PDA

View Full Version : Не може да ми се забелва?



niksan233
12-21-2007, 21:10
Пичове кво ще стане ако правя секс и ми се забелва на половина поради просташката ми история да си сложа витамин е.Нещо като парафина но се маха след 6месеца до година.Може ли да ми се прижули нещо??

nofi
12-21-2007, 21:38
Къде отиваш ти, може би?

Raliva
12-21-2007, 22:03
Какво си си сложил ? Какво ?

niksan233
12-21-2007, 22:36
ами маслен витамин е.Същия ефект като парафина само ,че е за околко 6 месеца и се маха. И мн дебела ми стана кожата и може само на половина да се забелва.Повече никога такива глупости.Правих го на сляпо.Едно момче пострада доста получи остро вазпаление фимоза и парафимоза. Та ще ми стане ли нещи ако си правя секс с наполовина забелен и с презерватив.

Raliva
12-21-2007, 22:45
Как можеш да си слагаш такива глупости по може би най-важния ти орган след сърцето ?? Кой ти го каза това безумие? Явно много си мразиш пишката , щом я подлагаш на такова нещо. Ти знаеш ли кви необратими последствия може да има? И къде си тръгнал секс да правиш?!?!? Преди да идеш където и да било, трябва да идеш на уролог, задължително. Там той ще ти каже за какво става въпрос. Но не си прави друг път подобни, нелепи експерименти със себе си.

niksan233
12-21-2007, 22:56
Естетсвено че няма взех си поука.. Която ще помня цял живот.Ние си сложихме четери човека.При едно от момчетата много се обарка.Остра инфекция,фимоза и парафимоза.Изписаха му хапчета и мазила аз още не сум ходил на лекар.

rubi
12-21-2007, 23:00
още като прочетох първата тема си знаех че ще стане нещо такова!!

Raliva
12-21-2007, 23:01
Ами утре това да ти е първата работаче да не стане по-зле. Не е толкова страшно, колкото си мислиш, ако не си ходил преди това. Даже ще ти бъде полезно за вбъдеще, защото ще можеш да се консултираш с него по много въпроси, той ще ти даде най-компетентните отговори. Успех !

П.П. Кой ви я каза тая глупост?

russianmafiaboss
12-22-2007, 00:02
Ами утре това да ти е първата работаче да не стане по-зле. Не е толкова страшно, колкото си мислиш, ако не си ходил преди това. Даже ще ти бъде полезно за вбъдеще, защото ще можеш да се консултираш с него по много въпроси, той ще ти даде най-компетентните отговори. Успех !

П.П. Кой ви я каза тая глупост?
+1