PDA

View Full Version : КОЛЕДА!



sentient_
12-21-2007, 11:39
Кви мисли ви обхождат през коледните и новогодишните празници? Как се чувствате? Наистина ли е толкова празнично или безгрижно?
Аз лично ме е обхванала малка депресийка и негативизъм :(

gree_girl
12-21-2007, 12:18
Малко ме обхваща тъга.........не знам защо :-o

TheOtherME
12-21-2007, 12:25
Ами аз изпитвам някакво вътрешно спокойствие.Мисля си за свещи ,подаръци,елха,сняг и курабийки. :) Обичам да си спомням също така кка като амлка чаках с нетърпение Дядо Коледа и си мисля каква приятна заблуда е било. :twisted:

Insatiable
12-21-2007, 12:40
Настроението е преповдигнато :) :grin:

sentient_
12-21-2007, 12:50
Винаги почвам да си мисля че аз докат ям и пия има деца дето на парче хляб са доволни или на кукла на едно камионче... Как живота дели как е несправедлив понякога. Или пък имаш пари храна подаръци а няма с кой да ги споделиш... и тва не е работа
През тва време на годината винаги си мисля таквиз работи :o

sasha_90
12-21-2007, 13:02
Ден като всички останали.

MiMcHeToOo
12-21-2007, 13:33
5 пари не давам,че е коледа!

И аз, хич не ми пука.. !

aia_iv
12-22-2007, 19:27
Еуфория. Обичам Коледата :grin:

lyloster
12-22-2007, 19:30
Ден като всички останали.


\:D/ с разликата, че ще трябва да се видя с родътъ ](*,)

Th3MaN
12-22-2007, 19:30
Кефа се че не съм на даскало и нищо друго не ме интересува :D

ThePainIsReaL
12-22-2007, 19:36
Не празнувам Коледа.. но ми харесва настроението, което празникът създава у хората. До днес нямах никакво празнично настроение, докато не гледах по Фокс Лайф "Сам вкъщи" .. Леле.. :] наистина се радвам, че е зима.. Обичам празниците.. (:
Пък и милото има ден ден .. :) и някак си ми е хубаво и веселко ;-)

AFT
12-22-2007, 19:37
Най-много да се застрелям покрай Нова Година ... :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-23-2007, 07:24
Нямам търпение да дойде, нямам търпение да дам подаръците на близките си и да видя дали ще се зарадват на това, което им нося, нямам търпение да вляза в уютната атмосфера на коледния дом, нямам търпение да дойдат 2-та дни и 2-те вечери, когато първо ще спя у най-добрата си приятелка и ще си карам една Коледа и там (традиция ни е от 3 години), а на втората вечер ще отида да спя у приятеля си (не ни е традиция просто защото сме си заедно само от 6 месеца :) ). То колко спане ще е, не знам... но имам адски идеи за прекарване и на 2-те вечери добре.... Иии това е... Е, на нова година съм си с нашите както винаги, но ще се наложи да го преживея, няма да е болка за умиране... Още повече, че приятелят ми няма да е в града.
Макар че като се замисля, дори и да споделям отгоре еуфорично настроение, честно казано покрай избирането на подарък за всеки, наистина се изнервих и май ми гръмна някой бушон, може би затпва съм в по-скоро апатично настроение... Затова чакам Коледа - с надеждата да си върна радостното настроение. :)

nestle
12-23-2007, 07:38
хора нз защо ама изобщо не ми е коледно и нямм настроение за празници.За първа година ми е така, няма я тръпката се едно си е обикновен ден, мъча се по всевъзможни начини да напрая тей че да ми дойде настроението ама нищу не се получава.Дори нечакам с нетърпение да дойдат празниците за да видя кво ше ми подарят наще щото това което искам едвали ше ми го купят и сигурну някоя глупост са ми приготвили и...супер ми е тъпо. :(

twix_91
12-23-2007, 08:34
Много оби4ам Коледа и Нова Година,защото съм родена на 31.12 и винаги чакам с нетърпение новогодишните празници. Поне не мен много ми харесва да ходя да копувам подаръци да родителите ми,приятелите ми и винаги за някое детенце от дома за сираци. А пък най-харесвам снега който навалява и новогодишната украса вкъщи. :) Според мен има някакво приповдигнато настроение и за това допринасет новогодишните комедйни филми от типа на "Сам вкъщи". :wink:

Seniorita
12-23-2007, 08:51
Приповдигнато настроение и малко притеснение за някои от не-до-там сполучливите подаръци, кооито ще направя... :?

gLoRiOuS_aNGeL
12-23-2007, 15:58
Ден като всички останали.


\:D/ с разликата, че ще трябва да се видя с родътъ ](*,)

Дааа,това му е гадното... :D

darince
12-23-2007, 16:00
ami pri men nastroeniqta se menqt tu depresiq tu koledno nastroenie a na momenti vaob6te ne mi dreme kvo 6te stava :)

koalka
12-23-2007, 17:05
Нещо тая година нямам коледно настроение, не знам защо така...Какви мисли - както обикновено.

gPa3HuTeJl
12-23-2007, 17:07
Нещо тая година нямам коледно настроение, не знам защо така...Какви мисли - както обикновено.

me2

unicorn_f
12-23-2007, 17:19
Преди супер мн обичах Коледа нз нз просто бях луда като наближеше Коледа ,а сега нз все ми е едно :? :neutral:

mechtaq_za_teb
12-23-2007, 17:20
В коледно настроение съм.Някак си усмивката не слиза от лицето ми.Радват ме много неща и всичко ми изглежда по-хубаво. :)