PDA

View Full Version : Замислете се мацки



earth wind and fire
12-22-2007, 08:10
nqkoq ot vas ne se li e zamislqla otnosno tova 4e ve4e ako nqma6 super tqlo vsqka vtora macka moje da ti zeme gadjeto pod put i nad put na men o6te ne mi se e slu4valo slava bogu no zabelqzvam kakvo stava okolo men ne prava tazi tema za6toto iskam ne6to ot vas a za6toto karam mackite s gajeta da se zamislqt ako mn obi4at mom4eto si.Nz spored men kolkoto i da e te obi4a stava mn stra6no ako nqkoq Nicole Scherzinger mu se zavurti pred pogleda i go poiska :-# ,tva e super zle no e fakt prosto trqbva da obru6tate pove4e vnimanie na tqloto si i da sportuvate nai ve4e!!!:)

nestle
12-22-2007, 08:16
abeeee tova e mnogo otnositelno zashtoto mnogo zavisi i ot momcheto...

slun4evo
12-22-2007, 08:19
То си зависи от момчето.А и ако тръгнеш с някой заради тялото не е ли малко повърхностно а?

russianmafiaboss
12-22-2007, 08:52
ако момчето обича момичето
ако той знае че тя обича него
каквито и супер мадами да го свалят - няма да се поддаде!
незнам за други но с мен е така
от 11 месеца сме заедно и не съм и изневерявал и нямам намерение да го правя! :grin:

babity
12-22-2007, 09:29
всеки вика относително е или моя няа го напрай ама едно 90% от тая сган (приятелите ви) ше ви зарежат заради някоя по - хубава...

ice_f90
12-22-2007, 09:38
vsqko svqstno mom4e koeto si ima svqsna priqtelka s hubavo tqlo nikoga ne bi se poddal na takiva ismisleni kato onezi koito iskat da go otdelqt ot priqtelkata mu za6toto toi znae 4e tq e vsi4ko za nego dori da ne izglejda dobre pred drugite

TheMaggie
12-22-2007, 09:42
Емм при мен няма как да стане по простата причина,че съм прекалено отракана за да ми се навърта някоя пача около гаджето..Обикновено има последствия.. :evil: Но иначе при много от случаите това е фактор за раздял...Обаче зависи най-вече от момчето и от това колко силна е връзката. :)

babity
12-22-2007, 09:56
всеки вика относително е или моя няа го напрай ама едно 90% от тая сган (приятелите ви) ше ви зарежат заради някоя по - хубава...
Аз казвам,че никога няма да го направя и да тръгна с друга,ай кажи ми нещо де :? :lol: :lol: :lol:
ПС:Тука зеха да си правят ташак с раздела,вече,не мислиш ли? :lol: :lol:

ееее бе, казах 90% точно щото за теб се сетих! ;)

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-22-2007, 10:18
:lol: :lol: :lol: И за какво е тази тема? "Момчетата са повърхностни мохльовци и ще ви зарежат заради първата манекенка пред очите им"?!?! Хайде стига. Наистина, егати голямата обич дето ще да е била, щом някой ще я зае*е на лека ръка... И кфо, трябва да ходя на фитнес, за да ме обича приятелят ми? Тоест, да си променя начина на живот, да си променя визията с надеждата, че затова ще ме обикне? Я стига, слез на земята! А и мога да ви кажа пък, че ако момчето наистина си заслужава, то тогава не би си позволило да те променя, да не говорим, че ще си държи на теб такава, каквато си, ако ще да си крукозъбел. За себе си мога да кажа, че не съм грозна, но не мога да кажа, че имам изумителна красота. И в същото време приятелят ми всекидневно ми повтаря колко съм хубава, колко ми се радва, когато ме погледне, колко му е хубаво с мен... За него знам, че ако ще Мис Вселена да му се изпречи, няма да я погледне, защото това е момче, вярно на приятелката си... Не конкретизирам точно себе си, просто го посочвам за пример за съвестно поведение. А тези, които търсят само да праснат някоя, много ясно, че ще спрат да ви "обичат" (слагам кавички, защото не само че е невярно, а и само по себе си звучи смешно) и ще хукнат след по-хубавото. Ами да, случва се и това в живота... Но пък моето мнение е, че за такива мършляци не трябва да се пилеят нерви. Не си заслужава.

LitTlE_BeBsIiI
12-22-2007, 11:28
abeeee tova e mnogo otnositelno zashtoto mnogo zavisi i ot momcheto...

Iv4eTy
12-22-2007, 11:34
Ем и да го мислиш тва и да не го мислиш ако стане... значи до себе си си имала повърхностен идиот, на когото не му е пукало за теб, а е бил с теб за да се фука че има яка мадама до себе си. Просто ако едно момче наистина изпитва чувства към дадено момиче, няма да позволи някоя си да му разваля връзката.

babity
12-22-2007, 11:36
Ем и да го мислиш тва и да не го мислиш ако стане... значи до себе си си имала повърхностен идиот...

закво да е идиот? всеки иска най - доброто за себе си ако е намерил по - добро от теб защо да не те смени?

gPa3HuTeJl
12-22-2007, 11:37
50\50 са разпределенни... : )
От една страна зависи от самото момче...а от друга от момичето...
Са няма да Ви обеснявам за какво иде реч...вие сами ще се сетите...

JoeBanana
12-22-2007, 13:08
грозните да му мислят
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

fake
12-22-2007, 13:37
ъмм, не. все едно да ме зареже, щото съм надебеляла :shock: ще се смея с глас, даже няма да имам време да ми е тъжно, щото би било прекалено жалко :lol:

bebokaa
12-22-2007, 13:46
si4ko zavisi ot mom4eto kolko darji na tova koeto ima do sebe si .. [-(

`Death`Whore``
12-22-2007, 13:47
Ако аз не съм с хубаво тяло и лице, защо просто не намери друга, а ще ходи с мен? Малко логика вложете в цялата работа.

kael
12-22-2007, 13:48
идиотска тема 8)

kifla
12-22-2007, 13:49
Е аз като обръщам внимание на тялото,косата,лицето изобщо на всичко в мен и на това как изглеждам ....и пак се намират такива "кукли" ,които да запленят съзнанието на момичето ,което толкова много обичам :cry: Понякога даже се замислям ,че сигурно ще ми е много по-добре ако съм по закръглена и грозновата :-#

kael
12-22-2007, 13:53
Е аз като обръщам внимание на тялото,косата,лицето изобщо на всичко в мен и на това как изглеждам ....и пак се намират такива "кукли" ,които да запленят съзнанието на момичето ,което толкова много обичам :cry: Понякога даже се замислям ,че сигурно ще ми е много по-добре ако съм по закръглена и грозновата :-# много просто тоя не те обича .... нали тфа е ключа към любовта да познаваш един човек истински да знаеш неговите недостатъци и въпреки тфа да го обичаш

kael
12-22-2007, 14:08
kael prost si kato kuh pupe6 ъм .... *care*

glezan4e
12-22-2007, 14:23
То си зависи от момчето.А и ако тръгнеш с някой заради тялото не е ли малко повърхностно а?
Ne, ne e MALKO, a MNOGO povyrhnostno

AtMosFera
12-22-2007, 15:07
Абе аре стига с тая измислена пубертетска любов!В тоя форум бол-а хора е м/у 13 и 17-18 някъде.Тъпо е да се говори за любов на тая възраст "ако ти я обичаш,ако тя те обича"...Да харесваш и да обичаш не е едно и също :!:

по темата:ни най-малко не ми пука дали някоя ше ми поиска гаджето.Ако той и се върже мн му здраве,единствения начин по който бих го посрещнала обратно е с бухалка в ръка.Такива постъпки са ми супер противни и са типични за 1 самозалъгващо се хлапе.А аз не обичам противни самозалъгващи се хлапета,така че дори няма и да си го искам обратно.
А за тялото...ами никога не съм имала проблеми с него,така че по-скоро биха ме зарязали по др причина :D

Madness
12-22-2007, 15:13
Идеята е в тва да се харесваш ти,първо...
А не да казваш,аз съм дебела,за тва ми го взеха....
После идва другия момент...отрязва те заради друга.Хубаво,теглиш му една и точка...
Кви са тия драми,колкото и да си хубава,винаги ще има по-хубава,по-добра в леглото,с по-големи цици,с по-яко дупе...

ra4ence
12-22-2007, 15:20
А има и мн мъже,които не си падат по 'идеалните' кльощави тела :)
Не си ли се замисляла над това :)

enola
12-22-2007, 20:21
Наистина е така...и не става въпрос само за тялото а за целият външен вид :-D Еми съжелявам,че ще прозвъчи нескромно,но аз имам хубаво тяло,винаги когато излизам се обличам добре,гримирвам се и така :) И за съжаление...ми се е случвало 2 пъти гаджетата на мои приятелки да ги зарежат заради мен... :cry:

`Death`Whore``
12-22-2007, 20:59
Наистина е така...и не става въпрос само за тялото а за целият външен вид :-D Еми съжелявам,че ще прозвъчи нескромно,но аз имам хубаво тяло,винаги когато излизам се обличам добре,гримирвам се и така :) И за съжаление...ми се е случвало 2 пъти гаджетата на мои приятелки да ги зарежат заради мен... :cry:
Сигурна ли си, че е не се е случвало, защото си курве? Просто предполагам :D

DiTko
12-22-2007, 21:45
Ако гаджето ми е наистина красиво външно, колкото и руси пу*ки да се въртят около мене никога няма изоставя приятелката си.

koalka
12-23-2007, 07:05
Зависи от самия човек, от чувствата, от отношението...

`Death`Whore``
12-23-2007, 07:48
Ако гаджето ми е наистина красиво външно, колкото и руси пу*ки да се въртят около мене никога няма изоставя приятелката си.
Колко е тъжно да видиш такова изказване.

white_chik
12-23-2007, 10:45
Съгласна съм с теб и преди супер много се страхувах,защото винаги ще се намери момиче,което да е по-хубаво от мен.Не става дори въпрос само за тялото (приятеля ми е влюбен в мойто),но и за визията като цяло,защото,каквото и да си говорим,има невероятни красиви момичета.Аз обаче вярвам на приятеля ми,защото смятам,че е достатъчно пораснал и разбира,че в една връзка не е важно само сексуалното привличане,и в едно момиче не е важен само външният й вид.

DiTko
12-23-2007, 11:28
Ако гаджето ми е наистина красиво външно, колкото и руси пу*ки да се въртят около мене никога няма изоставя приятелката си.
Колко е тъжно да видиш такова изказване.
И кое му е тъжното? Това че обичам приятелката си ? :-o

`Death`Whore``
12-23-2007, 11:29
Тъжното е, че мнението ти ясно показва, че обичаш само външността И.

DiTko
12-23-2007, 11:30
Щом така мислиш :) :) :)

Deska01
12-23-2007, 13:36
Аве хора к'ви са тея глупости дет приказвате....Няма си нищо общо красотата тука....Дори и да има всичко е първоначално,след известно време кат' разбере гаджето ти колко и е умствения багаж и колко тъпо е постапил ще се върне при вас.....А и последно не трябва да се плашите от красивите,а от умните жени.....Повярвай те ми доста по-опасни са..........

earth wind and fire
12-23-2007, 15:51
vijte sa prosto kazavah 4e zabelqzvam 4e pod put i nad put se zavartutut nekvi putki i zimat gadjetata na momi4etata i spored men tova e do golqma stepen zaradi tqloto a ne zaradi grimove pri4eski i t.n i kazvah 4e tva spored men e super tupo i v kraina smetka mujete sa si muje taka 4e nikoga ne moje6 da si 100% sigurna 4e nqma da se zaplesne po nqkoq druga za6toto mujete sa takiva prosto tva si im e v prirodata.ako nqkoq kazva 4e zavisi ot 4oveka da i tova e vqrno no masovo e tva.prosto napravih tazi tema 6tot spored men e mn jalko momi4e da izgubi mom4e na koeto mn e durjalo da ne kaja obi4alo zaradi nekoq kurva koqto go ima za nqkvo vr i posle hva6ta poredniq.

Obsession
12-23-2007, 16:46
Ама и ти, как го казва, все едно гаджето е едиснтвената причина едно момиче да иска да изглежда добре! Всяко себеуважавощо се момиче иска да е хубаво и поддържа добра форма и т.н. Жените/момичетат трябва да се поддържат не само заради мъжете, а заради себе си, за самочувствие! В крайна сметка всяка си има собствена структура на тялото и повечето момичета ако ще да се пренесат да живеят във фитнеса не могат да станат като Кейт Мос. Пък и ко нямаме и други качества освен добър външен вид не ставаме...

kael
12-23-2007, 16:49
аз съм неподкупен никоя не мой ме отдели от тая с която съм .... ( освен ако тая с която съм не ме отблъсне xD )

sasha_90
12-23-2007, 16:55
Далеч съм от мисълта,че съм грозна,въпреки това все ще се намери някоя "по-голяма от мен мацка",която ще опита да открадне моето момче.Но не мислиш ли,че момчето,което обича истински приятелката,ще се остави да бъде запленен и откраднат от някоя мацка.Напротив!Едно сериозно момче не попада толкова лесно в мрежите на друга.Е възможно е,в случай,че приятелката му не го задоволява достатъчно.

rauchen
12-23-2007, 18:35
хах ако ме зарежат заради някоя руса мацка въобще няма да ми пука това означава,че момчето не си е заслужавало ;-)

LovePoisoned
02-17-2008, 17:00
Ем и да го мислиш тва и да не го мислиш ако стане... значи до себе си си имала повърхностен идиот...

закво да е идиот? всеки иска най - доброто за себе си ако е намерил по - добро от теб защо да не те смени?
Най-доброто какво? Тяло или момиче като момиче?!!

sexita
02-17-2008, 17:03
замисляла съм се...нооо...не я знам тая красавица от къде ще се пръкне.
После ще и направя фасона на кайма :o :grin:

NH3
02-17-2008, 17:05
замисляла съм се...нооо...не я знам тая красавица от къде ще се пръкне.
После ще и направя фасона на кайма :o :grin:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: тва ме разби :lol: :lol: :lol: :lol:

Disorder
02-17-2008, 17:12
Ем и да го мислиш тва и да не го мислиш ако стане... значи до себе си си имала повърхностен идиот...

закво да е идиот? всеки иска най - доброто за себе си ако е намерил по - добро от теб защо да не те смени?
Най-доброто какво? Тяло или момиче като момиче?!!

Подкрепям тезата, че е напълно нормално мъжете(както и жените) да желаят да получат най-доброто за себе си. Логично е, ако другата дама е по-атрактивна да му грабне вниманието и още повече ако знае как да го направи. И освен това не знам как се заформи мнението, че красивите момичета са глупави... грууууба грешка :)

mgxpower
02-17-2008, 17:14
Ами тези , които имаме перфектните приятелки тогава какво?!
Не говоря само това колко ги обичаме ами и ,че на външен вид
са перфектни никакви забележки!Не аз не гледам красотата обичам я
защото е малкото ми сладко детенце плахо и ранимо!Обичам я единственото нещо от , което се нуждая е тя да е до мен!
Не мисля ,че някоя е способна да ми даде това , което моето момиче ми дава!Просто няма такъв филм!

sexita
02-17-2008, 17:18
замисляла съм се...нооо...не я знам тая красавица от къде ще се пръкне.
После ще и направя фасона на кайма :o :grin:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: тва ме разби :lol: :lol: :lol: :lol:

По-голяма красавица от мен няма бееее :grin:

BeBsItO
02-17-2008, 17:18
честно казано,винаги ще има по -хубави моми4ета от мен, теб, нея или еди коя си..... казвам го в смисал че винаги 1 човек може да е по доб1р с не6то др го. любовта не е само в1ншен вид! за моето момче сам сигурна.... че не би се слу4ило това, защото си коментираме 2 мата когато мине хубаво моми4е и т.н . НЕ КАЗВАМ ЧЕ 1 МОМ4Е НЕ МООЖЕ ДА МУ ХВАНЕ ОКОТО ДР ГА! а казвам 4е едно е да мине покраи теб някоя руса путка ,тои да я погледне и да му хареса..... че кои не би харесал кеит мост? или джесика алба? вапроса е в това 4е сичко си има граници, вапроса е в това да те оби1а истински, и дори да си наи грозния човек на света,мом4ето да те цени! давам ви пример: не се имам за грозна, но поради 1 или др га при4ина ка4их 5 кг ма :-x и какво? данеби да ме е зарязал? да не би да не ме оби4а? това доказва, че всичко зависи от отношенията им и от самите тях!

ihkk
02-17-2008, 17:22
TOVA IZCQLO SI ZAVISI OT MOM4ETO !!!!!
PP-to po taq logika i mom4etata mogat da si kajat taka,ama si zavisi ot 4oveka,nali?? :smt011

LovePoisoned
02-17-2008, 17:25
Ами тези , които имаме перфектните приятелки тогава какво?!
Не говоря само това колко ги обичаме ами и ,че на външен вид
са перфектни никакви забележки!Не аз не гледам красотата обичам я
защото е малкото ми сладко детенце плахо и ранимо!Обичам я единственото нещо от , което се нуждая е тя да е до мен!
Не мисля ,че някоя е способна да ми даде това , което моето момиче ми дава!Просто няма такъв филм!
+ 1

lLady_MooN_RaiN
02-18-2008, 04:13
Говориш върховни простотии... Не че има лошо ако момичетата се поддържат, независимо даи за смаите себе си или за гаджетата си. Но ти май мъжете не ги имаш за хора. Кое те кара а си мислиш, че гледат само тялото. Аз нямам тяло на манекенка, но знам, че ако някоя Никол незнам си коя си поиска приятеля ми, ще остане с пръст в уста(айде да не е нещо друго), защото между мен и приятеля ми съществува дълбока връзка, която не е само физическа и за която не е от живнено важно значение дали имам или нямам хубаво тяло. И мъжете са хора и те имат нужда от разбиране, топлина, разговори, любов...Не са някои сексмашини, които само ебат, чукат и клатят наляво надясно. Съжалявам, че житейския ти опит те кара да мислиш, че са толкова елементарни.

sapphirr
02-18-2008, 07:09
1во примера с Никол Шерзингер беше глупав,защото тя има солиден баджак(който е стегнат ...за което също се изискват тренировки).и 2ро да има нещо такова,за това с мом4етата и техните фантазийки.
за спорта най-ве4е съм съгласна.според мен той не e просто препоръ4ителен,а задължителен.аз преди 4 години бях 57 кг и бях 163 см,сега съм 47 кг и съм 170 висока,така 4е с воля си4ко се постига.да,тежки са хранителните режими и тренировките,но само докато свикнеш.после стават 4аст от ежедневието ти-казвам го от ли4ен опит.

hooliganka89
02-18-2008, 07:20
Тя Никол Шерзингер умряла за моя шпакловчик :D :D :D
Хахахахаха

GenerationX
02-18-2008, 07:49
Тя Никол Шерзингер умряла за моя шпакловчик :D :D :D
Хахахахаха
хахахаха има нещо вярно

rashito0o
02-18-2008, 12:31
ако ме обича не би отишъл при друга дори и с перфектно тяло от мойто

alex4o
02-18-2008, 16:08
хаха еми както вече казаха е много относително иии зависи си и от момчето,ноо аз лично не се страхувам изобщо,защото момчето до мен не се е влюбило ЕДИНСТВЕНО И САМО във тялото или във външния ми вид,аа знам,че още много момчета са така ;)

sometimes_
02-18-2008, 16:14
Абе, на т`ва обръщение "мацки" не му ли мина модата вече? :?

CuRly_Doll
02-18-2008, 16:15
Ем не мисля,че е точно така.По-скоро ако самото момче не се чувста добре във връзката,тогава може да изневери с първата,която му се изпречи.НО мисля,че зависи и от момчето,защото ако е свестен ще търси това,което иска от половинката си,а не от някоя уличница.Щом е харесал момичето не мисля,че ще се повлияе чак толкова от килограмите и!

lilit_666
02-18-2008, 16:24
Съгласна съм с авторката. Никое мом4е няма да откаже на някоя секси въртиопашка, при положение, 4е до него мацето не е кой-знае какво. :o :(

BlueFace
02-18-2008, 17:47
На мене не ми пука за тялото на моми4ето 4ак толкова...Вярно обръ6там внимание ,оба4е за мене характера е най-важен.. Незнам тия с мн яка външност в пове4ето слу4аи са КУРВИ!

Ch0c0la73
02-18-2008, 18:11
oLeee bOjEee :D :D a wE zlEee .. tVA 1vo na 1vo Ako mom4ety tE obi4A nqmA dA hlAtvA po Drugi nezAvisImo dALi e koQto i Da e bILa i S naI qkoTo tQlo .. kAktO i mOm4ety mOJE dA kAje sQ nqkAv pi4 dA i Se vrAntNE pREd poGleda s tQlotO na cHristiAno ronAldo i Q iZgubIh!!!. tVA e TaPo!aZ si Go oBi4Am nEzavisImo oT kWitu i dA e biLo nEshtA a nAi mAlkoTo tQlotO!(kaktO i oBratnO!) Se pAK tVA .. a We kO DA kAja Aku mU vQrvasH i Ako gO poznAvaSh niKOga nQma dA go kajish Tva .. sE pak aKo 4OvekA do TEb e iStinskI nQma dA haREsva tQlotO ti A vAtrEshnoTstA ti ! 8)

Qnchety
02-18-2008, 18:14
Наистина зависи от момчето. Но ако наистина някоя по сексапилна му се завърти и му се полигави може да зареже гадже, с коет ходи примерно от 1-2 седмици - айде най мн месец. Ама да зареже гадже с коет връзката му е съвсем сериозна...

Karcho
02-18-2008, 18:27
Зависи от момчето. Ако то е влюбено истински в теб и имате сериозна връзка, няма да иска никоя друга, независимо колко е хубава. Все пак външния вид не е всичко.

prettyIdeath
02-18-2008, 19:05
Ем.. не мисля че някоя би ми го отнела.. Било то да има Памелови гърди или супер яко дупе.. Е .. много пъти съм му хващала погледите, но кой ти не гледа хубавото.. За това са дадени очите..
Те така де.. не мисля че някоя ще ми го земе ;)

sLaDkA_GrEsHkA
02-18-2008, 19:36
kato se zamislq... da momchetata det se vika obi4at s o4ite... moje i da se poddade... ama nali se seshtash che ako ostane bez teb she strada mnogo poveche otkolkoto bi stradal za neq... vseki pravi greshki, vajnoto e da gi osuznava i da ne gi povtarq :) a moje bi tochno kogato ste pred skusvane zaradi treti 4ovek razbirate kolko mnogo se obi4ate.... (think) ne znam... imashe edno spomenche... edva kogato neshto si otide edva kogato s neshto se prostish razbirash kolko mn to ti lipsva i zapochvash da tujish... malko staro no az vinagi sum go haresvala i sum osuznala che e vqrno :)

w0sh
02-18-2008, 20:16
Па кво лошо няма. Нали искаме най-добрия ген за децата. Няма да взема неква дебела с очила ако ще и 2-ра Дева Мария да е.