PDA

View Full Version : Незнам накъде да поема.



strastna_lyvica
12-21-2007, 20:13
Neznam nakude da poema.Ne moga da prejiveq vsi4kite si s1mneniq i misli za nego.Postoqnno se s1mnqvam,4e mi izneverqva....4e e s drygi momi4eta,4e ne iska ve4e da e s men,4e me l1je...4e ne iska da ob6tuva s men.Moje bi naistina e taka...a moje bi ne.Problema e tam,4e neznam kak da razbera koe e istinata.Kazva mi edno...no dali tova e samata istina i ne sa porednite l1ji izre4eni ot nego...bez da vlaga nikak1v smis1l i 4uvstva v tqh.Imalo e mn p1ti v koito e trqbvalo da imam seriozni s1mneniq,4e mi kazva istinata za vsi4ko...Moje bi mi e izneverqval!Moje bi ....ne iska da si spodeli jivota s men!Moje bi me ima samo za edna igra4ka...a az za6toto s1m malka i glupava imam stra6no seriozni namereniq i imam 4uvstvoto,4e 6te umra ako ne s1m s nego :( Kak iskam da ne e taka :{{ Kak iskam da ne ispitvam ni6to pove4e ot...edno zabavlenie,edna igra s nego.Vsi4ko 6te6e da e po-dobre ako ne se bqh vliybvala v nego....ili nqma6e da e.Ako ne bqh se vliybila v nego...6tqh da reva po cql den,4e si nqmam mom4e do men ili 6tqh da s1m s nqkoi super provalen..a s16to si mislq,4e 6te6e p1k i da e po-dobre ako ne se bqh vliybvala.I pak neznam...koe e istinata.Trqbva6e li da se v1rna pri nego tazi godina?Ne mislq!No za6to go napravih?!Otnovo zaradi glupavata mi detska obi4.Moje bi nakraq 6te se okaje,4e 2 godini s1m bila l1gana...unijavana po-nai dolen na4in zad g1rba mi.Tolkova ne6ta s1m t1rpqla...no nikoi ne go ocenqva,nikoi.Iska mi se da gledam na vr1zkata ni kakto v na4aloto...vsi4ko da e tolkova leko,nebrejno i samo 6tastieto da se v1rti iz glavata mi,a ne mnogo pove4eto 4erni misli koito sa sega tam.I eto...pak poglejdam mircata.Znam,4e toi e na pc to toi si misli,4e ne znam...no az m1l4a za da ne se skarame.Ne mi e pisal ot 2 4asa otkakto e na pc...koi znae s koq se gavri...Vsi4ki tezi ne6ta 6te si ostanat zagadka...za ne6tastie.Zatova nai-dobriq izhod e...da se samoubiq.Togava 6te se ott1rva ot vsi4ko.Ot absiyliytno vsi4ko!Ne moga da prod1ljavam taka...postoqnno da s1m v naprejenie,v stres....v ot4aqnie i s1mneniq ... :( Tova e izhoda znam go...trqbva6e da go napravq o6te minalata godina da.No za6to ne go napravih?Za6to prod1ljih da se izm14vam s tozi 4ovek....Iskam da se s1budq utre i...da ne go bqh poznavala.Da ne pomnq ni6to za slu4iloto se v poslednite 2 godini i 1 mesec.Da premahna ne6tastieto.No nqma kak....az znam,4e s1m edna igra4ka v r1cete mu...znam go,use6tam go,no zaradi glupavata mi priv1rzanost i stra6no silnata mi obi4 nqmam smelost da go ostavq i da prod1lja napred s nqkoi po-dob1r...s nqkoi koito naistina me zaslujava.Neznam dali 6te napravq gre6ka...ili 6te napravq pravilnoto ne6to ako go ostavq,no mi se struva stra6no nev1zmojno cql jivot az da jiveq taka.Ne iskam ni6to drygo samo da se d1rji s men kakto az s nego.Za6to ne mi pi6e?Za6to izbqva kontakta s men?Za6to me drazni za drygi momi4eta....za6to? :((((( Ot...edno 6tastlivo momi4e kakvoto bqh v na4aloto na vr1zkata ni....TOI me prev1rna v edna 4erna dupka,v edna razvalina.I moje bi...v1preki vsi4ko az 6te prod1lja taka...dokato ne se srina nap1lno....Iskam da istina....da nqmam s1rce i kr1v...da s1m edna studena s1lza.....iskam da umra :{{{{{ Za6to nikoga...ne stava taka,4e vsi4ki da sa 6tastlivi za d1lgo?Za6to vinagi ediniq dava pove4e ot drygiq....a toi strada.... :(((((((((((((((

Raliva
12-21-2007, 22:30
Ами ти сама си си дала отговор на повечето въпроси които си задаваш. За това какаво заслужаваш и, че трябва да го оставиш или по-точно да се спасиш и да излезнеш от черната дупка в която си изпаднала. А това за самоубийството е най-глупавото нещо, което можеш да кажеш и да си помислиш. Ако всеки тръгнеше да се самоубива след подобно разочарование от момче - до сега нямаше да има НИТО ЕДНА жива жена. Погледни го от този ъгъл - почти всеки е преминал през такава ситуация, а е оцелял - това доказва, че времето НАИСТИНА лекува, а и не само времето. Първо по думите ти считам ,че това момче наистина не те заслужава. Но запитай се - какво точно харесваш в него, което някой друг не притежава? Какво ти дава той, което никой друг не може да ти даде? Прави ли те щастлива, така както някой друг би те направил? Кара ли те да се усмихваш? Усмивката и веселото настроение, както и чувството за спокойствие са най-важните неща които трябва да са на лице в една връзка. Щото както става ясно - при тебе има любов, но няма тези други фактори. И защо си мислиш, че той е единствен и неповторим и ти можеш да се влюбиш само и единствено в него? С какво той е по-различен? По-красив ли е? По-отворен ли е? Повече те обича ли? И изобщо защо си губиш времето с толкова дълги душевни излияния и терзания, вместо да се забавляваш и да слушаш как някой ти казва , че го правиш най-щастливия човек на света и за това пък ти заслужаваш цялата любов на земята? Това заслужаваш ти. Всички това заслужават. Това е изгубено време, повярвай ми. И с тази ревност... има ли полза от нея? Ще го спреш ли , ако той иска да направи нещо? Само тормозиш себе си. Ако искаш да го пробваш и да разбереш дали наистина държи на тебе, не му се обаждай, не му пиши, избягвай го, накарай го да ревнува... и ако случайно той се засегне, но не заради егото му, ами заради това, че може да те изгуби - може и да постигнеш нещо. Но ако това не му направи никакво впечатление - значи наистина си си изгубила времето и е по-добре да излезнеш от ситуацията с вдигната глава. Не му показвай, че страдаш, че ти липсва. Не му се моли да се върне при теб в замяна на нещо. Просто го преглътни и нека това да те направи по-силна.

Adence
12-21-2007, 22:47
Виж той не е последния мъж на земята, ако мислиш, че те унижава, лъже и подиграва, то прекрати тази история спри да се виждаш с него огледай се около себе си и виж, че има и други хора, които заслужават повече от него, повече дори да са само приятели, трябва да направиш живота си пълноценен и да разчиташ единственно и само на себе си, винаги да можеш да загърбиш всичко и да продължиш право на пред. Все пак има хора които живеят по 10 години заедно и след това се разделят, да не би света да е свършил за тях-НЕ! Те продеължават напред и гонят другите си цели, а важно е да имаш такива. А самоубииството е най-безсмисленото нещо, за което можеш да си помислиш, тъй като трябва да се бориш за целите и за живота, та той е всичко, помисли си колко хора ще тъжат за теб и не казвай, че няма такива или че не те интересува, а се замисли-100% хора за които дори не подозираш, ще са много нещастни, ако нещо ти се случи.
Ако мислиш, че той те обича му кажи как се чувстваш и му кажи че имаш нужда от повече нежност, повече обич (кавгите пак ще ги има те никога не свършват), но все пак ако той се опитва да е до теб ти ще усещаш привързаноста му и ще е много по-добре. Не си мисли, че даваш само ти, не винаги е така(нз в случая). Надявам се да си изясниш нещтата, остани малко сама и помисли кое е добро и кое не е! Вярвам, че вземеш правилно решение. Късмет през новата година във всичко!

Charlotte_the_Harlot
12-22-2007, 05:16
Има един начин да провериш. Престори се на някое друго момиче, което той не познава и го заговори в чата - сваляй го,питай а дали не иска да се видите, може ли да ти даде телефон... Ако направи това, значи имаш големи основания да го подозираш.
Но като гледам колко си разтроена, не ми се вярва това да е човека за тебе. Представи си хубаво момче, симпатично, умно, което винаги ти се усмихва, обича те и те глези и с което си прекарваш много добре. Не искаш ли да го имаш? Тогава по-добре първо се оттърви от тоя навлек. И запомни един съвет - по-добре сама, отколкото да играеш по свирката на някой който не те харесва.

LitTlE_BeBsIiI
12-22-2007, 09:13
Момичета много Ви благодаря,че се отнесохте така сериозно към моя проблем.Прочетох мненията ви мн внимателно и се замислих над всяко казано нещо...истината е там,че той ми е първата любов и мен просто ме е страх.Страх ме е,че ако го оставя никой друг може би няма да ми дава тази обич,която той ми дава,че другия няма да ме прави толкова щастлива (не че ме прави мн мн щастлива ама...),просто не съм сигурна и ме е страх да направя тая крачка. :cry: ПО думите на хората които го обкръжават...винаги са ми казвали сами,че той не е от хората които изневеряват и че мн ме обича и ми казват как казвал,че съм красива сладка и т.н. пред приятелите си.Запозна ме с цялото си семейство,а той страшно много си ги обича и наскоро дори ми беше казал "Аз...ако те оставя моето семейство ще се откаже от мен!" смисал...струва ми се че наистина е със сериозни намерения.Просто май той е от мъжете които не си показват чувствата много явно... :neutral: