PDA

View Full Version : Влюбените момчета...



RunawayLove
12-21-2007, 22:13
Edna priqtelka spodeli s men 4e ima dosta mom4eta koito kato se vlubqt ii izglejdat malko sme6ni ... za6toto stavat edni nejni, mili, galiovni pove4e ot momi4eto sigurno, razmekvat se malko, jenstveni edva li ne noo samo kum polovinkata si (ne 4e imam protiv) no kato mi kaza tova i samo se oglejdahme za dvoiki i si se posmihvahme (znam 4e e kofti taka, i 4e te si pravqt kefa dvoikata)... A ina4e edno nevlubeno mom4e v pove4eto slu4ai e po grubi4ko..abe ne e taka kakto kogato e vlubeno. Razbirase tuk 6te kaja 4e tova e prosto na6 razgovor nad koito az se zamislih, ina4e predi izob6to ne mi e pravelo vpe4atlenie i ne 4e imam protiv i oprekvam vlubenite :) Vie zabelqzvali li ste kak edno mom4e se promenq kogato e s lubimata :-D . V drug razgovor puk mi kazaha 4e zaradi takiva raboti jenite stavali materialistki...

P.S. Tazi temi4ka e mojebi ne tolkova za komentarite, kolkoto do ideqta za vlubenite mom4eta... iiii az li4no nqmam protiv tezi mom4eta :)

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

_PoLiTy_
12-21-2007, 22:22
no aS imam! GadjEty mi e tak1f .. syper LIGAF ... f na4aloto be6e qky .. no posle stava sYPER DOSADNY ... :?

kun4o
12-21-2007, 22:36
Хаха, скапани кyрви! :D
Ще свършите или на улицата, или с някой идиот със скъпа кола, на който ще му симулирате оргазъм и който ще ви вози и дава по 50 евро на ден, и с болка ще си спомняте за тези, които на времето са били влюбени във вас и са били готови на всичко заради вас, но те ще имат щастлив живот, кариера и семейство, а вие ще си останете смотани сливи!

russianmafiaboss
12-22-2007, 00:05
no aS imam! GadjEty mi e tak1f .. syper LIGAF ... f na4aloto be6e qky .. no posle stava sYPER DOSADNY ... :?
ми ти си го направила лигав бе
той си е отпуснал пред теб - показал малко детска радост, а ти ся го упрекваш? ебахти жените дето сте!

Charlotte_the_Harlot
12-22-2007, 05:22
Лично аз също се държа на дистанция от хората. Виж, когато съм с гаджето ми, започвам да се държа по-мило Според мен е нормално човек да изглежда дори малко лигаво, когато е с любимия.

SeaEatsShips
12-22-2007, 06:59
забелязвала съм такива неща ама според мен всяко момче е различно... затва се държи така незнам....


_PoLiTy_ написа:
no aS imam! GadjEty mi e tak1f .. syper LIGAF ... f na4aloto be6e qky .. no posle stava sYPER DOSADNY ...
ти значи не го обичаш... какво търсиш в едно момче... той те обича ти се дразниш от това... що за човек си #-o

kroasandvi4
12-22-2007, 07:13
Ем самият факт ,че го показва на момичето, а не се прави на великия мъж , говори много. За всичко си има граници ,обаче.

slun4evo
12-22-2007, 07:34
Аз пък много искам момчето което си харесвам да се влюби в мен и да стане "лигав".Няма да ми омръзне, а ще ми бъде доста интересно такова лошо момче като него да бъде нежен и мил. Ще е интересна гледка. А по темата, да момчетата са както нас момичетата и ние се размекваме и ставаме по-мили към половинката си.Общо взето всички се държим по еднакъв начин когато сме влюбени.Дали ще е момче или момиче, любовта прави еедно и също и с двамата.

PankO
12-22-2007, 07:39
Определено има разлика в държанието на хората, когато са с и без половинките си ;-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-22-2007, 11:00
no aS imam! GadjEty mi e tak1f .. syper LIGAF ... f na4aloto be6e qky .. no posle stava sYPER DOSADNY ... :?
Ма СиРиОоОзНуУ лИиИ? ТиИи МаЙ сИ ПрАвишШш мАйТапИ с МеЕен...
А по темата - женските винаги променят, било то към добро или към лошо. А и ако някое нормално момиче (не онази мадама, която цитирах отгоре) ми каже, че не са й приятни ласките и нежността, тогава ще си преосмисля мнението. А и бих казала, че на момчетата им е приятно да се държат добре с половинките си, ако са наистина влюбени. Иначе... просто се правят на тежкари, което като поведение по-трудно се приема, когато си гадже на такъв.

RunawayLove
12-22-2007, 12:33
Ei na nqkoi ot komentarite izlezna 4e sum gadnqrka ii neznam kakvo iskam ot mom4etata i 4e se durja gadno sus vsi4ki :? ne e taka prosto tova e moe nabludenie ot edin razgovor...pak kazvam 4e nqmam protiv durjanieto na dvoikite...na men mi haresva kogato mom4eto se durji milo s men...

kael
12-22-2007, 12:39
когато съм снякой който обичам съм "лигав" ( кофти дума по подхоящо е "нежен, добър , мил" нещо такова ) незнам защо се приема че щом момчетата се разнежат и вече сме "лигави" ама момичетата могат а недай ..... ае боли ма :D най ми е весело че повечето които се оплакват тука са все някви такива оборотни гъзари/ки дото си нямат и идея от живота ама селската простотия им дига егото

Madness
12-22-2007, 15:25
Баси как искам да е поне за малко лигав,бе...

Krem4eto
12-22-2007, 16:29
Нормално е хората,когато общуват с приятели да са едни,а с гаджето други \:D/ Просто пред гаджето ти,ти ще си самия себе си и затова някой като тръгне с друг и в последствие си показва истинската страна :) Мен ми харесват влюбените !

babity
12-22-2007, 17:25
аз нямам против, момчето до мен да се държи мило, най - малкото не искам да ме третира като парцал! единствено се дразня когато съм изнервена адски много, а той точно тогава има настроение да е миличък и аз разбира се немога да му кажа нищо мило и той се чуства засегнат понякога...

koalka
12-22-2007, 17:38
Според мен всичко трябва да е умерено.Да говори нежно, но не прекалено.Въпреки че го прави, да не му се губи мъжествеността...това е номера.Но понякога е смешно, като видиш някое момче, което се е превърнал в един лигльо само, защото е влюбен.

Bukcu
12-22-2007, 18:00
Глупости!Лигав изобщо не е точната дума!Аз обичам момчето до мен да е нежно и мило с мен,отколкото някакво дърво,което да ми говори на "батка"!

ThePainIsReaL
12-22-2007, 20:13
Малко странно смешна тема..
Ако вие, милички, искате приятелят ви с вас да се отнася като с дебил.. да ви говори нон-стоп за фаровитите теми на момчетата, да си пърди или квото там друго момчетата им е кефят да си правят един пред друг до определена възраст, ми нека.. радвайте се на такива момчета, и после не се чудете защо на света се появява типът Мачо, за когото жената не е водеща.. ама както и да е.. След време, ако някой ви възприема само като сексуален обект, говори ви на п*тка и т.н., не се засягайте, моля!
И така.. сега да съм по-дружелюбна.. нормално е момчетата да се разнежват пред половинките.. там се крие магията на чувствата и красотата на връзката :) Хубаво е да си глезен и център на неговото внимание.. :) Стига това внимание да е само за теб..
И аз доскоро не разбирах различието на лицето, с което приятелят ми е пред мен и на това, с което излиза пред останалата част от света :)
Но си го обичам такъв.. миличък, сладичък и разумно чувствителен пред мен.. като не забравя, че е мъж.. а пред другите нека си е момче.. Супер.. имам си нежен мъжага, хем аз доволна.. хем другите не пискат :) А пък милото, си е милото.. :-)

Jus7m3
12-23-2007, 10:12
когато съм снякой който обичам съм "лигав" ( кофти дума по подхоящо е "нежен, добър , мил" нещо такова ) незнам защо се приема че щом момчетата се разнежат и вече сме "лигави" ама момичетата могат а недай ..... ае боли ма :D най ми е весело че повечето които се оплакват тука са все някви такива оборотни гъзари/ки дото си нямат и идея от живота ама селската простотия им дига егото

+1

crazy_style
12-23-2007, 12:08
of ami poprincip e dosta sladko kogato ste nasame i zeme da ti se ligavi .. i nali predpolaga se 4e kogato ste navun s dr hora trqa da e po-seriozen,ama kogato i yogava zeme da mi se ligavi malko sme6no mi stava.. no vse pak nqma ni6ty lo6o vseki malko ili mn se razligavq kogato e s polovinkata si :)

Nnoitra
12-23-2007, 12:18
no vse pak nqma ni6ty lo6o vseki malko ili mn se razligavq kogato e s polovinkata si :)

\:D/

Anarion
12-23-2007, 20:12
Темата явно е за романтиката... Има много момичета, които не харесват романтични момчета не защото са к***и. а защото с прекаленото внимание и престараване във връзката се губи тръпката и момичето започва да се чувства притиснато.

GLeZoRanA
12-23-2007, 20:19
то такова да не ти е в къщи :shock: аз нямам нищо против влюбените момчета ама..понякога доста се вдетеняват което е супер изнервящо #-o

world_wide_mob_figga
12-23-2007, 20:42
бааааси тъпите пачи заклеам се.Ако момчетата не се държат мило с тях ще ореват света,че момчетата са безчувствени и незнам си кфи,когат се държат мило с тях пък са много лигави.Май незнаете кфо искате

DeepEnoughForYou
12-23-2007, 20:51
razni hora , razni ideali \:D/

SandForGaara
12-24-2007, 00:03
Ами в такъв случаи да се държи като със останалите или направо да и бие 2 шамара ей така за спорта?Как според вас(момичета),трябва да се държим......ЕГАТИ!Държим се мило и подобаващо,защото сме с любимия човек,а вие искате грубост,а?
Кучки!
Леко бе John Cena...И без тва аватара ти не е романтичен и сиурно има повече прави ъгли от 100 квадрата.
Не всички сте кучки,само дези дето се целуват с булдози. 8-)

SandForGaara
12-24-2007, 00:05
бааааси тъпите пачи заклеам се.Ако момчетата не се държат мило с тях ще ореват света,че момчетата са безчувствени и незнам си кфи,когат се държат мило с тях пък са много лигави.Май незнаете кфо искате
Като говоря за аватари и поведение , явно си приличате , що не не им забиеш някоя друга глава в гърдите?
И както много пъти съм казвал жените незнаят како искат!!!!

Phenomenon
12-24-2007, 00:10
no aS imam! GadjEty mi e tak1f .. syper LIGAF ... f na4aloto be6e qky .. no posle stava sYPER DOSADNY ... :?
Тъпа фешънизирана шматка.Умри.