PDA

View Full Version : Супер ми е странно едно такова



mrysnika
12-21-2007, 19:20
Значи с едно момиче се занимавам уж,смисъл харесвам си я. Говорим си,всичко ок,но тя се държи супер странно. Аз по пирнцип хич не ебавам какво говоря и какво ми говорят,но някак си нейните думи са от значение и затова не мога да я разбера. Един път ми каже нещо мило,сладичко,в друг момент изръси нещо от сорта на 'оф не мога да те понасям',ама вече не мога да схвана на шега ли го казва или не. Иначе се държи добре и нали,понякога е доста внимателна,но като цопне тва накрая е мн се озадачавам кво пък ли значи да ми говори така различно...:|

Slave4You
12-21-2007, 19:25
Хаха ако го изръсва това накрая без никаква причина и без да си й казал нищо най-вероятно е някъв опит за бъзик;)

mrysnika
12-21-2007, 19:26
Хаха ако го изръсва това накрая без никаква причина и без да си й казал нищо най-вероятно е някъв опит за бъзик;)
Е че базик ясно е,че е базик,смисъл вероятно е така. Ама се надявам добронамерен :)

n0r4eto
12-21-2007, 19:31
Абе не трябва да обръщаш такова внимание на тва дето го "изтърсва". Сигурна съм че го казва на ебавка при положение че ви е толкова добре заедно. Пък и има хора с много бързо менящи се настроения и ако го казва може би защото нещо и е кофти... спокс бре :grin:

crazy_style
12-21-2007, 20:31
emi 6tom neebava6 mn ko prikazva6.. ako tq ti govori taka a ti hi4 ne ebaa6 .. zna4i sig se qdosva nakraq 4e ne i obru6ta6 vnimanie 4e se durji milo.. ama ddzn sq moje naistina da e nespolu4liv opit za maitap :D

Charlotte_the_Harlot
12-22-2007, 06:08
Може пък да е капризна и глезена кукла. Те обикновено правят каквото си знаят и не се съобразяват много с другите. А може просто да не е заинтересувана.

mechtaq_za_teb
12-22-2007, 06:20
Според мен го казва на базик :)

slun4evo
12-22-2007, 07:38
Ми може би просто е на настроения, иоли пък се опитва да се пошегува, но просто ти не го разбираш.Най-добре я попитай шегува ли се или наистина го казва, така ще си най-сигурен.

Fallen`Angel
12-22-2007, 07:41
Не го казва с лоши мисли. На мен също момичетата ми казват " Ужасен си" ама със смях го казват, щот казвам неща, които са гадни но и същевременно смешни :)

koalka
12-22-2007, 18:59
Може да го казва на шега...по възможно е за това да се бъзика, отколкото ако ти говори миличко и всъщност не е така.