PDA

View Full Version : Бъзе ме е:S



lostsoul92
12-22-2007, 11:26
Ta s priqtelq mi probvahme edin put da me otvori no lo6oto e 4e bqhme navunka nz dali tva e pri4inata ama mno me zanolq edna takava ostra bolka pri koeto kazah spri i toi sprq nemoga tolko me bole6e ](*,) ako e s uvlujnitel 6te bude li pone po malka bolkata

mechtaq_za_teb
12-22-2007, 11:29
Хм..няма да стане така.По-добре е да те предразположи на някое по-удобно място,за да се чувстваш добре и да се отпуснеш максимално.Трябва да бъде внимателен,за да не те боли толкова.

lostsoul92
12-22-2007, 11:30
E da ama tva e 4e dvapati kato sme probvali si te4e kruv dosta ne be6e malko vuzmojno li samata cipa da bude po trydno raskusana

mechtaq_za_teb
12-22-2007, 11:32
E da ama tva e 4e dvapati kato sme probvali si te4e kruv dosta ne be6e malko vuzmojno li samata cipa da bude po trydno raskusanaЦипата по принцип не се къса лесно.Аз също се притеснявах за всичко.Дали ще боли,дали всичко ще мине добре...просто трябва да те предразположи,за да се отпуснеш.При мен имаше болка,но си беше сладка болка.Не трябва да мислиш за нея и да си внушаваш,че ще боли.Успокой се и се отпусни. ;)

lostsoul92
12-22-2007, 11:35
Abe nz obe6tala sum na priqtelq si na nova godina dano da ne boli mnogo!A taq cipa msisul kak se raskusvapri samoto pronikvane na dve li se cepi ili kakvo 6oto na men si sum napipvala i taka

mechtaq_za_teb
12-22-2007, 11:38
Abe nz obe6tala sum na priqtelq si na nova godina dano da ne boli mnogo!A taq cipa msisul kak se raskusvapri samoto pronikvane na dve li se cepi ili kakvo 6oto na men si sum napipvala i takaДевствената ципа е много еластична,тоест може и да не се разкъса напълно при 1-вия път.Обаче недей да мислиш толкова затова.Важното е да си спокойна.Болката при всеки е различна,но не е болка за умиране ! :) Спокс

Valento
12-22-2007, 11:40
Цепи се на 2 за спомен за него и теб!Леее тука ли трябва да питаш има толкова литература за това толкова ли не може да прочетеш а и има доста такива теми провери!И приятеля ти трябва да бъде по-внимателен с теб! :-P

lostsoul92
12-22-2007, 11:40
Abe nz obe6tala sum na priqtelq si na nova godina dano da ne boli mnogo!A taq cipa msisul kak se raskusvapri samoto pronikvane na dve li se cepi ili kakvo 6oto na men si sum napipvala i takaДевствената ципа е много еластична,тоест може и да не се разкъса напълно при 1-вия път.Обаче недей да мислиш толкова затова.Важното е да си спокойна.Болката при всеки е различна,но не е болка за умиране ! :) СпоксШе се опитам :) мерси все пак

gavro64eto
12-22-2007, 13:52
napravete go na po-uqtno i priqtno mqsto.Priqtelqt ti da te predrazpoloji pove4e i nqma d te boli mnogo.

SilverAngel
12-22-2007, 14:37
Изтърпи бе, то не може да не боли (при някои не боли де...) Моя съвет е да стискаш зъби първия път (може би и следващите 2-3) и нататъка си щракай с пръсти! Айде успех и весели празници!