PDA

View Full Version : Дайте ми съвет



sladkata_sisi
12-22-2007, 11:18
В четвъртък бях на клуб от учулище. Запознах се с едно момче и танцувахме. И всичко беше супер. Казахме си стаите в училище и класовете и си обещахме да се видим. И вчера отидох да го потърся. Отидох в класната му стая, обаче той беше с момчетата от неговия клас и само си казахме здрасти и аз си тръгнах. Не знам почти нищо за него и няма да може да се видим през ваканцията. Когато се върна на училище да го потърся ли пак или да оставя нещата така и да чакам той да дойде?

babity
12-22-2007, 11:20
еми след ваканцията шавни пак до неговата стая ама "случайно", колкото само да те види, ако само ти каже пак здрасти и не те заговори спри с опитите!

Sweet__Dream
12-22-2007, 11:30
Po-dobre nedei.Moje da go iztulkuva kato nahalstvo.Ostavi go toi sam da doide.No vse pak re6enieto e tvoe.Uspeh.. :) \:D/

Iv4eTy
12-22-2007, 11:37
Ами той ако иска ще те потърси, все пак от едно училище сте. Сигурно имате общи познати, все е щял да намери начин - да пита за номера ти или за скайп или така нататък... Според мен изчакай да видиш дали той ще те потърси, ако не... просто приеми че си била флирт за него. Ако си била повече ще те потърси той.