PDA

View Full Version : Моля за малко идейки :)



nestle
12-22-2007, 07:32
Така.....ами начи аз искам да купя на моя приятел за коледа бонбони Мерси и още нещо....но това " още нещо " немога да го измисля и ще ви помоля ако можете да ми дадете някоя идейка :) Мерси предварително :-)

Charlotte_the_Harlot
12-22-2007, 07:35
Може някоя фигурка - ангелче, елхичка или от тези животинките от минерали.

Violenza
12-22-2007, 07:53
Или пък някоя от онези малките книжки "за любовта" "за приятелството" "за целувките".. доста са.
Знам, че рамка е банално, но хубава рамка с ваша снимка е много хубав спомен. :)

nestle
12-22-2007, 08:05
аз му подарих рамка за рд-то му :) а иначе и аз си мислех за тия книжки :)

Тей де давайте още идейки

HopeLesss
12-22-2007, 08:10
Бельо :P

AnoNim4e
12-22-2007, 08:48
Ne6to stebarno,ako nosi srebro!Moje i da se porazhodi6 do centura i da poru4a6 da mu grafirat 1 tabelka s tvoeto ime ! Moje,moje.....moje da mu podari6 nqkakuv suvenir ili plu6ena igra4ka ! A!!! I 1 dr ideq-moje da se suble4e6 po pra6ki ili napravo 4isto gola,zaduljitelno s koledna 6ap4ica i si slaga6 i 1 4ervena pandelka i mu se podnasq6 mn 6te e dovolen ! :grin:

Charlotte_the_Harlot
12-23-2007, 14:18
Мда - или с червени прашки и панделка на кръста. :)

danny_blond
12-23-2007, 15:17
az sam fenka na ogromnite igrachki....kolkoto i klishirano da zvuchi :-) she se poizrasish malko poveche s finansite,ama az ti predlagam 1 ogromen mechok sas edna koledna shapka(koqto shte kupish otdelno de ako ne namerish mechok sas shapka) .. kupi i edna ranica na mechoka,v koqto da slojish bonbonite + edna vasha obshta snimka v ramka .... :) az za tova se setih dano ti pomogna :smt008 :smt008

RAWRRR
12-23-2007, 15:21
Ам аз имам една идея,която съм я прилагала на най-добрия ми приятел и мисля,че е много хубава и оригинална...както имаш кутията бонбони Мерси,напиши с маркер,всички онези неща,за които си му благодарна,с едно мерси пред всчко едно от тях..гарантирам те,че това ще го трогне много повече от плюшена играчка или чорапки.

AliceSw
12-23-2007, 15:26
^това е яко, правила съм същото на панделката на един подарък :)

ProstoAz
12-23-2007, 15:54
- Бутилка червено вино
- Белезници

morsmordre
12-23-2007, 18:04
Ама какво толкова им намирате на тея белезници, не мога да разбера?.. :-| Вчера ми предложиха да взема същото за една приятелка..
Според мен, тъй като е Коледа, можеш да му вземеш нещо, свързано с тази тема. Интересен подарък е тениска и щампована на нея снимка на вас двамата. Естествено, не просто някаква снимка, ами използвай въображението си да я поукрасиш ;) Това може да бъде като втори подарък, а за трети подкрепям просто^тя^ф :) - виното :) .

evil_lady_in_black
12-23-2007, 20:25
Най-добре е бльото ! Защото момчетата книги не четат , не събират разни фигурки и т.н. а това за плюшените играчки е направо абсурдно ! Само идеята на RAWRRR е нормална ;-)

RAWRRR
12-23-2007, 22:09
Ето и снимков материал,към моето предложение..
http://i1.tinypic.com/8al9y10.jpg
Не се чете много,което съм написала,но не ви и трябва..
Въпроса е че е нещо по-скоро сантиментално,отколкото материално и аз си мисля,че е по-съобразителният вариант за подарък,понеже ако тръгнеш да купуваш на някой нещо материално,винаги има възможността да не му хареса..

Както например,някой беше предложил бельо..ами аз ако съм момче,няма да се изкефя,ако гаджето ми подари памучни,бели слипове..