin:

SLaDuR4e7o
12-21-2007, 09:25
ami az mislq 4e tezi senki pod o4ite,koito ima6 sa to4no ot tova 4e si mn slab/a nz az po edno vr bqh dosta otslabnala i liceto mi be6e takova bledo s senki pod o4ite a pak ako e ot spaneto pospivai si pove4e :) ;)

piurs_be
12-21-2007, 09:29
Колко си висок/а и колко килограма си ?
Ммомче или момиче си ? :P

Adrenaline^.^
12-21-2007, 10:06
момче 1.6* 50кг :shock:

gree_girl
12-21-2007, 10:21
Може да се дължи на недости на витамини. А това, че си слаб и ядеш много е до организъм. Ако някой от роднините ти е слаб и приличаш на него е затова. Имам една приятелка, която си похапва много повече от мен, а е клечка :shock: това си е индивидуално-до организъм. Спооко в пубертета ще се оправиш \:D/

Adrenaline^.^
12-21-2007, 12:24
Може да се дължи на недости на витамини. А това, че си слаб и ядеш много е до организъм. Ако някой от роднините ти е слаб и приличаш на него е затова. Имам една приятелка, която си похапва много повече от мен, а е клечка :shock: това си е индивидуално-до организъм. Спооко в пубертета ще се оправиш \:D/ мерси за инфото :wink: