PDA

View Full Version : moje li



lostsoul92
12-22-2007, 09:12
fjrfrqegvjrhghr

LitTlE_BeBsIiI
12-22-2007, 09:30
Ами..нормално е момчето да ги иска тия неща при положение,че се виждате често доколкото разбрах от поста ти.А ти на колко години си?Това също има голямо значение..според мен няма нищо ненормално човека да го иска това...и то 1 път на 2 дена не е никак много.Просто за това,че се цупи....поговорете.Питай го защо прави така.Ама по деликатен начин....обесни му,че мн ти харесва да му духаш бля бля и просто го попитай...и му кажи,че има моменти в които не ти е комфортно просто да го правиш това.Айде успех! :twisted:

lostsoul92
12-22-2007, 09:38
Ами..нормално е момчето да ги иска тия неща при положение,че се виждате често доколкото разбрах от поста ти.А ти на колко години си?Това също има голямо значение..според мен няма нищо ненормално човека да го иска това...и то 1 път на 2 дена не е никак много.Просто за това,че се цупи....поговорете.Питай го защо прави така.Ама по деликатен начин....обесни му,че мн ти харесва да му духаш бля бля и просто го попитай...и му кажи,че има моменти в които не ти е комфортно просто да го правиш това.Айде успех! :twisted:Mi na 15 godini sum govori li sme i toi vse mi povtarq vseki si ima nujdi a tova e moita!A i ne misla 4e e normalno v tozi stud da sqdam po peikiute za da mu duham

LitTlE_BeBsIiI
12-22-2007, 09:40
Аха.А от колко време ходите?Не мислиш ли,че вече си готова за секс? :-o

lostsoul92
12-22-2007, 09:42
Аха.А от колко време ходите?Не мислиш ли,че вече си готова за секс? :-oAm ve4e ot polovin godina smisul az sum mu obe6tala na nova godina

kael
12-22-2007, 13:16
тоя иска секс не любов шом даже договорка имате .... интересно ми е ко не му пуснеш до тогава ко ще направи

lostsoul92
12-22-2007, 13:33
тоя иска секс не любов шом даже договорка имате .... интересно ми е ко не му пуснеш до тогава ко ще направиAm ne 4e e ugovorka a az prosto obe6tah 4e 6te go napravq toi ne me e karal smisul iska no ne me e karal nasila

fake
12-22-2007, 13:35
баткото ще те зареже :? що по пейките? тоя дом няма ли си?
кат ти се дуе че не щеш да му правиш свирки, да си прави сам на минус триста градуса отвънка се чудя как не ти е замръзнал езика и залепнал за хуя му :?

kael
12-22-2007, 13:45
поредната дето се е вързала на акъла на некакъв идиот дето се чуди как да си намери някоя че да се ебе щото го е хванало яко липсата.... ми лапай му като иска момчето ....

kifla
12-22-2007, 13:53
поредната дето се е вързала на акъла на некакъв идиот дето се чуди как да си намери някоя че да се е** щото го е хванало яко липсата.... ми лапай му като иска момчето ....
+1 :lol:

koalka
12-22-2007, 19:03
Нормално е да иска такива неща, но пък това момче въобще не ти влиза в положението и все е недоволен.Като не му изнася - изхода е ясен.

Th3MaN
12-22-2007, 19:36
Не те обича само това мога да кажа....

ice_f90
12-23-2007, 09:47
vie ne ste dobre be hora na 15 i tragnala da pravi svirki ti akal ima6li be momi4e izlaga6 sebesi kat stane6 na 18 6te si kurva s izvinenie ti sigornali si 4e iska6 da pravi6 sex mojebi da oba4e sigornali si 4e toi nee s teb samo zaradi svirkite i sexa aa i dali te obi4a az mislq 4e ne i 4e te ispolzva za6toto nqma dr koqto da mu ogajda :-x

punkrock
12-23-2007, 10:52
Абе как ще те кара да му духаш навънка в тоя студ? Че и на всичкото отгоре е недоволен. Според мен изобщо не те обича, само те използва :neutral:

darince
12-23-2007, 13:15
spored men vaob6te ne te obi4a :x :x :x :x

lonesome
12-23-2007, 14:31
еми всеки човек си има нужди... мхм... така е, ама тва е нередно дето го прави! кажи му, че не ти е приятно толкова често да му правиш свирки, особено и на студа вънка, ако се нацупи или пък те зареже знай, че нищо ценно не си загубила! все пак ако те обича наистина ще се съобразява и с теб, а не само с нуждите си...

HaMiCaL_GiRl
12-23-2007, 14:41
Та ходя с едно момче вече около половин година всичко е наред но има един проблем поне за мене е!Значи тои е на 18 години ,разбирам че вузрастта му е такава че иска и интимна връска ок аз нямам нишо против това но понякога тои прекалява.Със сигурност знам 4е ме оби4а и аз него но тези месеци тои доста често иска да му духам и пак казвам нямам нищо против все пак му доставям удоволстви но иска доста често това!Даже ще дам пример духам му всичко е ок тои доволен след 2 дена пак иска аз например кажа ок но понеже ми е студено и кажа не и тои се нацупи тожа е всеки път,как да му кажа по някакъв начин да прояви разбиране но и не да го нараня:(.надявам се че ще ми дадете някакво съветче:)mila 6te ti kaja edno ne znam na kolko godini si ama ne mu se davai vse pak toi pravi li ne6to takova za teb

gLoRiOuS_aNGeL
12-23-2007, 15:36
Мисля,че си проста,щото "баткото" те ползва само за развлечение,а ти си доволна и щастлива...Жалкото е,че наскоро се препълни с такива наивни влюбени момиченца... :?

lostsoul92
12-23-2007, 18:56
xora vijte sa s tva mom4e hodime ve4e polovin gosina sigurna sum 4e ne me izpolzva ama 100%,postoqnno mi ogajda i tn 1I purvo en misla 4e sum prosta 6oto sum n a15 i sum mu napraila svirka kvo tva fore dolu si e normalna vryska a i to e pyrvoto mom4e deto sum mu duhala a sum hodila s 4eterima do sa taka4e kvo,i ne sym trygnala da duham na seki ta da mi vikte 4e kato stana na 18 6te buda kyrva!Daje ako me izpolzva6e ima li smiusl da hodi s mene ve4e 6 meseca i dokoloto vijdam skoro nito az nito toi nema da skusame.A i da razbiram 4e e malko naludni4evo da iska da mu pravq svirka navunka ama kvo da prava vseki si ima nujdi do sa kolko puti e iskal svirka navunka edin put sum go praila i mu kazah 4e mi e studeno i to4ka

lostsoul92
12-23-2007, 18:57
Та ходя с едно момче вече около половин година всичко е наред но има един проблем поне за мене е!Значи тои е на 18 години ,разбирам че вузрастта му е такава че иска и интимна връска ок аз нямам нишо против това но понякога тои прекалява.Със сигурност знам 4е ме оби4а и аз него но тези месеци тои доста често иска да му духам и пак казвам нямам нищо против все пак му доставям удоволстви но иска доста често това!Даже ще дам пример духам му всичко е ок тои доволен след 2 дена пак иска аз например кажа ок но понеже ми е студено и кажа не и тои се нацупи тожа е всеки път,как да му кажа по някакъв начин да прояви разбиране но и не да го нараня:(.надявам се че ще ми дадете някакво съветче:)mila 6te ti kaja edno ne znam na kolko godini si ama ne mu se davai vse pak toi pravi li ne6to takova za teba i da pravi ne4e az sum iskala toi prosto e iskal da mi dostavi udovokstvie

Anarion
12-23-2007, 19:39
Егоист е.., поговори по - сериозно с него.

bority1994
12-26-2007, 20:38
[-X [-X [-X [-X [-X [-X

BuBi008
12-26-2007, 22:51
xora vijte sa s tva mom4e hodime ve4e polovin gosina sigurna sum 4e ne me izpolzva ama 100%,postoqnno mi ogajda i tn 1I purvo en misla 4e sum prosta 6oto sum n a15 i sum mu napraila svirka kvo tva fore dolu si e normalna vryska a i to e pyrvoto mom4e deto sum mu duhala a sum hodila s 4eterima do sa taka4e kvo,i ne sym trygnala da duham na seki ta da mi vikte 4e kato stana na 18 6te buda kyrva!Daje ako me izpolzva6e ima li smiusl da hodi s mene ve4e 6 meseca i dokoloto vijdam skoro nito az nito toi nema da skusame.A i da razbiram 4e e malko naludni4evo da iska da mu pravq svirka navunka ama kvo da prava vseki si ima nujdi do sa kolko puti e iskal svirka navunka edin put sum go praila i mu kazah 4e mi e studeno i to4ka

Mi to i bogatite momchenca ogajat na malkite kurvichki za da im duhat ti kvo mislish hodat cherpat gi kupuvat im bluzki ala bala ... tova ne znachi nishto chovek kato ti ogajda ne znachi che te obicha. Polovin godina ne e nishto za polovin godina vie oshte se opoznavate koi kakyv e i kakvo haresva ...... ti si trugnala da govorish za 6 meseca a pyk to horata jivbeqt zaedno godini nared i se izozlvat za tu pari tu legalizaciq ( v drugi strani toest) vsqkakvi takiva prichina ti ..... Az lichno s priqtelq mi sme zaedno ot godina i neshto i smeq da kaja che nikoga ne me e karal da pravq neshto a pyk da ne govorim za svirki navyn na studenoto..... ne mislish li che pone malko si padash pod dostoinstvoto .... a pyk i toi vse ne dovolen ... hm.....

zaicheee
12-26-2007, 23:39
Momiche .. ako si mislish che tozi chovek te obicha mnogo greshish :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ama qvno ti go obichash shtom praish takiva raboti zaradi nego ...

bloodranger
12-26-2007, 23:44
Ами..нормално е момчето да ги иска тия неща при положение,че се виждате често доколкото разбрах от поста ти.А ти на колко години си?Това също има голямо значение..според мен няма нищо ненормално човека да го иска това...и то 1 път на 2 дена не е никак много.Просто за това,че се цупи....поговорете.Питай го защо прави така.Ама по деликатен начин....обесни му,че мн ти харесва да му духаш бля бля и просто го попитай...и му кажи,че има моменти в които не ти е комфортно просто да го правиш това.Айде успех! :twisted:Mi na 15 godini sum govori li sme i toi vse mi povtarq vseki si ima nujdi a tova e moita!A i ne misla 4e e normalno v tozi stud da sqdam po peikiute za da mu duham
хах в тоя студ как му стаа уа :shock: :razz:

shadow4o
12-27-2007, 08:17
xora vijte sa s tva mom4e hodime ve4e polovin gosina sigurna sum 4e ne me izpolzva ama 100%,postoqnno mi ogajda i tn 1I purvo en misla 4e sum prosta 6oto sum n a15 i sum mu napraila svirka kvo tva fore dolu si e normalna vryska a i to e pyrvoto mom4e deto sum mu duhala a sum hodila s 4eterima do sa taka4e kvo,i ne sym trygnala da duham na seki ta da mi vikte 4e kato stana na 18 6te buda kyrva!Daje ako me izpolzva6e ima li smiusl da hodi s mene ve4e 6 meseca i dokoloto vijdam skoro nito az nito toi nema da skusame.A i da razbiram 4e e malko naludni4evo da iska da mu pravq svirka navunka ama kvo da prava vseki si ima nujdi do sa kolko puti e iskal svirka navunka edin put sum go praila i mu kazah 4e mi e studeno i to4ka
ebati naivnoto momi4e :? воб6те ако и малко те цене6е няма6е да те кара каквото и да било да прави6 па камоли на студа ? или маи нз и каде живее ? и кво кат си ходила с 4ма ? мале.... ](*,)

Невротичка
12-27-2007, 08:37
spored men vaob6te ne te obi4a :x :x :x :x
Да бе.
Той е 6 месеца с нея, на 18 е и не правят секс. Замисли се малко. На него толкова му кипят хормоните и толкова му се прави секс и единствената причина досега да не я е зарязал и да си е хванал някоя кака, е че явно държи на нея.
А това, че се цупи донякъде е нормално. Момичето се държи така, се едно му прави великата услуга като му духа, която й изисква големи жертви.

Glorious
12-27-2007, 22:05
Според мен само те използва...Ако искаш да си наистина сигурна оставиго на "сухо" известно време и ще видиш какво е положението!И да му имам нуждите на този г****н, въобще не те заслужава...

lostsoul92
02-08-2008, 21:02
spored men vaob6te ne te obi4a :x :x :x :x
Да бе.
Той е 6 месеца с нея, на 18 е и не правят секс. Замисли се малко. На него толкова му кипят хормоните и толкова му се прави секс и единствената причина досега да не я е зарязал и да си е хванал някоя кака, е че явно държи на нея.
А това, че се цупи донякъде е нормално. Момичето се държи така, се едно му прави великата услуга като му духа, която й изисква големи жертви.Emi vse o6te sme zaedno pravime sex i kato gledam o6te ne me e zarezal

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-08-2008, 21:13
тука за духане по пейки ли се говори :D пюк ... не е нормално ... :shock:

Rush_girl
02-08-2008, 23:17
xora vijte sa s tva mom4e hodime ve4e polovin gosina sigurna sum 4e ne me izpolzva ama 100%,postoqnno mi ogajda i tn 1I purvo en misla 4e sum prosta 6oto sum n a15 i sum mu napraila svirka kvo tva fore dolu si e normalna vryska a i to e pyrvoto mom4e deto sum mu duhala a sum hodila s 4eterima do sa taka4e kvo,i ne sym trygnala da duham na seki ta da mi vikte 4e kato stana na 18 6te buda kyrva!Daje ako me izpolzva6e ima li smiusl da hodi s mene ve4e 6 meseca i dokoloto vijdam skoro nito az nito toi nema da skusame.A i da razbiram 4e e malko naludni4evo da iska da mu pravq svirka navunka ama kvo da prava vseki si ima nujdi do sa kolko puti e iskal svirka navunka edin put sum go praila i mu kazah 4e mi e studeno i to4ka
ebati naivnoto momi4e :? воб6те ако и малко те цене6е няма6е да те кара каквото и да било да прави6 па камоли на студа ? или маи нз и каде живее ? и кво кат си ходила с 4ма ? мале.... ](*,)
+1 Миличка наистина мисля че си доооста наивна в това отношение :?

krem4et0
02-09-2008, 06:46
Така променено нищо не се разбира. Заключвам!