PDA

View Full Version : Проблем с главичката !?



h4x0r5
12-21-2007, 16:26
здравейте :) Имам по долната час на главичката някакви бели точици нито ме болят нито нищо все едно го няма но са там от доста време ги имам и не се махат :-x Намерих информация в интернет и открих че се казва Hirsuties papillaris genitalis да потърся ли лекарска помощ или с времето ше се махне :razz:

h4x0r5
12-21-2007, 16:47
Еми как ше се махнат с времето да чакам :shock:

wawawa
12-23-2007, 15:19
ей дай малко повече инфо как могат да се махнат плс :roll:

batkodoki
12-23-2007, 17:08
ако са прословутуте РРР не се махат. нормално състояние е. имаме ги всички мъже, но при всеки са различно изразени.
има начини да ги махнеш, но е все едно да си отрежеш ушите понеже не ти харесва вида им. обаче за разлика от отрязаните уши - след стотина дни пак ще си имаш РРР, че и по-големи ще бъдат.

wawawa
12-23-2007, 20:15
пак ще ги махна :-k

outofspacE
12-24-2007, 13:29
@batkodoki, ами и аз си открих 2-3 такива папула .. размножават ли се ? Ако е така да се предприема нещо,щото видях снимки в гугъл,който не ми харесаха особено :(

vf900
06-13-2008, 18:40
спокойно нормално е. Така ми каза една кожна лекарка. ама тя ти няма нали? сега ги лекувам сам . пробвам със паста за зъби за ПУШАЧИ . намазват се с нея ама лошото е че дори и да държиш главичката оголена не можеш да я държиш много и после се прибира. после щипе ама заштото всъщност убива горният слой кожа и се бели цялатга главичка. правя го 2 пъти на ден ама правя и почивки. все пак боли! засега се обелих веднаж ! сега почивам да се въстанови малко кожата . мисля че ще има ефект ама ако се обели още пати. ще ви пиша пак дакажа как варви лечението. може да са нормални ама на мен ми е гадно и искам да ги махна