PDA

View Full Version : Не заради МЪЖ,а заради ЧУЖД МЪЖ!



nofi
12-21-2007, 21:32
Здравейте! Имам проблем и не знам до колко ще искам съвет и до колко ще се оплаквам ама вече е все тая... Значи работата е такава, че аз от известно време супер много се сприятелих с едно момиче, което много ме разбира и подкрепя, както и аз нея и така... Само че тя си намери приятел, който по ред причини не ме харесва и само ме плюе пред хората и най-вече пред нея. Той обаче има едни съседи-младо семейство, жената е на 25, мъжа на 27 и са от 1 година женени. Та моята приятелка покрай гаджето си се запознала със семейството и те също се сприятелили с тях. Та и аз се запознах с тях и си допаднахме като хора. Много ми доставяше удоволствия да общувам с мъжа, тъй като той е много забавен и луд пич. Веднъж докато бяхме на саме той ми предложи да му стана любовница, и тъй като аз много го харесвах като мъж, но знаех че не е редно му казах, че ще си помисля. И така той започна да прави всякакви неща, които ме успокояваха. С него се чувствах много добре, безкрайно отпусната и защитена. Въпреки това не се потдавах на влечението и се държах на страна от него.
Проблема се появи когато съвсем скоро моята приятелка ми кликна докато ми течеше последния час в даскало и аз си помислих че е навъртяла голяма сметка и й звъннах. Телефона й вдигна този мъж, който ме покани на кафе и аз като му казах че съм фалирала той ми каза, че е на гости на наша обща приятелка и да ида да ги видя ако искам. И аз отидох. Там той започна да ми прави намеци, че иска да спи с мен пред приятелката у която бяхме. Той искаше да отида да си легна при него да се гушкаме, но аз му отказвах упорито. После дойде и моята приятелка, от чиито телефон той ми бе кликнал.
Работата е там че той продължи да ми прави намеците и след като тя дойде и тогава тя ми се разсърди с мотива, че аз съм щяла да отида да си легна при него ако не била тя, а ако направим някоя беля тя щяла да отговаря пред жена му, защото тя ни е запознала и още един такъв куп глупости.
Сега приятелката ми се държи с мен така сякаш никога не сме се познавали и ако знам какво да правя ще е много хубаво...

Freeminded
12-21-2007, 21:43
А щеше ли да си легнеш с този мръсник?
Гузен негонен бяга. Иначе намери начин да избягваш контакти с този. Приятелката ти просто иска да ти даде урок за постъпката ти. Ще се мине време, седмица, най-много две и пак ще си проговорите. До тогава не прави опити да нахалстваш на приятелката ти. Нека си мисли, че ти помага, а в края ще и кажеш, че наистина те е възпряла от глупостите, които са ти били в главата и ще се сдобрите...

~*Shokoladova*~
12-22-2007, 01:12
мисля че трябва ьубаво да си поговорите с твоята приятелка и да и обясниш как стоят нещата наистина.тя ти е приятелка и би трябвало да ти повярва...просто кажи цялата истина.тя винаги помага в такива моменти

sexa_na_kompleksa
12-22-2007, 06:43
На твое място бих спряла да контактувам с въпросния мъж,защото ако нещо стане със семейството му,после на мен щеше да ми тежи на съвестта.Макар че се съмнявам да се раздели с жена си,просто иска да спи с теб.
Също така бих се опитала да се сдборя с приятелката си,защото гаджетата идват и си отиват,а истинските приятели остават завниаги.

sherry
12-22-2007, 07:00
Държала си се като пълна глупачка!
Не искам да те обиждам, но е факт, че грешиш страшно много! Защо се занимаваш изобщо с тоя човек, казала си, че ще си "помислиш", когато ти е предложил да станете любовници. Трябваше да го изрежеш по най-гадния начин, тоя човек е баси подлото същество! Толкова скоро са се оженили с жена си, а вече търси любовница. Ужас :-x
Ако питаш мен, приятелката ти има основание да ти се сърди, защото тя ви е запознала и сега изглежда все едно ви крие пред жена му. Трябва да преустановиш всякакви срещи с тоя идиот, да му покажеш, че няма да стане нищо. Знай, че на този свят всичко се връща рано или късно и ако сега ти разбиваш нечие семейство, след време ще попаднеш и ти от другата страна на ситуацията-ще си жертвата на лъжата. Размисли много добре какво да правиш!

nofi
12-22-2007, 21:39
Държала си се като пълна глупачка!
Не искам да те обиждам, но е факт, че грешиш страшно много! Защо се занимаваш изобщо с тоя човек, казала си, че ще си "помислиш", когато ти е предложил да станете любовници. Трябваше да го изрежеш по най-гадния начин, тоя човек е баси подлото същество! Толкова скоро са се оженили с жена си, а вече търси любовница. Ужас :-x
Ако питаш мен, приятелката ти има основание да ти се сърди, защото тя ви е запознала и сега изглежда все едно ви крие пред жена му. Трябва да преустановиш всякакви срещи с тоя идиот, да му покажеш, че няма да стане нищо. Знай, че на този свят всичко се връща рано или късно и ако сега ти разбиваш нечие семейство, след време ще попаднеш и ти от другата страна на ситуацията-ще си жертвата на лъжата. Размисли много добре какво да правиш!
Да, признавам се че тогава се държах супер глупаво, но все пак не съм приела. Дори по-късно му казах, че няма да получи интимности от мен. Това е първото.
Второ, моята приятелка няма какво да крие от жена му, освен неговото безобрано поведение! Все пак той беше човекът, който ми говореше неща от сорта на "Ела да се погушкаме, много ще ни е хубаво!" или "Както ми застанеш, така ще ти го вкарвам!" и още куп такива неща, без да съм го предизвикала по какъвто и да било начин!
Трето, той не обича жена си. В това съм убедена, може да изпитва някакви по-плитки чувства, но не и любов. Той е с нея, защото тя е толкова влюбена в него, че да го издържа. От както е с нея, той е работил на 2 места за по 1 месец. Брак по сметка ако може така да се нарече, това е жестоката истина! Аз не съм виновна, че някой се е оженил без любов и се е сетил че му се иска секс и от други места.
Четвърто, да си женен не означава просто да подпишеш някаква хартийка, да си женен означава с всяка част на поведението си да показваш, че си зает, а въпросния мъж на моменти дори забравя че жена му съществува!
Пето, аз не съм виновна ако съм по-красива, по-интересна, по-забавна и по-привлекателна от нечия съпруга и будя мъжкия интерес! Да не би да трябва да си слагам фередже и така да вървя скрита, че видиш ли някой женен мъж може да ме хареса! Не е мой проблем ако някоя не може да си задържи мъжа! Не съм аз човекът, който трябва да пази чуждите бракове! Да си ги пазят сами щом са минали под венчилото!

TheNewReligion
01-02-2008, 21:58
dasta nezrqlo ot tvoq strana ne6to mnogo mnogo ne razbrah ama si pravq izdov 4e si postupila glupavo s tozi moment kogato toi ti e predlojil da ste si lubovnici :(

Lady_Milena
01-03-2008, 22:57
Тоя само може да се радва, че не се е случил на мен например, защото аз така щях да го наредя, че и хирург да не може да го събере обратно.

Бракът и разводът не са шега работа. Задай си въпроса, трябва ли ми да бутам между шамарите? Очевидно бракът им не е стабилен, но пък трябва ли ти да се забъркваш с такива?

Той може да използва жена си за пари, но защо да използва теб за секс? Такива плевели с лопата да ги ринеш. Да, ласкаво е някой да те намери за привлекателна и да ти го каже. Но от друга страна комплиментите на подобни типове не струват, не мислиш ли?

Аз на твое място бих го сложила на мястото му и бих си потърсила връзка с някого, когото мога да имам когата аз си пожелая, не когато на друг му е настроение да ме пожелае. А ако с приятелката ти сте наистина приятелки, редно е тя да знае що за създание е този и тя да прецени дали да сподели мнението си с жена му.

krissy__
01-05-2008, 07:39
ми поговори си с приятелката ти и й обясни всичко, ако откаже да те ислуша изчакай я някой ден пред дома й и не се отказвай докато не и кажеш всичко.айде успех

***BORK@***
01-05-2008, 09:01
Аз щях да го изрежа още първия път :evil: !Кво си мисли тоя я я!Обясни й на приятелката ти как стоят нещата.Тя е била права :neutral: искала е да ти помогне!А колкото до тоя гледай да стоиш по-далеч от него,че ми е съмнителен :? .