PDA

View Full Version : представете си...



woshata
12-21-2007, 16:46
че сте родители...аз лично не бих възпитавала детето си да е смирено..да не отговаря на останалите и да не обръща внимание на обиди...ае моля моля

radiante
12-21-2007, 17:21
Представих си.

Blacklisted
12-21-2007, 17:23
Аз ще си направя цяла армия от нинджи и войни :evil: Мойте деца>all

B3B0K
12-21-2007, 17:23
e mn qsno men ne sa me u4ili to4no taka ... ama nikoga ne bih kazala taka na deteto mi

Seducti0n
12-21-2007, 17:36
Ще възпитам,така детето си,че другите да не могат да се осмелят да го обидят или нагрубят по какъвто и да е начин :!: 8)

real-girl
12-21-2007, 17:45
Кой ли родител би учил детето си да е такова? ПО-скоро после какво ще стане то,не зависи единствено и само от възпитанието. Но разбира се,че бих го възпитала да е борбено,да си знае интереса и да не се дава на глупаците.

tetito
12-21-2007, 18:04
Az bih go vazpitala taka 4e parvo da misli predi da kaje ili izvar6i kakvoto i da e!Za6toto parvo se misli a posle se govori!

Seducti0n
12-21-2007, 18:07
А бе сега,като се замисля,ние тук от рано се нахъсваме какви принципи да прилагаме за да възпитаме децата си,но като ни дойде времето да бъдем родители,ще ни се отели вола. :D

woshata
12-21-2007, 18:11
А бе сега,като се замисля,ние тук от рано се нахъсваме какви принципи да прилагаме за да възпитаме децата си,но като ни дойде времето да бъдем родители,ще ни се отели вола. :D а тва е ясно ама днеска тъпата госпожа ни го даде като тема за размишление през ваканцията 8-)

Presley
12-21-2007, 18:37
Естествено,че не трябва детето да е въэпитано,така че да не энае как да се эащитава и винаги да е смирено.Добре е от малко да свикне ,че когато бъде обидено или достоинството му е накърнено,е редно да се эащити,а не да премълчава.Но эа съжаление повечето родители въэпитават децата си да бъдат по-смирени и да не се палят :D .Може би от съображение ,че в днешно време децата са доста агресивни.И как да иэбягаме от таэи теэа?Предвид всички теэи ужасни неща,които стават напоследък и ние биваме осведомени от новините.Виэирам побоите между ученици.Дори доколкото раэбрах един от по-прясните е эавършил лошо.Погледнато от таэи гледна точка,наистина е по-добре детето в днешно време да бъде научено да бъде по-смирено,с по-премерено поведение.Эащото понякога е по-добре да премълчиш,отколкото да си навлечеш куп проблеми.Нищо не ти коства в крайна сметка.Та погледнато така-определено опцията `смиреното дете` е доста по-добра и дава иэвестно спокойствие на родителя.Друга е работата доклоко домашното въэпитание играе основна роля..училищната среда,средата навън,когато детето е беэ родитерли,също влияе.
Както и да е.
Но като цяло,ако эабравим в какъв агресивен свят живеем,наистина детето трябва да бъде научено да се эащитава и да не поэволява на връстниците си да накърняват личното му достоиснство и его.Най-малкото эащото подобни неща биха могли да доведат до сериоэна травма още в детска въэраст.А и като цяло смятам,че така е правилно.Детето трябва да энае кога и как да се эащитава,но и кога е по-добре да премълчи.Эащото определено има и такива ситуации.Но едно невръстно дете ,просто не е склонно да прецени положението.Именно эатова се стига до жестоки (думата е силна,но эа съжаление много точна в случая) побой между деца в твърде ранна въэраст...

mulgore
12-21-2007, 19:34
Аз ше го възпитам да е културно,примерно и да е скейтър или пънкар.. :D :D :D Странно е анархист да е примерен..
Шегувам се.. Да 18 годишна възраст ще е под мое възпитание после да прави каквото иска.. :D :D
Ранно ми е да ги мисля..