PDA

View Full Version : Гадене и губене на апетит-Защо?



KoksaN
12-21-2007, 13:35
Na kakvo se dulji tova da nqmam apetit po cql den i da mi se gadi.4ak ve4er ugladnqvam ama ne e kato predi.Qm malko i imam 4uvstvoto 4e 6te se prusna.I v posledno vreme nqmam apetit i kum alkohola.Nqmam v predvid,4e sum postoqnno v 4a6ata s ruka,no kato sedna na masa s priqteli i zapo4va da mi se gadi.Blizo 2 meseca sum taka.Vuzmojno li e da sum se natrovil ot ne6to.Na 16 sum,i ako nqkoi e minal prez tozi problem i go e re6il ,molq vi se pomagaite.Mnogo e gadno.

Редактирано от-ЦвЕтИт0

:arrow: Заглавието на темата,трябва да бъде написано на кирилица. :wink:

gree_girl
12-21-2007, 13:51
Имаш ли някакви проблеми, нещо за което да се тревожиш, някакви притеснения-каквито и да било, дори и най-малките? В момента и аз съм така, но това е, защото с баща ми не сме в добри отношения. Ако си напрегнат заради нещо, може да е от това :(

w0sh
12-21-2007, 14:09
Аз съм така след като съм препил/преушил ама само за 1-2 дни.

KoksaN
12-21-2007, 14:39
Е и аз си мислех,4е е заради цигарите и за тва ги спрях преди 3 месеца ма ето 4е няма промяна.А за след препиване какво ползваш? :) Или 4акаш си4ко да си мине от самосебе си? И Извинявай за латиницата ма по инерция става така ;)

w0sh
12-21-2007, 14:57
Е и аз си мислех,4е е заради цигарите и за тва ги спрях преди 3 месеца ма ето 4е няма промяна.А за след препиване какво ползваш? :) Или 4акаш си4ко да си мине от самосебе си? И Извинявай за латиницата ма по инерция става така ;)
Под препушване нямам предвид цигари

А аз вече не стигам до крайности преди просто чаках да ми мине. Вече се владея напълно и знам кога да спра.

bbbb
12-22-2007, 21:53
да не си влюбен :P или да има6 някакви проблеми с гаджето ако имаш такова :) аз примерно като не съм в много добри отношения с моята приятелка и нямам апетит..и освен това нямам желани за нищо