PDA

View Full Version : Какво да направя??



az17
12-21-2007, 10:34
Ами искам да ви попитам как да направя така че момичето което обичам да остане доволно и да не го боли !! Значи след 1 седмица тя ми каза че ще правим секс аз съм го правил мн пъти и с дествени само че това момиче го обичам много и искам да се чувства добре и първият и път да е много хубав и да го запомни тя ми каза да бъда нежен само че аз незнам как смисъл искам да и е много хубаво защото я обичам и тя ме обича ...

az17
12-21-2007, 10:45
ami s 3 ;) no tfa momi4e go obi4am i iskam da e po razli4no ina4e predi vuob6te ne mi e pukalo dali e destvena ili ne i dali 6te q boli no sega e drugo i iskam da znam kak 6te e po dobre za neq za da neq boli

CVETELLINA
12-21-2007, 12:33
ми ако бъдеш по-внимателен няма да я боли..не трябва от първия път да й го вкараш целия,защото предполагам,че ще я боли,карай по-полека и ако ти каже,че я боли-спрете,после продължете пак. :smt001 Но най-важното е любовната игра..накарай я да се възбуди и да се отпусне на макс..Успех ;-)

az17
12-21-2007, 12:40
to4no tfa pitah 6ot sum sviknal vinagi da e nekfo hmm po burzo i sega tq mi kaza da sum po nejen toest trqbva da sum i po vnimatelen i po baven i za tfa pitam hmm to qsno 4e te q vuzbudq i az se pritesnqvam ne zaradi drugo 6ot tfa momi4e e neveroqtno krasivo i si misleh 4e ne e destvena 6ot e bahti putkata i mi kaza sno6ti 4e na toq etap az sum mom4eto koeto tq obi4a i 4e iska az da sum i purviq za6toto mnogo me obi4ala i az to4no zaradi tova mi e stranno 6ot ne sum go pravil sus tolkova mn 4uvstva..