PDA

View Full Version : Любов по праниците, ех?



PankO
12-21-2007, 19:49
Имал съм една дълга връзка - повече от година и доста краткотрайни.
През дългата ми връзка видях какво е да си имаш някой до себе си през всичките 365 дни от годината :)
Една краткотрайна връзка ми започна на връх Нова Година :)
НО най-тъпо ми е... в дни като тези. Да знам, че идват празници. Че вече съм притиснат от времето... и че... че нямам никой до себе си.
Не, не е да нямам приятели и да няма да си прекарам забавно/хубаво и така на татък, но си спомня колко хубаво ми беше... като имах момиче, което истински обичам и да прекарам с него празниците... несравнимо. Незабравими спомени!

Ще кажете - аз пък какъв съм, засилил съм се за празниците да имам приятелка.
През годината няма лошо - има случайно срещи, свалки, глупости, но... но на празниците... ми тежи, че си нямам "дружка".
Просто празниците са за почивка, за семейна обстановка, време за релакс и гушкане, гррр! Кофти ми е....

Или пък на Свети Валентин да нямаш гадже... е по-голям ташак няма, честно! (с извинение за израза)

И така... споделям си мъката с всички от вас, които са в моето положение и не написват темата въпреки, че им е в главата...


А автора-моля продължавай да пишеш-ти си имаш дарба :)
Не, нямам дарба, просто пиша проблемите си по най-естествения начин, по който мога да ги напиша...

Нямам приятелка, студено е, Коледа идва, след което и Нова Година... А аз нямам с кого да се гушка и цункам...

Споделяйте ми мъката... мерси...

DiTko
12-21-2007, 19:54
Радвай се, че поне си имал. Весели празници! Дано да намериш някой, с когото ще почувстваш истинската магия на Коледа.

babity
12-21-2007, 20:04
ееее стига деее вие пък с тая коледа се насрахте! ама прекалявате вече със сладникавите романтични филмченца! кво като е Коледа? кво по - различно има? всички се сещате да хленчите за тея неща само ей така по празници и то най - често като ви заболи гъзъ, че другите ще празнуват с гаджето и оставате на сухо, например, не казвам, че с всички е така! и като стане така ревете: "оооо мъ колко е гадно така" или "самотно ми е, пък всички други са по двойки..." бля бля бля! :-& а в останалото време? "аз съм играч!" "закво да съм с една като мога да имам всички?" "да не съм луд да се вържа" "ебъ и бягам"... ама напоследък момчетата сте станали по - лигави и сантиментални дори и от жените! и последно: наистина е гадно да си сам и да нямаш никой, с тая разлика, че когато съм сама ми е еднакво гадно както на празниците, така и през делниците!

PankO
12-21-2007, 21:01
Свалих си аватара ти :)))))))))))
Мноу як :))))))))))))0


По темата - въпроса не е до сухото :)
Последната ми приятелка беше нимфоманка и основната причина да се разделим беше, че е нимфоманка. :evil:

babity
12-21-2007, 21:03
под сухото имах предвид не, че нямате кво да ебете, ами тва, че поввечето приятели карат празниците си само с половинката примерно и вие като нямате и се сдухвате и ви идва нанагорно...

MiMcHeToOo
12-21-2007, 21:06
И аз съм така.. ;)

Charlotte_the_Harlot
12-22-2007, 05:29
Какво да кажа - почти винаги съм била така - гаджета бол, ама като няма празници. Един пич даже не дойде на рождения ми ден. Особено по Нова година, рождения ми ден и Свети Валентин никога не съм имала. Т.е. от декември до февруари. Да, кофти е, но се свиква. Всъщност, вече ми е все едно, защото рождения ден празнувам с приятели, на Трифон Зарезан ходя да се напивам, а Нова година - с нашите.
Ти знаеш може би по-добре от мене, че начина за справяне с положението е единствен - гледаш да не се притесняваш много и се надяваш, че за в бъдеще ще се случват и по-хубави неща.
Весели празници. :smt006

koalka
12-22-2007, 18:57
Няма смисъл да го мислиш...няма да ти стане по-добре.Забавлявай се и се опитай да компенсираш липсата на момиче, като си се виждаш с приятелите.

Th3MaN
12-22-2007, 19:44
Аз пък мисла различно цяла година момичета пффф да му пусне на човек. На празниците без тях напий се кат хората и си изкарай весело за кво са ти момичета...

Sun_Shine`f
12-22-2007, 19:52
Аз пък предпочитам на Коледа да няма с кой да се гушкам, а през останалото време от годината да имам =P~

LaDy_DaQnA
12-22-2007, 20:00
Няма смисъл да го мислиш...няма да ти стане по-добре.Забавлявай се и се опитай да компенсираш липсата на момиче, като си се виждаш с приятелите.



edno e da si s priqtelite si a syvesm dr da ima 4ovek do tem... :P

ivakavlad
12-22-2007, 20:05
не се беспокой аз съм така целогодишно мисля че няма смисъл да ти казвам ще си намериш някоя дърата бърата ти си знаеш :)